GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.

somoskovig
No? 😀
Igor
Nem mondta melyik este. 😉
Soldados
Most mondom, ma este. 😊 Igor, Te meg még ajánlatokat se küldtél, mit idegeskedsz? 😀

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.

somoskovig
No? 😀
Igor
Nem mondta melyik este. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.

somoskovig
No? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az FA listben még nincsenek benne azon játékosok akikekel a csapatok nem tudtak újraszerződni ugye? Illetve azok sincsenek még akikkel alapból nem is akartak?
alatriste
Utóbbiak benne vannak, előbbiek közül pedig azokat írtam bele eddig, akikkel nem sikerült hosszabbítani, és biztosan nem kaphatnak franchise taget sem.
vassadi
Köszönöm!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.

Ja, és jöhet az offer Kendricks-re is, beárazta a bizottság.

És annyit elárulnék, hogy lehet special team játékossal is hosszabbítani, a módszerről Döme tud beszámolni! 😀
somoskovig
Persze hogy lehet. 😉
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az FA listben még nincsenek benne azon játékosok akikekel a csapatok nem tudtak újraszerződni ugye? Illetve azok sincsenek még akikkel alapból nem is akartak?
alatriste
Utóbbiak benne vannak, előbbiek közül pedig azokat írtam bele eddig, akikkel nem sikerült hosszabbítani, és biztosan nem kaphatnak franchise taget sem.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Annyiban változott a keki, hogy 1/16-ról mennék lefele az első kör hátsóbb felébe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az FA listben még nincsenek benne azon játékosok akikekel a csapatok nem tudtak újraszerződni ugye? Illetve azok sincsenek még akikkel alapból nem is akartak?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Most úgyis a kombájnon vannak a GM-ek, figyelik a prospecteket, belassultak a tárgyalások 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.

Ja, és jöhet az offer Kendricks-re is, beárazta a bizottság.

És annyit elárulnék, hogy lehet special team játékossal is hosszabbítani, a módszerről Döme tud beszámolni! 😀

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szóval eddig alulfizetettek voltak az ST playak !? 😊
gabtsi
Nem. A piac, azaz mi GM-ek, így áraztuk be őket, hogy a TOP5 punter keresetének átlaga 1,7 millió. Ez a játékunk legfőbb viszonyítási alapja az esetükben. 😉

Szerintem 1,7 millás franchise tagnél 3 millát kérni olyan, mint QB-knál 17 millás tagre 30 millát.

Na de zárjuk le, amikor nyilvánosak lesznek a Rózi bizottság számai és hogy van-e egyáltalán olyan spec teamer, akivel sikerült hosszabbítania egy GM-nek, akkor okosabbak leszünk. 😊
Soldados
nálam már van egy, Crosby aláírt 3 évre évi 2 millióért 😊
Viszont teljes mértékben egyetértek Soldival!


JT Daniels fan
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Érdekes kérdés amúgy, hogy IRL is így működnek-e a számok, mert nálunk ugye a variálható szerződés miatt eléggé elborult capszámok lehetnek, amik nincsenek párhuzamban a valós szerződésekkel. Ezt kéne megnézni, hogy ez jól van-e így, vagy változtatni kéne. Igazából fingom sincs, csak felvetek egy kérdést 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szóval eddig alulfizetettek voltak az ST playak !? 😊
gabtsi
Nem. A piac, azaz mi GM-ek, így áraztuk be őket, hogy a TOP5 punter keresetének átlaga 1,7 millió. Ez a játékunk legfőbb viszonyítási alapja az esetükben. 😉

Szerintem 1,7 millás franchise tagnél 3 millát kérni olyan, mint QB-knál 17 millás tagre 30 millát.

