Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Julio úgy látszik felb@szta magát a rossz eredményeken:

@ Giants: 12 rec 315 yard 3 TD
vs Redskins: 12 rec 248 yard

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Nagyjából összeraktam a kompenzációs pickes táblát, de van egy apró gond... összesen 28 picket tudok csak kiosztani jó szívvel, a max 4 comp pick per csapat elv mellett; annyira egyoldalú volt az FA piac néhány inaktív csapat miatt.

A kérdésem, hogy mi legyen
i) maradjunk 28-nál,
ii) vagy próbáljam a maradék négyet is kiosztani azoknak a csapatoknak (7. kör végi pickek lennének értelemszerűen), akik a "legközelebb" vannak ahhoz, hogy megérdemeljék... és ezalatt most azt kell érteni, hogy csak 10-15 millióval igazoltak többet, mint amennyit buktak FA során.

Az alábbi csapatok kapnának - ha valaki esetleg úgy érzi, hogy neki is járna és kihagytam volna, az dobjon egy PM-et.

Bengals, Bills, Bucs, Cardinals, Colts, Eagles, Falcons, Jaguars, Jets, Packers, Patriots, Redskins - ennyi.

Ha döntés született a fenti ponttal kapcsolatban, majd beteszem a részleteket is.
Igor
Szerintem maradjunk a 28-nál. Igazából nem oszt - nem szoroz, mert 7. kör legvége, de az nem igazán passzol, hogy valaki többet költ, mint amennyit bukik, de még őt kompenzálják.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Nagyjából összeraktam a kompenzációs pickes táblát, de van egy apró gond... összesen 28 picket tudok csak kiosztani jó szívvel, a max 4 comp pick per csapat elv mellett; annyira egyoldalú volt az FA piac néhány inaktív csapat miatt.

A kérdésem, hogy mi legyen
i) maradjunk 28-nál,
ii) vagy próbáljam a maradék négyet is kiosztani azoknak a csapatoknak (7. kör végi pickek lennének értelemszerűen), akik a "legközelebb" vannak ahhoz, hogy megérdemeljék... és ezalatt most azt kell érteni, hogy csak 10-15 millióval igazoltak többet, mint amennyit buktak FA során.

Az alábbi csapatok kapnának - ha valaki esetleg úgy érzi, hogy neki is járna és kihagytam volna, az dobjon egy PM-et.

Bengals, Bills, Bucs, Cardinals, Colts, Eagles, Falcons, Jaguars, Jets, Packers, Patriots, Redskins - ennyi.

Ha döntés született a fenti ponttal kapcsolatban, majd beteszem a részleteket is.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Friss Ke-Kí Washingtonban is korrekt játékosokkal!
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449190

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊

És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...
Igor
Letudtam két kemény meccset két zakóval és még mindig versenyben vagyok, a Pats úgy van előttem a WC-versenyben, hogy eggyel több meccse van és az egymás elleni nekem kedvezne. 😉

Nincsen semmi gond, a csoportmeccseket kell hozni és persze téged elkalapálni, csak hogy vki téged is helyre tegyen. 😊
Soldados
Tőled nem félek. 😊 Az egyik legrosszabb red zone%-od van (most hogy leírtam tuti 4/4 leszel ellenem), és azok után, ahogy a Vikings szétfutott, nekem is bőven lesz sanszom.

Van amúgy kb. 4 v 5 csapat, akiktől tartok, és szerintem egy Vikes vagy Packers ellen meg pláne nem én lennék a favorit, úgyhogy ha szerencséd van, a Vikes még egyszer pofánver majd a SB-on Newtonnal, csak hogy tetézzék a tavalyi sértést...
Igor
Cam Newton futott szét, nem egy RB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
frissítettem én is a KeKit, de alig van értelmes játékos a rosteren 😀😀
Löfli
Akkó mé csak DE/LB-t keresel vaze? 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
frissítettem én is a KeKit, de alig van értelmes játékos a rosteren 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
De megnéztem volna az a Chargers-Texans meccset....Ádi és Soldi összecsapása 😀
Klaci79
Game log/statok alapján elég szar meccsnek tűnik...
Igor
Csak a küzdelem dominált 😀
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊

És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...
Igor
Letudtam két kemény meccset két zakóval és még mindig versenyben vagyok, a Pats úgy van előttem a WC-versenyben, hogy eggyel több meccse van és az egymás elleni nekem kedvezne. 😉

Nincsen semmi gond, a csoportmeccseket kell hozni és persze téged elkalapálni, csak hogy vki téged is helyre tegyen. 😊
Soldados
Tőled nem félek. 😊 Az egyik legrosszabb red zone%-od van (most hogy leírtam tuti 4/4 leszel ellenem), és azok után, ahogy a Vikings szétfutott, nekem is bőven lesz sanszom.

Van amúgy kb. 4 v 5 csapat, akiktől tartok, és szerintem egy Vikes vagy Packers ellen meg pláne nem én lennék a favorit, úgyhogy ha szerencséd van, a Vikes még egyszer pofánver majd a SB-on Newtonnal, csak hogy tetézzék a tavalyi sértést...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
De megnéztem volna az a Chargers-Texans meccset....Ádi és Soldi összecsapása 😀
Klaci79
Game log/statok alapján elég szar meccsnek tűnik...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jets friss KeKi:  bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1610617

(Régi hsz-emet töröltem KeKi topicban, majd valakit, akinek van joga megkérném h legyen szíves shawnka hsz-ét törölni ugyanezen topicban h ne kegyen zavaró 2 Jets-es hsz, hálás köszönetem.)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
De megnéztem volna az a Chargers-Texans meccset....Ádi és Soldi összecsapása 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Na Beki, megfogtam a jelenlegi és jövőbeli csapatodat is 2 meccs alatt : P Erre iszunk!
Brady kiégett, hiába passzolt 409 yardot 😊 pedig féltem ettől a meccstől...
Chargers LT
Jets esetében nem gond. 😀
Patsnél viszont, mintha 70-es OVR playerek lennének a védelemben, nyelik a yardokat és a pontokat, mint kacsa a nokedlit...
több mint 9 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
a 10. forduló is szinte teljesen lement, már csak este van a Dolphins-Bills ahol kisebb komplikációk léptek fel, de napközben nyugodtan küldjetek DC variálásokat, meg amit szeretnétek

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
#madden
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Nálam is friss a Keki:  bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1457706

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊

És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...
Igor
Letudtam két kemény meccset két zakóval és még mindig versenyben vagyok, a Pats úgy van előttem a WC-versenyben, hogy eggyel több meccse van és az egymás elleni nekem kedvezne. 😉

Nincsen semmi gond, a csoportmeccseket kell hozni és persze téged elkalapálni, csak hogy vki téged is helyre tegyen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊

És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na Beki, megfogtam a jelenlegi és jövőbeli csapatodat is 2 meccs alatt : P Erre iszunk!
Brady kiégett, hiába passzolt 409 yardot 😊 pedig féltem ettől a meccstől...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Ke-Ki frisstítve! 😀
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1469584
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?
iktriad
Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
Soldados
ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀
Habi
Na az azért fájna. :p És hogy jót tegyél velem, a Bengals-t kalapáld el kétszer. 😊
Soldados
Bengals verjen csak meg, úgy beszéltük az öltözőben.
Elég lenne egy győzelem, de az az orosz kollega ellen legyen 😛
Habi
Ha úgy alakul a dolog, a W17-et lehet le tudjuk adni, bár nem értem miérsz lemondani az 1/1-ről...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?
iktriad
Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
Soldados
ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀
Habi
Na az azért fájna. :p És hogy jót tegyél velem, a Bengals-t kalapáld el kétszer. 😊
Soldados
Bengals verjen csak meg, úgy beszéltük az öltözőben.
Elég lenne egy győzelem, de az az orosz kollega ellen legyen 😛
Habi
Mondjuk az se rossz. 😉 De akkor legyen 2 W 1-1 a Bengals és a Ravens ellen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?
iktriad
Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
Soldados
ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀
Habi
Na az azért fájna. :p És hogy jót tegyél velem, a Bengals-t kalapáld el kétszer. 😊
Soldados
Bengals verjen csak meg, úgy beszéltük az öltözőben.
Elég lenne egy győzelem, de az az orosz kollega ellen legyen 😛


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.
Igor
Menetrend érdemi része? Az eddigi is erőltetett menet volt: 6 meccsen csak 1 volt negatív mérkegű csapat. 😉 az van, hogy kiemelkedően legerősebb csoport az AFC West, ígty ez nem is meglepő.
Soldados
Texans, Vikings, Ravens, Chiefs - néggyel találkozol a liga kb. TOP 5 csapatából (a Packerstől már ugye kikaptál)

És ha nem hozod le legalább 2-2-vel, akkor szerintem nem lesz meg a PO, vagy legalábbis nagyon kell izzadnod a 6. helyért (a Browns elviszi simán a legjobb WC helyet)

Szerintem amúgy az NFC North a legerősebb, jelenlegi mérleg ide vagy oda, de az NFC West is talán felettetek, legrosszabb esetben veletek egy szinten van..
Igor
NFC North? Abban van egy Detroit. 😉 Itt Döme csapata sem gyenge. A Chiefs, Broncos, Chargers pedig kifejezetten erős roster.

Mellesleg ne csak azt említsd, hogy a Packstől kikaptam, hanem azt is, hogy a Chiefs-t elvertem már. :p

A lényeg, hogy brutális schedule mellett is harcban vagyok, Te meg puhány ellenfelek ellen menetelsz, de aztán jön majd egy harcedzett csapat és jól pofán ver majd. 😊
Soldados
Elég meglepő is volt, de köszönöm, jól jött a No 1/2 seedért folyó harcban 😊

Az ellenfeleimet meg ne sértegesd, pláne hogy eddig egész erős volt a menetrendem (még nem volt Steelers elleni meccs...), egyedül a Bengals és Jets nevezhető viszonylag könnyű ellenfélnek szvsz.. a többi mind korrekt, sőt nehéz ellenfél volt: a Browns és 49ers is szvsz TOP 10 csapat, a szintén egész jó Cardinalst 20 ponttal ütöttük úgy hogy -2 volt a turnover mutató, és volt olyan meccs is amit 0/5-ös 4th down mutatóval nyertem (ezt nem is értem - bár mivel a harmadik negyed végén volt 24-3 az állás, gondolom futtatni akartuk az órát... máskülönben ezt értelmezni se tudom 😀)

Persze benne van, hogy egy elit csapat elleni tűzijátékban alulmaradunk, vagy elfumblizza a meccset Gurley/DJ.. de egyelőre elég bizakodó vagyok, mert működik a futójátékra alapozott game plan, és kontrollálunk kb. mindenkit időben/yardban. Neked persze sok sikert a továbbiakban, szükséged lesz rá. 😊
Igor
Semmi meglepő nem volt benne, az egyik legjobb D van nálam, amelynek a mélysége egészen biztosan a liga legjobbja, akezdőben pedig sok igazi playmaker van. 😉 A magam részéről a csoportelsőségről se mondtam le, mindössze egy meccs a hátrányom, az egymás elleniben pedig vezetek 1-0-ra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 842 — Dr Kongó fan
Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.
Igor
Menetrend érdemi része? Az eddigi is erőltetett menet volt: 6 meccsen csak 1 volt negatív mérkegű csapat. 😉 az van, hogy kiemelkedően legerősebb csoport az AFC West, ígty ez nem is meglepő.
Soldados
Texans, Vikings, Ravens, Chiefs - néggyel találkozol a liga kb. TOP 5 csapatából (a Packerstől már ugye kikaptál)

És ha nem hozod le legalább 2-2-vel, akkor szerintem nem lesz meg a PO, vagy legalábbis nagyon kell izzadnod a 6. helyért (a Browns elviszi simán a legjobb WC helyet)

Szerintem amúgy az NFC North a legerősebb, jelenlegi mérleg ide vagy oda, de az NFC West is talán felettetek, legrosszabb esetben veletek egy szinten van..
Igor
NFC North? Abban van egy Detroit. 😉 Itt Döme csapata sem gyenge. A Chiefs, Broncos, Chargers pedig kifejezetten erős roster.

Mellesleg ne csak azt említsd, hogy a Packstől kikaptam, hanem azt is, hogy a Chiefs-t elvertem már. :p

A lényeg, hogy brutális schedule mellett is harcban vagyok, Te meg puhány ellenfelek ellen menetelsz, de aztán jön majd egy harcedzett csapat és jól pofán ver majd. 😊
Soldados
Elég meglepő is volt, de köszönöm, jól jött a No 1/2 seedért folyó harcban 😊

Az ellenfeleimet meg ne sértegesd, pláne hogy eddig egész erős volt a menetrendem (még nem volt Steelers elleni meccs...), egyedül a Bengals és Jets nevezhető viszonylag könnyű ellenfélnek szvsz.. a többi mind korrekt, sőt nehéz ellenfél volt: a Browns és 49ers is szvsz TOP 10 csapat, a szintén egész jó Cardinalst 20 ponttal ütöttük úgy hogy -2 volt a turnover mutató, és volt olyan meccs is amit 0/5-ös 4th down mutatóval nyertem (ezt nem is értem - bár mivel a harmadik negyed végén volt 24-3 az állás, gondolom futtatni akartuk az órát... máskülönben ezt értelmezni se tudom 😀)

Persze benne van, hogy egy elit csapat elleni tűzijátékban alulmaradunk, vagy elfumblizza a meccset Gurley/DJ.. de egyelőre elég bizakodó vagyok, mert működik a futójátékra alapozott game plan, és kontrollálunk kb. mindenkit időben/yardban. Neked persze sok sikert a továbbiakban, szükséged lesz rá. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)