GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nálam egy szerződés átalakítása is felér egy atomfizikusi számítással. 😀 Jogi diplomával örülök, ha behozom a Coltsot a cap alá. 😀😀Gergőke
Nyugi, nem csak nálad lesz gond a matekkal a végén, bár gyors átfutás után van pár csapat, ahol szűkösebb a cap space és kevés a játékos. 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dögöljek meg ha értem mit látnak az emberek Turbómanban.
Már a második ligábam vált csapatot olyan ellenértékért amit nem tudok hova tenni.
alatriste
1.kör franchise egy QBért? bocs ha sok.

Maradhattam volna Teddyvel és akkor jövőre megint kb ugyanitt draftolok, vagy feláldozni a jövőévi 1.kört és még többet is még a feltradeben Haskinsért? De hogyan ha ő elmegy top5ben.
Vagy hozom 13.helyen Lockot? Az új Paxton Lynchet. Az már egyszer bejött. Vagy Daniel Jones? vagy Grier? Nekem kezdő QB kell, nem lutri.
Ha meg nem viszek QBt akkor draftolok 1/13-n mondjuk egy TJ Hockensont, aki lehet allpro TE lesz, de azért a QB az QB
Vagy adhattam volna 10 milliót Winstonnak.
Inkább az 5,4M-t kereső Trubisky, aki valszeg hosszú ideig franchise QBm lesz, nem elit, de lehet egy olyan irányító akivel SBt lehet nyerni. Fiatal fejlődőképes. 1.kört megért. Főleg az én helyzetemben(Hasselbeck, Brady Quinn, Cutler és Bridgewater után). Ráadásul még van 2 éve a rookie szerződéséből aztán 5.éves opció.

Én egyáltalán nem gondolom hogy sokat adtam érte. Főleg azok után hogy adam8 mit kért érte először. Vagy megnézve a Prescott tradet
braxa88
Nyilvan ott van a komolyabb eltérés, hogy nálam Mitch nem fr QB.

A probat hat ja talan megérte. Még fellendülhet, de a döntés én nem hoztam volna meg. Inkabb az egy atmeneti ev es jövőre majd lesz jobb class vagy jobb megveheto opcio.

A Prescott trade meg nyilvan lehet alap. De az a trade az offseason egyik legjobb vicce volt.

Kiderult majd, én nem látok sokat Trubiskyban, de persze tévedtem már nagyobb is. Nem is egyszer. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nem akarom a waiver chatbe írni, de akik Madisont claimelik, gondolom tudják, hogy az sem biztos, hogy visszatér az NFL-be.
Persze occsó, lehet vele próbálkozni, de gondoltam szólok.
Paul43
A kiemelt rész sajnos a falam túlnyomó részére igaz. 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem akarom a waiver chatbe írni, de akik Madisont claimelik, gondolom tudják, hogy az sem biztos, hogy visszatér az NFL-be.
Persze occsó, lehet vele próbálkozni, de gondoltam szólok.
Paul43
Madison vetmint keres elfér. van akinél még 2+milliós Malik McDowell is rosteren van,
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ha SexyRexy Grossmannel el lehetett jutni a SB-ba, akkor bárkivel el lehet 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Nem akarom a waiver chatbe írni, de akik Madisont claimelik, gondolom tudják, hogy az sem biztos, hogy visszatér az NFL-be.
Persze occsó, lehet vele próbálkozni, de gondoltam szólok.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
@vassadi a free licitnél az évek számát ugye úgy kell nézni, hogy mennyit játszott le? Tehát ha egy játékosnak 7 befejezett éve van,akkor azzal kell számolni? Vagy azt kell nézni, hogy 8th Season?
Paul43
Azt kell nezni, hogy az nfl.com-on hanyadik szezont irnak neki
Spigo
Tehát akkor 8th season ha jól gondolom.
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 108 — Patriots GM
@vassadi a free licitnél az évek számát ugye úgy kell nézni, hogy mennyit játszott le? Tehát ha egy játékosnak 7 befejezett éve van,akkor azzal kell számolni? Vagy azt kell nézni, hogy 8th Season?
Paul43
Azt kell nezni, hogy az nfl.com-on hanyadik szezont irnak neki
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Dögöljek meg ha értem mit látnak az emberek Turbómanban.
Már a második ligábam vált csapatot olyan ellenértékért amit nem tudok hova tenni.
alatriste
1.kör franchise egy QBért? bocs ha sok.

