Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nah bakker egy player nekem is kell még aktív rosterre. 😮
Ha PS-ben nincs playerem az nem gond?
Beki
De, szóval 10 embert kukázz össze.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nah bakker egy player nekem is kell még aktív rosterre. 😮
Ha PS-ben nincs playerem az nem gond?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Még bármi szimuláció előtt.. az AFC East-tel mi lesz?
Elég siralmas állatpotban van a div, 2 GM teljesen eltűnt... és rendbe kéne tenni két csapatot picit.

NY Jets - 11 ember hiányzik a rosterre (WR,DT,DE,S,P,LS a posztminimumokhoz is...) de legalább van cap space.
Buffalo Bills - ide is kéne még 4 ember (DT,S), de a nagyobb gond, hogy ez a csapat cap fölött is van, még ha két rookie is jön, akkor is 2 milliót ki kéne pucolni..
Igor
Persze nehéz 32 embert összekalapozni... 😕
gabokocka
Sajnos ez a legnagyobb probléma, igen... :/
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Még bármi szimuláció előtt.. az AFC East-tel mi lesz?
Elég siralmas állatpotban van a div, 2 GM teljesen eltűnt... és rendbe kéne tenni két csapatot picit.

NY Jets - 11 ember hiányzik a rosterre (WR,DT,DE,S,P,LS a posztminimumokhoz is...) de legalább van cap space.
Buffalo Bills - ide is kéne még 4 ember (DT,S), de a nagyobb gond, hogy ez a csapat cap fölött is van, még ha két rookie is jön, akkor is 2 milliót ki kéne pucolni..
Igor
Fake aktív, nem?
Kéne csinálni egy tisztázást, ki akarja vinni tovább a csapatát ki nem, a nem aktív játékosok helyére pedig toborozni.
Persze nehéz 32 embert összekalapozni... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Még bármi szimuláció előtt.. az AFC East-tel mi lesz?
Elég siralmas állatpotban van a div, 2 GM teljesen eltűnt... és rendbe kéne tenni két csapatot picit.

NY Jets - 11 ember hiányzik a rosterre (WR,DT,DE,S,P,LS a posztminimumokhoz is...) de legalább van cap space.
Buffalo Bills - ide is kéne még 4 ember (DT,S), de a nagyobb gond, hogy ez a csapat cap fölött is van, még ha két rookie is jön, akkor is 2 milliót ki kéne pucolni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Nem 😕


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Nagyon sajnálnám, ha elmaradna a madden sim 😕
Lehet, hogy orbitális baromságot mondok (előre is elnézést érte), mert soha nem próbáltam a fantasy ligát, de abban valahogy nem lehetne?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Forte, Yeldon azért azt hittem a next team up kategóriába beleillik, ha már két első számú futóról van szó, még ha a 3. 4. helyen rookiek vannak is.
A WR rész besorolását megértem, tény, hogy nem túl sok tapasztalatuk van még, TE meg egyáltalán nincs. De IRL Cooper első számú WR (egy nagyon is biztató újonc szezon után). Fuller ha meg meri majd dobni Brock nem lesz csalódás a JJ, Bell és Ty hármas meg megverekszik a 3. helyért. De itt aláírom, hogy jelenleg a liga végén vagyok. A jövő WR sora ez nem a jelené. 😊

Sajnálom viszont, hogy az OL sort pont nem csináltad meg, ott nagyon vártam volna magam az élmezőnybe.
Veldheer top LT
Norwell elég jó LG
Berger egy remek évet hozott le C-ben IRL (PFF legjobb C lett, bár fenntartásokkal kell kezelni de azért mutat valamit)
Lang top RG
Stanley az idei draft elsőként elkelt T-je akit én "elpocsékolok" RT-be.
A depth főleg rookiekből áll, de ezt a kezdő 17M-ért szerintem minimum élmezőny.

Amúgy jó ötlet az osztályozás, várom a Def-részt. Bár a 34, 43 összehasonlítása nehéz lesz ha szét szeded a fornt7t. Én lehet külön értékelném a 34 és a 43-as csapatokat.


Liverpool Fc
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ezt a WR/TE dolgot nem értem Igor. Persze minden nézőpont kérdése, de most itt az a baj, hogy ketten együtt sokat keresnek? Mert ha ez a gond akkor értem, bár kissé furcsa megközelítés, hiszen pusztán csak annyi történt, hogy nem akartam egy rakás dead money-t VJ után, Gordon képességeiben meg benne lenne a nagy pénz, ha nem lenne idióta. Én pusztán ,megelőlegeztem neki. És ott van mellettük vagy éppen közvetlenül mögöttük Benjamin, akinek végre egy rendes QB dobál majd, de foci jancsikkal is 900 yard fölött volt, meg egy rakás bármi lehet belőle játékos. TE poszton se hiszem, hogy mondjuk a Bears vagy a Saints kezdővárományos játékosai olyan szarok lennének, hogy az utolsó 6-ba sorolsz...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Na, ha az elkapó/TE egységem nincs a szarok között már jó vagyok 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Zeke Elliott és Chris Johnson is szomi

több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nincs a Denver a legrosszabb futóegységek között, hát milyen félmunka ez?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Frissítettem még egy utolsó Kekit, 52/53 rosterhely már fix, de egy backup-cserében még benne lennék OL-t keresek (OT/OG elsősorban), és LB-t vagy DT-t tudok adni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a webes formát csak azért mondtam, mert azzal lehet csökkenteni az adminisztráció dolgot
elég hozzá hetenkénti bontásban a meccsek, az hogy meddig lehessen leadnia a "tippet" és az eredmények ütemezésének a rendje és onnan már végig automatikusan tud menni
max annyi kellhet még hozzá, hogy mindenkinek külön user/azonosítást megoldani és ha senki nem akarja szándékosan meghackelni akkor mehet is magától az egész

nyilván, ha nincs rá szükség akkor nem erőltetem, de mivel nemrég csináltam foci eb kapcsán ilyesmit kisebb mértékben, ezért gondolom, hogy nem lehetetlen megoldani
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Ezek az ötletek (szim, vassadi-javaslat, Ork-javaslat) nem zárják ki egymást.

Én Maddenhez nagyon nem értek, szóval azt nem tudom sajnos vállalni, de pl. az Ork-féle dologban, vagy bármi másban, ahol csak adminisztrálni kell, szívesen segítek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Lenne 20 eredménysor?

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.
Soldados
Ha végül ez lenne a befutó szerintem az is könnyen megoldható, hogy egymástól láthatatlanul menjenek a tippek előre a teljes alapszakasz aztán az eredmények jöhetnek adagolva és így mindenkinek meglepetés lenne.
Illetve, hogy akár mindenki tippeljen a saját csapat (vagy csoport) meccsei nélkül mondjuk egy webes formában.
Ork
sztem lehetne fordulónként adagolni és tippelni. 3-4nap lenne egy fordulóra az idő, addig kb 20 leadott eredménysor biztos lenne amiből kijöhet a reprezentatív eredmény. aztán ezt vki összesíti, és közli. nem kell más mint egy excel google drive-ra +esetleg egy standing tábla.
több mint 9 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.
Soldados
Ha végül ez lenne a befutó szerintem az is könnyen megoldható, hogy egymástól láthatatlanul menjenek a tippek előre a teljes alapszakasz aztán az eredmények jöhetnek adagolva és így mindenkinek meglepetés lenne.
Illetve, hogy akár mindenki tippeljen a saját csapat (vagy csoport) meccsei nélkül mondjuk egy webes formában.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Én továbbra is nagyon sajnálnám, ha elmaradna a sim. Nem azért mert az reális végeredményt adna, de jó volt 2-3 naponta várni az eredményeket, főleg ha pl épp Igorral volt meccsem, vagy izgulni, amikor már PO-ban voltunk, stb. Nem maga a sim a játék lényege, de azt az izgalmat amit egy meccs ad, azt jóvolt várni és átélni és utána trashtalkolni. Mellesleg IRL is vannak nagy meglepetések pozitív és negatív irányban, azaz nem baj a randomitás sem sztem.

Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.
Soldados
Maximálisan egyetértek!

több mint 9 éve
Göbi Indianapolis Colts 796 — Retired WR
Én sajnálnám ha nem lenne sim...kifejezetten tetszene

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szintén sim párti vagyok, ha semmiképp sem lehetséges, akkor Ork ötletét tartom nyerőnek. 😊

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ádi, gebasz van a rosteremmel. Illetve nem is a rosterrel, hanem ahogy nézem nem írtam be Boykin szerződését. Így Te nem is vitted fel. Pedig én úgy emlékszem, hogy hozzám került FA-n, a saját excelben benne is van. Ki akarnám vágni, szóval nem azért reklamálok, hogy más ne nyúlja le, hanem érdeklődök, hogy ilyenkor mi van.
gabokocka
Adj neki szerződést. 😊 Amúgy igen, hozzád került:  bowl.one/forum/manager-jatek/hivatalos-kozlemenyek/1470877
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ádi, gebasz van a rosteremmel. Illetve nem is a rosterrel, hanem ahogy nézem nem írtam be Boykin szerződését. Így Te nem is vitted fel. Pedig én úgy emlékszem, hogy hozzám került FA-n, a saját excelben benne is van. Ki akarnám vágni, szóval nem azért reklamálok, hogy más ne nyúlja le, hanem érdeklődök, hogy ilyenkor mi van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én továbbra is nagyon sajnálnám, ha elmaradna a sim. Nem azért mert az reális végeredményt adna, de jó volt 2-3 naponta várni az eredményeket, főleg ha pl épp Igorral volt meccsem, vagy izgulni, amikor már PO-ban voltunk, stb. Nem maga a sim a játék lényege, de azt az izgalmat amit egy meccs ad, azt jóvolt várni és átélni és utána trashtalkolni. Mellesleg IRL is vannak nagy meglepetések pozitív és negatív irányban, azaz nem baj a randomitás sem sztem.

Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Nem igazán értem, hogy miért adna jobb eredmény a PR-ek összevetése, mint a sim. Nyilván a madden nem a legjobb, de IRL sem minden a papírforma szerint alakul. Nekem nem tetszik az ötlet, bár azt sem tudom, hogy mit lehetne használni a madden helyett.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning