GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
ha kiszálltam udfa bidből, de mint kiderült kell még ember akkor FA keretében tudok rá ajánlani?

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ok, koszi szepen.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
valaki segitsen ki legyen kedves.
jol gondolom h minnifield ugye az irre tetele miatt jogosan kaphatott tolem (450-525-600) felbontasban szerzodest ? illetve mi a helyzet akkor ha vki elso eveben 3 meccsen jatszott amugy inaktiv volt vegig ? az o uj szerzodesenek elso eve 450k v 525k ? valaszokat elore is koszi.MMMS
Ha valaki IR-en tölt egy évet, annak megvan a credited season, tehát Minnifield hivatalosan is másodéves, ez alapján szerintem az 525-600-685 felbontás a helyes.
Ugyanez a helyzet a második esetben is, a három aktív meccs is már credited seasonnek számít, hivatalosan másodéves az illető.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elvileg már húzhatok UDFA-t, nem? Braxának letelt az egy napja bőven... Csak azért kérdem mert zúzok mindjárt kirándulni aztán csak késő este érek haza.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
valaki segitsen ki legyen kedves.
jol gondolom h minnifield ugye az irre tetele miatt jogosan kaphatott tolem (450-525-600) felbontasban szerzodest ? illetve mi a helyzet akkor ha vki elso eveben 3 meccsen jatszott amugy inaktiv volt vegig ? az o uj szerzodesenek elso eve 450k v 525k ? valaszokat elore is koszi.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kösz a PR-t, Newmant meg még mindig utálom, estére megnézem, van-e még valaki, aki érdekel, és beírom

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ja bocs, akkor Fafia Karoly ugye az enyem ? Igor elbaszta a rebidet javohl herr commissionaar ?MMMS
eléggé szabálytalannak tűnik az emelés szóval viheted

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ja bocs, akkor Fafia Karoly ugye az enyem ? Igor elbaszta a rebidet javohl herr commissionaar ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sylvester williams mint nt ? jovicc.
ezt a 3. helyet keptelen vagyok megemeszteni, kurvanagy pofaracsapodast szaglintok a levegoben 😀
schedulet majd kifejtem a lapzsemles posztban, de h bazzanizzak egy kicsit elore: az elso forduloban fingodeusszal jatszok. tehat lapatra teszi ryant, ket kulcsjatekosomat es elbasz 40 ponttal, majd jo nagyfejukent nekiall majd menozni es kurvara nem fogja erdekelni h o kb csak rontott azon a csapaton. en szoltam elore.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
IRL a Vikes Webbet WR-ként akarja használni, nálam maradhat QB v keressek vkit h meglegyen a 3 QB-m?empty taxi
Ilyenkor tiéd a döntés.

Höri, Sylvester Will-t én NT-ben szeretném játszatni.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
IRL a Vikes Webbet WR-ként akarja használni, nálam maradhat QB v keressek vkit h meglegyen a 3 QB-m?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Byron Bell játszott már guardot a Panthersben, szóval ott csak 1 mínuszban vagyok. 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
nem vagyok utolsó a PR-n! Juhhé 😀 Nem véletlen nem adtam el a keret legjobbjait egy zacskó szotyiért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi a PR-t! Én IRL egy 8-8-at, esetleg 7-9-et mondanék a keretemre, itt viszont szoros csoportgyőzelmet és divisional roundot várok a csapattól, de csak mert szeret a madden 😊
AP 2000+ yard, 20+ TD

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nem értek egyet a rangsorral, szerintem simán lesz 2x annyi W-m isFarky
viszont Garrardot kivághatod mert nem tud mozogniHöri
fasza, akkor így 3x annyi lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem értek egyet a rangsorral, szerintem simán lesz 2x annyi W-m isFarky
viszont Garrardot kivághatod mert nem tud mozogni

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
bejött az MLB projected Rata 😊kristof
Ilyen egy gyökeret...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nem értek egyet a rangsorral, szerintem simán lesz 2x annyi W-m is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualut beírtad DTnek, erre ma a Jags bejelentette, hogy idén DE lesz belőle. 😀 Valószínűleg inkább Paea kezd ott majd a helyén amúgy is.
Rosszabra számítottam, szóval köszi a 21. helyet.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Erősen átlagon aluli OT-párossal én is kb. ilyesmi végeredményt várok, playoffról éppen lemaradó csapat / wild card búcsú. Ismerve a Madden simet, Moore-nak minden második meccsen be kell majd állnia hosszabb-rövidebb időre. Jövőre prioritás lesz drafton/FA-n/trade útján beszerezni egy elit(közeli) LT-t.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Alulértékeltek vagyunk mert nem látja a számtalan hatalmas playmaker játékost a szokásosan hülye PR-író, de hát elfogult a csoportrivális publicistája, nem kell komolyan venni.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
top5
bucsot meg verem az NFC döntőben 😛
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Baltimore túl magas. Nem hiszem, hogy 20 hely van köztem és a divízió közt.. azért köszi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
delonso nevében is köszönöm a No 2 seedet

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
bejött az MLB projected Rata 😊kristof
Kár, hogy nem somos vitte el.