NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Csere söprögetőnek minek kétmillás fizetés?Wyatt
iktriad foggal-körömmel ragaszkodik a kivágott embereihez, nézd meg mit művel a paea és celek licitálásnál.
mintha máshonnan nem is lehetne igazolni.Höri
őket Bria vágta ki 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi van ha valakit mondjuk máj 28-júni 1 között cutolnak? Azokra hogyan/mikor tudok ajánlani?

Én legalábbis már csak erre várok jelenleg, 4-5 csapatnál biztos lesz még jelentősebb cut... vagy adamtól is távozni fog 30 ember, de amíg mindenki ennyire tartogatja a kezét, addig nehéz..Igor
24 óra mindenkire jut, ahogy korábban.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi van ha valakit mondjuk máj 28-júni 1 között cutolnak? Azokra hogyan/mikor tudok ajánlani?

Én legalábbis már csak erre várok jelenleg, 4-5 csapatnál biztos lesz még jelentősebb cut... vagy adamtól is távozni fog 30 ember, de amíg mindenki ennyire tartogatja a kezét, addig nehéz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csere söprögetőnek minek kétmillás fizetés?Wyatt
iktriad foggal-körömmel ragaszkodik a kivágott embereihez, nézd meg mit művel a paea és celek licitálásnál.
mintha máshonnan nem is lehetne igazolni.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Csere söprögetőnek minek kétmillás fizetés?Wyatt
sznob ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csere söprögetőnek minek kétmillás fizetés?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
szaba: Shaughnessy nem a tiéd lett. 😊Schleck
Epicness
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szaba: Shaughnessy nem a tiéd lett. 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát lol, már megint sikerült nem jönnie értesítőnek az egyik ajánlatot követően, és most látom, hogy rám emeltek Petermanra, és őt is bebuktam (mondjuk ez még csak a 3. ilyen idén, kurva jó vagyok)

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
meddig kell beirni a 2. FAn igazolt formak szerzodeseit ? adott esetben rosterzarasig raer ?MMMS
1 nap mint mindig.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
meddig kell beirni a 2. FAn igazolt formak szerzodeseit ? adott esetben rosterzarasig raer ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tavaly is összehozott majd 500 yardot és 3 TD-t, sokadik WR-nek megteszi, függetlenül a korától 😊 Ha aláír valahova IRL akár még maradhat is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vet. min.-ért belefér rosterzárásig, úgyse vágtam ki még senkit kétszer egy off-seasonban 😊Rataxes
roster zárásig feltalálják a fiatalító elixírt

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
vet. min.-ért belefér rosterzárásig, úgyse vágtam ki még senkit kétszer egy off-seasonban 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rataxes+Randy Moss

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
varjatok meg a 24 orat plz, elobb nem tudok hozzajutni a targetlistamhoz, mint hnap deltaj. danke

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megnéztem az írásod után a szabálykönyvet, láttam, hogy 24 lesz a jó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Én meg ebből:
Ez azt jelenti, hogy a szerződése megmarad, és bármelyik csapat dönthet úgy, hogy bejelentkezik az adott játékosért a jelenlegi fizetése megtartásával. A waiver határideje 24 óra, ezen idő alatt lehet jelezni az igényt a játékos megszerzésére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A játékos 48 órát tölt el waiveren. Ha ezalatt többen is jelentkeznek rá [ebben a topikban szintén] akkor az viszi el, aki hamarabb van a waiver listán. Alapértelmezett waiver lista = draftsorrend.
Ha elviszel valakit, akkor a lista végére kerülsz.

Ha 48 óráig nem kell senkinek a delikvens, akkor szabadon igazolhatóvá válik és az 1. jelentkező elviheti egyből.
Ebből indultam ki, akkor tévesen
Mondjuk olyan mindegy, menjen csak Tennessee-be

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Wyatt sztem kicsúsztál a 24 órás claimelési határidőből, így Carrington Rajnáé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
na igorkam, kinek mely a tamadofala ? 😀 es nalam a vedofal sem pang a tehetsegtul 😛MMMS
Nekem? 😛 Kell a halálnak Blalock annyiért, ő se fogja az 5 évet kitölteni nálad, de mondjuk jó 3 év van még benne.

Amúgy DT-ben most már simán verlek, ha pedig a DE-osztagra nézek, pont ez a szó jut az eszembe: tehetség. Ott se aggódok túlságosan ha a mások által luxuspicknek titulált Ansah belefért.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
na igorkam, kinek mely a tamadofala ? 😀 es nalam a vedofal sem pang a tehetsegtul 😛

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem innentől egyszerűbb, ha vetminimumot nem licitálna senki, hanem csak akkor írna FA topicba, ha annál többet ajánl.. az összes FA, akire nem jött ajánlat, az pedig beáll a vetmin-es szerződést szorongatva a Redskins stadion előtti másfél kilométeres sorba 😛

Kezd tetszeni a "caphitet minden tranzakcióra" ötlet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Shelley Smith offeröm miért nem került feldolgozásra egyébként?Schleck
mert a KC szabálytalan ajánlatára hamarabb igent mondottHöri
Az úgy korrekt.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Somos, megy ez neked 😀
"Former Cowboys S Gerald Sensabaugh has retired from football."braxa88
Most már autókázhat az AK-47eseivel kedvére.iktriad
bazmeg, de komolyan. 😊somoskovig
Egyébként érdekes kérdés, de mi van akkor, ha még a licit lezárulta előtt a játékos bejelenti a visszavonulását? Tehát elméletileg tettem neki egy ajánlatot, de mielőtt az "jogerőre" emelkedett volna, a játékos aláírás helyett visszavonult. Ilyen esetben mi a teendő? Nem az a 100.000 dollár cut penalty a lényeg, mert az elfér, csak érdekelne a dolog elméletben.somoskovig
Höri, erre állást foglalsz?somoskovig
hát ez eléggé képlékeny, hogy egy játékos másodpercre pontosan mikor van visszavonulva. Szenszabó esetében tudjuk hogy hamarabb történt meg mint a licit lejárta, de nem mindig mindenkiről van hivatalos kijelentés.

Szóval felőlem hagyhatod cutolás nélkül, de erre szabálythozni nem egyszerű.