Na de zárjuk le, amikor nyilvánosak lesznek a Rózi bizottság számai és hogy van-e egyáltalán olyan spec teamer, akivel sikerült hosszabbítania egy GM-nek, akkor okosabbak leszünk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóval eddig alulfizetettek voltak az ST playak !? 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak utánanéztem kicsit:

IRL top punter fizetések:
Colquitt 3,75 millió évente
Morstead 3,647 millió évente
Scifres 3,625 millió évente
Lee 3,4 millió évente
Koch 3,25 millió évente
Kern 3 millió évente

Ez a mi cap szitunkra lefordítva 2,25-3 millió közötti fizetések.
somoskovig
De ha a punter franchise tag 1,7 millió, akkor értelmezhetetlen a 3 milliós igény. hiába kér annyit egy játékos, soha senki nem fogja neki megadni, majd az FA-n aláír 1-1,2 milláért. ergó rosszul lett beárazva. Nálam mondjuk Koch megérne 2 millát, mert TOP3 punter, de egy átlagos punter ne kérjen franchise tag feletti összeget. ahogy egy long snapper se 1,2 millát.

Legalábbis szerintem.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Csak utánanéztem kicsit:

IRL top punter fizetések:
Colquitt 3,75 millió évente
Morstead 3,647 millió évente
Scifres 3,625 millió évente
Lee 3,4 millió évente
Koch 3,25 millió évente
Kern 3 millió évente

Ez a mi cap szitunkra lefordítva 2,25-3 millió közötti fizetések.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nekem.
somoskovig
Jelezzétek, ha majd mehet a dolog lécci.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3 oldal óta megy a flame 😊 azért hívják rosenhaus bizottságnak, mert nem a tulajdonosok képviselete a cél, hanem a játékosoké. amíg én tag vagyok sose fogok pont reális értéket adni, nem ez a dolgom, hanem hogy a lehető legjobb feltételeket érjem el. de persze lehet változtatni, ha úgy gondoljátok. ha nem akarod megadni amit kér, akkor nem teszed, meglátjuk majd FA-n, hogy mit ér. mert ugye mindenki annyit ér amit adnak érte. a gyakorlat azt mutatja, hogy még mindig olcsóbb a sima hosszabbítás, mint a bidwar utáni.

btw, az alacsony fizetési kategóriákban mindig probléma lesz, mert kis különség is tud arányaiban nagy lenni. holott 4-500k-ról beszélünk sok esetben. tehát a fizetési sapka fél százalékáról.
gabtsi
Sztem nem flame megy, hanem beszélgetés egy meglévő problémáról. És őszintén szólva az, hogy a spec teamerekről beszélgetünk, mint probléma, azt mutatja, hogy alapvetően az elejétől kezdve jól dolgozik a Rózi bizottság. De ez nem jelenti, hogy ne lehetne még jobban.

Azt is megértem, hogy Te bizonyos elvek mentén túlározol. Amíg ez normális keretek között megy, az belefér. (Például Höri tavalyi értékei rendkívül alacsonyak voltak, így nagyon jól kiegészítettétek egymást 😊 ) De ha 3 millát írsz egy punterre, mint tavaly, az f.szság. Te, mint Rózi-tag valóban a játékost képviseled. De ezzel lRL lejáratnád. Ez pont olyan, mintha egy QB-ra azt írnád, hogy 30 milla. Ilyet mégse írsz, ha jól sejtem. 😉 És azt erősen kétlem, hogy a punterek jobban járnak FA-piacon, mint amit a Rózi megállapított tavaly. 😉

(Mondom ezt a tavalyi számokból kiindulva, hisz az ideit nem láttam. Illetve továbbra is jelzem, átérzem és tudom, hogy nehéz Rózinak lenni, csakis a jó szándék vezérel a véleményezés során, hogy lehetőleg jövőre és minden évben egyre jobb és realisztikusabb legyen a játék.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Nekem.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mychal Kendricks és esetleges társai hosszabbítási árai vassadinak v somosnak menjen?
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3 oldal óta megy a flame 😊 azért hívják rosenhaus bizottságnak, mert nem a tulajdonosok képviselete a cél, hanem a játékosoké. amíg én tag vagyok sose fogok pont reális értéket adni, nem ez a dolgom, hanem hogy a lehető legjobb feltételeket érjem el. de persze lehet változtatni, ha úgy gondoljátok. ha nem akarod megadni amit kér, akkor nem teszed, meglátjuk majd FA-n, hogy mit ér. mert ugye mindenki annyit ér amit adnak érte. a gyakorlat azt mutatja, hogy még mindig olcsóbb a sima hosszabbítás, mint a bidwar utáni.

