NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Atlanta
4/nem tudom mennyi: William Gholston DE Michigan State (valami olyan pickben gondolkodtam elsőre, mellyel nem égetem magam a sárga földig..)
7/nem tudom mennyi: Nail Muradymov OT Delaware State (A vörös sólyom, priceless pick)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
1/12 Shariff Floyd, DT
A TOP 3 DT-ből akartam egyet, bár Starlite volt a kedvenc.. Shariffnak is nagyon örültem itt (Richardsonnak már csak so-so, ő szignifikánsan lejjebb volt nálam.) Remélem Oaklandben/vagy ahova megy, nem rontják el, sanszos hogy IRL magasabban megy el.

1/18 Ezekiel Ansah, DE
Nem igazán volt tervben, inkább csak félblöff volt, hogy fölfelé akarok tradelni.. Tavon érdekelt volna, és Ansah, aztán amikor megláttam hogy milyen jó üzletet kapok, rögtön belecsaptam.
A baj csak az, hogy végül jövő évi 2. kört adtam, mert elnéztem és idei 4. jött vissza... így nem annyira jó üzlet mint ami a chaten tűnt. De kb ez egy idei 3. kör nettósítva szerintem, a négy helyes feltrade-ért.. a 4 helyért nem biztos hogy megérte, de nekem Ansahért feltétlenül, úgyhogy összevetve nem bánom.
Meg lennék döbbenve ha nem TOP 10 IRL... az meg más tészta hogy beválik-e, de amit én láttam belőle, az nekem tetszett.

(Igazából magasan, 1/5-ben is valszeg őket/nagyon hasonló embereket húztam volna, esetleg Start vagy OT.. de főleg elit DT-t, pass rushert akartam. Ehhez képest sikerült egész jól letradelni, még ha nem is kaptam sokat, csak főleg 2. köröket, de végül ugyanazokat az embereket elhoztam.)

1/24 Justin Hunter, WR
Nagyon szeretem, szerintem a dropok ellenére is a legjobb Tennessee WR, nagyon alulértékelt a sebessége, és első körben elviszik (mostanában egyre többet pusmognak erről) - amúgy is magas, szélső WR kellett.

2/16 Larry Warford, OG
2/2-ről viszont mindenképp le akartam jönni.. DT már nem nagyon maradt (ami a fő terv volt, hogy első 3 kör alatt húzok kettőt), akit akartam volna, a CB és WR class pedig nagyon mély volt (bár CB nem is kellett annyira.) Safetyt sem akartam igazán (és mivel elég komoly run történt), kicsit BPA/további letradelés között vacilláltam, aztán Warfordot azért elhoztam, még ha guard is, szerintem elsőkörös tehetség, és évtizeden át min szolid kezdő lesz - you can never have enough linemen,ahogy a mondás tartja!
(Ez a trade relatíve jól sikerült, bár a 4/31-et vissza is dobtam rögtön mert somos hisztizett... aztán érdekes módon mivel nem vitte Spence-t később, nem lett hozadéka. Ha el is viszi ott, akkor Bennie Logan jött volna 5/7-re és akkor Bria anyázott volna.)

3/9 Markus Wheaton, WR
Itt igazából Escobart akartam, illetve Amersont/Alfordot esetleg, de ők pont kimentek mind.. úgyhogy rádupláztam az erősen lyukas WR posztra - legjobb bentmaradt WR volt Wheaton itt (Da'Rick hatalmas kérdőjel a szememben, max 4/31-re húztam volna)

3/18 Vance McDonald, TE
Kellett egy TE, Kelce nekem nem tetszett, és így elég egyértelmű volt, hogy ki az egyetlen választás.. jobban örültem volna Escobarnak, de vele is kiegyeztem így 3. kör közepén.

