GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
@braxa88 Nem Tommy, hanem Rod Streater volt a csapatodban, és se nála, se Harvinnál nem számoltad bele a jövő évi fizetés után maradó dead money-t.
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
somossal mi megegyeztunk, h kiveheto a kondicio.
btw nem valtozott a pff pontozorendszere az utobbi evekben ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Nem tudom honnan vették páran a franchise tag számokat, de a topikba beírtaknál egyedül Damon Harrisonnál szerepel helyes érték.

A szabálykönyvben és a hivatalos közleményeknél is megtalálhatók az idei értékek.
vassadi
lehet h a tavalyi számokat nézte mindenki

Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem tudom honnan vették páran a franchise tag számokat, de a topikba beírtaknál egyedül Damon Harrisonnál szerepel helyes érték.

A szabálykönyvben és a hivatalos közleményeknél is megtalálhatók az idei értékek.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PFF előfizető kollegák!
Vki megmondaná, hogy Brandon Williams és Damon Harrison milyen OVR értékeléssel zárták az évet? Mert lehet, hogy meglettek a megfogalmazott értékek és akkor azokat ki lehetne venni a megkötésekből.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A KeKi-használata is érdekes. Aki nálam nincs benne, azt biztos, hogy csak reális értékén felül vagyok hajlandó eladni. Ettől még mozdítható szinte bárki, de drágán, vagy bib.szott drágán. Ugyanakkor sokaknál ez nem így működik, ezért is bátorkodom bejelentkezni bárkire. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyugi elovastam én is, csak szurkálodtam 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Van értelme elolvasni, tanulságos lehet. Elmondom, hogy mire gondolok. Ugye Soldi bejelentkezett két emberért, aki nincs kinn a KEKI-n, ergo számol a játékosokkal a GM, nem akar túlpasszolni rajtuk. Mégis úgy gondolja, hogy meghallgatja az ajánlatot. Ilyenkor sztem egyfelől érdemes „jelezni” a többi GM felé, hogy Chancellor vihető, hátha más jobb ajánlatot küld rá, vagy pusztán csak felverni az árát. Illetve, mondani egy olyan árat, ami még az eladó szerint is magas, hogy valahonnan elkezdődhessen az alkudozás, ami során vagy lesz megegyezés, vagy nem. A kínált játékosokat megnézve pedig érdemes átfutni az FA listát, hogy mely posztokon milyen mély, vagy a többi rostert, ahonnan azért kitalálható, hogy kik lesznek kivágva, szintén szabadügynökké válva. Ezek után sztem Colston biztosan nem került volna a trade-be, mert lehet itt köntörfalazni, de hasonló kaliberű játékost (ő konkrétan tavaly ötödik számú célpont volt a Saints passzjátékában, és innen már csak lefele fog menni) veteránminimumért lehet szerezni. Celek más tészta, ő fiatal, most hosszabbítottak vele, ő ténylegesen értéket képvisel. Emellett azt is megjegyezném, hogy ez egy játék, amit mindenki a saját szórakozásából játszik (nyilván optimális esetben nem elbaszva a másik 31 GM játékát), nem tudjuk, hogy ki mit miért csinál, valakinek az a jó, ha évente, két évente újra építi a csapatot, más állandóságot szeretne, stb, stb… Ebben tehát maximálisan egyetértek Soldival, nem tudjuk egy-egy cserén belül sem a másik motivációit. De ettől függetlenül érdemes minden üzletből a maximumot kihozni, amire nagyobb esély van, ha egy játékosra több ajánlatot is meghallgatunk. Aztán, ha a kutya sem jelentkezik érte, mondjuk három-négy napon belül, az is egy jelzés, hogy annyira még sincs nagy keletje a játékosunknak. De ezt a lehetőséget kihagyva, az első ajánlatot elfogadva könnyen áron alul adhatunk túl valakin. Illetve akkor azért nem nagyon lehet mire megorrolni a többieknek, mondván fel volt kínálva eladásra, miért nem próbálkozott bárki jobb ajánlatot tenni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
valaki ezeket elolvassa? 😛
braxa88
én most éppen ráértem...de jó kis írás...látszik az újságírói vénája 😉
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
valaki ezeket elolvassa? 😛
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Utolsó szó jogán. 😊 Amit sztem mindenkinek érdemes elolvasnia, mert sok aspektust szóba hozok, amelyek fontosak a trédeknél, így azt hiszem, sokak számára tanulságosak és hasznosak lehetnek a jövőbeni üzleteléseiknél.

A cseréről annyit, hogy mint sok más játékosnál, megkérdeztem, hogy mozdítható-e. Nem ajánlottam semmit és senkit. Shazierre "nem" volt a válasz, míg Chancelorra need-eket kaptam és nekem ott voltak is eladó játékosaim. És hozzáteszem, hogy én beleegyezés után tettem még bele az 5/23-at, mert nem éreztem egyenlőnek. Ezzel nem a "nagylelkű Soldit" akarom eljátszani, csak a tényeket rögzítem. Tehát nem tukmáltam, nem erőszakoskodtam és nem győzködtem. Kérdeztem, a válaszra ajánlottam és elfogadta a másik fél. Egyáltalán nem próbáltam kihasználni semmit. Szóval ha bárki más ül a Colts GM székében, akkor is bejelentkezek Chancelorra. Tök mindegy, hogy Igornak, vagy somos-nak hívják. Mint ahogy mindkettőjükkel tárgyaltam is. (somos semmit sem változott 😊 ) Ha valaki érdekel, bejelentkezem, s nem azt nézem, hogy ki a GM. Ráadásul én elsőre nem ajánlok (ha én vagyok a megkereső fél), csak kérdezek, hogy mozdítható-e és ha igen, mibe fáj, és a válaszból megtudom, hogy van-e értelme tárgyalni és alkudozni, vagy nincs.

A trédekről pedig kifejtettem a véleményem, ha valakinek nem kell egy játékos, azt bizony olcsóbban fogja eladni. Akár extrém módon is. Ez így megy az életben és a játékban is. A piaci ár alatt fog eladásra kerülni. Mint ahogy olyan játékos, akit nem akarsz eladni, azt pedig a reális értékén, azaz a piaci ár felett vagy hajlandó értékesíteni - méghozzá jócskán. Ez így működik. Ilyenre számos példa van IRL és a játékunkban is. A véleményeztetés megtörtént, a két fél fenntartotta igényét a trédre, innentől kezdve nem értem, miért szól bele bárki is, hogy mehet-e vagy nem. Az egyetlen dolog amit vétóznék, ha egy játékos értéke negatív egy trédben (évekkel ezelőtt volt rá példa a játékban). Azt jónak gondolom, hogy az újoncok trédjeit véleményeztetni kelljen, de ha az újonc utána is fenntartja trédigényét, akkor nincs jogunk azt megvétózni, vagy azt mondani, hogy nem engedjük - legalábbis sztem. Gergőke a Cousins-trédben "hallgatott rám", a Timmons-trédben csak mérsékelten. Az ő döntése. Nincs jogom bírálni vagy hőbörögni. Nyilván megvan a maga oka, hogy miért döntött így. Ahogy Habinak is, hogy az értékesebb ajánlatom ellenére Klacinak adta el Tuitt-ot. Elfogadtam, beletőrödtem.

