GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
meglepődnék, ha nálunk Sweat nem lenne első körös
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jó a mock, Lindström tetszik is, de Metcalftól a hideg ráz, én a tábor azon felén vagyok, akik nincsenek elájulva tőle, így egy 1/4-en az életbe nem viszem ki 😀 Persze ezt nem tudhattad.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Gronk @adam8
Ismerem az érzést... 😕

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Nem tudom mikor kezdunk, de jovo het hetfon home officeban vagyok, azt a napot be tudom vallalni
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Attól függően hogy mikor lesz, lehet én is be tudok segíteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Szeretném indítványozni, hogy a 3. FA kör indítása ne ad hoc jelleggel történjen, hanem legalább 1, de inkább 2 nappal előtte hivatalos közlemény jelenjen meg róla. Ez mondjuk szerintem alapvető, gondolom nem is kellett volna írnom 😊
Rataxes
Szeretném ismét jelezni, hogy 3. FA kör indítása továbbra sincs tervben. 😊 Ha lemegy a második kör harmadik licitköre, utána már a nyílt licit jön. A kettő között természetesen lesz pár nap eltérés.

Szeretném azt is jelezni, hogy várom egy lelkes önkéntes jelentkezését, aki a nyílt licit adminisztrációját végezné, ha nem is végig, de a kezdeti roham idején, tehát az első pár napban mindenképpen.
vassadi
Megígérni nem tudom, hogy tutira tudom csinálni, de 1-2 frissítés bele fog férni nekem

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szeretném indítványozni, hogy a 3. FA kör indítása ne ad hoc jelleggel történjen, hanem legalább 1, de inkább 2 nappal előtte hivatalos közlemény jelenjen meg róla. Ez mondjuk szerintem alapvető, gondolom nem is kellett volna írnom 😊
Rataxes
Szeretném ismét jelezni, hogy 3. FA kör indítása továbbra sincs tervben. 😊 Ha lemegy a második kör harmadik licitköre, utána már a nyílt licit jön. A kettő között természetesen lesz pár nap eltérés.

Szeretném azt is jelezni, hogy várom egy lelkes önkéntes jelentkezését, aki a nyílt licit adminisztrációját végezné, ha nem is végig, de a kezdeti roham idején, tehát az első pár napban mindenképpen.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Fájó szívvel ugyan, de kezdem úgy érezni, hogy a megváltóként drafolt irányítóm nem fogja tudni eme nagyszerű csapatot oda eljuttatni, ahova a draftolása előtt azt megálmodtam.
Ugyanakkor szentűl hiszem, hogy mindenkinek jár a második esély, így pedig nem akarom ezt tőle sem elvenni.
Egy szó mint száz, a legendás - a hihetetlen - az utánozhatatlan Nathan Peterman egyértelműen franchise irányító eladó!
Kérem az ajánlatokat csak szép rendezett sorba gyűlve tegyék a kedves GM társak, kerüljük az állatokra jellemző viselkedési formákat.
alatriste
A jövő évi hetedik körödért cserébe átvállalom 😀
Rataxes
8)