Maradhattam volna Teddyvel és akkor jövőre megint kb ugyanitt draftolok, vagy feláldozni a jövőévi 1.kört és még többet is még a feltradeben Haskinsért? De hogyan ha ő elmegy top5ben.
Vagy hozom 13.helyen Lockot? Az új Paxton Lynchet. Az már egyszer bejött. Vagy Daniel Jones? vagy Grier? Nekem kezdő QB kell, nem lutri.
Ha meg nem viszek QBt akkor draftolok 1/13-n mondjuk egy TJ Hockensont, aki lehet allpro TE lesz, de azért a QB az QB
Vagy adhattam volna 10 milliót Winstonnak.
Inkább az 5,4M-t kereső Trubisky, aki valszeg hosszú ideig franchise QBm lesz, nem elit, de lehet egy olyan irányító akivel SBt lehet nyerni. Fiatal fejlődőképes. 1.kört megért. Főleg az én helyzetemben(Hasselbeck, Brady Quinn, Cutler és Bridgewater után). Ráadásul még van 2 éve a rookie szerződéséből aztán 5.éves opció.

Én egyáltalán nem gondolom hogy sokat adtam érte. Főleg azok után hogy adam8 mit kért érte először. Vagy megnézve a Prescott tradet
braxa88
Egy az egyben ezt gondolom én is, amit írtál, szerintem is körülbelül értékén ment a csere. Amíg oké voltam a cappel (Gronk retire), addig nem is mentem bele, mivel én is hosszútávra terveztem Trubiskyval, aki bár valoszínű sose lesz jobb játékos, mint mondjuk Flacco a primetimejában volt, de megbízható játékos, akit jó edzők vesznek korul és emiatt jól is használja a Chicago, valamint egy olyan csapatban ahol erős a futojáték és a védelem, ő is el tud jutni egy SuperBowlig.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Dögöljek meg ha értem mit látnak az emberek Turbómanban.
Már a második ligábam vált csapatot olyan ellenértékért amit nem tudok hova tenni.
alatriste
1.kör franchise egy QBért? bocs ha sok.

Maradhattam volna Teddyvel és akkor jövőre megint kb ugyanitt draftolok, vagy feláldozni a jövőévi 1.kört és még többet is még a feltradeben Haskinsért? De hogyan ha ő elmegy top5ben.
Vagy hozom 13.helyen Lockot? Az új Paxton Lynchet. Az már egyszer bejött. Vagy Daniel Jones? vagy Grier? Nekem kezdő QB kell, nem lutri.
Ha meg nem viszek QBt akkor draftolok 1/13-n mondjuk egy TJ Hockensont, aki lehet allpro TE lesz, de azért a QB az QB
Vagy adhattam volna 10 milliót Winstonnak.
Inkább az 5,4M-t kereső Trubisky, aki valszeg hosszú ideig franchise QBm lesz, nem elit, de lehet egy olyan irányító akivel SBt lehet nyerni. Fiatal fejlődőképes. 1.kört megért. Főleg az én helyzetemben(Hasselbeck, Brady Quinn, Cutler és Bridgewater után). Ráadásul még van 2 éve a rookie szerződéséből aztán 5.éves opció.

Én egyáltalán nem gondolom hogy sokat adtam érte. Főleg azok után hogy adam8 mit kért érte először. Vagy megnézve a Prescott tradet
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
@vassadi a free licitnél az évek számát ugye úgy kell nézni, hogy mennyit játszott le? Tehát ha egy játékosnak 7 befejezett éve van,akkor azzal kell számolni? Vagy azt kell nézni, hogy 8th Season?
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Dögöljek meg ha értem mit látnak az emberek Turbómanban.
Már a második ligábam vált csapatot olyan ellenértékért amit nem tudok hova tenni.
alatriste
Ez az amikor a kínálat kereslettel találkozik. Nekem is meredek picit, de kívánom, hogy bejöjjön a befektetés mindkét oldalnak.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Nem akarok kötekedni, de ezen playak nagyrésze kibírta volna még, ha 1 évig rosteren tartod őket.
alatriste
Hát akkor ne is 😊

Viccet félretéve, ha ök a rosteren maradnak, akkor hova teszem az újakat? Lehet neked ök roster érettek, én úgy ítéltem meg, hogy nálam jelenleg nem azok. Minek utána nem jelentezett rájuk senki (jópárat korábban hirdettem szotyiért), így keressenek másik csapatot még most, hogy több hely van mindenütt. Rendes GM vagyok én 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dögöljek meg ha értem mit látnak az emberek Turbómanban.
Már a második ligábam vált csapatot olyan ellenértékért amit nem tudok hova tenni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem akarok kötekedni, de ezen playak nagyrésze kibírta volna még, ha 1 évig rosteren tartod őket.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
friss:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Más téma. Kérdés:

