GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Van vmi határidő, hogy meddig kéne leszűkíteni 53-asra a keretet?
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Legyen.vassadimivel mindkét cserénél én is hibáztam, megoldható, hogy a később megszerzett:
- 2017/6 (DAL) megy Döméhez
- a kondícióban pedig a 2017/5 (DAL) kerülhet tovább?
persze ha neked és a többi érintettnek is megfelel
kristof
több mint 10 éve
vassadimivel mindkét cserénél én is hibáztam, megoldható, hogy a később megszerzett:
- 2017/6 (DAL) megy Döméhez
- a kondícióban pedig a 2017/5 (DAL) kerülhet tovább?
persze ha neked és a többi érintettnek is megfelel
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Vizsgaidőszak letudva, elkezdtem pótolni az adminisztrációt. Vannak és lesznek hátráltató tényezők, de igyekszem minél hamarabb a végére érni.
több mint 10 éve
Bocs, hogy az utóbbi időben nem jelentkeztem, vizsgaidőszak van, de már látom a fényt az alagút végén, lassan el tudom kezdeni az adminisztráció pótlását.Azt viszont nem tudom, a Madden sim hogyan-mikor lesz, vagy hogy lesz-e egyáltalán.
több mint 10 éve
FYI, kb 7-10 napra teljesen eltűnök olyan helyre, ahol nem lesz net.. nem tudom van-e most valami lényegi határidő.. max PS-t kell picit rendbetenni, de sztem más sürgős gond nincs a rosteremmel.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Okés köszi.sztem töröld ki nyugodtan, majd kibaszod max jövőre!@GergőkeKöszönöm, hogy szóltál e felett átsiklottam. Akkor így jártam...benyelem. Gondolom vissza már nincs út 😊
• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.
Habi
Gergőke
Habi
több mint 10 éve
sztem töröld ki nyugodtan, majd kibaszod max jövőre!@GergőkeKöszönöm, hogy szóltál e felett átsiklottam. Akkor így jártam...benyelem. Gondolom vissza már nincs út 😊
• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.
Habi
Gergőke


JT Daniels fan
több mint 10 éve
@GergőkeKöszönöm, hogy szóltál e felett átsiklottam. Akkor így jártam...benyelem. Gondolom vissza már nincs út 😊
• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.
Habi
Szerkesztette: Gergőke
több mint 10 éve
@Gergőke• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Nálam DJ Foster RB, Arizona State lemaradt a 2. kör eredményhirdetésében, de beírom őt is, mivel senki más nem licitált rá, így vittem...csak biztos kimaradtdraftoltam azé 😊
Chargers LT
több mint 10 éve
Most már látom 😕1. UDFA körben vitte a JAX.Marqui, csak úgy mint Banks, kiment márhol?
Habi
én nem találtam sehol 😮
Egon
empty taxi
Azért nem találtam, mert fordítva volt írva a neve, fasza...
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Nálam DJ Foster RB, Arizona State lemaradt a 2. kör eredményhirdetésében, de beírom őt is, mivel senki más nem licitált rá, így vittem...csak biztos kimaradtFostert draftolta a Seahawks.
Chargers LT
Illetve @somoskovig, a te kiszemeltjeid közül Joe Walkert az Eagles elvitte az első UDFA körben.
több mint 10 éve
Nálam DJ Foster RB, Arizona State lemaradt a 2. kör eredményhirdetésében, de beírom őt is, mivel senki más nem licitált rá, így vittem...csak biztos kimaradt
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Rams
Chad Greenway, LB, 1 010 000 / 1 év
adam8

Azt hiszem a Free Agency ezen szakaszában ezt a tevékenységet nevezik "Pöcsögségnek", kéretik belefoglalni az Alapok/szótár menüpontba!
Szerkesztette: pgabtb
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
1. UDFA körben vitte a JAX.Marqui, csak úgy mint Banks, kiment márhol?
Habi
én nem találtam sehol 😮
Egon

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Marqui, csak úgy mint Banks, kiment márhol?
Habi
én nem találtam sehol 😮
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Nekem is majdnem az, még egy embert kell majd cutolnom a PS-ből.Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Mivel határszar csapatom van így teljesen irreleváns, de van végleges DC-m:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
van egy fura szituáció nálam, mivel én nem figyeltem és más sem szólt, de Pollak már tavaly júniusban visszavonult, ami a szerződésének második éve volt, de már az akkori kerethirdetés utánWow, ez aztán a becsületesség, respect 😊
szóval ezért csak idén tudtam kivágni, de így már a harmadik éve amikor nem jár a 1,5-szeres büntetés
ebben az esetben marad a normál büntetés vagy írjam át 1,5-szeresre?
Ork
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
van egy fura szituáció nálam, mivel én nem figyeltem és más sem szólt, de Pollak már tavaly júniusban visszavonult, ami a szerződésének második éve volt, de már az akkori kerethirdetés utánMivel az itteni kerethirdetés után volt, ezért sztem sima bünti.
szóval ezért csak idén tudtam kivágni, de így már a harmadik éve amikor nem jár a 1,5-szeres büntetés
ebben az esetben marad a normál büntetés vagy írjam át 1,5-szeresre?
Ork

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
van egy fura szituáció nálam, mivel én nem figyeltem és más sem szólt, de Pollak már tavaly júniusban visszavonult, ami a szerződésének második éve volt, de már az akkori kerethirdetés utánszóval ezért csak idén tudtam kivágni, de így már a harmadik éve amikor nem jár a 1,5-szeres büntetés
ebben az esetben marad a normál büntetés vagy írjam át 1,5-szeresre?
több mint 10 éve
a legalsó számot nézd a csapatod sorában....annyi a te megmaradt kredited
