NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én most állok neki

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ki lesz olyan fain h összedob egy listát a nálunk el nem kelt de irl draftolt arcokbol?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk most nézem, hogy a 4. körösök nagy részének szar a szerződése
Az összátlag a 630 000, az utolsó évben viszont 685 000 a vet min, tehát nem 630+630+630+685-öt kell adni, mert az átlagban nem 630k
Persze adhatsz, gondolom a játékost nem zavarja, hogy kap még 55k-t csak marha felesleges

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
aki nem írt szerződéseket, annak a játékosai ufa-k vagy udfa-k lesznek?Szegecs
Átlagot kapnak

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elvileg akkor már megy az UDFA-börze? Késő este felé érek csak haza, addig nem is tudok húzni... Ne forfeitoljatok légyszi 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Rogers, Poyer és Bailey szerződése nálam is hibás volt, javítottam őket.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Szerződések - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Első évében egyik rookie sem kereshet az éves átlagnál többet, csak mondom, mert páran nem igazán szándékoznak betartani ezt. 😊Newman
Datone Jones és BWW szerződései rosszak voltak, ezt szerkesztettem.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
aki nem írt szerződéseket, annak a játékosai ufa-k vagy udfa-k lesznek?


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
1/16: Tavon Austin, WR (WVU) -> 1/8 Rams, tetszik
3/3: Ryan Nassib, QB (Syracuse) -> 4/13 Giants, azért hoztam, hogy hátha vhol kezdő lesz és jövőre elpasszolom, ez nagyon nem jött be, de legalább meg van a csere irányítóm egy életre...
3/26: Cornelius Washington, DE (Georgia) -> 6/20 Bears, apró reach 😀 OLB-ként jelentették be, de elég nagy a káosz ott nekem a front7-be, remélem idén legalább a rotációban megfordul
5/9: David Bakhtiari, OL (Colorado) -> 4/12 Packers, egész jó, úgy tűnik tackleként számítanak vele
5/27: Josh Boyd, DT (Mississippi State) -> 5/34 Packers, renceridegen, szívás
6/8: Latavius Murray, RB (Central Florida) -> 6/13 Raiders, na ez fasza, nagyon örültem, hogy ők vitték
6/33: Luke Marquardt, OT (Azusa Pacific) -> UDFA-ként 49ers, ez se jó, ilyen falban soha nem fog játszani, de legalább megtanul focizni mire lejár a szerződése nálam és elengedem...
7/2: Demetrius McCray, CB (Appalachian State) -> 7/4 Jags, király, a bottom5 secondaryben csak kiharcol magának egy roster helyet
7/14: Jeff Locke, P (UCLA) -> 5/22 Vikes, ilyesmire számítottam, kezdő lesz
7/42: Steve Beauharnais, LB (Rutgers) -> 7/29 Pats, a Rutgers miatt evidens, nem várok sokat, az 53ba jó lenne ha bekerülne

