GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
Julio úgy látszik felb@szta magát a rossz eredményeken:@ Giants: 12 rec 315 yard 3 TD
vs Redskins: 12 rec 248 yard
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Nagyjából összeraktam a kompenzációs pickes táblát, de van egy apró gond... összesen 28 picket tudok csak kiosztani jó szívvel, a max 4 comp pick per csapat elv mellett; annyira egyoldalú volt az FA piac néhány inaktív csapat miatt.Szerintem maradjunk a 28-nál. Igazából nem oszt - nem szoroz, mert 7. kör legvége, de az nem igazán passzol, hogy valaki többet költ, mint amennyit bukik, de még őt kompenzálják.
A kérdésem, hogy mi legyen
i) maradjunk 28-nál,
ii) vagy próbáljam a maradék négyet is kiosztani azoknak a csapatoknak (7. kör végi pickek lennének értelemszerűen), akik a "legközelebb" vannak ahhoz, hogy megérdemeljék... és ezalatt most azt kell érteni, hogy csak 10-15 millióval igazoltak többet, mint amennyit buktak FA során.
Az alábbi csapatok kapnának - ha valaki esetleg úgy érzi, hogy neki is járna és kihagytam volna, az dobjon egy PM-et.
Bengals, Bills, Bucs, Cardinals, Colts, Eagles, Falcons, Jaguars, Jets, Packers, Patriots, Redskins - ennyi.
Ha döntés született a fenti ponttal kapcsolatban, majd beteszem a részleteket is.
Igor
több mint 9 éve
Nagyjából összeraktam a kompenzációs pickes táblát, de van egy apró gond... összesen 28 picket tudok csak kiosztani jó szívvel, a max 4 comp pick per csapat elv mellett; annyira egyoldalú volt az FA piac néhány inaktív csapat miatt.A kérdésem, hogy mi legyen
i) maradjunk 28-nál,
ii) vagy próbáljam a maradék négyet is kiosztani azoknak a csapatoknak (7. kör végi pickek lennének értelemszerűen), akik a "legközelebb" vannak ahhoz, hogy megérdemeljék... és ezalatt most azt kell érteni, hogy csak 10-15 millióval igazoltak többet, mint amennyit buktak FA során.
Az alábbi csapatok kapnának - ha valaki esetleg úgy érzi, hogy neki is járna és kihagytam volna, az dobjon egy PM-et.
Bengals, Bills, Bucs, Cardinals, Colts, Eagles, Falcons, Jaguars, Jets, Packers, Patriots, Redskins - ennyi.
Ha döntés született a fenti ponttal kapcsolatban, majd beteszem a részleteket is.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Friss Ke-Kí Washingtonban is korrekt játékosokkal!bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449190
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Cam Newton futott szét, nem egy RB.Tőled nem félek. 😊 Az egyik legrosszabb red zone%-od van (most hogy leírtam tuti 4/4 leszel ellenem), és azok után, ahogy a Vikings szétfutott, nekem is bőven lesz sanszom.Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊Letudtam két kemény meccset két zakóval és még mindig versenyben vagyok, a Pats úgy van előttem a WC-versenyben, hogy eggyel több meccse van és az egymás elleni nekem kedvezne. 😉
És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...
Igor
Nincsen semmi gond, a csoportmeccseket kell hozni és persze téged elkalapálni, csak hogy vki téged is helyre tegyen. 😊
Soldados
Van amúgy kb. 4 v 5 csapat, akiktől tartok, és szerintem egy Vikes vagy Packers ellen meg pláne nem én lennék a favorit, úgyhogy ha szerencséd van, a Vikes még egyszer pofánver majd a SB-on Newtonnal, csak hogy tetézzék a tavalyi sértést...
Igor

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
frissítettem én is a KeKit, de alig van értelmes játékos a rosteren 😀😀Akkó mé csak DE/LB-t keresel vaze? 😀
Löfli
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
frissítettem én is a KeKit, de alig van értelmes játékos a rosteren 😀😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Csak a küzdelem dominált 😀De megnéztem volna az a Chargers-Texans meccset....Ádi és Soldi összecsapása 😀Game log/statok alapján elég szar meccsnek tűnik...
Klaci79
Igor
több mint 9 éve
Tőled nem félek. 😊 Az egyik legrosszabb red zone%-od van (most hogy leírtam tuti 4/4 leszel ellenem), és azok után, ahogy a Vikings szétfutott, nekem is bőven lesz sanszom.Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊Letudtam két kemény meccset két zakóval és még mindig versenyben vagyok, a Pats úgy van előttem a WC-versenyben, hogy eggyel több meccse van és az egymás elleni nekem kedvezne. 😉
És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...
Igor
Nincsen semmi gond, a csoportmeccseket kell hozni és persze téged elkalapálni, csak hogy vki téged is helyre tegyen. 😊
Soldados
Van amúgy kb. 4 v 5 csapat, akiktől tartok, és szerintem egy Vikes vagy Packers ellen meg pláne nem én lennék a favorit, úgyhogy ha szerencséd van, a Vikes még egyszer pofánver majd a SB-on Newtonnal, csak hogy tetézzék a tavalyi sértést...
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
De megnéztem volna az a Chargers-Texans meccset....Ádi és Soldi összecsapása 😀Game log/statok alapján elég szar meccsnek tűnik...
Klaci79
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jets friss KeKi: bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1610617(Régi hsz-emet töröltem KeKi topicban, majd valakit, akinek van joga megkérném h legyen szíves shawnka hsz-ét törölni ugyanezen topicban h ne kegyen zavaró 2 Jets-es hsz, hálás köszönetem.)
több mint 9 éve
De megnéztem volna az a Chargers-Texans meccset....Ádi és Soldi összecsapása 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Na Beki, megfogtam a jelenlegi és jövőbeli csapatodat is 2 meccs alatt : P Erre iszunk!Jets esetében nem gond. 😀
Brady kiégett, hiába passzolt 409 yardot 😊 pedig féltem ettől a meccstől...
Chargers LT
Patsnél viszont, mintha 70-es OVR playerek lennének a védelemben, nyelik a yardokat és a pontokat, mint kacsa a nokedlit...
több mint 9 éve
a 10. forduló is szinte teljesen lement, már csak este van a Dolphins-Bills ahol kisebb komplikációk léptek fel, de napközben nyugodtan küldjetek DC variálásokat, meg amit szeretnétek
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊Letudtam két kemény meccset két zakóval és még mindig versenyben vagyok, a Pats úgy van előttem a WC-versenyben, hogy eggyel több meccse van és az egymás elleni nekem kedvezne. 😉
És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...
Igor
Nincsen semmi gond, a csoportmeccseket kell hozni és persze téged elkalapálni, csak hogy vki téged is helyre tegyen. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Na, úgy látszik az igazi elitcsapatok helyretették a Chargerst 😊És hirtelen enyém a No 1 defense, pedig még jószívűek is voltunk a PIT ellen az utolsó negyedben megint...
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Na Beki, megfogtam a jelenlegi és jövőbeli csapatodat is 2 meccs alatt : P Erre iszunk!Brady kiégett, hiába passzolt 409 yardot 😊 pedig féltem ettől a meccstől...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Ha úgy alakul a dolog, a W17-et lehet le tudjuk adni, bár nem értem miérsz lemondani az 1/1-ről...Bengals verjen csak meg, úgy beszéltük az öltözőben.Na az azért fájna. :p És hogy jót tegyél velem, a Bengals-t kalapáld el kétszer. 😊ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
iktriad
Soldados
Habi
Soldados
Elég lenne egy győzelem, de az az orosz kollega ellen legyen 😛
Habi
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Mondjuk az se rossz. 😉 De akkor legyen 2 W 1-1 a Bengals és a Ravens ellen. 😊Bengals verjen csak meg, úgy beszéltük az öltözőben.Na az azért fájna. :p És hogy jót tegyél velem, a Bengals-t kalapáld el kétszer. 😊ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
iktriad
Soldados
Habi
Soldados
Elég lenne egy győzelem, de az az orosz kollega ellen legyen 😛
Habi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Bengals verjen csak meg, úgy beszéltük az öltözőben.Na az azért fájna. :p És hogy jót tegyél velem, a Bengals-t kalapáld el kétszer. 😊ha már ilyen hülye voltam tavaly, akkor ne is nyerjek meccset idén 😀És azért nem vérzik a szíved, hogy egykori csapatod még nyeretlen?Ez kb biztos volt, hogy TOP3 lesz alulról.
iktriad
Soldados
Habi
Soldados
Elég lenne egy győzelem, de az az orosz kollega ellen legyen 😛


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Semmi meglepő nem volt benne, az egyik legjobb D van nálam, amelynek a mélysége egészen biztosan a liga legjobbja, akezdőben pedig sok igazi playmaker van. 😉 A magam részéről a csoportelsőségről se mondtam le, mindössze egy meccs a hátrányom, az egymás elleniben pedig vezetek 1-0-ra.Elég meglepő is volt, de köszönöm, jól jött a No 1/2 seedért folyó harcban 😊NFC North? Abban van egy Detroit. 😉 Itt Döme csapata sem gyenge. A Chiefs, Broncos, Chargers pedig kifejezetten erős roster.Texans, Vikings, Ravens, Chiefs - néggyel találkozol a liga kb. TOP 5 csapatából (a Packerstől már ugye kikaptál)Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.Menetrend érdemi része? Az eddigi is erőltetett menet volt: 6 meccsen csak 1 volt negatív mérkegű csapat. 😉 az van, hogy kiemelkedően legerősebb csoport az AFC West, ígty ez nem is meglepő.