És jöjjön a szubjektív rész, a két tréd megítélése az én szemüvegemen keresztül. A Gilbert-tréd az nagyon durva - legalábbis sztem. És az mindegy is, hogy ki tartja TOP5-nek, vagy éppen csak TOP10-nek Gilbertet. De egy olyan játékos, aki mondjuk TOP10 a posztján, ráadásul az egyik legértékesebb poszton (OT) és cserébe a franchise tag alig több mint 25%(!)-áért játszik 3 (!) éven át, na az kb a szent grál ebben a játékban. Tőlem Gilbert ezzel a szerződéssel két idei első körért se távozhatna. (Hozzáteszem, itt még ajánlatot se küldtem, empty írta ezt az árat, én csak azonnal leokéztam) És pont ez a különbség a Chancellor- és Gilbert-tréd között. Chancellor bár posztja elitjátékosa, de a franchise tag felett keres 2 éven át. Az ilyen játékos komoly teher, ő nálam emiatt nem ér többet 2. körnél. És az új verziós trédbe nem is mentem volna bele, ha nem kerültem volna kényszerpályára a további, már megkötött trédek miatt. Ennél volt olyan ajánlatom, amiben a saját értékrendem szerint jobban jártam volna, mint az újverziós trédben. Colston és Celek pedig messze nem cutesélyes játékos, vagy legalábbis nálam biztos nem, mert a Chargers nincs capgondban. Colston fizetése a franchise tag 50%-át sem éri el, azaz posztján legfeljebb átlagos a fizetése és a teljesítménye is ennek megfelelő. Celeké egy picit a franchise tag 50%-a felett van, tehát ő is átlagos fizetésű a posztján és ennek megfelelő átlagos teljesítménnyel. Nem kirívó a szerződésük. Utóbbi jövője ráadásul biztosított, hisz most hosszabbított IRL. Volt, aki rám írt, hogy még így is jól jártam. Egyáltalán nem gondolom így, sőt, ebben a felállásban 4. körnél nem adtam volna többet érte, csak olyanom nem volt. De kénytelen voltam áldozni, mert közben Griffent eladtam, aki a tökéletes alany lett volna egy jó SS megszerzéséhez.

Ezekből is látszik, hogy könnyű egy trédre rávágni, hogy vétó, de nem ismerjük a felek mozgatórúgóit. Csak rápillantunk a két oldalra és sokan elsőre ítélkeznek. De a teljes képhez tudni kellene a két csapat pontos roster- és caphelyzetét, a keresletet, a kínálatot és a need fontosságát. És ezt nyilvánvalóan nem tudja egy harmadik fél, csak ha nagyon mélyen beleássa magát, de még akkor sem biztos, hogy fel tudja mérni a keresletet és a kínálatot, hisz nem ő írt végig üzeneteket a többi SS-vel rendelkező GM-nek.

Az megállapítható, hogy mindenkinek, még a tapasztalt GM-eknek is, mint somos, Igor, vagy akár én, vannak jó és rossz trédjeik. Vagy olyan, amiben kockázatot vállalunk (lásd nekem idén a Griffen-tréd, amely elsülhet nagyon jól és nagyon szarul is) Tehát nem kell rögtön farkast kiáltani, csak mert elsőre úgy tűnik, mekkora lehúzás vmi. Erre jó példa a Chancellor- és a Gilbert-tréd összehasonlítása az én szemüvegemen keresztül, mert előbbire csak azt mondtam volna, hogy "jól jártam", utóbbi nálam pedig "kiba. durva" tréd. Kevan Barlow legendás elpasszolása után az immár 6. éves pályafutásom talán legnagyobb dealje. És mégis előbbire kiáltottak vétót, utóbbira meg egy szó nem hangzott el, amíg én meg nem jegyeztem, hogy az kimeríti a lehúzás fogalmát nálam.

Végezetül pedig sztem tök mindegy, hogy kit húzunk le. IRL se számít, hogy Belichickkel kötsz nyerő trédet, vagy a JAX újonc GM-jével. A hibák azért vannak, hogy tanuljunk belőlük. Az újoncok megkapják a "véleményezés védelmét", de ha annak ellenére meg akarja kötni a trédet, hát hadd kösse. Simán lehet, hogy neki lesz igaza. Ő tudja, miért csinálja.

