NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
mindig jó az idénynek ez a része. Mindenki elégedett, mindenki bajnokesélyes 😊

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Buffalo Bills
2/17 Travis Frederick, C
Mar draft elott is letezo opcio volt, hogy ot valasztom, ambar nem voltam annyira elragadtatva az otlettol, bar attol meg kevesbe h Schwenke v Jones jojjon 3. korben, igy maradt o. A gyengus FS poziciom miatt Rambon vacillaltam meg, ugy kalkulaltam h a georgiai bentmarad meg kovetkezo valasztasomig, ezert is esett Frederickre a valasztasom, aki tuti kiment vna addig.
A KC menjen a manoba, mikepp a Ravens is, mert ha ok nincsenek, az olembe hullik Bernard, aki nalam elso koros gradet kapott. Azt meg eleg szar volt nezni, h a nalam szinten elso koros Reid mennyit csuszott, mar probaltam puhatolozni Elam kivalasztodasa utan, h esetleg hogyan szerezhetnek egy plusz masodik kort, pedig nem volt tervbe veve a trade, erre negy pickkel kesobb perszehogy diviziorivalishoz kerult ...
3/6 Sio Moore, OLB
Rambo es vele egyutt minden itt az en iteletemben megfelelo erteket kepviselo FS materia kiment eddigre, igy a vedelem egy masik nagy lyukat tomtem be Moore erkezesevel. Nalam 2. koros gradet kapott, ez is a kivalasztasa mellett szolt, helyette nem fult a fogam annyira egyik kedvencem, Kikohoz, vagy a lyukas hb posztomon segitendo Ellington kivalasztasahoz, mivel azt lattam mar, h a hb posztomat megfeleloen tudom majd orvosolni a 4. korben is.
4/6 Stepfan Taylor, HB
Szabaval kicsit lehuzattam magam a 4/6+4/12 csomagert, de nekem azert erte meg, mert mindenkepp tobb futot akartam hozni ebbol a classbol (es ebben a korben az elozmenyek ismereteben), az en szememben ugyanis joparban megvan arra a realis esely, h kezdok legyenek. Ha nem lenne ennyire tomott az idei HB mezony, biztos vagyok benne, h nem maradnak bent ilyen sokaig a valasztottjaim se. Taylor igazi all-down back, bar nem elit semmiben sem, nalam 3. koros grade-et kapott. Vagy feature back lesz irl, vagy kuka. Kiegeszito szerepre amiatt nem tartom alkalmasnak, mert semmiben sem kiemelkedo.
4/8 Kenny Stills, WR
Kepben volt egy esetleges 2. koros elkapo pick is, mindenkepp melyiteni akartam Jeges Matyi arzenaljat. 2.,3. korokben azthiszem ertheto miert nem csaptam ra egyikre sem, volt/van annal nagyobb baja a csapatnak, minthogy a Bay-Bay; Denarius; Cobb sor melle hozzak 4. elkapot, foleg h jol allt a boardom. Ekkora viszont mar az osszes szimpi elkapo kiment Stills kivetelevel, javareszukre szamitottam is, ellenben a Lions 3. kor vegi Bailey pickje beparaztatott. Stills mogott en csak totalis vakrepules elkapokat latok a classban, itt volt az ido cselekedni. Goodwint akarmennyire birom, teljesseggel megitelhetetlen h o mire fogja vinni 😛 Ha 4/7re kivittek vna, tokon szurom magam.
4/12 Kenjon Barner, HB
Magyarazat lasd Taylornal. Meg annyi, h nalam Barner jobb nfl prospect, mint LMJ, elsosorban nyilvan COP backkent, de akar elsoszamu futokent is figyelembe veheto. A fumble problemai engem allatira nem aggasztanak, azok javareszt nem a testalkatabol v technikai hibakbol eredtek, hanem elbaszott read-option playekbol, ahol elbenaztak a meshpointot. Nagy cucc.
4/15 Jelani Jenkins, OLB
Kiko mellett a masik kedvenc konszenzus alulertekelt lb prospectem, egy alulertekelt Arthur Brownt latok benne. OLB sorom a 3. korben mar kapott egy kezdot, de kell a depth is, mert vekonykak voltunk benne. Aztan kitudja, lehet jovore mar Sio-Kuechly-Jelani lb sorral allok fel, siman elkepzelhetonek tartom.
4/21 Josh Evans, FS
Itt mar muszaj volt FSt valasztanom, leven needem is volt a poszt, a tobbi needet mar megnyugtatoan elrendeztem es Evans es Wilcox maradt a boardomon igy az elso helyeken. Vegso soron azert esett a valasztasom Evansre, mert gyakorlatilag o tette lehetove center fielder FSt megbizhatoan jatszva Elamnek azt, h az erossegeire epithessenek. Jomunkasember eleg popec fizikai adottsagokkal es megfeleloen nagy upside-dal. Kicsit televan mar a faszom, h mindig ilyen felmegoldasokba csuszok bele ezen a poszton eddig minden drafton meglevo needemre, de ezzel most mondhatni h kivagyok bekulve.
6/3 Kyle Juszczyk, FB
Leszartam, majdnem eluntam az eletem a hihetetlenul porgos 5. kor alatt. Elkapo Wilsont irtam be, mint akibol kinezem, h egyszer palyara lep majd, de ugye nem kellett vna bambulni, mert kb 5 pickkel ezelott vittek. Igy lett belole Juszczyk, eszembe jutott h par hete olvasgattam rola a pro daye utan, h mennyire atletikus es fasza felepitesu fullback, mivel identol ohajtok ilyet hasznalni es nem art ha nem csak eszak-deli iranyban tud mozogni, ezert orvendeztem h masnak meg nem jutott eszebe.
7/47 Brad Wing, P
Elvittek elottem Denardot a 7. korben, semmilyen jo poent nem talaltam akinek van eselye rosterre kerulni, igy jott az ausztral partyanimal, aki jo nagyot basz bele a labdaba. Semmi szukseg nincs ra, de gondoltam ugyis elviszi vmi csapat irl, igy lefoglaloztam udfa helyett, mert a random.org engem ugysem szeret ertelmes helyre rakni.

