GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Nem tudom Ádi hogy ér rá, én este legkésőbb otthon szanálok, de lehet addigra vki már megteszi.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
a Ke-Kiből lehetne törölni azokat a beírásokat, akik már nincsenek velünk? Van pár duplikáció.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Akkor tehát két új jelentkező kellene rózinak.
több mint 10 éve
Persze.Én vállalom.Az adminisztrációt is?
somoskovig
vassadi
több mint 10 éve
Öt nap bőven elég, vállalom.Attól függ, pontosan mikor kell árazni, mert február 22 és március 2. között elég limitált vagyok.Február 17-ig lehet majd küldeni a listákat, hogy ki kivel akar hosszabbítani, de ha nem elég az az öt nap, akkor tehetem előbbre is a határidőt, mert végülis a cap limit, tag és tender értékek, stb. már megvannak, úgyhogy mindenki tud már kalkulálni ezekkel.
Rajna
vassadi
több mint 10 éve
Attól függ, pontosan mikor kell árazni, mert február 22 és március 2. között elég limitált vagyok.Február 17-ig lehet majd küldeni a listákat, hogy ki kivel akar hosszabbítani, de ha nem elég az az öt nap, akkor tehetem előbbre is a határidőt, mert végülis a cap limit, tag és tender értékek, stb. már megvannak, úgyhogy mindenki tud már kalkulálni ezekkel.
Rajna
több mint 10 éve
Attól függ, pontosan mikor kell árazni, mert február 22 és március 2. között elég limitált vagyok.
több mint 10 éve
Tavaly @gabtsi, @Rajna és @somoskovig tagja volt a Rosenhaus-bizottságnak, őket kérdezem, hogy idén is szándékoznak-e maradni, illetve várom az új jelentkezőket, mert Höri és szaba kilépése miatt minimum két új emberre biztosan szükség lesz.
több mint 10 éve
Vassadi,Miért?
esetleg a draftpickekre egy kis normalizáciot nem lehetne rátenni.
Ha az elsö kört nem is akarjuk, mert sok meló semmiért, a 40-49. pick közt nem lenne az 1.3 millió logikusabb esetleg?
Igor
több mint 10 éve
Köszi, így érthető. A jelenlegi szabályok alapján nem tudtam mire vélni ezt a helyzetet, azt hittem, elírás.Csak egy kérdés. Hogy lehet nekem már 2017-re capbüntim?Valszeg még a 2013-as szezon előtt vágott ki szaba 5 éves szerződéssel rendelkező embert.
Soldados
empty taxi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Csak egy kérdés. Hogy lehet nekem már 2017-re capbüntim?Valszeg még a 2013-as szezon előtt vágott ki szaba 5 éves szerződéssel rendelkező embert.
Soldados
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Csak egy kérdés. Hogy lehet nekem már 2017-re capbüntim?

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
A sápadt sikoly lenne az oximoron 😊Sztem ez sem az, de... mindegy. 😊
gabokocka
Vassadi,
esetleg a draftpickekre egy kis normalizáciot nem lehetne rátenni.
Ha az elsö kört nem is akarjuk, mert sok meló semmiért, a 40-49. pick közt nem lenne az 1.3 millió logikusabb esetleg?
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Egyetértek.Jó tudni, hogy a tavalyi szezon capjét túlléptem 😀Ja igen, ezzel nem vagy egyedül, szerintem úgy korrekt, ha azt a pluszt levonjuk az ideiből, minimális összegről van csak szó minden érintett csapatnál.
empty taxi
vassadi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Jó tudni, hogy a tavalyi szezon capjét túlléptem 😀Ja igen, ezzel nem vagy egyedül, szerintem úgy korrekt, ha azt a pluszt levonjuk az ideiből, minimális összegről van csak szó minden érintett csapatnál.
empty taxi
több mint 10 éve
Jó tudni, hogy a tavalyi szezon capjét túlléptem 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kiszámoltam mindenkinél a cap carryovert, be is írtam a roster táblázatba. Azért mindenki ellenőrizze a sajátját.
több mint 10 éve
A sápadt sikoly lenne az oximoron 😊És egyben alliteráció. 😊
gabokocka

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
A sápadt sikoly lenne az oximoron 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Arról akarunk szavazni, hogy marad-e a madden 08? Egyébként van valakinek még valami használható alternatívája?
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Sztem az ü/i igazából mindegy (a sz/z-t persze elirtam...), mert görög eredetü, és elvileg csak annyi a különbség, hogy az ü régiesebb.. de az igaz hogy az i-vel való forditàs a tipikusabb.De jó is az uborkaszezon 😊 bár csevegöben semmi sem offtopic!
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)