ui.: Én ugyan most rosszul jártam (a saját megítélésem szerint), de részemről lezárt az ügy, csakis okulásként írtam le a dolgokat, nem háborgásként. Remélem, tudtam segíteni, vagy legalább más vetületet is megvilágítani egyeseknek. Azt figyelembe véve, hogy még kiszállásom után is többen véleményeztették velem a potenciális trédjüket (gondolom, nem véletlenül 😊 ), így tőlem talán hitelesnek tűnhetett ez a kis elmélkedés. Remélem, a jövőben még körültekintőbbek lesznek a GM-ek, és nemcsak az újoncok. Talán a vétózás is abba marad, mert nem minden arany, ami fénylik, ahogy a fenti példa is mutatja. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
@briareos
Pittsburgh Steelers adja:
Derek Carr (1 150 000; 1 150 000; UFA)

TampaBayBucs adja:
1/20
1/30
2/11
Habi
2/10 lesz az, nem 2/11.
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Schleck október 27-e óta nem járt a fórumon, szóval lehet, hogy a Dolphins élére is új GM-et kell keresni.
vassadi
több mint 8 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Én sem hiszek a vétózásban, mindenki azt csinál a csapatával amit akar. Rookie GM-nél lehet láttamoztatni a cserét, mert bele lehet futni faszságokba ez tény, de akkor meg ne csak Ádi döntsön róla, hanem beszéljék meg a rózsaháziak a cserét és kész.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
PS: szombaton felteszem a free agencys ötletem részletesebb verzióját.
Igor
Majd a PM-re is válaszolj légyszi, amit küldtem, illetve már csak a második felére, az első már nem aktuális.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Soldi, a vétózott trade-ről annyit, hogy fordított esetben, tehát ha te lettél volna a Colts GM-je és úgy kaptad volna ezt az ajánlatot a Chargerstől, akkor gondolkodás nélkül rávágtad volna erre az offerre, hogy nem, ezt kár is lenne tagadnod.

Annyiban én is hibáztam, hogy - mint írtam is - első blikkre rosszul ítéltem meg, hogy ez a csere mennyire is egyenlőtlen, pedig úgy voltam vele, hogy én biztos nem fogadnám el, de aztán ehelyett inkább azt vettem figyelembe, hogy nem akarom egyből megfúrni az újonc GM első trade-jét. Nem ennek kellett volna a fő szempontnak lennie. (Csak zárójelben teszem hozzá, amiatt is balszerencsés a dolog, hogy itt még nyitás előtt voltunk, mert ha ez szezon közben történik, akkor én jelzem, hogy mehet a trade, gyakorlatilag rögtön utána be is jelentik a felek, és ha egyöntetűen vétósnak érzik a többiek, azt azonnal tudják is jelezni, és akkor nincs az, hogy a trade-ben részt vevő GM-ek további lépéseit is befolyásolja ez a csere, és emiatt utólag már nehéz semmissé tenni. Vagyis az ilyen helyzetek szezon közben azért jobban kezelhetőek.)

Illetve arra is rávilágítanék (és ehhez pont kapóra jön, hogy egy másik trade-edet egyesek még nagyobb lehúzásnak tartják), hogy nem mindegy, kit húzol le, ahogy erre MMMS is utalt az egyik hozzászólásában, csak aztán törölte. Mert ha egy többéves rutinnal bíró GM-et bárki le tud húzni, az meg is érdemli, erre nem tudok mást mondani. Itt viszont egy abszolút újonc GM volt az áldozat, aki pár hete kezdett el játszani, és nyilván nincs még teljes rálátása a dolgokra. Te meg ezt próbáltad kihasználni; nem hiszem, hogy ha mondjuk Igor vagy Somos ül a Chargers székében, akkor megpróbálkoztál volna egyáltalán egy ilyen ajánlattal... (Hozzáteszem, a Gilbert trade-et én nem érzem lehúzásnak, az igaz, hogy Munchak első évében látványosat fejlődött, és tavaly is nagyon jó szezonja volt, de nem mondanám fix top 5 RT-nek, és szerintem előfordulhat (nem tartom valószínűnek, sőt, nem is gondolom, hogy így lesz, de előfordulhat), hogy hosszútávon empty szempontjából bizonyul előnyösebbnek ez a csere.)
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Változott a KeKi Atlantában, elérhető Mike Remmers is, aki Superbowl MVP | -vé tette Von Millert 😀 |
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
És az, hogy Habi fullba nyomja a kretént rebuildet, senkit nem zavar? 😀
gdavid
nezd meg miket kapott. szted delonso hogy epitett pickrohadast a tampabol ?
en mondjuk nem partolom az ilyesmit, de kellenek golyok megcsinalni. ha nem csinal belole vki rendszert, akk nem para sztem.
rezsimvaltas gyanus a rostermozgas am 😀
MMMS
Én eleve azt nem értem, hogy egy simán PO contender csapatnál mi értelme van egyszer csak totális rebuildingbe kezdeni...vassadi
Az életrajzi könyvemben sztem megírom majd 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
És az, hogy Habi fullba nyomja a kretént rebuildet, senkit nem zavar? 😀
gdavid
nezd meg miket kapott. szted delonso hogy epitett pickrohadast a tampabol ?
en mondjuk nem partolom az ilyesmit, de kellenek golyok megcsinalni. ha nem csinal belole vki rendszert, akk nem para sztem.
rezsimvaltas gyanus a rostermozgas am 😀
MMMS
Én eleve azt nem értem, hogy egy simán PO contender csapatnál mi értelme van egyszer csak totális rebuildingbe kezdeni...