elég fos draft, ezért is jó, hogy jött Austin, legalább jövőre nem húzuk ennyi bustot ha nem lesz pickem 😀
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
véletlen elrontottam Mike Catapano szerződését és a negyedik körös fizut írtam be neki is a 4-szer minimum helyett azt javítottam még most
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Da'Rick a Bills-hez írt alá, ott simán day one starter lehet, ha tud viselkedni, így már annyira nem is vészes, hogy 3. körben draftoltam. Sokáig már nem maradt volna bent, úgyhogy vinni kellett.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Sziasztok,
Máj 12ig szabin leszek minimális net elérhetőséggel.
Ha közben bármi lenne legyetek türelemmel pls.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
2/10 : Terrance Williams, WR (Baylor) vs. 3/12 Cowboys
Gyanítottam h később megy ki ennél IRL, de beindult előttem a WR run muszáj voltam reagálni, azt mondják h 3 WR-es felállásoknál ő játszik a szélén és Austin megy slotba. Én azt se zárom ki Austin cut lesz a Dallas cap szitujában IRL.
2/31 Margus Hunt, DE (SMU) vs. 2/21 Bengals
Éreztem h vhol itt fog kimenni IRL, csak Dunlap meg Michael Johnson van előtte a DC-n kb., plusz ha itt nem csinálnak belőle NFL-játékost akk sehol.
4/1 B.W. Webb, CB (William & Mary) vs. 4/17 Cowboys
Nickelért fog küzdeni Scandrickkel, kerülhetett volna jobb helyre.
4/33 David Quessenberry, OL (San Jose State) vs. 6/8 Texans
Később ment ki, viszont ahogy olvasom az elsőszámú csere lesz G poszton.
5/31 Duke Williams, S (Nevada) vs. 4/8 Bills
Searcy meg Aaron Williams lenyomása nem lehetetlen, szal még kezdő is lehet.
6/20 Chris Faulk, OT (LSU) vs. UDFA Browns
Ez nem jó, nem sérülékenyek és jók a tackle-ök Clevelandben, asszem megy PS-re.
6/31 Terry Hawthorne, CB (Illinois) vs. 5/17 Steelers
Egyelőre dimebacknek tűnik, a Steelers egyébként sem játszatja orrba szájba a rookiekat, viszont legalább nem kiemelkedő playák vannak előtte a DC-n.
7/31 Denard Robinson, QB/WR/RB/RS (Michigan) vs. 5/2 Jaguars
RB lett belőle, így lehet PS-re rakom, bár visszahordó is lesz úgyh még akár be is férhet az 53-ba.
7/34. Corey Fuller, WR (Virginia Tech) vs. 6/3 Lions
A Lions WR-sorát nézve annak ellenére h csak 6. körös már jövőre is kaphat labdát gazdagon.

Lehetne ez sokkal jobb is, de 9 pickből mindössze 1 lett UDFA, ez azért pozitív.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Na, két undrafted, az hozzám képest egész jó arány 😊
Kíváncsi vagyok a kedvenc prospectem mit művel majd New Englandben...
 www.youtube.com/watch?v=IuYrRebvFHc
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jamie Collins 3/17. OLB/DE 2/20 Pats 😊
Vinston Painter 6/12. OT 6/5 Denver
Vince Williams 6/27. ILB 6/38 Pittsburgh
Lawrence Okoye 7/3. DT UDFA San Francisco
Knile Davis 7/20. RB 3/34 KC

Egyedül Okoye nem kelt el a drafton, de egyből vitte a 49ers, ha ott nem csinálnak belőle fasza játékost, máshol sem hiszem. Collinsnak nagyon örülök, hogy vittük, 1 körös sztíl, Painter mégsem ment annyira magasan el, de kb helyén, Williams papírforma volt a Steelersnél, egyelőre neki is örülünk, Davis meg kb 4 körös sztíl. Részletesebben majd talán valamikor, ha lesz hozzá kedvem

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Első évében egyik rookie sem kereshet az éves átlagnál többet, csak mondom, mert páran nem igazán szándékoznak betartani ezt. 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Asszem elég jól beletaláltam idén, hogy kit mikor is visznek el IRL.

Cyprien 2/2 --> IRL 2/1, Bradley keze alá, aki azért Earl Thomast és Chancellort nevelgette az elmúlt években
Woods 2/7 --> IRL 2/9, mondjuk itt a Bills teljesen sötét ló az új stábbal, de nincs WR-ök, úgyhogy a lehetőség adott
Short 2/16 --> IRL 2/12, ő is kezdő lehet, ráadásul a Lotulelei-Charlie Johnson-Hardy trió mellett azért tere is lesz bőven
Brandon Williams 3/20 --> IRL 3/32, a Revens ideális hely, tele van ugyan a DL, de olyan veteránokkal, akik 1-2 év múlva lépnek, addigra Williams megtanul focizni is
JJ Wilcox 4/31 --> IRL 3/18, Kiffin keze alá, plusz Dallasban momentán eleve nem nagyon van safety, ez is kellemes

Egyedül a Devin Taylor pick szívás egyelőre, de azt már sejtettem ott is, hogy elbasztam kicsit. 😊somoskovig
Devin Taylor DE 3/36 --> 4/35, 1 körös reach, de Detroitban jó helye lesz, elég kevés a konkurencia, és jók a DL-edzők, ennek is örülök
Earl Watford OG 7/20 --> 4/19, 3 körös steal, Cardinals, ott még a kezdőbe is odaférhet akár.

