GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Be van fejezve a nagy mű, igen!

PS: Előre látom, hogy az FA-s javaslatom túl bonyolult lesz és fölöslegesen dolgoztam 😕

Annyit kérek, hogy ne vessétek el egyből, TL,DR alapon.. inkább aki szerint bonyolult, mondja hogy hol egyszerűsítsünk, mit tart bonyesznak, és megmondom miért építettem ilyen jellegűre a struktúrát.. és hátha túlkomplikáltam valamit, akkor szívesen kiveszem azt a részt.

Meg azért van jó néhány GM, aki a százalékokat, faktorokat is meg szokta nézni, játszik velük - bennük főleg bízom 😊
Igor
Nem is olyan rossz ötlet ez.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Be van fejezve a nagy mű, igen!

PS: Előre látom, hogy az FA-s javaslatom túl bonyolult lesz és fölöslegesen dolgoztam 😕

Annyit kérek, hogy ne vessétek el egyből, TL,DR alapon.. inkább aki szerint bonyolult, mondja hogy hol egyszerűsítsünk, mit tart bonyesznak, és megmondom miért építettem ilyen jellegűre a struktúrát.. és hátha túlkomplikáltam valamit, akkor szívesen kiveszem azt a részt.

Meg azért van jó néhány GM, aki a százalékokat, faktorokat is meg szokta nézni, játszik velük - bennük főleg bízom 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nem mondom, hogy nem örülök neki.. de volt idén valami különverseny az AFC North csapatoknak (amiről nekem nem szólt senki..), hogy ki tudja minél látványosabb módon kinyírni a saját csapata esélyeit?
Igor
azért ezt a hsz-t elmentettem 😉
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ettől függetlenül grat, legalább a Chargers is gyengült picit idénre.. de én hasonló rosterrel inkább minél több picket próbálnék szerezni, és nem fordítva.


Igor
A Chargers nem lett gyengébb, mert Mack pozíción kívüli volt nálam. 😊 Megszabadult egy játékostól, akire nem volt szüksége és cserébe a köv. 2 évre kapott 5 játékost. 😊
Soldados
Egy okos GM a csapat erősségeire építi a csapat taktikáját, és nem a saját egójára/egyéni preferenciájára 😛
Igor
Ha egy 3-4-es szakembert kineveznek, őt azért nevezik ki, hogy az általa ismert rendszert futtassa eredményesen és hatékonyan. Ez történt. 😊

A Chargers kezdője 2 évig adott (lesz a hosszabbítások után) kb minden poszton, a caphelyzete kiváló, még több hely van, mint a trédek előtt, még több és jobb pick, azaz muníció van, mint a trédek előtt, továbbá mindent egybevetve minőségében és rendszerében is javult a roster. Én így értékelem a trédszezont, bár még egy trédet szeretnék kötni. 😊 A spec teamet leszámítva tulajdonképpen három poszt van, ahol még szükség van egy-egy emberre és minőségjavulásra. Ez nem tűnik lehetetlen feladatnak. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ettől függetlenül grat, legalább a Chargers is gyengült picit idénre.. de én hasonló rosterrel inkább minél több picket próbálnék szerezni, és nem fordítva.


Igor
A Chargers nem lett gyengébb, mert Mack pozíción kívüli volt nálam. 😊 Megszabadult egy játékostól, akire nem volt szüksége és cserébe a köv. 2 évre kapott 5 játékost. 😊
Soldados
Egy okos GM a csapat erősségeire építi a csapat taktikáját, és nem a saját egójára/egyéni preferenciájára 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ettől függetlenül grat, legalább a Chargers is gyengült picit idénre.. de én hasonló rosterrel inkább minél több picket próbálnék szerezni, és nem fordítva.


Igor
A Chargers nem lett gyengébb, mert Mack pozíción kívüli volt nálam. 😊 Megszabadult egy játékostól, akire nem volt szüksége és cserébe a köv. 2 évre kapott 5 játékost. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Maurot hasonlóan látom mint Soldi, és azért a Cardinals front seven is kicsit olyan, mint a Ravens DL sor, hogy az elmúlt 4-6 évben jobbnál jobb embereket termelt ki sorozatban.. simán lehet Calais Campbell-típusú ember belőle is.

És igen, lehet hogy önmagában nézve Ork nyerte a trade-t (aztán majd amikor jövőre TOP 3-as picket kap Soldi, biztos hetente a képünkbe dörgöli majd...), de itt inkább azzal van a probléma a szememben, hogy adott egy olyan csapat, amiben kb 15 lyuk van most is.. és a GM eltradel 4 picket 1 elit játékosért, mint akinél ez az utolsó láncszem a bajnoki gyűrűhöz.
Lásd Vikes tavaly, vagy mondjuk a Chiefsnél működhet... de nem biztos hogy ezzel a rosterrel ez bölcs döntés volt.
Ettől függetlenül grat, legalább a Chargers is gyengült picit idénre.. de én hasonló rosterrel inkább minél több picket próbálnék szerezni, és nem fordítva.

Jó, persze ott van még az FA-kör.. meg majd a Madden szimulál úgyis, úgyhogy meglátjuk mi lesz a vége.

PS: az meg hogy Palmert összetörik-e vagy sem, teljesen random. Macknek kicsit jobb esélye van mint egy átlagos pass rushernek... de erre megintcsak nem lehet szezont/bajnokságot építeni.

