GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Amire figyelj:
A 2. licitre kerülés alsó határa 75%-ról 80%-ra emelkedett.
A szerződések hossza esetén vedd figyelembe, hogy milyen éves átlag szükséges különböző posztokon a 4 és 5 éves szerződésekhez.somoskovig
Továbbá:
- kettő és három éves szerződések minimumai (bár annyira alacsony átlagfizetések nem nagyon lesznek)
- ha olyan játékossal hosszabbítasz, akinek egy év még hátravan a szerződéséből, olyan kontraktust ajánlj, hogy be tudd tartani az erre vonatkozó követelményeket
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Mindenki úgy készüljön, hogy amint befut braxa listája és megvannak a végleges számok, lehet is küldeni a szerződéshosszabbítási ajánlatokat somosnak PM-ben (jelezni fog, hogy mikortól), nem várjuk meg az eredetileg kiírt kezdési időpontot. A határidő persze marad március 4.
vassadi
ebben pillanatban küldtem el neki az excelt
puha voltam az árakkal 😀
braxa88
küldtem mailt!

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Mindenki úgy készüljön, hogy amint befut braxa listája és megvannak a végleges számok, lehet is küldeni a szerződéshosszabbítási ajánlatokat somosnak PM-ben (jelezni fog, hogy mikortól), nem várjuk meg az eredetileg kiírt kezdési időpontot. A határidő persze marad március 4.
vassadi
somos ír, hogy mikortól lehet küldeni, vagy egyesével szólítja a delikvenseket, vagy hogy legyen, hogy lesz?
Soldados
Miután jelez, mindenki küldheti neki PM-ben az ajánlatokat, a Szerződéshosszabbítások topikban jön majd folyamatosan a visszajelzés csapatonként, hogyan sikerült az első kör, amint megvan a saját csapatod eredménye, egyből küldheted is neki PM-ben a második ajánlatot azoknál, akiknél lehet/szükséges.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenki úgy készüljön, hogy amint befut braxa listája és megvannak a végleges számok, lehet is küldeni a szerződéshosszabbítási ajánlatokat somosnak PM-ben (jelezni fog, hogy mikortól), nem várjuk meg az eredetileg kiírt kezdési időpontot. A határidő persze marad március 4.
vassadi
somos ír, hogy mikortól lehet küldeni, vagy egyesével szólítja a delikvenseket, vagy hogy legyen, hogy lesz?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mindenki úgy készüljön, hogy amint befut braxa listája és megvannak a végleges számok, lehet is küldeni a szerződéshosszabbítási ajánlatokat somosnak PM-ben (jelezni fog, hogy mikortól), nem várjuk meg az eredetileg kiírt kezdési időpontot. A határidő persze marad március 4.
vassadi
ebben pillanatban küldtem el neki az excelt
puha voltam az árakkal 😀
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Mindenki úgy készüljön, hogy amint befut braxa listája és megvannak a végleges számok, lehet is küldeni a szerződéshosszabbítási ajánlatokat somosnak PM-ben (jelezni fog, hogy mikortól), nem várjuk meg az eredetileg kiírt kezdési időpontot. A határidő persze marad március 4.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
braxa88
, már csak a Te listád hiányzik, mikorra várható?
somoskovig
holnap délután

szerk:
még lehet ma este

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
braxa88
, már csak a Te listád hiányzik, mikorra várható?

Szerkesztette: vassadi

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Tudna valaki adni egy linket tavalyi árazásokról? 😊
Beki
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hosszabbítások - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Tudna valaki adni egy linket tavalyi árazásokról? 😊
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
van egy olyan alapelvem, hogy olcsón nem hosszabbítasz 😊

akad azért kivétel, de figyeltem az inflációt, a tavalyi szerződéseket, és nem kevés igen komoly franchise player van.
gabtsi
Szokásos körültekintésemmel megnéztem a tavalyi árakat, ki hogy árazott, ki mennyiért kelt el stb., hogy tudjam, mire számítsak. Nálad ami brutál feltűnő volt (és azzal nem értek egyet) az a K és P poszt túlárazása. Kb minden kickert a franchise tag értékre tettél és minden puntert afölé. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van egy olyan alapelvem, hogy olcsón nem hosszabbítasz 😊

