GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Griffent meg egy zacskó szotyiért adta el Soldi, érdekes az kevesebb embert zavart 😊
gabtsi
ez is igaz...Bud még semmit nem bizonyított, csak egy lehetőség
Klaci79
Épp ezért volt igazságtalan, hogy egy tréd erejére visszatért a vétó-intézménye...
Soldados
tavaly is volt vétós tréd amúgy


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Griffent meg egy zacskó szotyiért adta el Soldi, érdekes az kevesebb embert zavart 😊
gabtsi
ez is igaz...Bud még semmit nem bizonyított, csak egy lehetőség
Klaci79
Épp ezért volt igazságtalan, hogy egy tréd erejére visszatért a vétó-intézménye...

Én korrektül és a szabályoknak megfelelően jártam el, véleményeztettem a trédet és átment és mégis csak ennél a trédnél kellett plusz értéket bedobni, miközben ebben a szubjektív műfajban, mint a trédek, sztem voltak ennél billenősebb trédek is - akárcsak az én esetemben is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Griffent meg egy zacskó szotyiért adta el Soldi, érdekes az kevesebb embert zavart 😊
gabtsi
ez is igaz...Bud még semmit nem bizonyított, csak egy lehetőség
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Griffent meg egy zacskó szotyiért adta el Soldi, érdekes az kevesebb embert zavart 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Denverben is friss a KeKí  bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1265368


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ja igen, nekikezdtem a comp pickek regisztrálásának, úgyhogy ha nem jön közbe semmi, egy-két héten belül kihirdetem. Az már tuti, hogy somos nem kap semmit 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szerintem akkor vétózzuk meg a Gilbert cserét is biztos ami biztos alapon!!! 😊 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a Colstont meg tudnám tartani azért elég nagy BS..
Persze meg tudnád, de az igencsak limitálja az opcióidat az FA piacon/tradek terén.
Azzal hogy kipucoltad, nyertél 5 milliót, amit valszeg jobban fel tudsz használni.. és pont azért mert van 2 fiatal WR-ed pláne win-win a dolog.
(Ráadásul nála a cuttal ugye csak 2 millio spacet nyernél.. szóval ez mestermunka volt.)

Irtam már hogy engem a lehuzas vetoja nem erdekel, mindenki felnott ember.
De azért BS-köntösbe ne csomagoljuk már, hogy még téged sajnáljunk a végén.. ez zavar.

Igenis nagy lehúzás és nagyon-nagyon örültél, mikor átment a trade. (Gilbi nálam nem olyan vészes, bár tény hogy ott is te nyertél, de azért az OL és CB posztokon még a TOP 5/10 is böven volatilis évröl évre.. Winston, A Collins, Oher, stb)

A lényeg amúgy az amit Gabo irt - türelem.
A tradeidöszak elején mindenki túlárazott, aztán jönnek majd a cutok és FA-stealek.. akkor lehet/érdemes igazán tradelni, ha a màsiknak már nagyon kell a capspace.

PS: szombaton felteszem a free agencys ötletem részletesebb verzióját.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Soldival abban is egyetértek, hogy a Gilbert trade szerintem sokkal neccesebb. Az meg simán átment...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Folytatva a tegnapi témát. Kirk kapitányt eladtam TAG útján, nekem be kell írnom hogy TAG-elném a megfelelő topicba akkor?
alatriste
igen
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Folytatva a tegnapi témát. Kirk kapitányt eladtam TAG útján, nekem be kell írnom hogy TAG-elném a megfelelő topicba akkor?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Igen, ezzel így az a baj, hogy már több más move is történt gondolom, ha egyszer átment a biznisz, én már nem vétóznám, ha már mindenképpen változtatni akarunk, akkor mondjuk Soldi tegyen bele egy picivel többet (vagy Colstont vegye ki 😊 ).
gabokocka
Ez lehet jobb megoldás lenne.
vassadi
szerintem is valami értéket még bele kellene pakolni, mert azóta már sok-sok dolog történt és így most akkor Soldit állítanánk a szopóállarc másik végére. Bizniszeljék le.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
wow, ilyen kondíciók sem voltak még 😊
gabokocka
Részben az én művem. 😊 Sztem qrva jó tréd. Csak akkor kell igazán sokat adnia a QB-ért, ha igazán jól - franchise QB-ként - teljesít IRL. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados tradeje nálam vétó (a chancellor féle)
braxa88
Szó, mi szó, elég meleg...kb három 5. körért egy legalább 1. kört érő faja SS
Chargers LT
sztem ez 1db 5.kör minuszban, és nyert egy allpro SSt, vmit megspórolt 2db cutot.
óriási lehúzása egy rookie GMnek.
skandallum 😀
braxa88
Brent Celek IRL most hosszabbított 3 évre, rohadtul nem cutesélyes. Azért adom el, mert van jobb TE-m. 😉 És Colstont is meg tudnám tartani, van elég capem, csak van két fiatal feltörekvő WR-em is, így nincs rá szükségem.

Én mai napig büszke vagyok rá, hogy több éve hosszú viták árán többek között miattam került ki a vétó a játékból. Sosem tudhatjuk, hogy kit mi motivál egy trédben. Én nem egyszer túlfizettem egy játékosért (Tanard Jackson, Orakpo), de meg megvolt rá az okom. Olyan is volt, hogy zacskó szotyiért váltam meg játékostól. Például idén Gregorytól (Sanchez). Miért? Mert Gregoryt nem szeretem, sem a játékát, sem a személyiségét és a rendszerbe sem illik, nem nagyon érdekelt, mit kapok érte.

Tuittért például értékét tekintve egyértelműen jobb ajánlatot tettem, de nem hisztizek, a másik fél a másik ajánlatot fogadta el. Nyilván megvolt rá az oka. Elfogadtam és továbbléptünk. De IRL is számos példát lehetne hozni, amikor értékén alul válnak meg játékostól. Chancellor nyilvánvalóan nem kellett Gergőkének, mivel - ahogy mindenkinél - úgy jelentkeztem be, hogy Shazier és Kam mozdítható-e valamilyen formában. Előbbire azonnali nem volt a válasz, utóbbira pedig rögtön a posztigényeket kaptam válaszként. De azt is elárulom, hogy az én értékrendem szerint nem ez volt a legbillenősebb trédem, hanem Gilbert megszerzése. A liga TOP5 RT-jét hoztam el 3 évig elképesztően olcsó fizuval 2+5-ért, miközben nálam az ára legalább 1+3 lett volna. 😉

De részemről ezzel lezártam a dolgot. Elfogadom a döntést, Gergőkével megpróbáljuk átdolgozni a trédet.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
wow, ilyen kondíciók sem voltak még 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Soldados tradeje nálam vétó (a chancellor féle)
braxa88
Szó, mi szó, elég meleg...kb három 5. körért egy legalább 1. kört érő faja SS
Chargers LT
sztem ez 1db 5.kör minuszban, és nyert egy allpro SSt, vmit megspórolt 2db cutot.
óriási lehúzása egy rookie GMnek.
skandallum 😀
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Igen, ezzel így az a baj, hogy már több más move is történt gondolom, ha egyszer átment a biznisz, én már nem vétóznám, ha már mindenképpen változtatni akarunk, akkor mondjuk Soldi tegyen bele egy picivel többet (vagy Colstont vegye ki 😊 ).
gabokocka
Ez lehet jobb megoldás lenne.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Igen, ezzel így az a baj, hogy már több más move is történt gondolom, ha egyszer átment a biznisz, én már nem vétóznám, ha már mindenképpen változtatni akarunk, akkor mondjuk Soldi tegyen bele egy picivel többet (vagy Colstont vegye ki 😊 ).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Én csak annyit jegyeznék meg az újak felé, hogy nem kell rögtön egy holtszezon alatt megváltani a világot, drága veteránokat szerezni pickekért cserébe, majd FA-n cutok után is lehet olyan játékosokat aláíratni, mint amilyeneket most 3-4. körös pickekért, vagy még drágábban vesztegetnek. Illetve ha vkire érkezik ajánlat, nem kell rögtön elfogadni, adott esetben a KEKI-ben meg lehet hirdetni, előfordulhat, hogy egy napon belül befut egy sokkal erősebb offer. Szóval nyugodtan, türelemmel építgesse mindenki a csapatát, nem kell egyből allstar csapatot kreálni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem lehet egyszerű Ádi dolga (és továbbra is maximális tisztelet a munkájáért), de jövőre vagy akár idén is, jó lenne, ha újonc GM cserélésénél nem csak az Ő véleménye döntene, hanem 3 v 5 gm véleménye.
Részemről én sem engedtem volna át a Kancellár cserét.
Habi
Én sem mentem volna bele Gergő helyében, de nem akartam kapásból megtorpedózni az új GM első trade-jét, és elsőre nekem nem tűnt vétót érően vészesnek, másodszorra már inkább hajlok efelé én is... De eddig sem úgy gondolkodtam, hogy egyedül én döntök, hanem ha a többiek egyöntetűen vétót kiáltanak, akkor legyen úgy, és most ez a helyzet, úgyhogy ez a trade sztornó.
vassadi
Soldi gyorsan ki fog szállni... 😀
somoskovig
Nem, de mondjuk qrvára nem tartom fairnek.

Legalább 10 GM-nek írtam SS-ügyben és mivel elfogadta a commish ezt a trédet, utána más irányba mozdultam, eladva például azt a Griffent, akivel kapcsolatban több ajánlatom is volt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Nem lehet egyszerű Ádi dolga (és továbbra is maximális tisztelet a munkájáért), de jövőre vagy akár idén is, jó lenne, ha újonc GM cserélésénél nem csak az Ő véleménye döntene, hanem 3 v 5 gm véleménye.
Részemről én sem engedtem volna át a Kancellár cserét.
Habi
Én sem mentem volna bele Gergő helyében, de nem akartam kapásból megtorpedózni az új GM első trade-jét, és elsőre nekem nem tűnt vétót érően vészesnek, másodszorra már inkább hajlok efelé én is... De eddig sem úgy gondolkodtam, hogy egyedül én döntök, hanem ha a többiek egyöntetűen vétót kiáltanak, akkor legyen úgy, és most ez a helyzet, úgyhogy ez a trade sztornó.
vassadi
Soldi gyorsan ki fog szállni... 😀

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem lehet egyszerű Ádi dolga (és továbbra is maximális tisztelet a munkájáért), de jövőre vagy akár idén is, jó lenne, ha újonc GM cserélésénél nem csak az Ő véleménye döntene, hanem 3 v 5 gm véleménye.
Részemről én sem engedtem volna át a Kancellár cserét.
Habi
Én sem mentem volna bele Gergő helyében, de nem akartam kapásból megtorpedózni az új GM első trade-jét, és elsőre nekem nem tűnt vétót érően vészesnek, másodszorra már inkább hajlok efelé én is... De eddig sem úgy gondolkodtam, hogy egyedül én döntök, hanem ha a többiek egyöntetűen vétót kiáltanak, akkor legyen úgy, és most ez a helyzet, úgyhogy ez a trade sztornó.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ha valakinél lenne elit safety eladó sikítson. 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nekem is van:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fresh, new KeKi
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1448709


JT Daniels fan