A vétós dologról majd írok hosszabban, ha gépnél leszek.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a Colstont meg tudnám tartani azért elég nagy BS..
Persze meg tudnád, de az igencsak limitálja az opcióidat az FA piacon/tradek terén.
Azzal hogy kipucoltad, nyertél 5 milliót, amit valszeg jobban fel tudsz használni.. és pont azért mert van 2 fiatal WR-ed pláne win-win a dolog.
(Ráadásul nála a cuttal ugye csak 2 millio spacet nyernél.. szóval ez mestermunka volt.)

Irtam már hogy engem a lehuzas vetoja nem erdekel, mindenki felnott ember.
De azért BS-köntösbe ne csomagoljuk már, hogy még téged sajnáljunk a végén.. ez zavar.

Igenis nagy lehúzás és nagyon-nagyon örültél, mikor átment a trade. (Gilbi nálam nem olyan vészes, bár tény hogy ott is te nyertél, de azért az OL és CB posztokon még a TOP 5/10 is böven volatilis évröl évre.. Winston, A Collins, Oher, stb)

A lényeg amúgy az amit Gabo irt - türelem.
A tradeidöszak elején mindenki túlárazott, aztán jönnek majd a cutok és FA-stealek.. akkor lehet/érdemes igazán tradelni, ha a màsiknak már nagyon kell a capspace.

PS: szombaton felteszem a free agencys ötletem részletesebb verzióját.
Igor
Kickert, puntert és FB-t leszámítva kezdő játékos hozzám nem fog érkezni FA-ről (vagy legalábbis nem valószínű), ha van Colston, ha nincs.
Soldados
oszinten remelem, h ezuttal nem futamodsz meg 2-3 draftclass utan 😀
MMMS
Bár sok kritika érte a draftjaimat, de voltak kiváló pickjeim: fejből most Vasquez, Carl Nicks, Tyvon Branch, Hudson, Iupati, Sammie Lee Hill jut eszembe, de Beattyt sem nevezném rossznak, elvégre éveken át kezdő OT volt. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
És az, hogy Habi fullba nyomja a kretént rebuildet, senkit nem zavar? 😀
gdavid
nezd meg miket kapott. szted delonso hogy epitett pickrohadast a tampabol ?
en mondjuk nem partolom az ilyesmit, de kellenek golyok megcsinalni. ha nem csinal belole vki rendszert, akk nem para sztem.
rezsimvaltas gyanus a rostermozgas am 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
És az, hogy Habi fullba nyomja a kretént rebuildet, senkit nem zavar? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ez a Colstont meg tudnám tartani azért elég nagy BS..
Persze meg tudnád, de az igencsak limitálja az opcióidat az FA piacon/tradek terén.
Azzal hogy kipucoltad, nyertél 5 milliót, amit valszeg jobban fel tudsz használni.. és pont azért mert van 2 fiatal WR-ed pláne win-win a dolog.
(Ráadásul nála a cuttal ugye csak 2 millio spacet nyernél.. szóval ez mestermunka volt.)