akad azért kivétel, de figyeltem az inflációt, a tavalyi szerződéseket, és nem kevés igen komoly franchise player van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
méltó voltam idén a rosenhaus névhez, azt hiszem.
gabtsi
A tavalyinál is durvábban? Ahogy nézegettem 2-3 millás puntereket akartál csinálni. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
méltó voltam idén a rosenhaus névhez, azt hiszem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még szerencse, hogy időben sikerült eladnom Randy Gregoryt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Marvin Austin, DT
na a ő drága lesz kedves Bucs GM 😀
braxa88
sérült UFAként nem hiszem

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Marvin Austin, DT
na a ő drága lesz kedves Bucs GM 😀
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Minden Rózi-tag küldjön nekem egy működő email-címet PM-ben, oda küldöm majd az Excel táblát, amibe be kellene írni az összegeket.

több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent
MMMS
már megint mi a baj? 😀

BaltimoreDefense
baj az nektek lesz, csak a faszert tudjatok ugy csinalni h mindenkinek jo legyen es velem basznatok ki. de ahhoz nem keltetek fel idoben : p

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Az idei pickeknél írjuk már bele, hogy hanyadik pick, ha már tudjuk. Mert így elég érdekes ez a Revis trade.
gabokocka
beleszerkesztettem
több mint 8 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent
MMMS
már megint mi a baj? 😀

Ha 1/27, akkor sincs semmi. Csak cappucolás miatt olcsóbb a piaci árnál.
Soldados
ennyi történt
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent
MMMS
Hát én például egyáltalán nem bánom, hogy Revis már nincs a divízióban. 😊
Az idei pickeknél írjuk már bele, hogy hanyadik pick, ha már tudjuk. Mert így elég érdekes ez a Revis trade.
gabokocka
Mi az érdekes benne? 1/9-et kapja a Chiefs.

Revis geci sokat keres, emiatt ennyit ér és nem többet.
Soldados
gabo arra gondolt sztem, h gecire nincs kedve kibogaraszni 5 picket senkinek h ervenyes-e v beneztek
MMMS
Pontosan, mert fingom sincs melyik pick hol van, és azért nem mindegy, hogy 1/9 vagy 1/27.
gabokocka
Ha 1/27, akkor sincs semmi. Csak cappucolás miatt olcsóbb a piaci árnál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent
MMMS
Hát én például egyáltalán nem bánom, hogy Revis már nincs a divízióban. 😊
Az idei pickeknél írjuk már bele, hogy hanyadik pick, ha már tudjuk. Mert így elég érdekes ez a Revis trade.
gabokocka
Mi az érdekes benne? 1/9-et kapja a Chiefs.

Revis geci sokat keres, emiatt ennyit ér és nem többet.
Soldados
gabo arra gondolt sztem, h gecire nincs kedve kibogaraszni 5 picket senkinek h ervenyes-e v beneztek
MMMS
Pontosan, mert fingom sincs melyik pick hol van, és azért nem mindegy, hogy 1/9 vagy 1/27.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Revis+2/19+4/32+5/28<>1/9
Így néz ki pontosan + Revis 13 misije 3 évig.
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent
MMMS
Hát én például egyáltalán nem bánom, hogy Revis már nincs a divízióban. 😊
Az idei pickeknél írjuk már bele, hogy hanyadik pick, ha már tudjuk. Mert így elég érdekes ez a Revis trade.
gabokocka
Mi az érdekes benne? 1/9-et kapja a Chiefs.

Revis geci sokat keres, emiatt ennyit ér és nem többet.
Soldados
gabo arra gondolt sztem, h gecire nincs kedve kibogaraszni 5 picket senkinek h ervenyes-e v beneztek

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.