GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
NFC North? Abban van egy Detroit. 😉 Itt Döme csapata sem gyenge. A Chiefs, Broncos, Chargers pedig kifejezetten erős roster.Texans, Vikings, Ravens, Chiefs - néggyel találkozol a liga kb. TOP 5 csapatából (a Packerstől már ugye kikaptál)Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.Menetrend érdemi része? Az eddigi is erőltetett menet volt: 6 meccsen csak 1 volt negatív mérkegű csapat. 😉 az van, hogy kiemelkedően legerősebb csoport az AFC West, ígty ez nem is meglepő.
Igor
Soldados
És ha nem hozod le legalább 2-2-vel, akkor szerintem nem lesz meg a PO, vagy legalábbis nagyon kell izzadnod a 6. helyért (a Browns elviszi simán a legjobb WC helyet)
Szerintem amúgy az NFC North a legerősebb, jelenlegi mérleg ide vagy oda, de az NFC West is talán felettetek, legrosszabb esetben veletek egy szinten van..
Igor
Mellesleg ne csak azt említsd, hogy a Packstől kikaptam, hanem azt is, hogy a Chiefs-t elvertem már. :p
A lényeg, hogy brutális schedule mellett is harcban vagyok, Te meg puhány ellenfelek ellen menetelsz, de aztán jön majd egy harcedzett csapat és jól pofán ver majd. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Texans, Vikings, Ravens, Chiefs - néggyel találkozol a liga kb. TOP 5 csapatából (a Packerstől már ugye kikaptál)Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.Menetrend érdemi része? Az eddigi is erőltetett menet volt: 6 meccsen csak 1 volt negatív mérkegű csapat. 😉 az van, hogy kiemelkedően legerősebb csoport az AFC West, ígty ez nem is meglepő.
Igor
Soldados
És ha nem hozod le legalább 2-2-vel, akkor szerintem nem lesz meg a PO, vagy legalábbis nagyon kell izzadnod a 6. helyért (a Browns elviszi simán a legjobb WC helyet)
Szerintem amúgy az NFC North a legerősebb, jelenlegi mérleg ide vagy oda, de az NFC West is talán felettetek, legrosszabb esetben veletek egy szinten van..
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom a Jets eddig hozza kb a tuti top3-at, Pats-el meg egyre nehezebb a PO ügye.Jamie Collins itt is contract yearben van, ennek megfelelően 11 sacknél tart. 😀
több mint 9 éve
Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.Menetrend érdemi része? Az eddigi is erőltetett menet volt: 6 meccsen csak 1 volt negatív mérkegű csapat. 😉 az van, hogy kiemelkedően legerősebb csoport az AFC West, ígty ez nem is meglepő.
Igor

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Na az azért fájna. :p És hogy jót tegyél velem, a Bengals-t kalapáld el kétszer. 😊ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
iktriad
Soldados
Habi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
iktriad
Soldados


JT Daniels fan
több mint 9 éve
És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
iktriad

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
A Raiders elleni derbit fantasztikus védelemmel behúztam (4 red zone-ból mindössze 1-1 TD-t és FG-t ért el), így nyugodtan tölthettem a bye weeket, amely után 6. helyen, de PO-helyen vagyok a brutális schedule ellenére. 😊 Csak azt sajnálom, hogy a Bengals-nak megvan az első győzelme.Mondjuk 6 meccs alatt 3 turnoverrel eleg konnyu.. a Bucs 20 turnovert csinalt, megis 5-2-vel all, na az mar valami 😊
Soldados
(Bar a RZ hatekonysagodon lehet meg javitani.)
Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Keki frissült itten is:bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1026084
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Bezzeg amikor nalam volt, akkor lebutitottuk a futast, s egesz szezonban nem futott 600 yardot Cam... most meg 1600 yardot fog.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Valahogy meg kéne értetni Blake fiúval, hogy Coopernek dobálja azt a kva labdát. Bár sajnos ő is kisebb ratingel rohangál mint reméltem. Ugyan itt jó TE kerestetik.