Irtam már hogy engem a lehuzas vetoja nem erdekel, mindenki felnott ember.
De azért BS-köntösbe ne csomagoljuk már, hogy még téged sajnáljunk a végén.. ez zavar.

Igenis nagy lehúzás és nagyon-nagyon örültél, mikor átment a trade. (Gilbi nálam nem olyan vészes, bár tény hogy ott is te nyertél, de azért az OL és CB posztokon még a TOP 5/10 is böven volatilis évröl évre.. Winston, A Collins, Oher, stb)

A lényeg amúgy az amit Gabo irt - türelem.
A tradeidöszak elején mindenki túlárazott, aztán jönnek majd a cutok és FA-stealek.. akkor lehet/érdemes igazán tradelni, ha a màsiknak már nagyon kell a capspace.

PS: szombaton felteszem a free agencys ötletem részletesebb verzióját.
Igor
Kickert, puntert és FB-t leszámítva kezdő játékos hozzám nem fog érkezni FA-ről (vagy legalábbis nem valószínű), ha van Colston, ha nincs.
Soldados
oszinten remelem, h ezuttal nem futamodsz meg 2-3 draftclass utan 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Griffent meg egy zacskó szotyiért adta el Soldi, érdekes az kevesebb embert zavart 😊
gabtsi
ez is igaz...Bud még semmit nem bizonyított, csak egy lehetőség
Klaci79
Épp ezért volt igazságtalan, hogy egy tréd erejére visszatért a vétó-intézménye...
Soldados
tavaly is volt vétós tréd amúgy
Löfli
Minden formájában ellenzem a vétót, ez így volt a játék kezdete óta, mert szubjektív, s így igazságtalan egyetlen egyet kiemelni az amúgy jellemzően sok billenősnek (is) értékelhető üzlet közül. Megtörtént a véleményeztetés, ennek ellenére mindkét fél fenntartotta tréd-igényét, innentől kezdve pedig érthetetlen a vétózás...

Na de lépjünk túl rajta. Remélhetőleg mindenki megnyugodott az új verzió láttán...

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a Colstont meg tudnám tartani azért elég nagy BS..
Persze meg tudnád, de az igencsak limitálja az opcióidat az FA piacon/tradek terén.
Azzal hogy kipucoltad, nyertél 5 milliót, amit valszeg jobban fel tudsz használni.. és pont azért mert van 2 fiatal WR-ed pláne win-win a dolog.
(Ráadásul nála a cuttal ugye csak 2 millio spacet nyernél.. szóval ez mestermunka volt.)

Irtam már hogy engem a lehuzas vetoja nem erdekel, mindenki felnott ember.
De azért BS-köntösbe ne csomagoljuk már, hogy még téged sajnáljunk a végén.. ez zavar.

Igenis nagy lehúzás és nagyon-nagyon örültél, mikor átment a trade. (Gilbi nálam nem olyan vészes, bár tény hogy ott is te nyertél, de azért az OL és CB posztokon még a TOP 5/10 is böven volatilis évröl évre.. Winston, A Collins, Oher, stb)

A lényeg amúgy az amit Gabo irt - türelem.
A tradeidöszak elején mindenki túlárazott, aztán jönnek majd a cutok és FA-stealek.. akkor lehet/érdemes igazán tradelni, ha a màsiknak már nagyon kell a capspace.

PS: szombaton felteszem a free agencys ötletem részletesebb verzióját.
Igor
Kickert, puntert és FB-t leszámítva kezdő játékos hozzám nem fog érkezni FA-ről (vagy legalábbis nem valószínű), ha van Colston, ha nincs. Ha nem kelt volna el trédben, Colston nem lett volna cut akkor sem, mert a kezdőim megvannak, így nem kell pénz, hogy FA-ről igazoljak. 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!