NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 848
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
REG W2

Foote kemény 0! szereléssel zárt, de ez is belefért 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
afc southból van még valaki?! 😛
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, nincs újabb sérülést 😊

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Az ovr még mindig nem sokat ér maddenben. Fontosabb az awr meg a többi rating.Farky
nekem aztán édesmindegy csak megjegyeztem 😊
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Az ovr még mindig nem sokat ér maddenben. Fontosabb az awr meg a többi rating.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Ok...
Ha ezt a meccset se tudtam megnyerni a divízióban, akkor sanszos a 0-6 idén. iktriad
Érzek némi ellentmondást: Ha ez így van akkor minden NFC Northos csapatnak 0-6 a sanszos idén a Vikeson kívül... Az meg szerintem lehetetlen, ergo nem kell aggódnod 😀Rataxes
ne aggódj, gyorsan beírjuk az első vereséget a mérlegedbe.... 😛 😀
amúgy azon nem tudom túl tenni magam, hogy Bowers és Idonije is magasabb ratinget kapott, mint az idén top10-es Hardy....így nem nehéz 6 sacket beszedni.... 😀Newman
Kerrigannek is 81-es ratingje van, sztem ez még nagyobb lol
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és hitben tavaly is erős volt!!!! 😀 )Newman
abban Tebow is az

de jövőre mindenképp fel kell osztani a posztokat az önkéntesek között (már ha lesznek 😀 )Newman
idén is ez történt, az összes önkéntes én voltam.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jó, Hardy tényleg underrated Bowershez képest, pont annyira amennyire Jones alulértékelt 10 másik safetyhez képest, szerintem mindenkinél vannak ilyen anomáliák, hibahatáron bőven belül vagyunk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó, Reshad Jones meg top 3 safety volt a PFF szerint tavaly, mégis van nála egy rakat jobb a poszton... 😊 Woodyard is ott volt a tűzközelben, mégis, ilyen Boley-k simán előzik. Nem egy szezon alatt lesz valaki megaklasszis, tavaly még azért Hardy elég langyi volt... De nem is azon az egy ember / 3 egységnyi ratingen fog múlni a szezon egy csapatonként 53 fős játékban.Rataxes
ezzel még nem magyaráztad meg, hogy miért jobb nála egy olyan játékos, aki még semmit nem tett le az asztalra, remélem tudod 😀
(ráadásul hurryben és hitben tavaly is erős volt!!!! 😀 )
Mindegy igazából, de jövőre mindenképp fel kell osztani a posztokat az önkéntesek között (már ha lesznek 😀 ), mert úgy még reálisabb lenne a játék. (egyik önkéntes szívesen leszek, ha időm engedi)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jó, Reshad Jones meg top 3 safety volt a PFF szerint tavaly, mégis van nála egy rakat jobb a poszton... 😊 Woodyard is ott volt a tűzközelben, mégis, ilyen Boley-k simán előzik. Nem egy szezon alatt lesz valaki megaklasszis, tavaly még azért Hardy elég langyi volt... De nem is azon az egy ember / 3 egységnyi ratingen fog múlni a szezon egy csapatonként 53 fős játékban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
amúgy azon nem tudom túl tenni magam, hogy Bowers és Idonije is magasabb ratinget kapott, mint az idén top10-es Hardy....így nem nehéz 6 sacket beszedni.... 😀Newman
Hardy CJ-ből él 😛Rataxes
ja, meg a jó DT játékból, oh wait.... 😀
ráadásul te, mint PFF user, jól láthatod, hogy Hardy idén a 6. legjobb 4-3 DE volt, Bowers a kanyarban sincs még... (de azért hajrá Clemson!! 😀)

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Legalább Kolb statjai élethűek 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bowers majdnem 1/1-es volt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
amúgy azon nem tudom túl tenni magam, hogy Bowers és Idonije is magasabb ratinget kapott, mint az idén top10-es Hardy....így nem nehéz 6 sacket beszedni.... 😀Newman
Hardy CJ-ből él 😛Rataxes
Na jó de Bowers semmiből... 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
amúgy azon nem tudom túl tenni magam, hogy Bowers és Idonije is magasabb ratinget kapott, mint az idén top10-es Hardy....így nem nehéz 6 sacket beszedni.... 😀Newman
Bowersnek fegyvere van, az simán durvább, mint Hardy.
Idonije mögött pedig ott áll Israel.

Van még kérdés? 😛

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
amúgy azon nem tudom túl tenni magam, hogy Bowers és Idonije is magasabb ratinget kapott, mint az idén top10-es Hardy....így nem nehéz 6 sacket beszedni.... 😀Newman
Hardy CJ-ből él 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Carpenter te buzi!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ok...
Ha ezt a meccset se tudtam megnyerni a divízióban, akkor sanszos a 0-6 idén. iktriad
Érzek némi ellentmondást: Ha ez így van akkor minden NFC Northos csapatnak 0-6 a sanszos idén a Vikeson kívül... Az meg szerintem lehetetlen, ergo nem kell aggódnod 😀Rataxes
ne aggódj, gyorsan beírjuk az első vereséget a mérlegedbe.... 😛 😀
amúgy azon nem tudom túl tenni magam, hogy Bowers és Idonije is magasabb ratinget kapott, mint az idén top10-es Hardy....így nem nehéz 6 sacket beszedni.... 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ok...
Ha ezt a meccset se tudtam megnyerni a divízióban, akkor sanszos a 0-6 idén. iktriad
Érzek némi ellentmondást: Ha ez így van akkor minden NFC Northos csapatnak 0-6 a sanszos idén a Vikeson kívül... Az meg szerintem lehetetlen, ergo nem kell aggódnod 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok...
AP-nek össze kéne kapnia magát, meccsenként 115 yarddal nem lesz meg a 3.000 😊Rataxes
Most hogy nem lesz 2 hétig James hozzásegítettük/hozzásegítjük némi extra yardhoz. 😀

Ha ezt a meccset se tudtam megnyerni a divízióban, akkor sanszos a 0-6 idén. Köcsög Scholes. És O-fal(6 benyelt sack??? Joeckel hiányzik, de nem kéne, hogy ennyire megérezzük). Ja és ez is Tebow miatt van. Mert csak.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
elore megmondtam mondjuk h kiszopok a falconstol, de ez vicc.
22 first down 12 pontert ? 3 rz possession 0 td ? megha a turnover csatat elveszitjuk amondo vagyok h ok, de ez igy lol, az meg "kisse" aggodalomra ad okot, h ahogy elnezem a mester ivott preszezonban es igen keves 3 wres felallast installalt. a hulye fasz.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a ratingeket viszont jövőre jobban át kell gondolni, hogy hogy legyen, mert feltűnt pár érdekesség
(mindegy, amíg nyerek, nincs baj 😀 )

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
who dat?

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
ugyanannyi sikeres 3rd down, mint 4th down; Gio 3 futáskísérlet után gyenge játék miatt csere a backupja 2 kisérlet és a 3. futóm kapja a legtöbb snap-pet; azon meg se lepődök, hogy Jason Smith a kezdő RT-m Dunlap helyett 😀
Madden én így szeretlek 😊 Lucky fiúnak össze kell kapnia magát el is küldöm egy rezervátumba 1 kiló spangli eldurrantására vagy egy hagyományos datura kúrára (ahol elfelejti ezt a meccset vagy az elmúlt 20 évet 😀 ) , hogy megnyugodjon a lelke 😊
legalább return-ben verhetetlen leszek 😛