GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Korábban itt volt fent kiemelve (biztos vissza lesz majd rakva), de megtalálható valahol az idei draft tracker (ami sorban van). Köszi! A draft tracker topicba is ki lehetne tenni a linket, akár sima hsz-be.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jól állok RT fronton, így a Mitchell Schwart-Taylor Moton duóból egyikük áruba bocsájtható. Schwartz 1 évig szerződés alatt 3,3 millióért all-pro szezon után, Moton 2 évig rookie szerződésben.
Elsősorban idei pick érdekel


JT Daniels fan
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hűű ez az átsrtukturálás nem egyszerű... Ha csak egy évre strukturálok át az idei évről, viszont nem jövőre, hanem két év múlvára, akkor 20 vagy 40% az évek száma szerinti büntetés?
Rataxes
Nincs olyan lehetőség, hogy nem jövőre, hanem csak két év múlvára strukturálsz át. Az idei fizetésből hátratolt összeg minden esetben egyenlő arányban oszlik el a szerződés későbbi éveiben, plusz még a büntetések.
vassadi
És az átstrukturálás után is érvényes a max/min szabály? Azaz utána is, a büntetésekkel együtt is tartani kell mondjuk a 2 évesnél a 60/40 szabályt? Vagy az büntik nélkül értendő?
Spigo
Érvényes az új szerződésre is, tehát büntetésekkel együtt.
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Hűű ez az átsrtukturálás nem egyszerű... Ha csak egy évre strukturálok át az idei évről, viszont nem jövőre, hanem két év múlvára, akkor 20 vagy 40% az évek száma szerinti büntetés?
Rataxes
Nincs olyan lehetőség, hogy nem jövőre, hanem csak két év múlvára strukturálsz át. Az idei fizetésből hátratolt összeg minden esetben egyenlő arányban oszlik el a szerződés későbbi éveiben, plusz még a büntetések.
vassadi
És az átstrukturálás után is érvényes a max/min szabály? Azaz utána is, a büntetésekkel együtt is tartani kell mondjuk a 2 évesnél a 60/40 szabályt? Vagy az büntik nélkül értendő?
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hűű ez az átsrtukturálás nem egyszerű... Ha csak egy évre strukturálok át az idei évről, viszont nem jövőre, hanem két év múlvára, akkor 20 vagy 40% az évek száma szerinti büntetés?
Rataxes
Nincs olyan lehetőség, hogy nem jövőre, hanem csak két év múlvára strukturálsz át. Az idei fizetésből hátratolt összeg minden esetben egyenlő arányban oszlik el a szerződés későbbi éveiben, plusz még a büntetések.
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Hűű ez az átsrtukturálás nem egyszerű... Ha csak egy évre strukturálok át az idei évről, viszont nem jövőre, hanem két év múlvára, akkor 20 vagy 40% az évek száma szerinti büntetés?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Harmadik zárt FA kör már nem lesz, hanem indul a nyílt licit.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Itt is
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1904003


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Friss KeKi:

 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1628817

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tökéletes


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ok


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nekem ok

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Quarterback: Alex Smith, Nick Mullens, Ryan Fitzpatrick - Löfli
Running back: Adrian Peterson, Duke Johnson, Latavius Murray, LeSean McCoy - somos
Wide receiver: Chris Hogan, Devin Funchess, Jamison Crowder, Marqise Lee, Nelson Agholor, Quincy Enunwa - vassadi
Tight end: Jared Cook, Jason Witten - somos
Offensive line: Andrus Peat, Bryan Bulaga, Daryl Williams, Demar Dotson, Marcus Gilbert, Rob Havenstein, Ryan Schraeder - Löfli
Defensive line: Arik Armstead, Danny Shelton, Dontari Poe, Malcom Brown, Star Lotulelei - alatriste
Edge: Bud Dupree, Jabaal Sheard, Mario Addison, Preston Smith, Whitney Mercilus, Za’Darius Smith - Klaci79
Linebacker: Denzel Perryman, Jake Ryan, Kwon Alexander, Zach Brown - vassadi
Cornerback: Brent Grimes, DeShawn Shead, Dre Kirkpatrick, Justin Coleman - somos
Safety: George Iloka, Morgan Burnett, Patrick Chung, Rodney McLeod - alatriste

Ez lenne akkor a második FA kör végleges névsora (egy-két helyen variáltam csak a tegnap közzétett listához képest), és a posztfelelősöket is beosztottam. @alatriste, @Löfli, @somoskovig Jelezzetek vissza, hogy ez így nektek is megfelel-e, és akkor akár már ma estétől lehetne küldeni az ajánlatokat.

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
EDGE adminisztrációra nem jelentkezett senki, és lehet én is licitálnék, úgyhogy azt valaki elvihetné. 😊
vassadi
Szívesen...
Klaci79
Fel vagy véve. 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
EDGE adminisztrációra nem jelentkezett senki, és lehet én is licitálnék, úgyhogy azt valaki elvihetné. 😊
vassadi
Szívesen...
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
EDGE adminisztrációra nem jelentkezett senki, és lehet én is licitálnék, úgyhogy azt valaki elvihetné. 😊
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
vassadi
Nem szívatásképpen kérdezem, de egy rosterfrissítést mikorra tervezel? 😊
somoskovig
Hétvégén szerintem arra nem lesz időm, úgyhogy majd a jövő hét elején fokozatosan.
vassadi
Ha adsz irasi jogot en vasarnaprol hetfore lehet meg tudnam oldani, ha kell
Spigo
Megoldom majd, pár napot szerintem még mindenki kibír. 😊 Köszi azért.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Picit frissült a Jets KeKi:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szezon elején páran írtatok Rbby Andersonnal kapcsolatban, mostmár mozdíthato, ha még akutális. 😀

több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊
Chargers LT
Csak egy évre, én tavaly nagyon nagy örömmel vettem át a leharcolt, ligaalja Eaglest, és vsz. másfél off-season alatt sikerült vállalható csapatot varázsolni 😊
Rataxes
Én meg a PO-os Chiefs-t vettem át, és leépítettem 1/6-os csapattá másfél év alatt. Nem feltétlen kell ehhez GM hiány 😕 😕
kristóf17
Azért azt borítékolható volt, hogy az elődöd által épített dreamdefense előbb-utóbb megbosszulja magát egy igen erős cap hell formájában 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
vassadi
Nem szívatásképpen kérdezem, de egy rosterfrissítést mikorra tervezel? 😊
somoskovig
Hétvégén szerintem arra nem lesz időm, úgyhogy majd a jövő hét elején fokozatosan.
vassadi
Ha adsz irasi jogot en vasarnaprol hetfore lehet meg tudnam oldani, ha kell
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊
Chargers LT
Csak egy évre, én tavaly nagyon nagy örömmel vettem át a leharcolt, ligaalja Eaglest, és vsz. másfél off-season alatt sikerült vállalható csapatot varázsolni 😊
Rataxes
Én meg a PO-os Chiefs-t vettem át, és leépítettem 1/6-os csapattá másfél év alatt. Nem feltétlen kell ehhez GM hiány 😕 😕
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊
Chargers LT
Csak egy évre, én tavaly nagyon nagy örömmel vettem át a leharcolt, ligaalja Eaglest, és vsz. másfél off-season alatt sikerült vállalható csapatot varázsolni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Amint beosztottuk a posztfelelősöket. Szerintem vasárnap már elindulhat.
vassadi
Chargerst illetően mi legyen? Ne hagyjuk tönkre menni a rostert.
Chargers LT
Van egy jelentkező, most írtam StormST-nek, hogy mi a szándéka (magán a fórumon járt nemrégiben, csak itt nem tette tiszteletét már hetek óta), ha záros határidőn belül nem jelez vissza, akkor az új versenyzőé lesz a csapat.
vassadi
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
vassadi
Nem szívatásképpen kérdezem, de egy rosterfrissítést mikorra tervezel? 😊
somoskovig
Hétvégén szerintem arra nem lesz időm, úgyhogy majd a jövő hét elején fokozatosan.