NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
micsoda pamflet
már megérte felkelni


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
köcsög jános ott van a szeren 😀
kristof meginterjuvolnal kerlek ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)TyR
Ezt használtam mindegyiknél  klaci.uw.hu/ És mindegyikre azt írta, hogy érvényes.
Dysertnél mi a probléma pl?iktriad
Hogy nem jön ki az átlagfizu. A többieknél meg a 2016os évhez sztem egy ötezres hiányzik.TyR
Ok, köszi. Mindjárt korrigálom a dolgokat.

Most nézd meg Tyr, hogy mindent rendben csináltam-e?iktriad
A negyedéves szerződéseket nem írtad át, minimum 685.000 kell hogy legyen.TyR
Ki kéne raknom egy - "Vigyázat kezdő GM!" feliratot.iktriad
Rossz a második/harmadik év is amúgy.. mert vetmint kéne adni, ott nem nagyon van semmiféle flexibilitás.Igor
Remélem most már mindent rendben csináltam.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)TyR
Ezt használtam mindegyiknél  klaci.uw.hu/ És mindegyikre azt írta, hogy érvényes.
Dysertnél mi a probléma pl?iktriad
Hogy nem jön ki az átlagfizu. A többieknél meg a 2016os évhez sztem egy ötezres hiányzik.TyR
Ok, köszi. Mindjárt korrigálom a dolgokat.

Most nézd meg Tyr, hogy mindent rendben csináltam-e?iktriad
A negyedéves szerződéseket nem írtad át, minimum 685.000 kell hogy legyen.TyR
Ki kéne raknom egy - "Vigyázat kezdő GM!" feliratot.iktriad
Rossz a második/harmadik év is amúgy.. mert vetmint kéne adni, ott nem nagyon van semmiféle flexibilitás.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)TyR
Ezt használtam mindegyiknél  klaci.uw.hu/ És mindegyikre azt írta, hogy érvényes.
Dysertnél mi a probléma pl?iktriad
Hogy nem jön ki az átlagfizu. A többieknél meg a 2016os évhez sztem egy ötezres hiányzik.TyR
Ok, köszi. Mindjárt korrigálom a dolgokat.

Most nézd meg Tyr, hogy mindent rendben csináltam-e?iktriad
A negyedéves szerződéseket nem írtad át, minimum 685.000 kell hogy legyen.TyR
Ki kéne raknom egy - "Vigyázat kezdő GM!" feliratot.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Amint lemegy az UDFA húzás, mindenki írhatna egy összefoglalót idei tevékenységéről, hogy mit miért, osztán szavazhatnánk az év GM-jére még a sim előtt, mert különben az emberek 80%-ának a fejében a madden baromsága marad meg.gabokocka
elég egyértelmű ez már szerintem a Muradymov pick után.Amadeus91
már Marquette Kingnél is az volt


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Amint lemegy az UDFA húzás, mindenki írhatna egy összefoglalót idei tevékenységéről, hogy mit miért, osztán szavazhatnánk az év GM-jére még a sim előtt, mert különben az emberek 80%-ának a fejében a madden baromsága marad meg.gabokocka
elég egyértelmű ez már szerintem a Muradymov pick után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)TyR
Ezt használtam mindegyiknél  klaci.uw.hu/ És mindegyikre azt írta, hogy érvényes.
Dysertnél mi a probléma pl?iktriad
Hogy nem jön ki az átlagfizu. A többieknél meg a 2016os évhez sztem egy ötezres hiányzik.TyR
Ok, köszi. Mindjárt korrigálom a dolgokat.

Most nézd meg Tyr, hogy mindent rendben csináltam-e?iktriad
A negyedéves szerződéseket nem írtad át, minimum 685.000 kell hogy legyen.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)TyR
Ezt használtam mindegyiknél  klaci.uw.hu/ És mindegyikre azt írta, hogy érvényes.
Dysertnél mi a probléma pl?iktriad
Hogy nem jön ki az átlagfizu. A többieknél meg a 2016os évhez sztem egy ötezres hiányzik.TyR
Ok, köszi. Mindjárt korrigálom a dolgokat.

Most nézd meg Tyr, hogy mindent rendben csináltam-e?
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)TyR
Ezt használtam mindegyiknél  klaci.uw.hu/ És mindegyikre azt írta, hogy érvényes.
Dysertnél mi a probléma pl?iktriad
Hogy nem jön ki az átlagfizu. A többieknél meg a 2016os évhez sztem egy ötezres hiányzik.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)TyR
Köszi, látom mi a hiba Dysertnél, máris javítom a dolgot.,
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ha túl sok a cap space vidd el Dansbyt, jövőre ingyen elküldheted 😊 Szotyiért megkapod.Rataxes
Cut him!szaba
Ráérek off-season végéig, ha talál csapatot még talán el is tudom passzolni egy lyukas garasért 😀 Szívesebben adnám oda valakinek azt a fizut amit elvinne a bünti.

Jut eszembe a szerződésadással megvárnám a határidőt, majd vasárnap délelőtt írom be őket IRL draft után (tavaly is elsiettem ezért nem tudtam James Brownt PS-be tenni).Rataxes
mindenki tudja, hogy ki kell vágnod
nincs menekvés


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
iktriad, nézd át a szerződéseket mert sztem van közte olyan ami nem jó (pl Dysert, 2016os vetminek, stb)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha túl sok a cap space vidd el Dansbyt, jövőre ingyen elküldheted 😊 Szotyiért megkapod.Rataxes
Cut him!szaba
Ráérek off-season végéig, ha talál csapatot még talán el is tudom passzolni egy lyukas garasért 😀 Szívesebben adnám oda valakinek azt a fizut amit elvinne a bünti.

Jut eszembe a szerződésadással megvárnám a határidőt, majd vasárnap délelőtt írom be őket IRL draft után (tavaly is elsiettem ezért nem tudtam James Brownt PS-be tenni).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
nálam is friss a DC, jelezném külön Hörinek. 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ha túl sok a cap space vidd el Dansbyt, jövőre ingyen elküldheted 😊 Szotyiért megkapod.Rataxes
Cut him!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha túl sok a cap space vidd el Dansbyt, jövőre ingyen elküldheted 😊 Szotyiért megkapod.

ennél nagyobb probléma szvsz, hogy Rata nem hoz szerencsét az MLBknekSzegecs
Ha tényleg rajtam múlik már trédelek is az összes Giants/Cowboys/Skins belső LB-ért 😀
El leszünk azért valahogy, Greenway meg Woodyard megoldja.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több, mint 20 ezres cap space maradt, jövőre zsidóbbnak kéne lenni :\
a DC-m nekem is friss (bár nem olyan részletes, mint Ratának)
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Rata, Rambo Bacarri, nem Baccari.szaba
ennél nagyobb probléma szvsz, hogy Rata nem hoz szerencsét az MLBknek


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata, Rambo Bacarri, nem Baccari.szaba
Ja, rájöttem már draft közben is, csak most a trackerből másoltam ki a sorokat és elfelejtettem javítani 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck, keveset adtál Commingsnak, és a 4. éves vetmin nem 680k, hanem 685k.adam8
Köszi! Javítva.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Rata, Rambo Bacarri, nem Baccari.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Schleck, keveset adtál Commingsnak, és a 4. éves vetmin nem 680k, hanem 685k.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Vikings

1/1 Minnesota Vikings: Geno Smith, QB (West Virginia)
Ezzel nem okoztam meglepetést 😊 Ahogy azt draft közben is írtam nem érdekel hogy reach, nem volt drága a feltrade és így legalább nem kockáztattam hogy elviszi más. Én nagyon bízom Genoban, future HOF szagot érzek 😀

2/32 Minnesota Vikings (from Colts): Baccari Rambo, S (Georgia)
MLB vagy FS lett volna a legfontosabb, előbbit nem találtam itt 2. körre megfelelő value-t. Más posztokra is voltak kiszemeltjeim, jópár (Teo, Minter, Banks, Phillip Thomas) azonban kiment addigra. Da'Rick Rogersen, Stedman Baileyn és Travis Kelcen gondolkodtam még (utóbbi kettő Geno és Jason Kelce miatt volt talonban 😊 ), de úgy gondoltam hogy TE-ben nagyjából megvagyok, a kettőből egy WR meg csak leesik 3/32-re (nem így lett), meg nem is olyan nagy need. Végül Rambora esett a választásom, ha Rhodes talál is csapatot azért már nem mai gyerek, illő volt már az utánpótláson gondolkodni. Remélhetőleg ezzel pár évre megoldódott a S poszt.

3/32 Minnesota Vikings (from Colts): Khaseem Greene, LB (Rutgers)
Itt majdnem szívinfarktust kaptam hogy a csoportrivális Lions 1 pickkel előttem kivitte Geno legnagyobb spanját, Baileyt. Hirtelen nem is tudtam kit húzzak, Greene tűnt a legjobb névnek a bent maradókból. Backup WLB-nek megteszi, talán felhízlalják MLB-nek jövőre, addig meg Rolando elszerencsétlenkedik nekem 😊

4/22 Minnesota Vikings (from Browns, Dolphins): Xavier Nixon, OT (Florida)
Itt is bebambultam kicsit, ahogy felocsúdtam hirtelen kellett dönteni, Nixonra esett a választásom. Így most már OL-ben is megfelelünk a maddenes posztminimumoknak 😀

5/8 Minnesota Vikings: Jordan Hill, DT (Penn State)
Elég jókat írnak róla, néhol 2.-3. körbe várják, meg Geno Atkinshez hasonlítják. Elfér a DL-be is a vérfrissítés, PS-be elfér aztán ki tudja mit hoz a jövő.

6/7 Minnesota Vikings: Tavarres King, WR (Georgia)
Szintén PS aspiráns, DeSean vagy Bennett kiesése esetén jól jöhet.

7/6 Minnesota Vikings: Lerentee McCray, LB (Florida)
Ő is a gyakorlócsapatban talál majd helyet magának, mock draftok alapján stealnek tűnik itt, aztán lehet UDFA lesz. 3-4 4-3 OLB-nek is írják, mást nem trade alapnak jól jöhet 1-2 év múlva 😊

7/38. Minnesota Vikings: Etienne Sabino, LB (Ohio State)
Azt se tudom ki ez. Stilszerűen a szintén Buckeye Brian Rolle mezszámát veszi majd át, egyelőre a PS-ben.


Ja, és kijött az első hivatalos 53 fős Vikings DC 😀 :  bowl.hu/forum/manager_jatek/depth_chartok/269276

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Amint lemegy az UDFA húzás, mindenki írhatna egy összefoglalót idei tevékenységéről, hogy mit miért, osztán szavazhatnánk az év GM-jére még a sim előtt, mert különben az emberek 80%-ának a fejében a madden baromsága marad meg. Azt meg külön szeretem, amikor emberek arra verik a mellüket, hogy a Maddenben bejutott a csapatuk a PO-ba 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.