Igor
Soldados
És ha nem hozod le legalább 2-2-vel, akkor szerintem nem lesz meg a PO, vagy legalábbis nagyon kell izzadnod a 6. helyért (a Browns elviszi simán a legjobb WC helyet)
Szerintem amúgy az NFC North a legerősebb, jelenlegi mérleg ide vagy oda, de az NFC West is talán felettetek, legrosszabb esetben veletek egy szinten van..
Igor
Mellesleg ne csak azt említsd, hogy a Packstől kikaptam, hanem azt is, hogy a Chiefs-t elvertem már. :p
A lényeg, hogy brutális schedule mellett is harcban vagyok, Te meg puhány ellenfelek ellen menetelsz, de aztán jön majd egy harcedzett csapat és jól pofán ver majd. 😊
Soldados
Az ellenfeleimet meg ne sértegesd, pláne hogy eddig egész erős volt a menetrendem (még nem volt Steelers elleni meccs...), egyedül a Bengals és Jets nevezhető viszonylag könnyű ellenfélnek szvsz.. a többi mind korrekt, sőt nehéz ellenfél volt: a Browns és 49ers is szvsz TOP 10 csapat, a szintén egész jó Cardinalst 20 ponttal ütöttük úgy hogy -2 volt a turnover mutató, és volt olyan meccs is amit 0/5-ös 4th down mutatóval nyertem (ezt nem is értem - bár mivel a harmadik negyed végén volt 24-3 az állás, gondolom futtatni akartuk az órát... máskülönben ezt értelmezni se tudom 😀)
Persze benne van, hogy egy elit csapat elleni tűzijátékban alulmaradunk, vagy elfumblizza a meccset Gurley/DJ.. de egyelőre elég bizakodó vagyok, mert működik a futójátékra alapozott game plan, és kontrollálunk kb. mindenkit időben/yardban. Neked persze sok sikert a továbbiakban, szükséged lesz rá. 😊
Igor

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Elég meglepő is volt, de köszönöm, jól jött a No 1/2 seedért folyó harcban 😊NFC North? Abban van egy Detroit. 😉 Itt Döme csapata sem gyenge. A Chiefs, Broncos, Chargers pedig kifejezetten erős roster.Texans, Vikings, Ravens, Chiefs - néggyel találkozol a liga kb. TOP 5 csapatából (a Packerstől már ugye kikaptál)Es most jon a menetrend erdemi resze raadasul, ha a kovetkezo 6 meccset lehozod-e 4-2-vel, akkor lehet eselyed a PO-ra.Menetrend érdemi része? Az eddigi is erőltetett menet volt: 6 meccsen csak 1 volt negatív mérkegű csapat. 😉 az van, hogy kiemelkedően legerősebb csoport az AFC West, ígty ez nem is meglepő.
Igor
Soldados
És ha nem hozod le legalább 2-2-vel, akkor szerintem nem lesz meg a PO, vagy legalábbis nagyon kell izzadnod a 6. helyért (a Browns elviszi simán a legjobb WC helyet)
Szerintem amúgy az NFC North a legerősebb, jelenlegi mérleg ide vagy oda, de az NFC West is talán felettetek, legrosszabb esetben veletek egy szinten van..
Igor
Mellesleg ne csak azt említsd, hogy a Packstől kikaptam, hanem azt is, hogy a Chiefs-t elvertem már. :p
A lényeg, hogy brutális schedule mellett is harcban vagyok, Te meg puhány ellenfelek ellen menetelsz, de aztán jön majd egy harcedzett csapat és jól pofán ver majd. 😊
Soldados
Az ellenfeleimet meg ne sértegesd, pláne hogy eddig egész erős volt a menetrendem (még nem volt Steelers elleni meccs...), egyedül a Bengals és Jets nevezhető viszonylag könnyű ellenfélnek szvsz.. a többi mind korrekt, sőt nehéz ellenfél volt: a Browns és 49ers is szvsz TOP 10 csapat, a szintén egész jó Cardinalst 20 ponttal ütöttük úgy hogy -2 volt a turnover mutató, és volt olyan meccs is amit 0/5-ös 4th down mutatóval nyertem (ezt nem is értem - bár mivel a harmadik negyed végén volt 24-3 az állás, gondolom futtatni akartuk az órát... máskülönben ezt értelmezni se tudom 😀)
Persze benne van, hogy egy elit csapat elleni tűzijátékban alulmaradunk, vagy elfumblizza a meccset Gurley/DJ.. de egyelőre elég bizakodó vagyok, mert működik a futójátékra alapozott game plan, és kontrollálunk kb. mindenkit időben/yardban. Neked persze sok sikert a továbbiakban, szükséged lesz rá. 😊
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)