GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
nálam volt a Super Bowl győztes QB, mégse lettem playoffcsapat 2015-ben. Szarbugosmadden!
több mint 10 éve
2013 óta tart egy olyan széria, hogy adott évben amelyik csapat első vagy utolsó lett a játékban, azok egyike utána ugyanabban a szezonban IRL is első vagy utolsó lett: 2013-ban itt 1/1-es a Texans, majd utána IRL is, 2014-ben bajnok a Buccaneers, majd IRL 1/1-es, 2015-ben 1/1-es a Broncos, majd IRL bajnok.
több mint 10 éve
Mindenkit emlékeztetnék arra a tavaly életbe lépett szabályra, hogy az 5 milliót elérő fizetésű játékosok FA-piac nyitása után történő cutolása esetén a játékos teljes idei fizetése bennragad dead money-ként. Tehát ha van olyan embered, aki legalább 5 milliót keres idén, és cutolni akarod, azt célszerű minél előbb, de mindenképpen még az FA-piac nyitása előtt elbocsátani. Pontosabban legkésőbb előtte egy nappal, mert most is lesz egy 24 órás cut/waive stop a free agency indulása előtt.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
vihar előtti csend 😊Pedig 3 napja van még a viharnak. 😀
Habi
több mint 10 éve
Mikor várható a comp. pickek kihirdetése? Csak azért kérdem, mert kicsit máshogy sáfárkodok a pickekkel, ha mondjuk kapnék 3. körös picket. 😊Itt van, hogy mely játékosok után jár idén kompenzációs pick:
Már csak azért is, mert az új GM-eknek, még csak tippjük se lehet, hogy vajon kapnak-e és ha igen, melyik körbe, hisz nem tudjuk, hogy az előző GM kiket igazolt tavaly FA-n és kiket engedett el.
Persze nem sürgetés, csak érdeklődés. 😊
Soldados
Azt pedig, hogy ki mennyiért kelt el, meg lehet nézni egyrészt a free agent licit topikban (a többség ott van a kiemelt postban, az első FA-kör eredményeihez - tehát a legnagyobb nevekhez - kicsit vissza kell lapozni), de a roster táblázatban is szerepelnek még a 2015-ös fizetések, így onnan is leolvashatók a szerződések.
A pickek kiosztását gabo vállalta magára, úgyhogy arról ő tud tájékoztatást adni, hogy kb. mikorra várható.
több mint 10 éve
Mikor várható a comp. pickek kihirdetése? Csak azért kérdem, mert kicsit máshogy sáfárkodok a pickekkel, ha mondjuk kapnék 3. körös picket. 😊Már csak azért is, mert az új GM-eknek, még csak tippjük se lehet, hogy vajon kapnak-e és ha igen, melyik körbe, hisz nem tudjuk, hogy az előző GM kiket igazolt tavaly FA-n és kiket engedett el.
Persze nem sürgetés, csak érdeklődés. 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Bővült a KEKI-m Charles Johnsonnal:bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449587
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
Közben aktualizáltam az FA-listát is, a tavaly keretzáráskori lista kiegészült elvileg minden olyan játékossal, aki nálunk szabadügynök, IRL viszont a 2015-ös szezon végén szerződés kötötte valamely csapathoz, tehát rosteren / PS-ben / valamilyen listán (IR, NFI, eltiltott) szerepelt (Overthecap.com alapján). Hiányzók persze akadhatnak, de a jelenleg legitim NFL-játékosok nagyon nagy százalékát most lefedi a roster táblázat és az FA-lista.docs.google.com/spreadsheets/d/1gmKYQN2JtIuANef2SIT-OqPMPjZ4w6vpmmiQa3n8IYo/edit?usp=sharing
több mint 10 éve
Felraktam a frissített szabályzatot, és külön kigyűjtöttem az idei módosításokat. A szerződésátstrukturálás és a free agency leírása még hiányzik, előbbit átküldtem Igornak ellenőrzésre, ha már ő volt az értelmi szerző, még nem reagált rá, utóbbit pedig ő dolgozza ki. Majd szólok, ha ezek is felkerülnek.
több mint 10 éve
Hutch/Burleson-féle 7/49-es trükközések 😀Haynesworth meg 7 éveset írt alá 2009-ben. De ha utánanéznék, még biztos találnék.akkor ne a franchise tag 90%a számítson hanem 120%a 😀Lehet az én memóriám rövid, de IRL free agencyből nekem 6 éves szerződés nem nagyon rémlik.Suh.
empty taxi
Soldados
braxa88
Soldados
Tudom, öreg vagyok 😕
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Lehet az én memóriám rövid, de IRL free agencyből nekem 6 éves szerződés nem nagyon rémlik.Suh, Talib, Byrd, Mario Williams, Maxwell (😀)
empty taxi

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
Haynesworth meg 7 éveset írt alá 2009-ben. De ha utánanéznék, még biztos találnék.akkor ne a franchise tag 90%a számítson hanem 120%a 😀Lehet az én memóriám rövid, de IRL free agencyből nekem 6 éves szerződés nem nagyon rémlik.Suh.
empty taxi
Soldados
braxa88

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
akkor ne a franchise tag 90%a számítson hanem 120%a 😀Lehet az én memóriám rövid, de IRL free agencyből nekem 6 éves szerződés nem nagyon rémlik.Suh.
empty taxi
Soldados
több mint 10 éve
Lehet az én memóriám rövid, de IRL free agencyből nekem 6 éves szerződés nem nagyon rémlik.Suh.
empty taxi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Lehet az én memóriám rövid, de IRL free agencyből nekem 6 éves szerződés nem nagyon rémlik.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Szerintem ebben kár különbséget tenni. Aki megadja a playának a franchise tag-értéket (vagy annak 90%-t), az a játékos boldogan aláírja azt, ha szabadügynök, ha saját játékos. Tök mindegy.Sztem ez jó ötlet. Mondjuk én csak hosszabbításra vetíteném ki ezt a 6. éves szerződést, aki FA-n licitel a játékosért, az max 5 éves szerződést ajánlhasson továbbra is.Az elsőként kiírt szavazásnak vége, itt az eredmény:Amúgy továbbgondolva a 4-5 éves szerződéseket, ezáltal be lehetne vezetni a 6 éves szerződést, és ehhez kellene a franchise tag értékének megfelelő, vagy annak legalább 90%-t elérő átlagot kínálni a játékosnak. (Persze már csak jövőre, bocs, hogy ez későn jutott hozzá eszembe)
docs.google.com/spreadsheets/d/1I59rUtmqNMIcjGBIRcLNmdXtEewLt6T_P4q6Fv71qNQ/edit?usp=sharing
Holnap/holnapután írok összefoglalót a szabálymódosításokról.
vassadi
Soldados
Habi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Sztem ez jó ötlet. Mondjuk én csak hosszabbításra vetíteném ki ezt a 6. éves szerződést, aki FA-n licitel a játékosért, az max 5 éves szerződést ajánlhasson továbbra is.Az elsőként kiírt szavazásnak vége, itt az eredmény:Amúgy továbbgondolva a 4-5 éves szerződéseket, ezáltal be lehetne vezetni a 6 éves szerződést, és ehhez kellene a franchise tag értékének megfelelő, vagy annak legalább 90%-t elérő átlagot kínálni a játékosnak. (Persze már csak jövőre, bocs, hogy ez későn jutott hozzá eszembe)
docs.google.com/spreadsheets/d/1I59rUtmqNMIcjGBIRcLNmdXtEewLt6T_P4q6Fv71qNQ/edit?usp=sharing
Holnap/holnapután írok összefoglalót a szabálymódosításokról.
vassadi
Soldados


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Amit a javaslatokba írtam, arról mi a véleményed? Sztem az olyan minimális, a játék lefolyását nem befolyásoló módosítás, hogy szavazni se feltétlen kell róla.@vassadi bocs, de en letojom a szavazast. volt az evek soran eleg otletem, ami felmerulese eseten az volt a valasz, h tok jo lenne, de tul sok gmnek magas lenne, sok idejet venne el, stb. legyen ugy ahogy megszavazzatok, engem nem erdekel annyira, h akar vegigolvassam az egesz tortenetet. meg mondjuk nekem meg mindig magas, h egy hot ujonc gm mien viszonyitasi alappal szavaz itt barmirol, de ez szinten legyen az en gondom 😊Nehezményezte bárki is, hogy nem szavaztál?
MMMS
Abszolút újonc GM egyébként nem szavazott.
vassadi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
@vassadi bocs, de en letojom a szavazast. volt az evek soran eleg otletem, ami felmerulese eseten az volt a valasz, h tok jo lenne, de tul sok gmnek magas lenne, sok idejet venne el, stb. legyen ugy ahogy megszavazzatok, engem nem erdekel annyira, h akar vegigolvassam az egesz tortenetet. meg mondjuk nekem meg mindig magas, h egy hot ujonc gm mien viszonyitasi alappal szavaz itt barmirol, de ez szinten legyen az en gondom 😊Nehezményezte bárki is, hogy nem szavaztál?
MMMS
Abszolút újonc GM egyébként nem szavazott.
több mint 10 éve
Remek, csak mert az elözö hsz-d mást sejtetett 😛Ha már beígérted... 😊Az elsőként kiírt szavazásnak vége, itt az eredmény:Akkor próbáljak egy szabálykeretet összerakni az 5-ösre?
docs.google.com/spreadsheets/d/1I59rUtmqNMIcjGBIRcLNmdXtEewLt6T_P4q6Fv71qNQ/edit?usp=sharing
Holnap/holnapután írok összefoglalót a szabálymódosításokról.
vassadi
Igor
vassadi
És hétfö/kedd 14 órázok.. de jövô hét 2. felére meglesz 😛
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
@vassadi bocs, de en letojom a szavazast. volt az evek soran eleg otletem, ami felmerulese eseten az volt a valasz, h tok jo lenne, de tul sok gmnek magas lenne, sok idejet venne el, stb. legyen ugy ahogy megszavazzatok, engem nem erdekel annyira, h akar vegigolvassam az egesz tortenetet. meg mondjuk nekem meg mindig magas, h egy hot ujonc gm mien viszonyitasi alappal szavaz itt barmirol, de ez szinten legyen az en gondom 😊
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Ha már beígérted... 😊Az elsőként kiírt szavazásnak vége, itt az eredmény:Akkor próbáljak egy szabálykeretet összerakni az 5-ösre?
docs.google.com/spreadsheets/d/1I59rUtmqNMIcjGBIRcLNmdXtEewLt6T_P4q6Fv71qNQ/edit?usp=sharing
Holnap/holnapután írok összefoglalót a szabálymódosításokról.
vassadi
Igor
több mint 10 éve
Az elsőként kiírt szavazásnak vége, itt az eredmény:Amúgy továbbgondolva a 4-5 éves szerződéseket, ezáltal be lehetne vezetni a 6 éves szerződést, és ehhez kellene a franchise tag értékének megfelelő, vagy annak legalább 90%-t elérő átlagot kínálni a játékosnak. (Persze már csak jövőre, bocs, hogy ez későn jutott hozzá eszembe)
docs.google.com/spreadsheets/d/1I59rUtmqNMIcjGBIRcLNmdXtEewLt6T_P4q6Fv71qNQ/edit?usp=sharing
Holnap/holnapután írok összefoglalót a szabálymódosításokról.
vassadi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Az elsőként kiírt szavazásnak vége, itt az eredmény:Akkor próbáljak egy szabálykeretet összerakni az 5-ösre?
docs.google.com/spreadsheets/d/1I59rUtmqNMIcjGBIRcLNmdXtEewLt6T_P4q6Fv71qNQ/edit?usp=sharing
Holnap/holnapután írok összefoglalót a szabálymódosításokról.
vassadi
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