btw, az alacsony fizetési kategóriákban mindig probléma lesz, mert kis különség is tud arányaiban nagy lenni. holott 4-500k-ról beszélünk sok esetben. tehát a fizetési sapka fél százalékáról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
valóban hatalmas gond volt belőle...

vihar egy pohár húgyban.
gabtsi
Nyilván nem dráma, hogy így történt, de ez egy javító szándékú észrevétel akart lenni, hogy esetleg legközelebb még jobb legyen. 😉 Senki nem lett lekapva a tíz körméről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez szerintem óriási tévedés, hogy a Rózik nem írhatnak egy LS-re vetmin-es igényt. IRL is ez az igényük. És ha vkinek belefér a 6 hosszabbításba éppen, hogy a LS-rel hosszabbítson az miért ne tehetné meg. A Róziknak nem az a dolga, hogy irreális értéket fogalmazzanak meg, hanem az, hogy jogos igényt állapítsanak meg. Ami a LS esetében a vetmin, vagy annál éppen csak több.

Ha IRL szoktak hosszabbítani, mert nem támasztanak irreális igényt a LS-ek, akkor itt miért kell irreális igényt megfogalmazniuk? Ennek semmi értelme És ahogy néztem, ez tavaly is gond volt. Ha valaki punterrel akar hosszabbítani, akkor azért nem kell 3 millára árazni egy puntert, ami már majdnem kétszeres a franchise tag értéknek... A Rózik dolga a reális ár meghatározása. 😉

ui.: félreértés ne essék, nem könnyű Rózinak lenni. Tudom, mert 2 évig én is csináltam. Tehát ne vegye senki sértésnek, ez nem lebaszás, csak vélemény, hogy jövőre esetleg jobban működjön a dolog.
Soldados
szerintem IRL is kevés játékos kap reális árat. pl tegnap Malcolm Jenkins.
én ugy látom h valaki valakivel hosszabbítani akar, az azért teszi mert rá szüksége van, így megfizeti az igényét. iylenkor meg a játéks+ügynök ezt kihasználva nagy lóvét akar.
FAn meg nincs ló szamár is jó alapon már lejjebb adja az igényét.
mondom ezt ugy h az eddigi kikerült összegek alapján nem én lőttem az árakat felül.
braxa88
Ne keverjük a szezont a fazonnal. Mutass olyan puntert, aki úgy hosszabbított IRL, hogy a franchise tag kétszereséért írt alá. Sőt mutass egyetlen olyan játékost, aki a franchise tag érték kétszereséért írt alá bármilyen poszton.

A long snapper IRL se kér többet veteránminimumnál. Akkor nektek sem kell többre árazni, mert a LS elfogadja, hogy ő vetmin-t keres. Elfogadja IRL is, akkor itt miért nem?

A túlfizetésre és olcsóságra lehet példát találni hosszabbításnál és FA-n is. Ez így van IRL és a játékban is. Ez benne van, ezzel nincs gond. Vkit alacsonyra áraznak a Rózik (vagy IRL az ügynöke), van akit túl, tévedni emberi dolog és senki sem jövőbe látó, hogy tudjuk milyen teljesítményt fog nyújtani vki az elkövetkezendő 3-4-5 évben.

De itt nem erről van szó. Hanem arról, hogy a LS mindenhol vetmint keres. Ő nem fog a játékban sem többet kérni. Vagy egy közepes puntert nem kell 2-3 millára taksálni, csak mert hosszabbítani akarnak vele. Ugyanúgy viszonyítsd a teljesítményét a franchise taghez, mint teszed az OT-k, RB-k, WR-ek esetében.
Soldados
fra.tag 2xese. stb. nem értem ezeket most mire írod, seholse említettem ilyeneket. hagyjuk is 😊

tul van árazvan szerinted egy LS meg egy P. túléljük.
braxa88
Az idei árazásokat személyre bontva nem láttam, így erről természetesen egyelőre nem tudok markáns véleményt alkotni. De a tavalyit láttam. És abban azt láttam, hogy a spec teamerek árazása tavaly is gond volt. Kb nem lehet LS-rel, kickerrel és punterrel hosszabbítani, vagy csak franchise tag értéken vagy felette. És ez nem jó. Habi példájából kiindulva pedig úgy tűnik számomra, hogy idén is ez a helyzet, erről elmélkedtem. 😉
Soldados
értem. valahol igazad van.
legyen ez lesz a hosszabbításokkal a legnagyobb probléma 😊
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
valóban hatalmas gond volt belőle...

