GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem Beasley lesz az 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Franchasie taget még kaphat az egyik delikvens, akivel nem sikerült megegyezni ugye?
iktriad
így van
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Franchasie taget még kaphat az egyik delikvens, akivel nem sikerült megegyezni ugye?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Curry 5 misi 😮
iktrid nem szarozott. 😊
Beki
IRL hez képest aprópénz
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
a 2. ajanlatot meddig kell elkuldeni az 1. utan ? varhatok napokat mig masok megkuldik a szarjaikat ? ugyanitt castonzo tagelve elado, ha erdekel jovoevi 3. kornel jobb boltert. jatekost is szivesen vennek.
MMMS
Látva h a JAX 2. köre lement küldheted simán.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Curry 5 misi 😮
iktrid nem szarozott. 😊
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a 2. ajanlatot meddig kell elkuldeni az 1. utan ? varhatok napokat mig masok megkuldik a szarjaikat ? ugyanitt castonzo tagelve elado, ha erdekel jovoevi 3. kornel jobb boltert. jatekost is szivesen vennek.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Akinek van eladó első/második számú WR-e az szóljon! 😊
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Nem lehetne a roster file-ba bevezetni, hogy látni lehessen az 5. éves opció melyik játékosoknál lehetséges?
Tudom, hogy az all time trackerből kikereshető, de nem túl nagy munka a rosterbe a szerződése végére odaírni, hogy 5.éves opció.
De hasznos lehet akár a tradeknél stb-nél és nem kellene figyelni, hogy na vajon itt hol volt draftolva a delikvens?
alatriste
Megcsináltam, akiknél 2018-ra vagy 2019-re lehívható az opció, azoknál sötétkékkel van az UFA felirat.

Amúgy itt is megvan az 5. évesekre a drafthelytől függő két féle opció?
alatriste
Igen. (De ez amúgy benne van a szabályzatban.)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még összevárok egy pár ajánlatot. Igazából úgy lenne fair, hogy mindenki elküldené az első körös ajánlatát, és utána kezdenék hirdetni, mert így a későn érkezők kis előnyben vannak, de ez korábban is így volt. 😊
somoskovig
Mivel úgysem fogja azonnal mind a 32 GM elküldeni az ajánlatait, így szerintem nyugodtan elkezdheted, ha belefér az idődbe. 😊

Akik korán küldték (köztük én is) az ajánlataikat, azok vállalták, hogy a későn küldőknek már lesz némi infója.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Még összevárok egy pár ajánlatot. Igazából úgy lenne fair, hogy mindenki elküldené az első körös ajánlatát, és utána kezdenék hirdetni, mert így a későn érkezők kis előnyben vannak, de ez korábban is így volt. 😊

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
somos, hosszabbítós eredmények mikorra várhatóak ?
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pont megnéztem kitől tudnálak megszabadítani, de hogy őszinte legyek, nem nagyon maradt vonzó prospect....
gabokocka
Norwell, Kelce duó azért még sztem átlag felett (főleg Kelce)i, többiek nem a világmegváltó kategóriába tartoznak 😊
Habi
WR sorod viszont tetszik 😀
braxa88
jelenlegi felállásban nem lehet őket levédekezni! 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pont megnéztem kitől tudnálak megszabadítani, de hogy őszinte legyek, nem nagyon maradt vonzó prospect....
gabokocka
Norwell, Kelce duó azért még sztem átlag felett (főleg Kelce)i, többiek nem a világmegváltó kategóriába tartoznak 😊
Habi
WR sorod viszont tetszik 😀
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pont megnéztem kitől tudnálak megszabadítani, de hogy őszinte legyek, nem nagyon maradt vonzó prospect....
gabokocka
Norwell, Kelce duó azért még sztem átlag felett (főleg Kelce)i, többiek nem a világmegváltó kategóriába tartoznak 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Pont megnéztem kitől tudnálak megszabadítani, de hogy őszinte legyek, nem nagyon maradt vonzó prospect....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pittsburghben all rookie csapat lesz 😊
gabokocka
15pickje van, nincs ennek vmi max értéke? nekem ugy rémlik, de szabálykönyvben nincs ilyen

braxa88
Régen volt, de már régen kikerült, mert IRL sincs ilyen megkötés.

A trédbuzi-versenyben pedig a Steelers utolérte a Browns-t.
Soldados
11-10 volt oda tegnap, azóta én 2szer trédeltem.
Legalább vmi versenyt megnyerjek 😊
Habi
11-9 volt, de frissítettem a listát a tegnapi tréded után. 😉 Úgyhogy most van egál. 😊
Soldados
I see! 😊
Akkor vki sürgősen keressen tréd ajánlattal, maradt még sok remek játékosom 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pittsburghben all rookie csapat lesz 😊
gabokocka
15pickje van, nincs ennek vmi max értéke? nekem ugy rémlik, de szabálykönyvben nincs ilyen

braxa88
Régen volt, de már régen kikerült, mert IRL sincs ilyen megkötés.

A trédbuzi-versenyben pedig a Steelers utolérte a Browns-t.
Soldados
11-10 volt oda tegnap, azóta én 2szer trédeltem.
Legalább vmi versenyt megnyerjek 😊
Habi
11-9 volt, de frissítettem a listát a tegnapi tréded után. 😉 Úgyhogy most van egál. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pittsburghben all rookie csapat lesz 😊
gabokocka
15pickje van, nincs ennek vmi max értéke? nekem ugy rémlik, de szabálykönyvben nincs ilyen

braxa88
Régen volt, de már régen kikerült, mert IRL sincs ilyen megkötés.

A trédbuzi-versenyben pedig a Steelers utolérte a Browns-t.
Soldados
11-10 volt oda tegnap, azóta én 2szer trédeltem.
Legalább vmi versenyt megnyerjek 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem lehetne a roster file-ba bevezetni, hogy látni lehessen az 5. éves opció melyik játékosoknál lehetséges?
Tudom, hogy az all time trackerből kikereshető, de nem túl nagy munka a rosterbe a szerződése végére odaírni, hogy 5.éves opció.
De hasznos lehet akár a tradeknél stb-nél és nem kellene figyelni, hogy na vajon itt hol volt draftolva a delikvens?
Amúgy itt is megvan az 5. évesekre a drafthelytől függő két féle opció?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pittsburghben all rookie csapat lesz 😊
gabokocka
15pickje van, nincs ennek vmi max értéke? nekem ugy rémlik, de szabálykönyvben nincs ilyen

braxa88
Régen volt, de már régen kikerült, mert IRL sincs ilyen megkötés.

A trédbuzi-versenyben pedig a Steelers utolérte a Browns-t.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pittsburghben all rookie csapat lesz 😊
gabokocka
15pickje van, nincs ennek vmi max értéke? nekem ugy rémlik, de szabálykönyvben nincs ilyen

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Pittsburghben all rookie csapat lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én sztem csak egyet cseréltem 😊
gabokocka
Valóban. A Pats egyik trédjét hozzád húztam be. Javítottam: a Pats 3 helyett 4, a Panthers 2 helyett 1. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én sztem csak egyet cseréltem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.