NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Vki vallalja at a temat plz, full eselytelen h legyen ra erkezesem.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Zsír, köszi Ádi 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Muhaha

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért a Floyd, Hartline, Woods, David Nelson, Jeffery WR5ös sztem nem elit 😛braxa88
jaja, 15 elit WR sor van a ligában

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Nem is azt írtam, hanem azt, hogy a legtöbb potenciállal rendelkező WR-sor, és 2-3 éven belül lesz az. 😊somoskovig
megnézem én azt 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nem is azt írtam, hanem azt, hogy a legtöbb potenciállal rendelkező WR-sor, és 2-3 éven belül lesz az. 😊

Edit:
Floyd tavaly 800 yard, Hartline 1080 yard, Nelson tavalyelőtt 660 yard, Jeffery 10 meccsen 360, vagyis az kb. 600 yard, ha ehhez Woods még hozzátesz 500-at, akkor az 3600 yard, plusz Tamme + Dreessen + Spiller + Pierre Thomas, lassan 5000 yard feletti passer lesz Smith vagy Gabbert. 😀

Való igaz, hogy nincs egy nagyon elit WR, de sima 5 WR-es felállást fel tudok pakolni nagyon jó minőségben a pályára.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
azért a Floyd, Hartline, Woods, David Nelson, Jeffery WR5ös sztem nem elit 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Most egy kicsit nyugisabb heteim lesznek, meg tudnám csinálni a szokásos jó alapos PR-t, ehhez annyi kellene, hogy 32 friss, draft utáni állapotot tükröző depth chart szerepeljen a megfelelő topicban.

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Hét db TOP 90 pickből (asszem csak nekem volt ennyi, bár a Tampa közel volt) azért illene valamit összehozni..Igor
asszem nekem is 7 volt

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hét db TOP 90 pickből (asszem csak nekem volt ennyi, bár a Tampa közel volt) azért illene valamit összehozni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igor draftja idén is kurvára bejön
1/12. - Sharrif Floyd, DT (Florida) fasza, bár én jobban bírom Richardsont
1/18. - Ezekiel Ansah, DE (Brigham Young) kurva jó
1/24. - Justin Hunter, WR (Tennessee) kurva jó
2/16. - Larry Warford, OG (Kentucky) itt már kurva jó
3/9. - Markus Wheaton, WR (Oregon State) ez is lehet jó
3/18. - Vance McDonald, TE (Rice) ez is jó
3/20. - Aaron Dobson, WR (Marshall) ez is
5/7. - Akeem Spence, DT (Illinois) ez is

több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a draftom értékelésem szerintem teljesen korrekt a WR kezdés tényleg nagy reach volt, de hát itt volt a pickem és Milliner nélkül nem más akit vittem volna a need előtt
ahogy A.J. Klein is aláírtan nem jó pick, de a körülmények áldozata lettem, hogy a QB-k és egyéb pickjeim egytől egyik abban a körben kimentek

de jó olvasni, hogy az én draftom volt a legjobb a csoportban tekintve, hogy Igor draftja úgyis szar lesz IRL tök mindegy milyennek tűnik 😛
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Köszi, kiss of death... innentől tuti bust lesz mindenki, kivéve Ansah és Vance 😀

Amúgy lehet, hogy BPA-ztam volna, de max a 3 DT után, mindenképp DT-t akartam 1/12-re.
(Ansah/Warford volt a BPA)

A RB jogos, de igazából nem vagyok oda a classért (there is only one Gioooo Bernaaaard! őt elvittem volna 2/16-ra), és inkább TE-t akartam húzni, mint futót, mert az hatalmas lutri az utóbbi években.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nagyon értékelem Fake összefoglalóját, de a háromsorosa mellé szívesen elolvastam volna egy ilyen Vassadi féle részletgazdagabbat is 😕 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
jól toljátok srácok, thx!

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
En mamar vsz nem tudok irni, de draft elott meglesz a tobbi 3 divizo is.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Na, Mrs Mel / Adam Iron, nem lesz több rész? 😕Igor
De, pont most írom az AFC North-t, fele már megvan, terveim szerint még ma be is fejezem.
Megegyeztünk Fake-kel, hogy ha már mindketten belevágtunk, akkor elosztjuk egymás között a csoportokat, és így az IRL draftig elvileg minden divízió értékelése elkészül.

És akkor már inkább Adam Ironn, hogy egészen pontosak legyünk. 😊
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, Mrs Mel / Adam Iron, nem lesz több rész? 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi!
Csak az érdekelne, hogy Kelce helyett te melyik needre húztál volna, ha úgy számolok, hogy FA-n behúzom még Boldint vagy Jenningset?Schleck
Például draftolhattál volna 3/11-re egy Commings-nál jóval biztonságosabb CB prospectet, lásd Ryan, McFadden, Poyer, és akkor később jöhetett volna a tight end, pl. Kasa, Otten, Toilolo, vagy Rivera. Belőlük is ugyanúgy lehet második számú TE, és még ha egy fokkal gyengébbek is lesznek, mint Kelce, egy Graham-féle elit TE mögé ez is elég.vassadi
Ez jogos, bár én a McKelvin-Thurmond párost én megfelelőnek érzem nickel-dime posztra, de van igazság abban, amit mondasz, ide még tényleg jöhetett volna erősítés. Kelce húzásához még annyit, hogy jövőre nem tudom, mekkora igényei lesznek Grahamnek, de ha esetleg nagyon bejönne a tékozló fiú, akkor nem ragaszkodnék Graham megtartásához mindenáron, szóval ez a motiváció is ott volt mögötte.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Köszi!
Csak az érdekelne, hogy Kelce helyett te melyik needre húztál volna, ha úgy számolok, hogy FA-n behúzom még Boldint vagy Jenningset?Schleck
Például draftolhattál volna 3/11-re egy Commings-nál jóval biztonságosabb CB prospectet, lásd Ryan, McFadden, Poyer, és akkor később jöhetett volna a tight end, pl. Kasa, Otten, Toilolo, vagy Rivera. Belőlük is ugyanúgy lehet második számú TE, és még ha egy fokkal gyengébbek is lesznek, mint Kelce, egy Graham-féle elit TE mögé ez is elég.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A tavalyi 7. körösöm Jeff Adams UFA-nak van beírva, úgyhogy a hivatalos is ez lett szerintem.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM Javaslatok - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Seahawks signed SS Kam Chancellor to a four-year, $28 million extension through 2017, including $17 million guaranteed.
tényleg fölélőttem az évi 6 millámmal, de annyi baj legyen

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
elfelejtettem, hogy van az RFA szabály. 3. körös is az lesz vagy csak 4-től?Höri
en ugytudom h 5. kortol. 3. koros meg tuti kotelezo roster.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja, tavaly legalábbis ezt írtad 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes