GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
ha valakinek van drága veterán játékosa akit sajnál kivágni, mert még bőven használható csak a capbe nem fér be, az konkrét ajánlatokkal kereshet PM-ben.
kristof
fuh mennyi szemetet próbáltok a nyakamba szórni, ma/holnap igyekszem mindenkinek válaszolni
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha lesz hely a ligába, szóljatok 😊
Göbi
A Dolphins és a Packers GM-je idén még nem jelentkezett, előbbi a fórumon se járt hónapok óta, szóval lehet, hogy valamelyikük helyét már idén átveheted.
vassadi
Erről jó lenne mielőbb dönteni, mivel lassan lejár a hosszabbítások határideje például.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Ha lesz hely a ligába, szóljatok 😊
Göbi
A Dolphins és a Packers GM-je idén még nem jelentkezett, előbbi a fórumon se járt hónapok óta, szóval lehet, hogy valamelyikük helyét már idén átveheted.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
ha valakinek van drága veterán játékosa akit sajnál kivágni, mert még bőven használható csak a capbe nem fér be, az konkrét ajánlatokkal kereshet PM-ben.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha lesz hely a ligába, szóljatok 😊
Göbi
Göbiért kezességet vállalok,
Soldados
Ez inkább hátrány mint elöny szvsz...
Igor
Azért vállalok kezességet, hogy AKTÍV lesz. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha lesz hely a ligába, szóljatok 😊
Göbi
Göbiért kezességet vállalok,
Soldados
Ez inkább hátrány mint elöny szvsz...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha lesz hely a ligába, szóljatok 😊
Göbi
Göbiért kezességet vállalok, hogy aktív lesz/lenne, mert a kollégám. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Ha lesz hely a ligába, szóljatok 😊

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Február 10-17. - Szerződéshosszabbítási névsorok leadása és ötödik éves opciók lehívása
már csak két nap van erre. mikor/kinek mehetnek a nevek?
braxa88
Itt (is) írtam, hogy nekem kell küldeni PM-ben a listákat.

ill. ez csak nekem nem működik jól?
 docs.google.com/spreadsheets/d/1IwwazRQC5-GIhfS_6ztim2iPU5qCzl3ZL2SGQHHSGt8/edit#gid=1865714398
braxa88
Elvileg már jónak kell lennie.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Február 10-17. - Szerződéshosszabbítási névsorok leadása és ötödik éves opciók lehívása
már csak két nap van erre. mikor/kinek mehetnek a nevek?

ill. ez csak nekem nem működik jól?
 docs.google.com/spreadsheets/d/1IwwazRQC5-GIhfS_6ztim2iPU5qCzl3ZL2SGQHHSGt8/edit#gid=1865714398
braxa88
Én már küldtem Ádinak névsort.
A doksiba meg be van állítva egy posztszűrő, nekem személy szerint nincs hozzá szerzői jogom (az elmondottak alapján neked se), így te se. Ha azt vmelyik szerző kiszedné akk működne szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Február 10-17. - Szerződéshosszabbítási névsorok leadása és ötödik éves opciók lehívása
már csak két nap van erre. mikor/kinek mehetnek a nevek?

ill. ez csak nekem nem működik jól?
 docs.google.com/spreadsheets/d/1IwwazRQC5-GIhfS_6ztim2iPU5qCzl3ZL2SGQHHSGt8/edit#gid=1865714398

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fitz Trade. LOOL. Látszik, hogy nem Cards szurkoló irányítja már a csapatot. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fitzgerald 80-as mezben, na persze
Löfli
Na végre valaki..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fitzgerald 80-as mezben, na persze


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
1.+3.körért egy kezdő RB, egy kezdő RT, egy IRL tavalyi 1.körös és 6milla kipucolása
szép..
braxa88
Én a Parker-trade után pont befognám a helyedben... 😊

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1.+3.körért egy kezdő RB, egy kezdő RT, egy IRL tavalyi 1.körös és 6milla kipucolása
szép..
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Szintén friss KEKI:
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449587

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Frissítettem KeKi-t én is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
friss KeKi
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ha Duron Harmon kell valakinek (RFA státuszú) jelentkezzen 😀 Akár szintén lejáró RFA is cserélném.

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vagy több részre szétszedjük az FA-ket, nem két-három kör van, hanem öt-hat, és akkor nagyobb eséllyel van olyan GM, aki egyes körökben nem akar licitálni.

Amúgy nekem bejövős.
gabokocka
Ez a megoldás, és max 3-4ember legvégső esetben is elég.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vagy több részre szétszedjük az FA-ket, nem két-három kör van, hanem öt-hat, és akkor nagyobb eséllyel van olyan GM, aki egyes körökben nem akar licitálni.

Amúgy nekem bejövős.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyakorlati szempontból ami gátat látok az az, hogy a kp-i játékosügynöknek vagy egy külső személynek kell lennie vagy ahogy arról már korában is szó volt posztonkénti játékosügynök kellene, olyan, aki az adott posztra önként vállalja, hogy nem licitál. Ellenkező esetben spekuláció eshetősége áll fenn a kp-i ügynök által abban a tekintetben, hogy a beérkező ajánlatok alapján dönt arról, h ő kinek és mennyit ajánl.
empty taxi
Tudok valakit, aki alkalmas lenne erre a feladatra, nincs csapata jelenleg és jól ismeri az Ügynökök világát. Ha Igor javaslata átmegy vállalod @Höri?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Gyakorlati szempontból ami gátat látok az az, hogy a kp-i játékosügynöknek vagy egy külső személynek kell lennie vagy ahogy arról már korában is szó volt posztonkénti játékosügynök kellene, olyan, aki az adott posztra önként vállalja, hogy nem licitál. Ellenkező esetben spekuláció eshetősége áll fenn a kp-i ügynök által abban a tekintetben, hogy a beérkező ajánlatok alapján dönt arról, h ő kinek és mennyit ajánl.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Be van fejezve a nagy mű, igen!

PS: Előre látom, hogy az FA-s javaslatom túl bonyolult lesz és fölöslegesen dolgoztam 😕

Annyit kérek, hogy ne vessétek el egyből, TL,DR alapon.. inkább aki szerint bonyolult, mondja hogy hol egyszerűsítsünk, mit tart bonyesznak, és megmondom miért építettem ilyen jellegűre a struktúrát.. és hátha túlkomplikáltam valamit, akkor szívesen kiveszem azt a részt.

Meg azért van jó néhány GM, aki a százalékokat, faktorokat is meg szokta nézni, játszik velük - bennük főleg bízom 😊
Igor
Nem is olyan rossz ötlet ez.