Elegedett vagyok, nagyjabol ugy alakult minden ahogy elozetesen szamitottam ra.
A FS poszt ugy nez ki, h a nemezisem lesz, bar most meg oda is sikerult egy turheto embert szervalni, igaz Rambonak jobban orultem vna. En most erre adnek egy B- osztalyzatot, aztan most megkezdem az imadsagot, h az arcok ne jatekostemeto csapatokba keruljenek ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
honnan lett nekem mr irrelevant pickem? Akkor sorry hogy leléptem, úgy tudtam 7/1 az utolsó. Köszi Kovex-et Höri.Fucu
elsőre elkúrtam a pick osztást, csak 30 jutott 😀

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
KC:
2/4 D.J. Swearinger, S (South Carolina)
Itt mindenképp az üres SS pozícióba akartam valakit, reménykedtem, hogy Cyprien lecsúszik, de Somos feljött érte, nálam a sorban a következő DJ volt. Sztem nagyon állat lesz, tapasztalt a sec minden posztján, a védelem vezére volt. Bethea-val jó páros lesz.
2/14 Giovani Bernard, RB (North Carolina)
Itt teljesen bejött, amit elterveztem, futót akartam reménykedtem, hogy nem Lacy lesz az, hanem a Gio. Passzoknál is fasza ami az offensem alapja lesz. Ő lesz a saját raj rizsám.
7/30 Tommy Bohanon, FB (Wake Forest)
Ray-Ray-t akartam, de Bria kivitte így hoztam egy brutál blokkolót/pass protectort a backfieldre, aki ha passzt kap sem jön zavarba.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Kristof, Bria!

