NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Tiéd somos. 😊szaba
Akkor is száljál le BigBenről
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Tiéd somos. 😊
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Griffint látta valamelyikőtök tavaly? Szégyen volt, amit nyújtott, csak a szerződése és a korábbi teljesítménye miatt maradt a csapatnál. Én azt hittem, hogy kb. 2 milláért visszahúzom 😀Rajna
Hidd el, én is szívesebben vinném 2 milláért 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Griffint látta valamelyikőtök tavaly? Szégyen volt, amit nyújtott, csak a szerződése és a korábbi teljesítménye miatt maradt a csapatnál. Én azt hittem, hogy kb. 2 milláért visszahúzom 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Somos: szenszabó már kapott ilyet adamtól. És kösz, h annó elvitted a borbélyt előlem.szaba
Fasza, akkor pihi. Bár lehet, hogy először meg kellene várnom, amíg adam rostert takarít, ott még hullik majd olcsó emberke waiverre... 😀

Barbert sajnálom, egy szezont még tolhatott volna.somoskovig
Vagy legalább rosterzárásunkig kibírhatta volna 😛

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Somos: szenszabó már kapott ilyet adamtól. És kösz, h annó elvitted a borbélyt előlem.szaba
Fasza, akkor pihi. Bár lehet, hogy először meg kellene várnom, amíg adam rostert takarít, ott még hullik majd olcsó emberke waiverre... 😀

Barbert sajnálom, egy szezont még tolhatott volna.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Somos: szenszabó már kapott ilyet adamtól. És kösz, h annó elvitted a borbélyt előlem.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok rajna, hogy 23 óra után csak sikerült kitalálnod, hogy mégiscsak kéne neked isWyatt
Bezzeg mikor én hasonló miatt kiakadtam, kaptam az osztást.szaba
Wyatt is feleslegesen sír.. ahogy te is anno 😛

Most ért rá, v. ráért csak elfelejtett és most jutott eszébe, vagy direkt próbálja lassítani a bidwart, és taktikusan kivár... akármelyik is az oka, bármelyiket szabad, ha 24 óra van a szabályban.Igor
A drága jó nő rokonaid sírnak maximum, én biztos nem
Amúgy meg marha idegesítő, amikor kitalálja a végén valaki, hogy rátol valamit, mondjuk most spec legalább másról nem maradtam le emiatt, az a másik kedvenc

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Gratulálok rajna, hogy 23 óra után csak sikerült kitalálnod, hogy mégiscsak kéne neked isWyatt
Bezzeg mikor én hasonló miatt kiakadtam, kaptam az osztást.szaba
Wyatt is feleslegesen sír.. ahogy te is anno 😛

Most ért rá, v. ráért csak elfelejtett és most jutott eszébe, vagy direkt próbálja lassítani a bidwart, és taktikusan kivár... akármelyik is az oka, bármelyiket szabad, ha 24 óra van a szabályban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gratulálok rajna, hogy 23 óra után csak sikerült kitalálnod, hogy mégiscsak kéne neked isWyatt
ha napközben megdobálják ajánlattal akkor csak drágább lesz mint napi eggyel

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok rajna, hogy 23 óra után csak sikerült kitalálnod, hogy mégiscsak kéne neked isWyatt
Bezzeg mikor én hasonló miatt kiakadtam, kaptam az osztást.szaba
Mit izgat téged, hogy kitől kapsz osztást? 😊

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Gratulálok rajna, hogy 23 óra után csak sikerült kitalálnod, hogy mégiscsak kéne neked isWyatt
Bezzeg mikor én hasonló miatt kiakadtam, kaptam az osztást.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bocs, de én mikor voltam hard cap felett a FA kezdetén?somoskovig
uh bazzeg tényleg az igazolt FA-k árait le kéne vonnom belőle.
akkor ez így hosszú menet lesz.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok rajna, hogy 23 óra után csak sikerült kitalálnod, hogy mégiscsak kéne neked is

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
akkor Ronde mehet duplán 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Bocs, de én mikor voltam hard cap felett a FA kezdetén?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Írok egy közleményt a dupla caphites storyról. Az előző években ezt is naprakészen vezettem, de idén tökre elfelejtődött a sok kilépés miatt 😛

az biztos, hogy Somos is már csak duplázva tud cutolni a két ócska linebackere miatt.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hmm ahogy nézem a Snow bidből én is meg Schleck is kihagytuk a csapatnevet, így mind2 érvénytelen, ugye?empty taxi
Szépek vagyunk. 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
De, persze, de ettől még valahol jelentkezni fog a dolog. Ráadásul ugye QB fizuja 34 éves kortól nem emelkedhet, Rivers idén 32, vagyis ha idénre keveset adsz neki, akkor a többi évet faszán meg fogja nyomni, jövőre plusz 2.4 milla büntivel. Nem volt jó deal a cut.somoskovig
Én bízom abban, feljavul McCoy mellett, és akkor hosszabbításként fel lehet fogni ezt. De azt bemákoltad, hogy egy liga-bottom S-t nem kell ennyiért etetned...szaba
Ja, én se szomorkodom annyira. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hmm ahogy nézem a Snow bidből én is meg Schleck is kihagytuk a csapatnevet, így mind2 érvénytelen, ugye?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
közben amadeus kifutott az időből, gdavid előzhet

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
De, persze, de ettől még valahol jelentkezni fog a dolog. Ráadásul ugye QB fizuja 34 éves kortól nem emelkedhet, Rivers idén 32, vagyis ha idénre keveset adsz neki, akkor a többi évet faszán meg fogja nyomni, jövőre plusz 2.4 milla büntivel. Nem volt jó deal a cut.somoskovig
Én bízom abban, feljavul McCoy mellett, és akkor hosszabbításként fel lehet fogni ezt. De azt bemákoltad, hogy egy liga-bottom S-t nem kell ennyiért etetned...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amiota hardcap felett vagyok es az 1. FA idoszak elmult nekem Maria az egyetlen cutoltam, tehat ram ez tuti nem vonatkozik.
De ha erre ertetted a meguszast, akkor ok.MMMS
Márcus 17-én nyílt az első FA piac, te pedig március 21-én cutoltál kettőt. Nem?

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Na jó, ennyit Griffin sem ér már, akkor Prosinski lesz a kezdő FS-m, Barber is geci jókor vonult vissza...

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Hát szaba, legalább rászabtál... 😊somoskovig
Hát nem. Muhahaszaba
Miért is? 12,5 milla volt Rivers idei fizuja, nem? Most tartasz 13,5 millánál, plusz jövőre még 2,4 milla büntinél.somoskovig
És nem úgy osztom el, ahogy jól esik?szaba
De, persze, de ettől még valahol jelentkezni fog a dolog. Ráadásul ugye QB fizuja 34 éves kortól nem emelkedhet, Rivers idén 32, vagyis ha idénre keveset adsz neki, akkor a többi évet faszán meg fogja nyomni, jövőre plusz 2.4 milla büntivel. Nem volt jó deal a cut.