több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Fájó szívvel ugyan, de kezdem úgy érezni, hogy a megváltóként drafolt irányítóm nem fogja tudni eme nagyszerű csapatot oda eljuttatni, ahova a draftolása előtt azt megálmodtam.
Ugyanakkor szentűl hiszem, hogy mindenkinek jár a második esély, így pedig nem akarom ezt tőle sem elvenni.
Egy szó mint száz, a legendás - a hihetetlen - az utánozhatatlan Nathan Peterman egyértelműen franchise irányító eladó!
Kérem az ajánlatokat csak szép rendezett sorba gyűlve tegyék a kedves GM társak, kerüljük az állatokra jellemző viselkedési formákat.
alatriste
A jövő évi hetedik körödért cserébe átvállalom 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Szeretném indítványozni, hogy a 3. FA kör indítása ne ad hoc jelleggel történjen, hanem legalább 1, de inkább 2 nappal előtte hivatalos közlemény jelenjen meg róla. Ez mondjuk szerintem alapvető, gondolom nem is kellett volna írnom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fájó szívvel ugyan, de kezdem úgy érezni, hogy a megváltóként drafolt irányítóm nem fogja tudni eme nagyszerű csapatot oda eljuttatni, ahova a draftolása előtt azt megálmodtam.
Ugyanakkor szentűl hiszem, hogy mindenkinek jár a második esély, így pedig nem akarom ezt tőle sem elvenni.
Egy szó mint száz, a legendás - a hihetetlen - az utánozhatatlan Nathan Peterman egyértelműen franchise irányító eladó!
Kérem az ajánlatokat csak szép rendezett sorba gyűlve tegyék a kedves GM társak, kerüljük az állatokra jellemző viselkedési formákat.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Na jöjjön már a freelicit 😊
braxa88
Van ahol akad 3. kör is, Malcom Brown DT. Még sajna várni kell a 3. UFA körre.
Paul43
utóbbi úgy volt hogy nem lesz
braxa88
Gondolom a második FA kör harmadik licitköréről van szó.
vassadi
Igen
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Na jöjjön már a freelicit 😊
braxa88
Van ahol akad 3. kör is, Malcom Brown DT. Még sajna várni kell a 3. UFA körre.
Paul43
utóbbi úgy volt hogy nem lesz
braxa88
Gondolom a második FA kör harmadik licitköréről van szó.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na jöjjön már a freelicit 😊
braxa88
Van ahol akad 3. kör is, Malcom Brown DT. Még sajna várni kell a 3. UFA körre.
Paul43
utóbbi úgy volt hogy nem lesz
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Na jöjjön már a freelicit 😊
braxa88
Van ahol akad 3. kör is, Malcom Brown DT. Még sajna várni kell a 3. UFA körre.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na jöjjön már a freelicit 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nálam semmi változás nem volt, így aztán:

2. FA-kör - 2. licitkör eredményhirdetés

Bud Dupree, OLB, 1 225 000, 3év - Texans
Chargers - kiesett

Mario Addison, DE, 3 600 000, 2 év - Broncos
Bills, Packers - kiesett
Korábban Texans - kiesett
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Kövi FA hirdetések csak hnap lehetnek, jól sejtem?
Beki
A 48 óra több poszton is letelik ma este szerintem.
ljambrik
Pont azt próbáltam kihangsúlyozni, hogy nem az egyes posztoktól számít a 48 óra, hanem a legutolsó hirdetéstől. 😊 Szerda 23:35-kor hirdetett alatriste utolsóként, így ma 23:35-ig lehet licitálni az összes megmaradt játékosra.

És így igen, valószínűleg holnapra marad a hirdetések többsége, az enyém például biztos.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kövi FA hirdetések csak hnap lehetnek, jól sejtem?
Beki
A 48 óra több poszton is letelik ma este szerintem.
ljambrik
23:35 volt az utolsó poszt így onnantól jöhetnek a posztok.
több mint 5 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Kövi FA hirdetések csak hnap lehetnek, jól sejtem?
Beki
A 48 óra több poszton is letelik ma este szerintem.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kövi FA hirdetések csak hnap lehetnek, jól sejtem?
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nate Solder és Kelvin Beachum is eladó, mindketten vihetők középső-hátsó körös pickért vagy hasonló ellenértékért.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Húsvét vasárnap nekem sem jó, valószínűleg elutazunk. A hétfő, vagy akármilyen hétköznap is jó, ennyi idősen már fel tudok kelni másnap akkor, amikor akarok 😀
Semmiképp nem szeretnék lemaradni, úgyhogy nagyon tudnék támogatni egy szavazást. Ha a kritériumokat megmondjátok (drafthoz közel, más eseménytől függően), szívesen megcsinálom a szavazást, segítek az átszervezésben.
BrainKingSoldier
Draft időpontja már fix, volt róla szavazás. 😊
Beki
Szomorú :/
BrainKingSoldier
Maradt az április 21 húsvét vasárnap?
BrainKingSoldier
Ne szomorkodj annyira. Azt hiszem nem egy szavazaton múlott, szóval így is-úgyis ez lett volna. 😊 😕

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen
több mint 5 éve
BrainKingSoldier New England Patriots 93
Húsvét vasárnap nekem sem jó, valószínűleg elutazunk. A hétfő, vagy akármilyen hétköznap is jó, ennyi idősen már fel tudok kelni másnap akkor, amikor akarok 😀
Semmiképp nem szeretnék lemaradni, úgyhogy nagyon tudnék támogatni egy szavazást. Ha a kritériumokat megmondjátok (drafthoz közel, más eseménytől függően), szívesen megcsinálom a szavazást, segítek az átszervezésben.
BrainKingSoldier
Draft időpontja már fix, volt róla szavazás. 😊
Beki
Szomorú :/
BrainKingSoldier
Maradt az április 21 húsvét vasárnap?