vihar egy pohár húgyban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez szerintem óriási tévedés, hogy a Rózik nem írhatnak egy LS-re vetmin-es igényt. IRL is ez az igényük. És ha vkinek belefér a 6 hosszabbításba éppen, hogy a LS-rel hosszabbítson az miért ne tehetné meg. A Róziknak nem az a dolga, hogy irreális értéket fogalmazzanak meg, hanem az, hogy jogos igényt állapítsanak meg. Ami a LS esetében a vetmin, vagy annál éppen csak több.

Ha IRL szoktak hosszabbítani, mert nem támasztanak irreális igényt a LS-ek, akkor itt miért kell irreális igényt megfogalmazniuk? Ennek semmi értelme És ahogy néztem, ez tavaly is gond volt. Ha valaki punterrel akar hosszabbítani, akkor azért nem kell 3 millára árazni egy puntert, ami már majdnem kétszeres a franchise tag értéknek... A Rózik dolga a reális ár meghatározása. 😉

ui.: félreértés ne essék, nem könnyű Rózinak lenni. Tudom, mert 2 évig én is csináltam. Tehát ne vegye senki sértésnek, ez nem lebaszás, csak vélemény, hogy jövőre esetleg jobban működjön a dolog.
Soldados
szerintem IRL is kevés játékos kap reális árat. pl tegnap Malcolm Jenkins.
én ugy látom h valaki valakivel hosszabbítani akar, az azért teszi mert rá szüksége van, így megfizeti az igényét. iylenkor meg a játéks+ügynök ezt kihasználva nagy lóvét akar.
FAn meg nincs ló szamár is jó alapon már lejjebb adja az igényét.
mondom ezt ugy h az eddigi kikerült összegek alapján nem én lőttem az árakat felül.
braxa88
Ne keverjük a szezont a fazonnal. Mutass olyan puntert, aki úgy hosszabbított IRL, hogy a franchise tag kétszereséért írt alá. Sőt mutass egyetlen olyan játékost, aki a franchise tag érték kétszereséért írt alá bármilyen poszton.

A long snapper IRL se kér többet veteránminimumnál. Akkor nektek sem kell többre árazni, mert a LS elfogadja, hogy ő vetmin-t keres. Elfogadja IRL is, akkor itt miért nem?

A túlfizetésre és olcsóságra lehet példát találni hosszabbításnál és FA-n is. Ez így van IRL és a játékban is. Ez benne van, ezzel nincs gond. Vkit alacsonyra áraznak a Rózik (vagy IRL az ügynöke), van akit túl, tévedni emberi dolog és senki sem jövőbe látó, hogy tudjuk milyen teljesítményt fog nyújtani vki az elkövetkezendő 3-4-5 évben.

De itt nem erről van szó. Hanem arról, hogy a LS mindenhol vetmint keres. Ő nem fog a játékban sem többet kérni. Vagy egy közepes puntert nem kell 2-3 millára taksálni, csak mert hosszabbítani akarnak vele. Ugyanúgy viszonyítsd a teljesítményét a franchise taghez, mint teszed az OT-k, RB-k, WR-ek esetében.
Soldados
fra.tag 2xese. stb. nem értem ezeket most mire írod, seholse említettem ilyeneket. hagyjuk is 😊

tul van árazvan szerinted egy LS meg egy P. túléljük.
braxa88
Az idei árazásokat személyre bontva nem láttam, így erről természetesen egyelőre nem tudok markáns véleményt alkotni. De a tavalyit láttam. És abban azt láttam, hogy a spec teamerek árazása tavaly is gond volt. Kb nem lehet LS-rel, kickerrel és punterrel hosszabbítani, vagy csak franchise tag értéken vagy felette. És ez nem jó. Habi példájából kiindulva pedig úgy tűnik számomra, hogy idén is ez a helyzet, erről elmélkedtem. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!