Nem mintha nem tudnék idén is 2-3 millióért teljesen használható QB-t hozni majd FA-n, biztos ami biztos alapon 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nálam inkább a Bengals a trade nyertese 😊
Szerzett egy klasszist, és lemondott egy backupról, három középső körös pickről (akikből közel se biztos, hogy lesz bármi), megy egy jövő évi első körről.
gabokocka
Elsőre így tűnhet. De Mauro vagy idén vagy jövőre kezdő lesz a Cards-ban szerintem, nekem pedig a 3-4-es DE a legnagyobb needem. A középső körös pickeket pedig jobban szeretem, mint az első körösöket. Ennek két oka van, nem szívesen fizetek milliókat egy NFL-ben semmit sem bizonyított játékosnak (pl Gregory), továbbá sokkal sikeresebbek voltak a középső körös húzásaim, mint az első körösek. Előbbiben több kiváló/jó játékost hoztam (Hudson, Carl Nicks, Tyvon Branch, Vasquez, Sammie Lee Hill), míg utóbbiban az egyszem Iupatin kívül csupa bust volt a mérlegem. A 1. körről annyit, hogy bár magam is azt vallom, hogy a jövő évi pick számomra egy körrel rosszabbat ér, ezúttal mégis én kötöttem ki, hogy a jövő évi picket kérem. Erre nyilván megvolt az okom.

Szóval bár elsőre szerintem is a Bengals a tréd "nyertese", de sok pozitívumot látok a trédben én is, így ez tipikus win-win szituáció, amelyben mindkét fél megkapta, amit akart. Persze ha a Bengals PO-ba jut - ezzel devalválva a jövő évi 1. kört -, akkor már kevésbé tetszetős rám nézve, de ennyi rizikót vállalok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nálam inkább a Bengals a trade nyertese 😊
Szerzett egy klasszist, és lemondott egy backupról, három középső körös pickről (akikből közel se biztos, hogy lesz bármi), megy egy jövő évi első körről.
gabokocka
én is így látom 😀 sztem ez nagyon olcsó volt Mackért
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nálam inkább a Bengals a trade nyertese 😊
Szerzett egy klasszist, és lemondott egy backupról, három középső körös pickről (akikből közel se biztos, hogy lesz bármi), megy egy jövő évi első körről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez is vétó 😀
braxa88
Ne máááááár! Végre sikerült 6 millát kipucolnom a capből. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem mondom, hogy nem örülök neki.. de volt idén valami különverseny az AFC North csapatoknak (amiről nekem nem szólt senki..), hogy ki tudja minél látványosabb módon kinyírni a saját csapata esélyeit?
Igor
Mondod ezt addig, amíg Mack ketté nem töri az amúgy is sérülékeny Palmert. 😊 Pedig megvolt az esélyed, hogy ezt elkerüld. 😉

Egyébként direkt az AFC North-ba küldtem Macket, mert a Ravens-t utálom, a Steelers-re meg haragszom, mert nem nekem adta el Tuittot. Ez a bosszúm. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem mondom, hogy nem örülök neki.. de volt idén valami különverseny az AFC North csapatoknak (amiről nekem nem szólt senki..), hogy ki tudja minél látványosabb módon kinyírni a saját csapata esélyeit?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez is vétó 😀
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Jonathan Cooper vihető, ha valakit érdekel, az lehetőleg konkrét ajánlattal keressen. (Nem drága, de nem is feltétlenül akarok megválni tőle, úgyhogy azért nem filléres ellenértékért árulom.)
vassadi
3,8millát kereső csere OG, biztos sokaknak kell 😛
braxa88
Valószínűbb, hogy kezdő lesz.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jonathan Cooper vihető, ha valakit érdekel, az lehetőleg konkrét ajánlattal keressen. (Nem drága, de nem is feltétlenül akarok megválni tőle, úgyhogy azért nem filléres ellenértékért árulom.)
vassadi
3,8millát kereső csere OG, biztos sokaknak kell 😛
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Jonathan Cooper vihető, ha valakit érdekel, az lehetőleg konkrét ajánlattal keressen. (Nem drága, de nem is feltétlenül akarok megválni tőle, úgyhogy azért nem filléres ellenértékért árulom.)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akit érdekel Mack, az még most jelezze, mert véglegesítés alatt áll a tréd. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A "csalókat" nem büntetjük pickelvétellel? 😊 :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
@Löfli Barclay-nél 840 ezer, Loftonnál 4,02 millió a dead money.
vassadi
fasza, köszi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
@Löfli Barclay-nél 840 ezer, Loftonnál 4,02 millió a dead money.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
@braxa88 Nem Tommy, hanem Rod Streater volt a csapatodban, és se nála, se Harvinnál nem számoltad bele a jövő évi fizetés után maradó dead money-t.
vassadi
frissített rosterben már jol van feltüntetve a bünti? mert akkor nem bíbelődök vele (most a saját excelemet nem tudom megnézni)
braxa88
Igen, oda már jól írtam be.

@Beki Selvie-nél 800 ezer a dead money.
vassadi
javítom, danke
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
@braxa88 Nem Tommy, hanem Rod Streater volt a csapatodban, és se nála, se Harvinnál nem számoltad bele a jövő évi fizetés után maradó dead money-t.
vassadi
frissített rosterben már jol van feltüntetve a bünti? mert akkor nem bíbelődök vele (most a saját excelemet nem tudom megnézni)
braxa88
Igen, oda már jól írtam be.

@Beki Selvie-nél 800 ezer a dead money.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
@braxa88 Nem Tommy, hanem Rod Streater volt a csapatodban, és se nála, se Harvinnál nem számoltad bele a jövő évi fizetés után maradó dead money-t.
vassadi
frissített rosterben már jol van feltüntetve a bünti? mert akkor nem bíbelődök vele (most a saját excelemet nem tudom megnézni)
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
@braxa88 Nem Tommy, hanem Rod Streater volt a csapatodban, és se nála, se Harvinnál nem számoltad bele a jövő évi fizetés után maradó dead money-t.