Összességében kurva nagy mázlim van asszem azzal, hogy melyik playám hova került IRL, ez többet is számít, mint hogy reach vagy steal vagy a helyén húztam.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak poén volt az ellensúlyozásos rész 😊 De egyébként JJ-t idézném az élő közvetítésből: nem az a lényeg hol húzzák hanem hogy hogy fog játszani 😊Rataxes
nem az a lényeg hol húzzák, hanem hogy mit akar jövőre az új edző miután kirúgják Rexet

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Csak poén volt az ellensúlyozásos rész 😊 De egyébként JJ-t idézném az élő közvetítésből: nem az a lényeg hol húzzák hanem hogy hogy fog játszani 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha mér szegény Genyó karrierjének úgyis kaszáltak (szerintem tegnap este ő sikoltozott a képernyő előtt hogy Nooooo, nem a képzeletbeli NFC North-os kollégák 😛), úgyhogy részvétem.
Igor
Azért az egész karrierjét szerintem még túlzás leírni, annyira nem gáz ez a Jets offense hogy 10+ évre előre elássuk a QB-jukat. A WR-sor tűrhető, a fal is lehetne rosszabb (van két elég király tackle, egy nagyon jó center, Colon szerintem nem gáz, az újonc Winterst még meglátjuk). Futójáték nem kell Geno mellé 😛 Egy fasza TE kéne még.
És egyébként volt már egy majdnem két körös stealem Jordan Hill személyében, Ő ellensúlyozza Geno-t, Bacarri meg Greene meg mindjárt kimegy IRL is 😀Rataxes
A fal mindig jó, a védelem is fasza lesz, sőt Sancho érkeztével futójáték is volt, meg pár nem rossz elkapó is
Aztán mondjuk két jó év után láttuk mi lett ebből
Hill azért nem ellensúlyozza 😀 De lehet, hogy sikeresebb lesz Genyó mint Száncsó volt

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha mér szegény Genyó karrierjének úgyis kaszáltak (szerintem tegnap este ő sikoltozott a képernyő előtt hogy Nooooo, nem a képzeletbeli NFC North-os kollégák 😛), úgyhogy részvétem.
Igor
Azért az egész karrierjét szerintem még túlzás leírni, annyira nem gáz ez a Jets offense hogy 10+ évre előre elássuk a QB-jukat. A WR-sor tűrhető, a fal is lehetne rosszabb (van két elég király tackle, egy nagyon jó center, Colon szerintem nem gáz, az újonc Winterst még meglátjuk). Futójáték nem kell Geno mellé 😛 Egy fasza TE kéne még.
És egyébként volt már egy majdnem két körös stealem Jordan Hill személyében, Ő ellensúlyozza Geno-t, Bacarri meg Greene meg mindjárt kimegy IRL is 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a végén még lecsúszik hozzám Harmon

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
2 emberemet már elvitték, pedig nekem nem volt pickem az első két napra 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
3. hely király 😊 Így legalább lesz egy hatalmas stealem IRL-hez képest 😛Rataxes
Javítva 😛

Ha mér szegény Genyó karrierjének úgyis kaszáltak (szerintem tegnap este ő sikoltozott a képernyő előtt hogy Nooooo, nem a képzeletbeli NFC North-os kollégák 😛), úgyhogy részvétem.

Asszem a Pro Bowl-os kitétel miatt se kell többet aggódnod 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
3. hely király 😊 Így lesz még egy hatalmas stealem IRL-hez képest 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes