GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szeretnék kérni egy kis magyarázatot.

Valakivel épp arról beszélgettünk, hogy miért is van a trade-eknél, hogy egy következö évi pick, idei értéken egy körrel kevesebbet ér. Azaz, ha valaki egy idei második kört elcserél jövö évi pickre, akkor azért legtöbbször 2020/1-et kér, a 3. körösért egy 2. köröset akar.

Miért van ez így és miért jó ez vagy miért alakult ez ki?

Köszi a választ/válaszokat elöre is 😊
Paul43
Nem tudom melyik félnek mi az álláspontja, de számomra minimálisan ér kevesebbet egy jövő évi, ugyanolyan körös pick, méghozzá a bizonytalanság miatt, hogy hol lesz pontosan (ez kondíciókkal kiküszöbölhető), illetve attól függően, hogy erős-e az idei draft class, vagy sem, amiatt. De ennyi. Eddig nem kaptam én sem olyan magyarázatot a dologra, ami meggyőzne, hogy nem szopatom le vele magamat jövőre, ha eladom egy körrel későbbiért. 😊
kristóf17
1) jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.. ergo egy idei 2/32 többet ér, mint egy jövő évi 2/32
 en.wikipedia.org/wiki/Time_value_of_money

2) 2019/2 for 2020/2?
Ez miért érné meg annak aki az idei picket adja?

Nyilván ha mondjuk a 2019-es pick az a 2/32, és a 2020-as picket adó csapat szar volt, akkor lehet hogy megvan a fél kör/háromnegyed kör különbség és megéri a dolog.... de itt jön képbe a bizonytalansági tényező, amire szinten figyelni kell.
Lehet hogy a csapat feljavul jövőre és így az idei 2/32-ért, kapsz egy jövő évi 2/27-et. Ez megéri szerinted?

A bizonytalanság miatt nehéz ugyanazért a körért tradelni (pláne pre-draft, esetleg draft közben nyilván változhat a helyzet)
És mi van akkor ha a 2019-es pick mondjuk 2/7? Nyilván első köröst fogsz kérni érte...

Pont azért mert bizonytalan a dolog, ez nem egy egzakt tudomány... de a legtöbb szituációban, ha csak 1 for 1 trade van, akkor sajnos ez a leglogikusabb.
(egy másik opció általában egy hátsóbb körös pickcserével kompenzálni a dolgot, ahol kisebb a különbség - pl 2019/2+2019/5 - 2020/2+2020/4)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
De nem is egy kör a kettő között az értékkülönbség közel sem.
Én viszonylag szilárd állásponton vagyok, az érvem pedig egyszerű.
Adok idei 3. körös picket 2021-es első körörét. Aki benne van kérem írjon PM-et.
alatriste
Mert akkor ezt vállalom én is! 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Hát egy évvel hamarabb megkapod a játékost akit szeretnél. Teljesen nyilvánvaló, hogy idei 3. kört a kutya nem fog odaadni jövő évi 3-ért, hiszen ebben a csak az jár jól, aki már idén megkapja a játékost. A másik fél részére semmi értelme az ilyen trade-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én viszonylag szilárd állásponton vagyok, az érvem pedig egyszerű.
Adok idei 3. körös picket 2021-es első körörét. Aki benne van kérem írjon PM-et.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Szeretnék kérni egy kis magyarázatot.

Valakivel épp arról beszélgettünk, hogy miért is van a trade-eknél, hogy egy következö évi pick, idei értéken egy körrel kevesebbet ér. Azaz, ha valaki egy idei második kört elcserél jövö évi pickre, akkor azért legtöbbször 2020/1-et kér, a 3. körösért egy 2. köröset akar.

Miért van ez így és miért jó ez vagy miért alakult ez ki?

Köszi a választ/válaszokat elöre is 😊
Paul43
Nem tudom melyik félnek mi az álláspontja, de számomra minimálisan ér kevesebbet egy jövő évi, ugyanolyan körös pick, méghozzá a bizonytalanság miatt, hogy hol lesz pontosan (ez kondíciókkal kiküszöbölhető), illetve attól függően, hogy erős-e az idei draft class, vagy sem, amiatt. De ennyi. Eddig nem kaptam én sem olyan magyarázatot a dologra, ami meggyőzne, hogy nem szopatom le vele magamat jövőre, ha eladom egy körrel későbbiért. 😊
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Szeretnék kérni egy kis magyarázatot.

Valakivel épp arról beszélgettünk, hogy miért is van a trade-eknél, hogy egy következö évi pick, idei értéken egy körrel kevesebbet ér. Azaz, ha valaki egy idei második kört elcserél jövö évi pickre, akkor azért legtöbbször 2020/1-et kér, a 3. körösért egy 2. köröset akar.

Miért van ez így és miért jó ez vagy miért alakult ez ki?

Köszi a választ/válaszokat elöre is 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Empty miért nem McDougald-ért jöttél 😀
Ugyanitt grat braxa, lett egy jobb safetyd, olcsóbban, hosszabb időre, és még pick alapján is jól jártál 😀
tenorx
Ennyit én nem adtam volna McDougaldért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Ma este hirdetem a maradékot, bocs mindenkitől.

Ha egyetértés van, én péntek este kezdenem a nyílt fa-kört
somoskovig
Zsír, már nagyon várom. Első free licit élményem lesz 😁
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ma este hirdetem a maradékot, bocs mindenkitől.

Ha egyetértés van, én péntek este kezdenem a nyílt fa-kört

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Empty miért nem McDougald-ért jöttél 😀
Ugyanitt grat braxa, lett egy jobb safetyd, olcsóbban, hosszabb időre, és még pick alapján is jól jártál 😀
tenorx
GMség is egy szakma nem egy szakkör 😀
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Empty miért nem McDougald-ért jöttél 😀
Ugyanitt grat braxa, lett egy jobb safetyd, olcsóbban, hosszabb időre, és még pick alapján is jól jártál 😀
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Közben frissítettem a keres-kínált, Trubisky is vihető jo ajánlat esetén.

az kevesebb lenne mint így 😛
adam8
Ahhoz még természetesen hozzáadódna a jövő évi fizetés után járó normál cut büntetés is.
vassadi
Persze, csak viccelődtem. 😀

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
A Los Angeles Rams elbúcsúzik

A visszavonuló Rob Gronkowski TE-től
cap hit 19': 1,98M, 20': 1,98M

adam8
A helyes dead money 7,92 millió idén... :/
vassadi
Úgy rémlett a frissen igazolt visszavonuloknál van valami méltányosság, de akkor rosszul, köszi a kiigazítást. 😀
adam8
Jól emlékeztél, van engedmény - nem ragad benn a teljes idei fizetés dead money-ként. 😊
vassadi
az kevesebb lenne mint így 😛
adam8
Ahhoz még természetesen hozzáadódna a jövő évi fizetés után járó normál cut büntetés is.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A Los Angeles Rams elbúcsúzik

A visszavonuló Rob Gronkowski TE-től
cap hit 19': 1,98M, 20': 1,98M

adam8
A helyes dead money 7,92 millió idén... :/
vassadi
Úgy rémlett a frissen igazolt visszavonuloknál van valami méltányosság, de akkor rosszul, köszi a kiigazítást. 😀
adam8
Jól emlékeztél, van engedmény - nem ragad benn a teljes idei fizetés dead money-ként. 😊
vassadi
az kevesebb lenne mint így 😛

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
A Los Angeles Rams elbúcsúzik

A visszavonuló Rob Gronkowski TE-től
cap hit 19': 1,98M, 20': 1,98M

adam8
A helyes dead money 7,92 millió idén... :/
vassadi
Úgy rémlett a frissen igazolt visszavonuloknál van valami méltányosság, de akkor rosszul, köszi a kiigazítást. 😀
adam8
Jól emlékeztél, van engedmény - nem ragad benn a teljes idei fizetés dead money-ként. 😊
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A Los Angeles Rams elbúcsúzik

A visszavonuló Rob Gronkowski TE-től
cap hit 19': 1,98M, 20': 1,98M

adam8
A helyes dead money 7,92 millió idén... :/
vassadi
Úgy rémlett a frissen igazolt visszavonuloknál van valami méltányosság, de akkor rosszul, köszi a kiigazítást. 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
McDougald érkezésével Poyer 3.safetyként sokat lesz pályán nálam, de ha vkinek kell akkor eladó

Jordan Poyer . 2 131 000
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó lenne már egy mock, ahol nem Greedy jön hozzám 😀
Habi
Cseréld el a picket játékosra, problem solved! 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezért cutoltam Gronkot, nekem ugyanannyi caphit, a csoportrivális viszont bukott rajta. 😛
#rutinésazévek
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Köszi a mockot Laci!

Hol kell aláírni Ford-ot? 😀
A WR pick kevésbé tetszik, Adams - Tyrell W - DJ Charkal és ilyen TE hármassal ki lehet menni a pályára. Az FA-n csak be-be kérdeztem minimumokkal, hátha. 😊
De majd kiderűl, ilyenkore mindent ellep a "füst"!
alatriste
Adams kurvajó OK...és? Egy jó WR-rel akarsz nekivágni az évnek? Hát ezt érdemli Darnold? Charkot én hagynám, előbb bizonyítson...mikor volt jó? Wiliams fejét pedig leszedi a jó öreg Antonio, ha jól mer játszani. A Raidersben csak egy elkapó lesz most évekig 😉 És ahhor Harryvel még nem is fukarkodtam...lehetett volna a smook screen miatt rosszabbat is választanom 😉 😀
Klaci79
Chark azért 1 szezon után még ne legyen kuka, főleg, hogy most már végre van irányítója is.
TWill meg király lehet, pont AB miatt, ahogy Juju is király volt AB mellett akár. (nem nem azt mondom h olyan jó mint S-S, de pont, hogy teret nyithat neki a mély routokra, hogy AB felé mozdul el mindenki). Szerintem liga szinten is egy nagyon alulértékelt WR Williams. Nyilván nem no1 matéria, de mint No2 sok csapat elfogadná és nálam is elég no2-nek lennie. 😊

Azt meg tegyük hozzá, hogy itt van még az "elkapó" sorban Ertz aki liga top3 TE és még 2 srác akik inkább HA játékosok, de itt vannak és bármi lehet még.

Azért itt van 3 elég biztos pont a passzjátékhoz (Adams - TWill - Ertz) és három majd meglátjuk (Chark - Gesicki - ASJ).
IRL Darnold az Adams - Ertz duóért odaadná szerintem a fél világot... 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jó lenne már egy mock, ahol nem Greedy jön hozzám 😀


JT Daniels fan
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jó a mock, Lindström tetszik is, de Metcalftól a hideg ráz, én a tábor azon felén vagyok, akik nincsenek elájulva tőle, így egy 1/4-en az életbe nem viszem ki 😀 Persze ezt nem tudhattad.
Chargers LT
Tehát most már tudjuk h kit viszel... 😀
Köszi a mockot Laci!
Beki
😀 Meghagyom neked Metcalfot 7. körre inkább. Pár helyen már úgyis lehúztam 😀 nem bánom, ha a társaság tudja, hogy tőlem és Metcalftól nem kell tartani, legyen másnál bust 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Jó a mock, Lindström tetszik is, de Metcalftól a hideg ráz, én a tábor azon felén vagyok, akik nincsenek elájulva tőle, így egy 1/4-en az életbe nem viszem ki 😀 Persze ezt nem tudhattad.
Chargers LT
Nos...nem gondolom és tudom, hogy ti is így vagytok vele, hogy ezt nagyon át kellene rágni, de annyira nincs semmi és ez tulajdonképp úgyis egy focis oldal, hogy gondoltam megvédem a védhetetlent 😀
3-4 különböző véleményt használtam fel a mock kialakításakor, közben pedig próbáltam figyelni itt is az igényeket, illetve, hogy ki milyen FA-kat keresett, stb.
A legnagyobb need a WR marad Fitz érkezésével. Funchessért is nyilván harcban vagy, nem titok ez.
Nem szeretem igazán ezt a Metcalf gyereket, mert túl tökéletes, aztán persze van olyan hibája, amitől lehet nem lesz ez top 10 húzás, de ki tudja.
Ahol igazán érték lett volna:
EDGE (Danielle Hunter, Bosa)
DL (Eddie Goldman, Hankins)
LB (Jordan Hicks, Elandon Roberts, Anthony Hitchens??)
Ezeken a posztokon azért megvagy. Így egy hátsó és értékén jövő Lindström mellett kellett valami. Mivel cserékkel nem tudtam igazán bombázni, azt meg nem akartam olvasni, hogy itt már megvagyok és mivel a szakértők szerint a top 10-ben azért csak kimegy az izomagyú, hát ezért döntöttem a kissé fájóbb 1/4-es WR mellett.

meglepődnék, ha nálunk Sweat nem lenne első körös
kristof
Én is meglepődtem, hogy ennyire elindult a szükség a támadó falemberek irányába. Azért ez a szívprobléma lehet rosszul fogja érinteni, hiába mondják, hogy nem. Talán lenne aki helyére el tudnám képzelni, de egy kis smooke screen nekem is kell 😀


Ioannidis kikéri magának, hogy Green Bayben égető DT hiány van @Klaci79😀
DeSean
Banyek 😀
Ed Oliver jön, nem Kis Pista. Matthew Ioannidis amúgy egy átlag feletti játékos. Ha pedig jó eséllyel egy Houstont húzhatsz nem is drága fizetésért...persze jöhetne TE is, csak azért valamennyire igyekeztem a legjobbakat nem bennhagyni. Nem mindig sikerült (lásd Sweat)

Köszi a mockot Laci!

Hol kell aláírni Ford-ot? 😀
A WR pick kevésbé tetszik, Adams - Tyrell W - DJ Charkal és ilyen TE hármassal ki lehet menni a pályára. Az FA-n csak be-be kérdeztem minimumokkal, hátha. 😊
De majd kiderűl, ilyenkore mindent ellep a "füst"!
alatriste
Adams kurvajó OK...és? Egy jó WR-rel akarsz nekivágni az évnek? Hát ezt érdemli Darnold? Charkot én hagynám, előbb bizonyítson...mikor volt jó? Wiliams fejét pedig leszedi a jó öreg Antonio, ha jól mer játszani. A Raidersben csak egy elkapó lesz most évekig 😉 És ahhor Harryvel még nem is fukarkodtam...lehetett volna a smook screen miatt rosszabbat is választanom 😉 😀


Kösz a mockot, mégha az én posztjaim/embereim nem is nagyon találtak be 😊
tenorx
Pedig azt hittem imádni fogod...😀
De frankón...mondom itt összejön a Pit-ban IRL nem ILB, ráadásul egy fain C mellé. Gondoltam megveregeted a vállam...de bevallom őszintén nem volt könnyű, mert nincs elképzelésem, hogy ki volt olyan maradék aki jobban tetszett volna. QB/RB/WR/TE/OT/DT/DE van S és CB meg talán hátrébb jobban lenne értéken.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kösz a mockot, mégha az én posztjaim/embereim nem is nagyon találtak be 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó a mock, Lindström tetszik is, de Metcalftól a hideg ráz, én a tábor azon felén vagyok, akik nincsenek elájulva tőle, így egy 1/4-en az életbe nem viszem ki 😀 Persze ezt nem tudhattad.
Chargers LT
Tehát most már tudjuk h kit viszel... 😀
Köszi a mockot Laci!