NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak az UDFA

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elfelejtettem, hogy van az RFA szabály. 3. körös is az lesz vagy csak 4-től?

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon faszláma kérdés de: akkor most már minden rookie szerződés 4 éves?briareos
Ja.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
nagyon faszláma kérdés de: akkor most már minden rookie szerződés 4 éves?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hol találhatóak a kerekített fizuk a draftoltaknak?gabokocka
hivatalos közlemények, január körül

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fake az értékelésedben lehagytál tőlem két 5. körös (Maysonet, Sanders) arcot.(egyébként köszi a B--t, az nem rossz, tőlem meg pláne).iktriad
csak majonezt felejtettem ki. o lehuzza a draftod. miert kell ilyen arcokba szerelmesnek lenned ? 😀MMMS
Sokan mondják/írják nagy sleepernek.iktriad
csak nehogy végigaludja a karrierjétbriareos
Nem fogja. A Stony Brookot a hátán cipelte pl tavaly egész idényben, és elsőosztályú csapat ellen is (Syracuse) bizonyított.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Fake az értékelésedben lehagytál tőlem két 5. körös (Maysonet, Sanders) arcot.(egyébként köszi a B--t, az nem rossz, tőlem meg pláne).iktriad
csak majonezt felejtettem ki. o lehuzza a draftod. miert kell ilyen arcokba szerelmesnek lenned ? 😀MMMS
Sokan mondják/írják nagy sleepernek.iktriad
csak nehogy végigaludja a karrierjét

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fake az értékelésedben lehagytál tőlem két 5. körös (Maysonet, Sanders) arcot.(egyébként köszi a B--t, az nem rossz, tőlem meg pláne).iktriad
csak majonezt felejtettem ki. o lehuzza a draftod. miert kell ilyen arcokba szerelmesnek lenned ? 😀MMMS
Sokan mondják/írják nagy sleepernek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hol találhatóak a kerekített fizuk a draftoltaknak?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fake az értékelésedben lehagytál tőlem két 5. körös (Maysonet, Sanders) arcot.(egyébként köszi a B--t, az nem rossz, tőlem meg pláne).iktriad
csak majonezt felejtettem ki. o lehuzza a draftod. miert kell ilyen arcokba szerelmesnek lenned ? 😀MMMS
Maysonet én is kedvelem, semmi olyat nem mutatott ami alapján ki kéne belőle szeretni.
Mikor játszott, végig király, arról nem tehet, hogy az ellenfelei nem a bigtenből jöttek.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szar értékelést kaptam---> tehát jó lesz a draftom 😀Newman
acsi, egyenkent siman jo embereket valasztottal, nem ezzel van a baj. hanem azzal, h leszarod a rosteredet es semmi kovetkezetesseg nem volt benne. amugy igen.MMMS
Ja, gondoltam, hogy ez van a háttérben.
Én meg azt tudom, hogy kéne egy igazi no1 WR (de szerintem Rodgers-szel ez nem fog annyira kiütközni, pláne, hogy kapott egy viszonylag értelmes TE-et, szvsz hasonlít az itteni helyzet IRL-hez, ahol sok közepes célpontból csinált sok király célpontot - leszámítva Cobbot, mert hozzá hasonló playam nincs)
Aztán kéne egy erős oldali LB (itt mondjuk a falam miatt annyira nem aggódom)
Meg ugye egy SS se ártana (de itt Madieu Williams szerintem egy évre megoldja a problémát)
Ezzel szemben én Sherrodban már nehezen tudok megbízni, hogy lesz belőle bárki is (persze reménykedem), aztán, ha Rodgers kiesik senki nem volt mögötte, ezért jött Manuel, Fosterről nem is beszélve.
Na meg DT depht is kellett volna jobb, de így sikerült.
Végig BPA-ztam az egészet, ezzel valószínűleg sokan nem értenek egyet, de nem aggódom az esélyeim miatt a csoporton belül. (pedig a North elég erős idén is....sajnos, de nem baj, mert behúzom 😀 )

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Szar értékelést kaptam---> tehát jó lesz a draftom 😀Newman
acsi, egyenkent siman jo embereket valasztottal, nem ezzel van a baj. hanem azzal, h leszarod a rosteredet es semmi kovetkezetesseg nem volt benne. amugy igen.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Fake az értékelésedben lehagytál tőlem két 5. körös (Maysonet, Sanders) arcot.(egyébként köszi a B--t, az nem rossz, tőlem meg pláne).iktriad
csak majonezt felejtettem ki. o lehuzza a draftod. miert kell ilyen arcokba szerelmesnek lenned ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szar értékelést kaptam---> tehát jó lesz a draftom 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fake az értékelésedben lehagytál tőlem két 5. körös (Maysonet, Sanders) arcot.(egyébként köszi a B--t, az nem rossz, tőlem meg pláne).
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Washingtonban 91-en vannak egyéni számításaim szerint. Vágj ki egy tucatot drusza

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tátongó lyukak? Dehiszen egy kész all-pro keret áll a rendelkezésemre 😀 Viccet félretéve szerintem MLB kivételével azért sehol sem ordítóan gáz a szitu, esetleg még a CB-sor, de az Asante/McClain páros valószínű IRL is kezdő lesz.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
esku nem beszeltunk ossze 😀MMMS
lesz még ma?
amúgy fasza mind a kettő, bár fake nagyon visszafogott 😀briareos
elfogyott a sörSzegecs
nem sorozok mar egy ideje. a csajom lelakatolta a fagyasztot, amiben a vodka lapul.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, ha az a legnagyobb baj, hogy egy 2014/6-ot feleslegesen csesztem el, akkor én már nagyon boldog vagyok 😊
Szerintem is lesz megint pár ember, aki körökkel korábban megy ki, remélhetőleg játszani is fognak, mert úgy önmagában sokat még ez nem ér
Vince Williamsnek örülök, hogy pont előled vittem akkor ki, ha már Murrayt kiszedted előlem (már azok után, hogy Gillislee-ről is csak pár hellyel maradtam le...)
Mondjuk OG-m az nincs, akinek van nem 80 éves, nem több milliót kereső, adott esetben még pályát is gyakran látó, eladó, és pláne eladható játékosa a posztra, az dobhat rám egy PM-et, amúgy UDFA-n behúzunk valami noname 5. körös arcot megint, aztán reménykedünk
Köszke az értékelést

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
esku nem beszeltunk ossze 😀MMMS
lesz még ma?
amúgy fasza mind a kettő, bár fake nagyon visszafogott 😀briareos
elfogyott a sör


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
esku nem beszeltunk ossze 😀MMMS
lesz még ma?
amúgy fasza mind a kettő, bár fake nagyon visszafogott 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
az itteni nagy draftguruk csinálni vmi rövid elemzést?briareos
Pillanat.vassadi
Köszi!
Csak az érdekelne, hogy Kelce helyett te melyik needre húztál volna, ha úgy számolok, hogy FA-n behúzom még Boldint vagy Jenningset?

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
esku nem beszeltunk ossze 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
az itteni nagy draftguruk csinálni vmi rövid elemzést?briareos
Pillanat.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
az itteni nagy draftguruk csinálni vmi rövid elemzést?