A kondíciós 2014/5-öt a NE-féle picknek adminisztráltam ugyanis a Tampa saját 5. köröse már kondicionálva van egy korábbi Bucs-Saints trade kapcsán.empty taxi
ok

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Chargers:

22: Sylvester Williams, DL
18-ra kiment mindenki, akit néztem (bevallom, Sheldon Rich csúszását nem figyeltem), így gyakorlatilag nem volt okom ott maradni. Sylvester igazából bevethető akár 3 akár 4 emberes DL esetén is, ami a jövőben még növelheti is értékét számomra.

3/13: Johnathan Franklin, RB
Da'Rick Rogerst vizsgálgattam, de pont előttem ment ki. Így maradt Franklin, elfér, hátha rácáfol majd a kétkedőkre.

4/27: Tyrann Mathieu, CB
Nekem ennyi rizikót megér, ha beválik, remek playmaker. Az meg mindig elfér.

4/30: Jon Bostic, LB
Bár most úgy fest, Bradham a Bills-ben kezdő lesz, azért kell a mélység ILB poszton, ki tudja, mit hoz a jövő.

6/14: Earl Wolff, S
Mayock már 3. körösnek titulálja, szerintem 4-5. körben megy ki majd, itt nekem ő érték, főleg, hogy a legnagyobb hiányposztomra jött.

6/17: Keenan Davis, WR
Úgy gondolom, hogy fogják majd draftolni, mivel elég jó a felépítése, és az Iowa-ban játszott szélen és belül is. Én bízom benne, hogy majd rostert érhet.

7/16: Zeke Motta, S
Ki tudja, hátha valahol rostert ér, és bizonyíthat. Az biztos, hogy egy év PS-t megér nekem.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
lesz idén is JJreport? 😀
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Szóval az első draftom:

1/10 Björn Werner, DE (FSU)
A csapat leggyengébb része a DL, így mindenféleképpen oda akartam húzni. Star lett volna a fő célpont, de Bria kivitte előttem. Floyd nekem nem tetszik, így Werner lett a választott, aki jó futás ellen és nem áll le verekedni, hanem elég intelligens ahhoz, hogy figyelje a játékot. Ha jó helyre kerül akkor szerintem hatalmasat fog fejlődni IRL!

5/13 Mike Gillislee, RB (Florida)
Két futómnak is lejár a szerződése jövőre (Thomas és Helu), így az építkezés jegyében jött a Gators tavalyi futója. Messze nem kész játékos, de tud elkapni és ez Sean Payton rendszerében nem árt.

6/23 Braxston Cave, C (Notre Dame)
Joe Berger szerződésével és teljesítményével sem vagyok megelégedve. Wendell mögött az "új üdülő komplexumom" olcsóbb megoldás.

6/34 Caleb Sturgis, K (Florida)
Adam Vinatieri nem egész 4 hónappal idősebb nálam, így benne van a korban. Nem csak nálam, hanem talán IRL is ez lesz az utolsó szezonja. Hopkins után ő volt az elérhető legjobb.

7/10 Jordan Rogers, QB (Vanderbilt)
Josh Portis nem igazán tud pályára kerülni az NFL-ben és lassan eltűnik a süllyesztőben. Collin Kleint már be is írtam, de jött Rams... Biztos nem fog a bátyához hasonló karriert befutni, de egyenlőre a PS-be befér.

Tetszett a draft annak ellenére, hogy picsa fáradt voltam. Jó lenne, ha élőben is így pörögne 😉
Azt az idő dönti el, hogy megérte-e húzni Wernert Floyd helyett, a többi picknél pedig a poszt volt a lényeg és úgy érzem talán lesz olyan aki meg is tud majd ragadni a csapatban.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha valakit el akarok cserélni a draftoltjaim közül, akkor annak kell adni szerződést, vagy még előtte átküldhetem?szaba
Ki nem akar már megint a Chargersben játszani? 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ha valakit el akarok cserélni a draftoltjaim közül, akkor annak kell adni szerződést, vagy még előtte átküldhetem?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1/29 Arthur Brown, LB (Kansas State)
Kicsit meglepődtem, hogy bent maradt nekem, hiszen az egyik legjobb játékos az egész drafton. Egyértelmű BPA, ami ugyan kicsit (nagyon) felborította a draft stratégiámat, de nem tudtam bent hagyni.

2/29 Kyle Long, OT (Oregon)
Az első körben akartam megoldani az RT problémát, de olyan run volt, hogy nem maradt value, a második végén pedig jónak tűnt Long, még akkor is ha ő volt a legkevésbé szimpatikus az első-második körös jelöltekből. Ha csak G lesz az se olyan nagy baj. (Btw, gecikurvanagyot anyáztam, mikor braxa kivitte Haydent, azt hittem Höri lesz az, és nagyon megnyugodtam mikor nem tette, erre....)

3/29 Jordan Reed, TE (Florida)
Egyértelmű need volt a TE, még ha nem is ez a Joker/H-back vonulat. Szintén az elérhető három legjobb játékos egyike volt, nem sokat gondolkodtam, reméljük értékes fegyverré válik.

4/29 Reid Fragel, OT (Ohio State)
Mathieu volt az első számú célpont, de kettővel előttem vitte el szaba. SwingT szintén hiányposzt volt, Fragel pedig jó value-nak tűnt itt, ellentétben a CB-kkel, akikért egy komolyabbat kellett volna reachelni, nem akartam.

5/12 Will Davis, CB (Utah State)
5/29 Tharold Simon, CB (LSU)
Két CB-re is szükségem volt, az elérhető legjobbakat próbáltam választani, hogy ki válik be, innen meg nem tudnám mondani. Davis kisebb, Simon fizikálisabb corner, lesz helye a rosteren mindkettőnek.

6/29 Ty Powelll, DE (Harding)
inkább OLB, nem valami jó pick, alacsony is az én DE elképzelésemhez képest.

6/38 Dennis Johnson, RB (Arkansas)
Kukás RB nélkül nincs draft, az elérhető legjobbat kerestem.

7/29 Rufus Johnson, DE (Tarleton State)
Sleeper, összességében már jobban hasonlít arra, amit én a DE prototípusról gondolok, meglátjuk mi lesz belőle. vszleg semmi.

7/39. Quinn Sharp, P (Oklahoma State)
Kellett a Punter, Kristófnak meg jár a faszkorbács.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
 bowl.hu/forum/manager_jatek/keres-kinal/731802

KEKI frissült, kiárusítás van. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Kristof, Bria!

A kondíciós 2014/5-öt a NE-féle picknek adminisztráltam ugyanis a Tampa saját 5. köröse már kondicionálva van egy korábbi Bucs-Saints trade kapcsán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Carolina Panthers:


3/33: Tyler Bray, QB (Tennessee): Ő volt a kiszemelt QB-m, ha úgy alakul egy körrel előbb is vittem volna, szerencsére nem kellett annyira korán elvinni. Meggyőződésem, hogy kiváló QB lesz a NFL-ben, ha jó helyre kerül, a jellembeli problémákat én igen felnagyítottnak érzem az esetében, cserébe olyan adottságai vannak, mint nagyon keveseknek.
gabokocka
Te vagy a másik szemétláda gabtsi mellett. 😀 Már be volt írva 3/36-ra Bray... 😕

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Carolina Panthers:

1/4 Dee Milliner, CB (Alabama): A CB poszt need volt, ő legjobb a classban, az elején népszerű passrusherekben én nem hiszek, bár a nagy számok törvénye alapján vki majd biztos beválik, de én Millnert biztosabb picknek éreztem.
1/25 DJ Fluker, OT (Alabama): Nem hittem volna, hogy Moore és Carradine is kimegy előttem, így egy BPA pick jött a falba, majd eldől hogy tackle vagy guard lesz.
1/26 Kevin Minter, MLB (LSU): Nálam ő a legjobb MLB prospect, igazi tacklegyár lesz egy szinttel feljebb is. Lehet IRL egy körrel később megy ki, de itt nem igazán érdekelt, nem akartam kockáztatni, hogy kimegy az a két-három LB akit el tudok képzelni a védelem közepén.
2/24: Phillip Thomas, FS (Fresno State): A safety posztra is terveztem húzni valamikor, itt úgy éreztem, hogy Thomas megfelelő értéket képvisel, igazi ballhawk, jó páros lesznek TJ Warddal.
3/2: Corey Lemonier, DE (Auburn): Nagyon kellett passrusher, az első körben lecsúsztam róla, itt már nem akartam lemaradni. Ráadásul Lemoniert csipázom is.
3/33: Tyler Bray, QB (Tennessee): Ő volt a kiszemelt QB-m, ha úgy alakul egy körrel előbb is vittem volna, szerencsére nem kellett annyira korán elvinni. Meggyőződésem, hogy kiváló QB lesz a NFL-ben, ha jó helyre kerül, a jellembeli problémákat én igen felnagyítottnak érzem az esetében, cserébe olyan adottságai vannak, mint nagyon keveseknek.
4/11: Malliciah Goodman, DE (Clemson): DE-ből sosem elég, hasonlóképp voltam vele, mint Lemonierrel. Mock draft játékban is behúztam mindkettejüket a Broncosnak 
4/25: Brian Winters, OG (Kent State): 2-3. körre értékeltem a draft előtt, 4. kör végén azt hiszem jó pick, támadófalba nem árt a depth, ráadsául Winter sztem minőséget is képvisel, nem csak darabszámra gyarapodtunk.
5/18: Trevardo Williams, OLB (UConn): Őt is legalább egy körrel korábbra saccoltam, a LB sorom igen vékony, ráadásul igazi sackgyáros, meglátjuk mi lesz belőle, hova kerül, de itt nálam ő volt a legértékesebb ember.
6/15: Kwame Geathers, DT (Georgia): Védőfalba BPA, amúgy is akartam egy medvedisznóembert a fal közepére, megérkezett.
7/25: Kerwynn Williams, RB (Utah State): Tavaly Turbin negyedik körös pick volt, sztem Williams se lesz rosszabb nála, ráadásul a ST-ben is nagy érték lehet. Jó kiegészítő játékos lehet.
7/48: Onterio McCalebb, RB (Auburn): Azt se tudtam, hogy van itt pickem, Höri faszán meglepett vele  Húztam még egy playmakert, tavaly Chris Rainey nem igazán vált be, idén hátha ő nagyobb sikerrel jár.

Összességében vmi hasonlót képzeltem el, az mondjuk kicsit meglepett, hogy sem Moore, sem Carradine nem esett le hozzám az első körben, emiatt némi hiányérzetem van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Texans:
1/9: Jonathan Cooper - őt szerettem volna húzni, közte és Johnson közt vacilláltam, de Johnson addigra kiment
2/30: David Amerson - én safetyként szeretném bevetni, meglátjuk mi sül ki belőle
3/7: John Jenkins - ha a súlyát tudja tartani akkor szerintem egész jó is lehet
3/35: Michael Buchanan - Mitch öccse, tarcsi/project OLB
4/32: Chris Harper - akartam egy WR-t, ő szimpatikusnak tűnt
6/4: Mike Purcell - felébredtem, kár volt, gyakorlatilag forfeit
7/3-at mindenki tudja
7/34: Daimion Stafford - PS
7/44: Mark Jackson - itt akartam húzni Marquardtot, de kiderült (értsd: szóltak) hogy már kiment (Azusa Pacific? Ugyanmár gyerekek, milyen egyetemekről vagytok képesek draftolni!? 😊 ), tehát másik smallschool PS/project OL ember lett
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
1/13 Washington Redskins: Dion Jordan, OLB (Oregon) - Szerintem top 5 pick lesz IRL, kiváló OLB, még ha nem is igazán need (még) ez a poszt.
1/31 Washington Redskins: Alec Ogletree, OLB (Georgia) - BPA, elég ütős LB sor lesz ez egy-két év múlva. 😊
2/12 Washington Redskins: Johnathan Hankins, DT (Ohio State) - ezt a picket mindenféleképpen el akartam adni, dehát nem jött össze, Hankinsben benne van, hogy első körös is lehet, depthbe mindenképp elfér.
3/15 Washington Redskins: Andre Ellington, RB (Clemson) - Ellington Jamaal Charles féle, speedster, aki elkapni is tud, ha a köcsögök nem adnak szerződést Felix Jonesnak, vagy Michael Turnernek, akkor jól fog jönni a rotációban, eredetileg Slayt, Wreh-Wilsont vagy Johnthan Bankset akartam, de így sem vagyok elégedetlen.
3/24 Washington Redskins: Tyler Wilson QB - ide volt egy lebeszélt trade-ünk Fake-kel, de későn vettem észre, hogy a pick nem cserélhető, amiért ezúton is bocsi, Wilson minőségi starter lesz legalább a 2. évétől, a class 2. legjobb QB-je (kb Nassibbal egy szinten), 3/24-nél mindenképp megérte, szerintem, két-három év múlva átveheti Brees helyét is talán.. 😊
4/18 Washington Redskins (from 49ers, Buccaneers, 49ers): Quanterus Smith, DE (Western Kentucky) - sérült, de nagy potenciállal rendelkező játékos, kicsit kockázatos, de nagyon bejöhet.
5/32 Washington Redskins (from Colts): Zac Stacy, RB (Vanderbilt) - BPA, első évében szerintem PS.
5/33 Washington Redskins: JC Tretter, OG (Cornell) - talán lehet belőle valami, gyanúsan ő is PS idén
7/15 Washington Redskins: Ray Graham, RB (Pittsburgh) - nagy számok törvénye alapján valamelyik RB csak bejön, nagyon kedvelem, de idén ő is PS még.

Összességében két needem volt a draft előtt a DE és a CB, ezek meg is maradtak, de nem vagyok csalódott. 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
honnan lett nekem mr irrelevant pickem? Akkor sorry hogy leléptem, úgy tudtam 7/1 az utolsó. Köszi Kovex-et Höri.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Atlanta
4/nem tudom mennyi: William Gholston DE Michigan State (valami olyan pickben gondolkodtam elsőre, mellyel nem égetem magam a sárga földig..)
7/nem tudom mennyi: Nail Muradymov OT Delaware State (A vörös sólyom, priceless pick)Amadeus91
sürgősen cserélj avatárt
Höri
azt ugye tudod, hogy ha IRL kihúzzák az elvtársat, akkor kit kell keresni a szakértői véleménnyel?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Atlanta
4/nem tudom mennyi: William Gholston DE Michigan State (valami olyan pickben gondolkodtam elsőre, mellyel nem égetem magam a sárga földig..)
7/nem tudom mennyi: Nail Muradymov OT Delaware State (A vörös sólyom, priceless pick)Amadeus91
sürgősen cserélj avatárt

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
1/3: Luke Joeckel, OT (Texas A&M)
Én személy szerint Fishert egy hajszálnyival jobban szeretem, de nem aggódom Joeckel miatt sem. Nem panaszkodhat a védelemre Tannehill mostantól.

1/11: Xavier Rhodes, CB (Florida State)
Itt csúnyán benéztem, mert azt hittem, hogy bent van még Milliner, így hirtelen döntés eredménye lett Rhodes. Utólag lehet inkább vittem volna valamelyik csúszót, de bízom benne, hogy nem lesz bust és akkor igencsak fog tudni pusztítani Shermannal az oldalán.

2/8: Eric Reid, FS (LSU)
Safetyt akartam, Cyprien volt az első számú jelölt, de ő kiment. Így bízom benne, hogy Reid talál valahol agyat és akkor igencsak jó játékos lehet belőle.

3/10: Brian Schwenke, C (California)
Kellett egy center is McClure nem várt visszavonulása miatt, a nem túl erős center classból ő volt a 2. jelöltem Frederick után.

3/11: Travis Kelce, TE (Cincinnati)
Egy újabb megokosodásra váró jelölt, nem lesz rajta nagy felelősség Jimmy Graham miatt, blokkolni ő tud az egyik legjobban a classból, tökéletes 2. TE-nek tartom.

4/35: Sanders Commings, CB (Georgia)
Jó masszív felépítésű CB ő is, illik a Sherman-Rhodes páros mellé, inkább az ő cseréjüknek, mint nickelnek szánom.

5/20: Kevin Reddick, ILB (North Carolina)
ILB poszton megvagyok, de egyik emberem sem mondható elitnek, valószínűleg Reddick sem lesz az, de a rotációban jól jöhet.

6/11: Jordan Mills, OT (Louisiana Tech)
Aboushi lett volna a projekt OT jelöltem, de őt sajnos kivitték korábban. Így jött Mills, akinek talán meg van a felépítése ahhoz, hogy megragadjon az NFL-ben. Reméljük a Joeckel-Cherlius páros mögött nem sokszor kell pályára lépnie.

7/23: Nicholas Williams, DT (Samford)
Leszóltak a helyi mekiből, hogy mi az, hogy ennyi pickre nem jött még valami törzsvendég, ezért behúztam Williamset, aki a méreteihez képest nem lassú és kis iskolából jött, szóval hátha csak a scoutok figyelmét kerülte el. Ha stabil csere lesz, akkor már elégedett vagyok.

7/41: Nathan Stanley, QB (Southeastern Louisiana)
Akartam használható csere QB-t is, de sajnos ezek kimentek a 4. kör környékén. Így a végére hagytam inkább ezt. Tőle nyilván már egy csoda lenne, ha megcsípne egy rosterhelyet, de azért szurkolunk neki.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
1/14. Jarvis Jones, OLB (Georgia)
OLB kellett, lett is.

2/21. Matt Barkley, QB (USC)
Nekem megérte a feltradet, IRL úgyis hamarabb kimegy.

5/14. Nico Johnson, ILB (Alabama)
Kellett ILB is.

6/13. Everett Dawkins, DT (Florida State)
DL-be is kell ember. Nem őt akartam, de előttem kihúzták a célpontokat, így gyorsan kellett dönteni.

6/37. Chris Gragg, TE (Arkansas)
TE-k is kimentek, azok közül akiket kinéztem. Nem hiszem, hogy ő lesz Witten utódja, de meglátjuk.

7/12. Josh Boyce, WR (TCU)
Őt nem tudom minek hoztam el 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az alapvető terv az volt, hogy vagy felmegyek az egyik top OT-ért vagy az első két körben lévő pickemmel berántok és S-t/WR-t, ez a kettő nem ment egyszerre, az előbbi nyert. Továbbá szükségem volt még QB, RB, TE és DT dephtre.

1/7 (adtam érte 1/28, 2/25, 3/28, amire azt mondták, hogy sok, de a 10 körüli pickekért is már idei 1+jövő évi 1. kört kértek, szóval ennyiért szerintem jó üzlet volt): Lane Johnson, OT: Kellett egy LT, Johnsonban minden potenciál meg van ahhoz, hogy elit LT legyen a legmagasabb szinten is. (egy kis izom mondjuk elférne még rajta)

2/28: EJ Manuel, QB: Itt alapvetően az volt a terv, hogy hozok egy WR-t, S-t vagy NT-t, de egyik kiszemeltem se maradt bent, így BPA-ztam, Manuel IRL valószínűleg hamarabb fog elmenni, kérdés, hogy kezdő lesz-e első évében, de az idei felhozatalban benne van a legtöbb kakaó.

3/25: Brennan Williams, OT: Hihetetlen alulértékelt prospect, a fal mindkét szélén kezdő potenciállal rendelkezik. Kérdés, hogy mikor viszik ki IRL, de itt már megérte a kockázatot.

4/28: Le'Veon Bell, RB: Kellett egy backup RB, Bell erre a posztra több, mint megfelelő. A fizikai paraméterei miatt érdekes prospect, úgy gondolom boom or bust.

5/2: Nick Kasa, TE: Csere TE is kellett, Kasa egy kitünő project, fizikailag félelmetes és rohadt atletikus, ha jó helyre kerül, fasza kis TE lehet belőle.

7/28: T.J. Barnes, DT: Kellett egy csere NT, Barnes kurva nagy és kibaszott atletikus, szeressük az ilyet. 😀

7/36: Cory Grissom, DT:
Kellett még a DT depht, minőségi csere lehet belőle.

