GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Egyébként teljesen jó ez a szabály szerintem, elejét veszi a cut/resignes ügyeskedésnek, ami a játék ezen szakaszában már nem túl korrekt...én már az offseason elején azon izgultam, hogy fogok beférni a sapi alá 😀
Nektek sincs jobb dolgotok, mint hogy aprópénzzel matekozzatok 😀RataxesNekem most is 0 huf vagy miBaltimoreDefenseTavaly nekem 0 $ cap space-re volt tervezve a végleges keretem, csak mint kiderült Chris Owens is nálam volt akkor, akit nem számoltam bele a keretbe, ezért kellett variálni.empty taxiha jól számoltam, 204 000 $ cap space-em maradt 😀Dexxter TailorAmatőr, nekem 8.500$. 😊somoskovig

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
Egyébként teljesen jó ez a szabály szerintem, elejét veszi a cut/resignes ügyeskedésnek, ami a játék ezen szakaszában már nem túl korrekt...nem kell matekozni, esőember vagyok
Nektek sincs jobb dolgotok, mint hogy aprópénzzel matekozzatok 😀RataxesNekem most is 0 huf vagy miBaltimoreDefenseTavaly nekem 0 $ cap space-re volt tervezve a végleges keretem, csak mint kiderült Chris Owens is nálam volt akkor, akit nem számoltam bele a keretbe, ezért kellett variálni.empty taxiha jól számoltam, 204 000 $ cap space-em maradt 😀Dexxter TailorAmatőr, nekem 8.500$. 😊somoskovig
több mint 11 éve
Egyébként teljesen jó ez a szabály szerintem, elejét veszi a cut/resignes ügyeskedésnek, ami a játék ezen szakaszában már nem túl korrekt...Nektek sincs jobb dolgotok, mint hogy aprópénzzel matekozzatok 😀Nekem most is 0 huf vagy miBaltimoreDefenseTavaly nekem 0 $ cap space-re volt tervezve a végleges keretem, csak mint kiderült Chris Owens is nálam volt akkor, akit nem számoltam bele a keretbe, ezért kellett variálni.empty taxiha jól számoltam, 204 000 $ cap space-em maradt 😀Dexxter TailorAmatőr, nekem 8.500$. 😊somoskovig
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
Nekem most is 0 huf vagy miTavaly nekem 0 $ cap space-re volt tervezve a végleges keretem, csak mint kiderült Chris Owens is nálam volt akkor, akit nem számoltam bele a keretbe, ezért kellett variálni.empty taxiha jól számoltam, 204 000 $ cap space-em maradt 😀Dexxter TailorAmatőr, nekem 8.500$. 😊somoskovig
több mint 11 éve
Jó látom, hogy beférek a cap alá?? Na erre nem számítottam...és még maradt egy milla space-em. #amatőr
több mint 11 éve
szintén zenész.Ilyenkor tradelni se lehet.
de ha glover quin érdekel valakit keressen.gabtsi
De az újoncszerződések átrendezésével megoldható. Elég csak Collinsnak az első évben a minimumot, vagyis az átlagfizetése felét adni, és akkor már cap limit alatt vagy.
több mint 11 éve
Mindjárt eszközölöm a változásokat!DömeMajd a depth chartot is módosítsd.
Illetve Antonio Richardson visszavonult, úgyhogy ő is cut.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nalam is frissitve a depth chart.
több mint 11 éve
Tavaly nekem 0 $ cap space-re volt tervezve a végleges keretem, csak mint kiderült Chris Owens is nálam volt akkor, akit nem számoltam bele a keretbe, ezért kellett variálni.ha jól számoltam, 204 000 $ cap space-em maradt 😀Dexxter TailorAmatőr, nekem 8.500$. 😊somoskovig

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ha jól számoltam, 204 000 $ cap space-em maradt 😀Dexxter TailorAmatőr, nekem 8.500$. 😊
több mint 11 éve
A két hónapja beírt 2015-ös Depth Chartomat véglegesítettem!
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Murphy helyére egy maximum 525 000-es játékos kerülne, itt majdnem 300 000 megmaradna. És Landry waivelésével már a limit alá is kerülnél, itt majdnem 400 000 marad meg.Murphy és landry waivvel még van 1 milla, mccoy cutjával nem vagyok előrébb mert majdnem annyi lenne caphit mint a mostani szerződése."1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak."Dehogynem, cut/waive. McCoy, Murphy, Landry, három "sztárjátékos", akik közül ha kettőtől megválsz, már cap limit alatt vagy. Csak egy példa, de majd te eldöntöd, hogyan oldod meg.vassadi
ezt a szabályt most látom... így fogalmam sincs h megyek le a cap alá.. kb sehogy. ezvan.braxa88
leszarombraxa88
Ha jól számoltam persze...
több mint 11 éve
ha jól számoltam, 204 000 $ cap space-em maradt 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
szintén zenész.de ha glover quin érdekel valakit keressen.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Murphy és landry waivvel még van 1 milla, mccoy cutjával nem vagyok előrébb mert majdnem annyi lenne caphit mint a mostani szerződése."1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak."Dehogynem, cut/waive. McCoy, Murphy, Landry, három "sztárjátékos", akik közül ha kettőtől megválsz, már cap limit alatt vagy. Csak egy példa, de majd te eldöntöd, hogyan oldod meg.vassadi
ezt a szabályt most látom... így fogalmam sincs h megyek le a cap alá.. kb sehogy. ezvan.braxa88
leszarom
több mint 11 éve
kapsz egy pm-etEzt pont akartam kérdezni hogy ilyenkor mi van 😊 Negatív cap-rollover? 😊Rataxes2 olyan játékost igy nemtudok kivágni akit már 2 hónapja kivágtam volna, mert mindig is ki akartam. 3milla ragadt be 😀
ha cap alá akarok menni most akkor kb minden vetmines emberemet ki kéne baszni. azt meg nyílván nem fogom.braxa88
több mint 11 éve
Ezt pont akartam kérdezni hogy ilyenkor mi van 😊 Negatív cap-rollover? 😊Rataxes2 olyan játékost igy nemtudok kivágni akit már 2 hónapja kivágtam volna, mert mindig is ki akartam. 3milla ragadt be 😀
ha cap alá akarok menni most akkor kb minden vetmines emberemet ki kéne baszni. azt meg nyílván nem fogom.
több mint 11 éve
"1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak."Dehogynem, cut/waive. McCoy, Murphy, Landry, három "sztárjátékos", akik közül ha kettőtől megválsz, már cap limit alatt vagy. Csak egy példa, de majd te eldöntöd, hogyan oldod meg.
ezt a szabályt most látom... így fogalmam sincs h megyek le a cap alá.. kb sehogy. ezvan.braxa88
több mint 11 éve
Ezt pont akartam kérdezni hogy ilyenkor mi van 😊 Negatív cap-rollover? 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
"1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak."ezt a szabályt most látom... így fogalmam sincs h megyek le a cap alá.. kb sehogy. ezvan.
több mint 11 éve
24 órát nem kell kivárni?
több mint 11 éve
Wilsont tavaly igazoltad, úgyhogy nála másfélszeres a cut büntetés, de cap limit alatt vagy így is.Bocs benéztem, elfelejtettem updatelni a saját táblában a büntiket. Mindjárt eszközölöm a változásokat!DömeDömeElőbb menj le a cap limit alá, és csak utána hirdess keretet.
vassadi
több mint 11 éve
Bocs benéztem, elfelejtettem updatelni a saját táblában a büntiket. Mindjárt eszközölöm a változásokat!DömeElőbb menj le a cap limit alá, és csak utána hirdess keretet.
vassadi
több mint 11 éve
DömeElőbb menj le a cap limit alá, és csak utána hirdess keretet.
gabtsiWaiver claim és egyéb igazolások előtt te is rendezd a cap helyzetedet, most majdnem 2 millióval vagy a limit felett.