Az utóbbi idöben sok trade volt pickekkel is. Valamikor lesz frissítve a draft lista? Illetve a player lista is tartalmaz régi dolgokat.
Ha kell ezekben segítség, jövö héttöl bele tudok tenni kis idöt.
Paul43
Hétvégén frissítek.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2018.03.06:
Teddy is our QB!

braxa88
2018.03.28:
Seattle Seahawks adja: 1/13
LA Rams adja: Mitchell Trubisky, QB

adam8
Bridgewater: Anyád! Követelem hogy csereljétek el!
Én: Oké.


Szóval a jó Teddy eladó.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Más téma. Kérdés:

Az utóbbi idöben sok trade volt pickekkel is. Valamikor lesz frissítve a draft lista? Illetve a player lista is tartalmaz régi dolgokat.
Ha kell ezekben segítség, jövö héttöl bele tudok tenni kis idöt.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Gratulálok a Ramsnek a Trubinsky trade-hez, atom az 1/13 érte.

Viszont ezzel kapcsolatban eszembe jutott, hogy mikor én akartam Carrt eltradelni, akkor kb 5-en közületek akartak meggyözni, hogy Carr szar és ne röhögtessem ki magam, hogy elsö kört akarok érte kapni.

Srácok! Carr konkrétan szinte minden fontosabb mutatóban vagy hasonló szinten volt, mint Trubinsky 2018-ban vagy jobb.
Azt meg nem tudom elhinni, hogy csak azért ér meg ennyit, mert még rookie szerzödésben van és Carr már nem.

Nem panaszkodom, mert a végén el tudtam adni és egy számomra jó trade keretén belül, csak szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy ne röhögtessétek ki magatokat olyan ajánlatokkal, meg kommentekkel, amiket én kaptam Carr-ral kapcsolatban.
Elhiszem, hogy mindenki a legjobb árat akarja magának kiharcolni, de butaságokat ne beszéljünk. Lehet fair hozzáállással is nagyon baba trade-eket csinálni.

De persze peace love and unity... és nem mellékesen go Pats 😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Megtisztelő, hogy ilyen nagy formátumú atomfizikusokkal játszhatok együtt.
ljambrik
Elméleti kvantummechanika-habilitáció után ezt kikérem magamnak... soha az életben nem játszanék mezei atomfizikusokkal!
Igor
Én meg lehánytam mind a kvantummechanika, mind az atomfizika jegyzeteimet undoromban. 😊 Ezért lenne szar a Chiefs is?
kristóf17
Nálam egy szerződés átalakítása is felér egy atomfizikusi számítással. 😀 Jogi diplomával örülök, ha behozom a Coltsot a cap alá. 😀😀
Gergőke
Egy kicsit megnyugodtam 😀
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Megtisztelő, hogy ilyen nagy formátumú atomfizikusokkal játszhatok együtt.
ljambrik
Elméleti kvantummechanika-habilitáció után ezt kikérem magamnak... soha az életben nem játszanék mezei atomfizikusokkal!
Igor
Én meg lehánytam mind a kvantummechanika, mind az atomfizika jegyzeteimet undoromban. 😊 Ezért lenne szar a Chiefs is?
kristóf17
Nálam egy szerződés átalakítása is felér egy atomfizikusi számítással. 😀 Jogi diplomával örülök, ha behozom a Coltsot a cap alá. 😀😀

" class="embed">
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Megtisztelő, hogy ilyen nagy formátumú atomfizikusokkal játszhatok együtt.
ljambrik
Elméleti kvantummechanika-habilitáció után ezt kikérem magamnak... soha az életben nem játszanék mezei atomfizikusokkal!
Igor
Én meg lehánytam mind a kvantummechanika, mind az atomfizika jegyzeteimet undoromban. 😊 Ezért lenne szar a Chiefs is?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megtisztelő, hogy ilyen nagy formátumú atomfizikusokkal játszhatok együtt.
ljambrik
Elméleti kvantummechanika-habilitáció után ezt kikérem magamnak... soha az életben nem játszanék mezei atomfizikusokkal!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 594
Megtisztelő, hogy ilyen nagy formátumú atomfizikusokkal játszhatok együtt.