Összességében elégedett vagyok, az évek óta húzódó LT problémát remélhetőleg sikerült megoldani és nagy potenciállal rendelkező project játékosokat is sikerült begyűjteni, most pont ilyenekre van szükségem. (persze nem sikerült mindent megvalósítani) Nyilván sok múlik az IRL drafton.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nah nézzük mit szerencsétlenkedtem:
2/10 New York Giants (from Falcons, Dolphins, Buccaneers): Terrance Williams, WR (Baylor)
Beindult előttem a WR run, T-Willt alapvetően bírom is, muszáj volt itt kihúzni.
2/31 New York Giants: Margus Hunt, DE (SMU)
Nehezen tudom elképzelni h IRL ne legyen legalább egy olyan csapat aki úgy belezúg a fizikális adottságaiba h ne vigye el legkésőbb itt, h lesz-e valaha belőle all-down játékos az persze más kávéház.
4/1 New York Giants (from Cardinals): B.W. Webb, CB (William & Mary)
Kb. BPA volt itt, Jennings mellett egyébként sem tudom még h ki lesz a másik kezdő.
4/33 New York Giants: David Quessenberry, OL (San Jose State)
Kúszik fel a rangsorokban, legkésőbb a 2. szezonjára kezdő játékos lesz belőle IRL.
5/31 New York Giants: Duke Williams, S (Nevada)
Kb. egy körrel magasabban van a reális értéke, mindemellé a safety-sor az egyik leggyengébb csapatrészem
6/20 New York Giants (from Patriots): Chris Faulk, OT (LSU)
Potenciál van benne, ha nem is lesz kezdő igazából csere OL se jött rosszul.
6/31 New York Giants: Terry Hawthorne, CB (Illinois)
Klasszikus Illinois-playa fizikálisan elit, csak meg kell tanítani focizni, itt bőven megérte.
7/31 New York Giants: Denard Robinson, QB/WR/RB/RS (Michigan)
Kevés playmakerem van, ha egy McCluster-szerű fegyver lesz belőle IRL én elégedett vagyok.
7/34. New York Giants: Corey Fuller, WR (Virginia Tech)
Egykori atléta, fizikálisan elit, jó munkamorál, szvsz ígéretes projekt a jövőre nézve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Nosza, nézzük:

1/32: Alex Okafor, DE/OLB (Texas) - Ez trouble volt, mert Ertz és Ogletree volt felírva, és pont előttem ment ki mindkettő. Elfér.
2/18: Jesse Williams, DT (Alabama) - DT-nek van írva, de van annyira atletikus az ausszi srác, hogy 3-4-ben DE-t is tudjon játszani. Wilforkkal együtt 700 font tömény zsír a falamban, ez igencsak pazar dolog.
4/14: Cobi Hamilton, WR (Arkansas) - WR sorom konkrétan nincs, 2-3. számú opciónak elsőre meg akár még be is válhat.
4/23: Dion Sims, TE (MSU) - ez a másik nagyon lyukas posztom. a világot nem fogja megváltani, de a semminél ő is jobb, talán még használható játékos is lesz belőle egyszer.
6/18: Cierre Wood, RB (Notre Dame) - kellett egy rutinosabb futó a DeMarco/Daryl Richardson kombó mögé, mellé, ráadásul még returnerként is bevethető, ami nem hátrány.
6/22: Joe Kruger, DE (Utah) - projekt játékos, 3-4-be tökéletes alapanyag. ha olyat fog művelni, mint a tesó, akkor nagyon nagy fogás lehet.
7/17: Bruce Taylor, ILB (Virginia Tech) - nem teljesen megnyugtató, hogy a védelmem közepén Joe Mays jelenleg az egyik kezdő belső LB. Taylorral sem vagyok beljebb, de jelenleg több potenciált látok a srácban, mint jó Joe-ban.
7/46: Philip Lutzenkirchen, TE (Auburn) - Best. Tight End. Ever.