GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Patriots alábbi pickjei jövő évi pickekért cserébe eladóak:3/23
4/32
6/19
6/24
több mint 10 éve
MMMS, javasolnám, hogy a Brandon Williams trade kondija kerüljön törlésre, mert idén PFF szerint a legjobb Ravens védő volt.Ha egyetértesz, vassadi szerkesztenéd kérlek a trackerben? Köszi!
több mint 10 éve
Draftnapi trade formájában az 1/25 elérhető lehet idei 2+3. körös pickekért, ha valakit potenciálisan érdekel, egyeztethetünk előre.
több mint 10 éve
Kristóf mindennap megbánja a Romo-trade-et ennyi kálváriával.. 😀
adam8

csak hű vagyok a Browns frachisehoz
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Kristóf mindennap megbánja a Romo-trade-et ennyi kálváriával.. 😀
több mint 10 éve
szerintem már letelt a 3 nap 😛kristof, azt jól érzékelem, hogy még mindig nem vagy a cap alatt? Szerintem ideje lenne kivágni vkit. 😉a büntetést megkaptam, azóta nem igazoltam senkit (csak a szerződéseket volt időm beírni) de ne aggódj, a draftig biztosan cap alá kerülök 😉
Soldados
kristof
"A megkötött szerződés után legkésőbb 3 nappal a megfelelő topicba be kell írni, hogy milyen módon kapja a játékos a fizetését. Ez vonatkozik a szerződéshosszabbítás, megszerzett RFA, megszerzett FA és draftolt újonc esetére is. Ezen utólag már nem lehet változtatni, úgyhogy mindenki fontolja meg alaposan! Amennyiben ez nem történik meg, az átlagos érték kerül kifizetésre a szerződés minden évében."

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
kristof, azt jól érzékelem, hogy még mindig nem vagy a cap alatt? Szerintem ideje lenne kivágni vkit. 😉a büntetést megkaptam, azóta nem igazoltam senkit (csak a szerződéseket volt időm beírni) de ne aggódj, a draftig biztosan cap alá kerülök 😉
Soldados
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
kristof, azt jól érzékelem, hogy még mindig nem vagy a cap alatt? Szerintem ideje lenne kivágni vkit. 😉

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
A mock draftok helyesen mondják, eladó az 1/4! Akit érdekel, jelezzen.Akárcsak az 1/5 😊
Döme
szerk.: Wow Johnny Football mennyit keres 😀
Szerkesztette: hétszilvafás adam8
több mint 10 éve
Éééértem köszi, más esetleg?Elképzelhető, hogy nem fogok tudni megérkezni a draft elejére. Megpróbálok majd igyekezni de 9 - fél10 is benne van a levegőben.Ha kell besegítek, de cserébe én pedig rádbízom majd a hátsó köreimet, akkor deal? 😀
Kinek tudnék leadni boardot és esetleg 1-2 istrukciót, valamint megkérni, hogy fb-on vagy hasonló oldalon nagyjából tartani a contactot?
Szerencsés esetben lehet, hogy visszaérek akár 8-ra is, de nagyon ingatag a dolog.
alatriste
Beki
Vicc, este kereslek majd PMben 😀
Köszi szépen!

Liverpool Fc
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elképzelhető, hogy nem fogok tudni megérkezni a draft elejére. Megpróbálok majd igyekezni de 9 - fél10 is benne van a levegőben.Ha kell besegítek, de cserébe én pedig rádbízom majd a hátsó köreimet, akkor deal? 😀
Kinek tudnék leadni boardot és esetleg 1-2 istrukciót, valamint megkérni, hogy fb-on vagy hasonló oldalon nagyjából tartani a contactot?
Szerencsés esetben lehet, hogy visszaérek akár 8-ra is, de nagyon ingatag a dolog.
alatriste
több mint 10 éve
Elképzelhető, hogy nem fogok tudni megérkezni a draft elejére. Megpróbálok majd igyekezni de 9 - fél10 is benne van a levegőben. Kinek tudnék leadni boardot és esetleg 1-2 istrukciót, valamint megkérni, hogy fb-on vagy hasonló oldalon nagyjából tartani a contactot?
Szerencsés esetben lehet, hogy visszaérek akár 8-ra is, de nagyon ingatag a dolog.

