GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
üdv mindenki

Liverpool Fc
több mint 10 éve
Köszöntöm az új GM-ket, ugyanakkor aggodalmamat és tiltakozásomat szeretném kifejezni a liga szinvonalának felhigulása kapcsán.Hová süllyed ez a patinás társaság, ha már olyan tehetségtelen kókler nimandokat is beengedünk körünkbe, mint Mr Soldados?
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Elvileg vagyok.. kb. áprilisig biztos.Lehet valami ápr/május táján bekever majd, de FA lemegy addig.. a draft meg úgyis lutri picit.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Majd azt állítsátok be, hogy durván pass heavy legyen a liga és ne 20 futó legyen 1000 yard fölött miközben IRL van ötIlletve hogy az isteni Fitzmagic ugyan ne döntse már meg az all-time INT rekordot... 😀
Höri
több mint 10 éve
Írtam, hogy az már megvan, itt a draft tracker:Akik már tudják, hogy maradnak, javasolhatnak szabályváltoztatásokat, problémás részeket, hogy ne megint a szezon közepén jöjjenek a gondok. Illetve a draft trackerben a kérdéses pickeknél mindenki megnézheti a saját pickjeinél, hogy a kondicionális része mi valósult meg, mi nem, hogy rendezhető legyen a tracker. A kompenzációs pickeket idén is megcsinálom, hogy mikorra azt nem tudom, remélem januárra megleszek vele 😊A kondicionális pickek ügyben PMben írjuk meg neked, hogy melyik forgatókönyv valósult meg, vagy valamelyik topikba körmöljük be a dolgot?
gabokocka
iktriad
docs.google.com/spreadsheets/d/1xLsCuu6TOI68qzdj506EnkwWGYz9fz0A106XmI-U_aQ/edit?usp=sharing
több mint 10 éve
Akik már tudják, hogy maradnak, javasolhatnak szabályváltoztatásokat, problémás részeket, hogy ne megint a szezon közepén jöjjenek a gondok. Illetve a draft trackerben a kérdéses pickeknél mindenki megnézheti a saját pickjeinél, hogy a kondicionális része mi valósult meg, mi nem, hogy rendezhető legyen a tracker. A kompenzációs pickeket idén is megcsinálom, hogy mikorra azt nem tudom, remélem januárra megleszek vele 😊A kondicionális pickek ügyben PMben írjuk meg neked, hogy melyik forgatókönyv valósult meg, vagy valamelyik topikba körmöljük be a dolgot?
gabokocka
több mint 10 éve
Majd azt állítsátok be, hogy durván pass heavy legyen a liga és ne 20 futó legyen 1000 yard fölött miközben IRL van öt
több mint 10 éve
A másik szvsz, hogy a Madden-féle simben IRL-hez képest sokkal kevesebb a sérülés. Ennek megfelelően jobban kifizetődik összerakni egy csili-vili kezdőt, a depthet meg UDFA-kból összekaparni, ami azért IRL nincs feltétlen így. Összefoglalva ha lehet a simen vmi sérülési valószínűséget szabályozni, akkor lehet feljebb kellene tekerni a potmétert.Lehet szabályozni a sérülések gyakoriságát.
empty taxi
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
A másik szvsz, hogy a Madden-féle simben IRL-hez képest sokkal kevesebb a sérülés. Ennek megfelelően jobban kifizetődik összerakni egy csili-vili kezdőt, a depthet meg UDFA-kból összekaparni, ami azért IRL nincs feltétlen így. Összefoglalva ha lehet a simen vmi sérülési valószínűséget szabályozni, akkor lehet feljebb kellene tekerni a potmétert.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Én olvasgattam a javaslat topikot tavalyról, semmi nem ötlik fel most.Viszont ami sztem hasznos volna, hogy a capspace átvitelét megvalósíthassuk a következő évre. Nyilván valahogy szabályozva, hogy ne az legyen, hogy három évig nem kültönk semmit, utána meg csilliárd hely a sapka alatt, de vmit ki kéne találni, hogy ne az legyen az offseason végén, hogy bohócjóska kap 5 milliót, mert belefér és úgysincs másra költeni.
Szerkesztette: gabokocka
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Akik már tudják, hogy maradnak, javasolhatnak szabályváltoztatásokat, problémás részeket, hogy ne megint a szezon közepén jöjjenek a gondok.gabokockaÉn két problémára emlékszem, ami szezon közben vetődött fel. Az egyik, hogy az IRL-lel arányos, jelentős cap limit emelkedés nem a legjobban sült el, ez nyilván könnyen kiküszöbölhető azzal, hogy idén kevesebbet emelünk. A másik a szerződéshosszabbítások körüli mizéria volt, ennek a szabályain kell majd szigorítani.
több mint 10 éve
Akik már tudják, hogy maradnak, javasolhatnak szabályváltoztatásokat, problémás részeket, hogy ne megint a szezon közepén jöjjenek a gondok. Illetve a draft trackerben a kérdéses pickeknél mindenki megnézheti a saját pickjeinél, hogy a kondicionális része mi valósult meg, mi nem, hogy rendezhető legyen a tracker. A kompenzációs pickeket idén is megcsinálom, hogy mikorra azt nem tudom, remélem januárra megleszek vele 😊Ez már megvan:
gabokocka
docs.google.com/spreadsheets/d/1xLsCuu6TOI68qzdj506EnkwWGYz9fz0A106XmI-U_aQ/edit?usp=sharing
De azért mindenki ellenőrizze a saját pickjeit, nem-e néztem el valamit.
több mint 10 éve
Akik már tudják, hogy maradnak, javasolhatnak szabályváltoztatásokat, problémás részeket, hogy ne megint a szezon közepén jöjjenek a gondok. Illetve a draft trackerben a kérdéses pickeknél mindenki megnézheti a saját pickjeinél, hogy a kondicionális része mi valósult meg, mi nem, hogy rendezhető legyen a tracker. A kompenzációs pickeket idén is megcsinálom, hogy mikorra azt nem tudom, remélem januárra megleszek vele 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
dudliban jeleztem már korábban, hogy maradok
több mint 10 éve
Kérném, hogy aki eddig nem jelzett vissza, az tegye meg itt vagy Doodle-ön ( doodle.com/poll/kgwzuni9yzs29cc5 ), hogy minél előbb tisztázódjon, hány új GM-et kell keríteni.MMMS
Schleck
Igor
Ork
Habi
Rajna
BaltimoreDefense
gabtsi
Newman
Rataxes
briareos
gdavid
több mint 10 éve
Mondjuk ezt a front 7-t (bár kollektive a D#-t) nem kell szégyellnem az idei év után. 😀
több mint 10 éve
Maradok.
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Nem tudom folytatni, köszi az eddigi kitartást. Sok sikert.
több mint 10 éve
Maradok én is.
több mint 10 éve
Én szeretném megköszönni az eddigi játékot és búcsút mondok mint Cardinals GM.A draft hiányozni fog, az mindig jó móka.
több mint 10 éve
Töltsétek a Doodle-t is, ott könnyebb visszakövetni:doodle.com/poll/kgwzuni9yzs29cc5
több mint 10 éve
yaman
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Maradok.
több mint 10 éve
Szintén maradok. Remélem lesz még 28 ember rajtunk kívül, aki maradni akar.