Liverpool Fc
több mint 9 éve
A Raiders elleni derbit fantasztikus védelemmel behúztam (4 red zone-ból mindössze 1-1 TD-t és FG-t ért el), így nyugodtan tölthettem a bye weeket, amely után 6. helyen, de PO-helyen vagyok a brutális schedule ellenére. 😊 Csak azt sajnálom, hogy a Bengals-nak megvan az első győzelme.Még, ha 1/1 lesz a vége akkor se bánom azt a cserét.
Soldados
Egyfelől nem szeretek sok pénzt kiadni pláne egy még totál ismeretlen emberre másfelől szerintem én még így is jó értéket kaptam vissza.
Azt se feledjük, hogy én vagyok az, aki anno elcseréltem draft közben az 1/8-as Matt Ryan picket Gaines Adams + 1/29 / Limas Sweed kombóra és szemét lehúzó voltam.
több mint 9 éve
Megvan az első W. Naná, hogy a Colts ellen. A Raiders elleni derbit fantasztikus védelemmel behúztam (4 red zone-ból mindössze 1-1 TD-t és FG-t ért el), így nyugodtan tölthettem a bye weeket, amely után 6. helyen, de PO-helyen vagyok a brutális schedule ellenére. 😊 Csak azt sajnálom, hogy a Bengals-nak megvan az első győzelme.És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?
Soldados
több mint 9 éve
A Raiders elleni derbit fantasztikus védelemmel behúztam (4 red zone-ból mindössze 1-1 TD-t és FG-t ért el), így nyugodtan tölthettem a bye weeket, amely után 6. helyen, de PO-helyen vagyok a brutális schedule ellenére. 😊 Csak azt sajnálom, hogy a Bengals-nak megvan az első győzelme.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Zseniális úgy 1-6-tal állni, hogy a legnagyobb arányú vereségem 7 pontos volt 😀
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Frissítettem a draft trackert, de azért mindenki ellenőrizze a saját pickjeit, hátha elnéztem valamit.
több mint 9 éve
Nagyjából összeraktam a nyers filet, csak nehéz az átállás angol Excel után magyar OpenOffice-ra így még dühödnöm kell vele. 😊Az biztos, hogy Rajna nyerte a költési versenyt tavaly, több mint 200 millát szórt szét, így ő biztos nem kap semmit. 😀
A Saints, 49ers, Bears, Seahawks és a Giants is 100 milla fölött zárt, így ők se számíthatnak túl nagy kompenzációs jutalomra 😛
Nem túl meglepő módon a két inaktív csapat, a Jets és Bucs, volt csupán aki nem igazolt senkit, és viszonylag keveset költött a Pats (egyetlen FA, hasonló okokból), a Bengals és a Cowboys - így az új GM-ek legalább komp pickekkel tele lesznek.
Az is biztos hogy a Packers is jól jár, mert a 6 legdrágább szabadügynökből három (1,4,6) tőlük ment el
de a lejáró oldalt még nem csináltam meg... úghogy valóban csak a hétvégén fog összeállni a kép.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
A hétvégén megpróbálom összerakni mindkettőt, és ha úgy érzem túl sok idő/kell segítség szólok.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Így van, jó volna, ha a szezon rajtjára már elkészülne a beosztás. Igor, ha bevállalod, előbb inkább ez legyen meg és csak utána az FA-lista frissítése.Mivel idén már cserélhetők, ezért nem baj, ha hamarabb megvan. 😉Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.Ok, megpróbálom.. bár gondolom ez annyira nem sürgős?
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛
gabokocka
Igor
Soldados
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ahogy időd engedi, max trade buzi verseny addig kevésbé bontakozik ki. 😀Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.Ok, megpróbálom.. bár gondolom ez annyira nem sürgős?
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛
gabokocka
Igor
több mint 9 éve
Mivel idén már cserélhetők, ezért nem baj, ha hamarabb megvan. 😉Igor, ha ráérsz, a comp pick osztást átvehetnéd, nekem idén nem hiszem hogy lenne rá elég időm.Ok, megpróbálom.. bár gondolom ez annyira nem sürgős?
Tavaly úgyis Te lázadtál 😛
gabokocka
Igor

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Azért nehogy a Cincy surranópályán beelőzzön titeket! :pElnézve az állást, ez csak édes álom marad. 😀Érik az 1/1.már lefoglaltam azt és az 1/2-t is a Detroitnak!
iktriad
Habi
Beki

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Elnézve az állást, ez csak édes álom marad. 😀Érik az 1/1.már lefoglaltam azt és az 1/2-t is a Detroitnak!
iktriad
Habi