Liverpool Fc
több mint 10 éve
A mock draftok helyesen mondják, eladó az 1/4! Akit érdekel, jelezzen.
több mint 10 éve
Jó a mock, remélem még készül ilyen!
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
nekem tetszik a mock...szép munka Somos
több mint 10 éve
Somos, nálam kb C+-t lőttél.. 1 tetszetős pick, 1 határeset (bár a kimaradt neveket tekintve, valszeg nem történne meg), és 1 no comment 😊
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
A draftra való felkészülés jegyében akkor én is mondom, hogy mivel egyéb elfoglaltságaim miatt jövő hét második felében külföldön leszek, sajnos nem tudok részt venni a drafton. Talán 5. kör magasságában érek haza, de még az sem biztos, csak a tervezett idő.Úgyhogy Soldi fog helyettesíteni, ezúttal is köszönöm neki!!!
több mint 10 éve
Ha leszek (99%), tudom vinni a draft trackert.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Amint jut rá időm, frissítem a roster táblázatot, de nem valószínű, hogy erre mostanában sor kerül, így addig mindenkinek saját magának kell a még fel nem vitt tranzakciókkal kalkulálnia, hogy azokkal együtt hogyan áll a cappel.A másik, hogy sanszosan nem érek ide a draft elejére, de még az is lehet, hogy az egészet ki kell hagynom, így kellene majd valaki, aki vezeti a trackert, ha/amíg nem vagyok.
@empty taxi Viszem tovább az FA trackert.
több mint 10 éve
Kifejezetten örülök, hogy végül Hatchert nem sikerült visszaigazolnom. 😊 Vonuljon csak vissza máshonnan. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Természetesen abszolút poén kategória akart lenni.. az hogy ha ez nem esett le, akkor nekem 😕 , dolgozni kell hogy a következő viccesebb legyen.Nekem teljesen átjött a poén rész. Fejedelem esetében mondjuk nem, mert ott csak azt hittem kiismerted Habi idei játékstílusát 😀
Viszont ha már Ridgewayt kritizáltad, elárulom: Fejedelem berakásán kívül (ami szvszmegint csak poén szintjén értelmezhető), a sorrend egy az egyben az nfl.com-os prospect rankingből jött, grade alapján rendezve.. ahol Ridgeway TOP 30 játékos 😊 (oké, holtversenyben, whatever)
Ránézésre nagyon sok csapatnál amúgy pont olyan helyre érkezett prospect ahol erős/tele van az adott csapat kerete.. reméltem ez ad még egy dimenziót a poénhoz.
Igor
több mint 10 éve
Harvinnak nem jött be a Titans, inkább a visszavonulás mellett döntött 😏😜Ja, pedig mielőtt emgtettem az ajánlatot, elvileg "biztos" volt, hogy valahol játszik 😀
Klaci79
több mint 10 éve
Természetesen abszolút poén kategória akart lenni.. az hogy ha ez nem esett le, akkor nekem 😕 , dolgozni kell hogy a következő viccesebb legyen.kevés GM van tisztában más csapatok needjeivel, így ez a poén sokaknak ezért nem esett le 😊
Viszont ha már Ridgewayt kritizáltad, elárulom: Fejedelem berakásán kívül (ami szvszmegint csak poén szintjén értelmezhető), a sorrend egy az egyben az nfl.com-os prospect rankingből jött, grade alapján rendezve.. ahol Ridgeway TOP 30 játékos 😊 (oké, holtversenyben, whatever)
Ránézésre nagyon sok csapatnál amúgy pont olyan helyre érkezett prospect ahol erős/tele van az adott csapat kerete.. reméltem ez ad még egy dimenziót a poénhoz.
Igor