GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
PM-ben lehet küldeni a passz/futás arányokat, illetve a carry megosztást az első és második számú RB között, illetve a playhívás mennyire legyen konzervatív bármi egyéb DC-vel/playbookkal kapcsolatos dolgot szintén ott tudtok jelezni (max nem tudom beállítani 😀), kedd estig mondjuk.Emlékeztetnék mindenkit, hogy a legutóbbi simnél abban állapodtunk meg, hogy az Offensive Strategy 40% futás - 60% passz és 21% futás - 79% passz között állítható. A carry-elosztással nem érdemes foglalkozni, nincs befolyása a simre, csak akkor kerül pályára a második számú RB, ha a no. 1 megsérül, és így tovább.
kristof
több mint 9 éve
PM-ben lehet küldeni a passz/futás arányokat, illetve a carry megosztást az első és második számú RB között, illetve a playhívás mennyire legyen konzervatív bármi egyéb DC-vel/playbookkal kapcsolatos dolgot szintén ott tudtok jelezni (max nem tudom beállítani 😀), kedd estig mondjuk.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
update, 18 csapat már teljesen kész van, nem gondoltam volna, hogy ennyi szopással jár beállítani DC-ket, de rengetegen nem írták be rendesen a topikba, a rosterminimumok betartásáról nem is beszélve...Ezek a dolgok nyilván büntit vonnak majd maguk után, volt rá fél év kb...sosem értettem, hogy nem tud valaki 5-ig elszámolni, vagy 4-ig, stb, vagy megérteni, hogy kell FB, vagy akármi
kristof
Ettől függetlenül sajnállak, és hajrá!
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
update, 18 csapat már teljesen kész van, nem gondoltam volna, hogy ennyi szopással jár beállítani DC-ket, de rengetegen nem írták be rendesen a topikba, a rosterminimumok betartásáról nem is beszélve...
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
ha minden jól megy, vasárnap már menni fog a preseasonIngyé odaadom Mario Williamset!
kristof
több mint 9 éve
ha minden jól megy, vasárnap már menni fog a preseasonAkkora király vagy, hogy vmi peremembert jutányosan át is adok majd neked! 😊
kristof

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
ha minden jól megy, vasárnap már menni fog a preseason
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
Ugye @kristof elvileg dolgozik a roster fájllal, ha az megvan elvileg el is kezdődhet a sim.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Ez érdekelne engem is, meg gondolom sokunkat...mert hamarosan, hetek alatt el kell dőlnie a draft pozícióknakA január 30-ával kezdődő hetem szabad, akkor már többet fogok tudni foglalkozni a játékkal, elkezdek majd új GM-(ek)et keresni, de más is toborozhat. Illetve jöhetnek már most is a javaslatok a szabályváltozásokat illetően.A Sim-el végülis mi lett a végső döntés?
vassadi
alatriste
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
A január 30-ával kezdődő hetem szabad, akkor már többet fogok tudni foglalkozni a játékkal, elkezdek majd új GM-(ek)et keresni, de más is toborozhat. Illetve jöhetnek már most is a javaslatok a szabályváltozásokat illetően.A Sim-el végülis mi lett a végső döntés?
vassadi

Liverpool Fc
több mint 9 éve
A január 30-ával kezdődő hetem szabad, akkor már többet fogok tudni foglalkozni a játékkal, elkezdek majd új GM-(ek)et keresni, de más is toborozhat. Illetve jöhetnek már most is a javaslatok a szabályváltozásokat illetően.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
adam8 is jelezte közben, hogy maradna így már csak 4 visszajelzés hiányzik.
több mint 9 éve
Fake/MMMS úgyse fog visszajelezni, viszont egy héttel a határidő után feltűnik, és elküld mindenkit a k*rva anyjába, hogy lecseréltük. 😊
több mint 9 éve
shawnkával ha minden igaz hétvégén találkozok, akkor rákérdezek

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Elvileg 5 ember nem jelzett még vissza, megnéztem, hogy ki mikor volt utoljára aktív az oldalon:shawnka - 15 órája, de nem reagált még
adam8 - 2 napja
briareos - 8 hónapja nem volt az oldalon
gabtsi - 3 hónapja
MMMS - 16 napja
több mint 9 éve
Az All-Pro keretemből bárki cserélhető, kivéve Mr. Tunsil.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Cutlerért már most jöhetnek az ajánlatok PMben 😊
több mint 9 éve
jövök
több mint 9 éve
Jövök-jövök, sorry 😊 Pipáltam magam.
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 9 éve
Na leellenőriztem és ki vagyok pipálva 😊
több mint 9 éve
Téged nem, de Döme is megvan, az már 25. Alakul 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Én is jeleztem, hogy maradok. Remélem el is mentette.
több mint 9 éve
@MMMSén visszajeleztem, hogy maradok, de ahogy látom nem mentette el, mindegy beírtam magam most
@shawnka
@BaltimoreDefense
@Döme
@gabtsi
@Jack Zoltán
@Klaci79
@Rataxes
@briareos
@alatriste
@adam8
Ha jól néztem akkor rájuk várunk.
Ki kinek tud szólni?
gabokocka
Szerkesztette: alatriste

Liverpool Fc