3/20 Aaron Dobson, WR
Elit DT nem maradt, viszont reachelni nem akartam a mid-rounderekért, így rátripláztam a másik hiányposztra akkor már.. Bailey szerintem nagyon sokat profitált az elit offense miatt, és Dobson fizikálisabb, így inkább őrá esett a döntés.
Amin gondolkoztam még, az AJ Klein volt (borzalmas a LB class, de őt speciel bírom), de úgy gondoltam itt nagyon nagy reach és valszeg lecsúszik 5/7-ig.. végül nem lett így.

5/7 Akeem Spence, DT
Klein elég hamar kiment, illetve Shamarko és Fragel is (mindkettőt picit reachnek éreztem, bár elég erős S run volt), így igazából a végére maradt a két DT, Spence és Logan.. ők viszont mindketten megmaradtak.
Titkon abban reménykedtem, hogy Logan esetleg lecsúszhat 6. körig, és mivel Spence volt a magasabban rangsorolt a legtöbb helyen, valamint gyengébb DL-ben játszott, ezért inkább őt hoztam el.. de igazából nagyjából ugyanoda, egy szinten értékeltem mindkettőt.

6/6 Keith Pough, OLB
Bár kezdő LB-kből jól állok, az összlétszám kevés, kellett egy backup.. ideális mindkét OLB posztra, nagyon jó sebessége van, szerintem legrosszabb esetben PFA-ként elviszi valaki, nagyon örültem hogy bennmaradt ebben az ocsmány classban.. mégha picit reacheltem is érte.

7/5 Vernon Kearney, CB
Magas, small school CB, akiről egy-két helyen áradoztak.. egy fliert megért a végén, erre a posztra is akartam húzni egyet.

Az első 5 pickkel valamint a Spence/Pough pickekkel maradéktalanul elégedett vagyok, McDonald/Dobson elmegy.. Kearney-ből lesz ami lesz. Picit az Ansah trade-es második körös baki és Escobar elvitele bezavart, de ha az első 5 játékos beválik, ez lehet egy olyan class mint a 2011-es.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elsőre ezt hoztam össze:

1/2 Eric Fisher OT (Central Michigan)
2/13 Johnthan Banks, CB (Mississippi State)
2/19 Terron Armstead, OT (Arkansas Pine-Bluff)
3/16 Kiko Alonso, LB (Oregon)
4/17 Zac Dysert, QB (Miami OH)
5/10 Gerald Hodges, LB (Penn State)
5/17 Miguel Maysonet, RB (Stony Brook)
5/23 Levine Toilolo, TE (Stanford)
5/28 Ace Sanders, WR (South Carolina)
6/16 Aaron Mellette, WR (Elon)
7/18 Jasper Collins, WR (Mount Union)

Az első 4 ember az lett akit akartam, A négy 5. körös picknél 50%ban azok kerültek hozzám(Hodges, Maysonet) amit akartam.
Összességében nem rossz, kíváncsi leszek, hányan lesznek ebből a 12ből draftolva a héten és mikor.iktriad
ez 11briareos
És tényleg. Látszik, hogy fáradt vagyok.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Elsőre ezt hoztam össze:

1/2 Eric Fisher OT (Central Michigan)
2/13 Johnthan Banks, CB (Mississippi State)
2/19 Terron Armstead, OT (Arkansas Pine-Bluff)
3/16 Kiko Alonso, LB (Oregon)
4/17 Zac Dysert, QB (Miami OH)
5/10 Gerald Hodges, LB (Penn State)
5/17 Miguel Maysonet, RB (Stony Brook)
5/23 Levine Toilolo, TE (Stanford)
5/28 Ace Sanders, WR (South Carolina)
6/16 Aaron Mellette, WR (Elon)
7/18 Jasper Collins, WR (Mount Union)

Az első 4 ember az lett akit akartam, A négy 5. körös picknél 50%ban azok kerültek hozzám(Hodges, Maysonet) amit akartam.
Összességében nem rossz, kíváncsi leszek, hányan lesznek ebből a 12ből draftolva a héten és mikor.iktriad
ez 11

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elsőre ezt hoztam össze:

1/2 Eric Fisher OT (Central Michigan)
2/13 Johnthan Banks, CB (Mississippi State)
2/19 Terron Armstead, OT (Arkansas Pine-Bluff)
3/16 Kiko Alonso, LB (Oregon)
4/17 Zac Dysert, QB (Miami OH)
5/10 Gerald Hodges, LB (Penn State)
5/17 Miguel Maysonet, RB (Stony Brook)
5/23 Levine Toilolo, TE (Stanford)
5/28 Ace Sanders, WR (South Carolina)
6/16 Aaron Mellette, WR (Elon)
7/18 Jasper Collins, WR (Mount Union)

Az első 4 ember az lett akit akartam, A négy 5. körös picknél 50%ban azok kerültek hozzám(Hodges, Maysonet) amit akartam.
Összességében nem rossz, kíváncsi leszek, hányan lesznek ebből a 11ből draftolva a héten és mikor.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
colts

1_19 Carradine - megérte a feltrade, nagy favoritom Tanky, a tegnapi pro dayen már úgy szaladt mint fénykorában. Sokan fosnak tőle hogy 1yearwonder, de JuCoban is alázott szóval JPP jellegű szellemírtást várok tőle.
2_22 Pugh - Ő és Barrett Jones közt agyaltam, de láttam, hogy az alabamaira nincs hajlandósága a többieknek így ő jött. Alulértékelt LT prospect, a felmérők nem az ő világa de az idény végén már nagyon reménykedtek benne a scoutok, hogy kijöjjön. Szerintem kezdő lesz újoncként.
3_22 B. Jones - verszatilis, rutinos és király. Remélhetőleg egy év múlva kivághatom az egyik drága linemanem miatta.
4_10 Lattimore - redshirt.
5_25 Bass - pass rush geci! sleeper
6_32 Vernon - Duke! Szerintem a Denver draftolja majd, jó lesz.
7_32 Stewart - pass rush geci! sleeper
7_45 Bryant pass rush geci! sleeper

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Tampa Bay draft elemzés a biased GM által:

1/5 : Star Lotulelei, DT (Utah): nem számítottam arra, hogy még bennt lesz de örültem neki. DT óriási need volt, Starkssal párban szerintem elég pöpecek lettek.
1/16: Kristóf olyan ajánlatot tett, hogy nem igazán tudtam nemet mondani, az mondjuk segített, hogy a fő kiszemeltjeim nem voltak már benn.
1/30 Zach Ertz, TE (Stanford): Döme 3 pickkel előttem halászta el Eiffertet, B opció Brown lett volna akit előlem vitt el Gabtsi. Need volt, nem bánom.
2/3: DeAndre Hopkins, WR (Clemson) kellett WR is, úgy vélem Hopkins jó lesz.
2/15. Eddie Lacy RB (Bama): itt páran értetlenkedtek, de akartam egy zúzós backet is, mert igazából nem volt igásló futóm, remélem Lacy az lesz. Szerintem kb a helyén vittem.
2/26: Sam Montgomery, DE (LSU) De is need volt, örültem h még benn volt Montgommery, szerintem kis steal
3/19 Logan Ryan, CB (Rutgers): jó kis fizikális CB nagyon kellett egy ilyen is, meg is lepődtem h senki sem vitte előlem.
3/30 TLeon McFadden, CB (San Diego State) CB-ből sosem elég szóva jött még egy
4/4 Zaviar Gooden, OLB, (Missouri): Egyetlen égető needem volt még az OLB, sajnos ez a legjobb amit sikerült kihoznom, de látok fantáziát goodenben.
4/9 Alvin Bailey, OG (Arkansas) OG depth, brutál mauler disznó szeretjük az ilyet
4/20 Shamarko Thomas, S, (Syracuse): jó kis ütközőgép, kell a vérfrissítés S poszton
4/24 Landry Jones, QB (Oklahoma): nyilván backupnak érkezett, szerintem megvan az a cast körülötte, h ha pályára lép nem fog csődöt mondani. IRL szerintem korábban elviszi valaki
5/15 Bennie Logan, DT (LSU) Dt poszt továbbra is karcsú maradt, cserének, rotációba jó lesz aztán meglátjuk hova alakul a srác
5/22 Oday Aboushi, OT (Virginia): Ha minden jól alakul akkor hasznos OT csere lesz
6/36 Jake Knott, OLB (Iowa State): OLB depth, prospect játékos, fehér, szeretjük
7/11 Ray Ray Armstrong, S (Miami) Az egész draftom köré épült, buta mint a föld, de keményet üt. Valszeg egy snapet sem fog játszani az NFL-ben 😊

Összességében elégedett vagyok, OLB poszt bosszant csak, de az biztos h erősebb lett a csapat mint draft előtt
jöhet a sav 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
röviden most, hosszabban majd valszeg csak az irl draft után:

1/16: Tavon Austin, WR (WVU)
3/3: Ryan Nassib, QB (Syracuse)
3/26: Cornelius Washington, DE (Georgia)
5/9: David Bakhtiari, OL (Colorado)
5/27: Josh Boyd, DT (Mississippi State)
6/8: Latavius Murray, RB (Central Florida)
6/33: Luke Marquardt, OT (Azusa Pacific)
7/2: Demetrius McCray, CB (Appalachian State)
7/14: Jeff Locke, P (UCLA)
7/42: Steve Beauharnais, LB (Rutgers)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
3/36 Devin Taylor DE - project játékos, de itt már belefért, ráadásul itt kicsit bele is kavarodtam, hogy mit is akarok csinálni, kicsit vészmegoldás voltsomoskovig
Taylor a classod legkiforrottabb játékosa, és ő a projekt? 😀Höri
Úgy értettem a projektet, hogy DE poszton a Graham, Osi, Kiwanuka, Mincey névsorral nyugodtan megvagyok, agyis mindegy, hogy mi lesz Taylorral, nem első évben kell produkálnia, hanem ráérek kivárni, mi lesz vele IRL 1-2 szezon alatt.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
enyim:
1 20 Sheldon Richardson DT Missouri
top3 DT közül bíztam h vki bennmarad. nem gondoltam volna h reális, de sikerült.

2 23 D.J. Hayden CB Houston
kell CB depht. Hayden ugyis 1.körös lesz mert mindig huzok vkit nem első körben aki IRL az lesz 😀 (Duane Brown, Lawrence Jackson, Phil Taylor, Bruce Irvin)

5 16 Lavar Edwards DE LSU
DE v S-t akartam. mivel minden szimpatikus S kiment, így maradt a DE. Belőle még lehet is értelmes NFL játékos

6 19 Dustin Hopkins K Florida State
K kell. jött a legjobb

7 22 Jawan Jamison RB Rutgers
Knile Davist akartam pont kiment előttem. gyorsan kellet választanom.braxa88
1/20-hoz nagy grat, én top10-ben is vittem volna, ha véletlen van ott pickem 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Akinek kő egy alighasznált idióta RB, Blount olcsóért vihető

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3/36 Devin Taylor DE - project játékos, de itt már belefért, ráadásul itt kicsit bele is kavarodtam, hogy mit is akarok csinálni, kicsit vészmegoldás voltsomoskovig
Taylor a classod legkiforrottabb játékosa, és ő a projekt? 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
enyim:
1 20 Sheldon Richardson DT Missouri
top3 DT közül bíztam h vki bennmarad. nem gondoltam volna h reális, de sikerült.

2 23 D.J. Hayden CB Houston
kell CB depht. Hayden ugyis 1.körös lesz mert mindig huzok vkit nem első körben aki IRL az lesz 😀 (Duane Brown, Lawrence Jackson, Phil Taylor, Bruce Irvin)

5 16 Lavar Edwards DE LSU
DE v S-t akartam. mivel minden szimpatikus S kiment, így maradt a DE. Belőle még lehet is értelmes NFL játékos

6 19 Dustin Hopkins K Florida State
K kell. jött a legjobb

7 22 Jawan Jamison RB Rutgers
Knile Davist akartam pont kiment előttem. gyorsan kellet választanom.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Detroit Lions:
1/23. Damontre Moore, OLB (Texas A&M)
3/12. Da'Rick Rogers, WR (Tennessee Tech)
3/23. Jordan Poyer, CB (Oregon State)
3/31. Stedman Bailey, WR (West Virginia)
5/21. Brandon Jenkins, OLB (Florida State)
6/21. Johnny Adams, CB (Michigan State)
7/21. John Boyett, S (Oregon)
7/35. Colby Cameron, QB (Louisiana Tech)

Holnap (ma) majd részletesebben.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én 4 szar pickből is behúztam 4 All-Prót, ráadásul kettőt Tennessee-ből. Talán a tavalyi bravúrjaimat is felülmúltam, várom az ünneplő hordákat Nashville utcáin (ha mr Rinne mostanában ilyen ergya).

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem volt valami sok mozgástér, az első 5. körben csak egy pick (na azért Joe Thomas, Gronko, Reggie Nelson és Mike Martin miatt azért nem bánom), ez lett, majd valamikor kiértékelem bővebben
3/17. Jamie Collins, OLB (Southern Mississippi)
6/12. Vinston Painter, OT (Virginia Tech)
6/27. Vince Williams, ILB (Florida State)
7/3. Lawrence Okoye, DT (-)
7/20. Knile Davis, RB (Arkansas)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
1/1 Minnesota Vikings: Geno Smith, QB (West Virginia)
2/32 Minnesota Vikings (from Colts): Baccari Rambo, S (Georgia)
3/32 Minnesota Vikings (from Colts): Khaseem Greene, LB (Rutgers)
4/22 Minnesota Vikings (from Browns, Dolphins): Xavier Nixon, OT (Florida)
5/8 Minnesota Vikings: Jordan Hill, DT (Penn State)
6/7 Minnesota Vikings: Tavarres King, WR (Georgia)
7/6 Minnesota Vikings: Lerentee McCray, LB (Florida)
7/38. Minnesota Vikings: Etienne Sabino, LB (Ohio State)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
1/15 Jacksonville Jaguars: Kenny Vaccaro, S (Texas)
2/20 Jacksonville Jaguars (from Patriots): Menelik Watson, OT (Florida State)
3/21 Jacksonville Jaguars (from Lions): Dwayne Gratz, CB (Connecticut)
4/13 Jacksonville Jaguars (from Browns): Montee Ball, RB (Wisconsin)
4/19 Jacksonville Jaguars (from Chargers): Matt Scott, QB (Arizona)
5/26 Jacksonville Jaguars (from Cowboys, Steelers): DeVonte Holloman, LB (South Carolina)
6/24 Jacksonville Jaguars (from Titans): Michael Williams, TE (Alabama)
7/13 Jacksonville Jaguars: Marcus Cromartie, CB (Wisconsin)
7/37. Jacksonville Jaguars: Rod Sweeting, CB (Georgia Tech)

Nem egészen ezt terveztem. Majd meglátjuk mi lesz belőle.Szegecs
UConn!
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
1/15 Jacksonville Jaguars: Kenny Vaccaro, S (Texas)
2/20 Jacksonville Jaguars (from Patriots): Menelik Watson, OT (Florida State)
3/21 Jacksonville Jaguars (from Lions): Dwayne Gratz, CB (Connecticut)
4/13 Jacksonville Jaguars (from Browns): Montee Ball, RB (Wisconsin)
4/19 Jacksonville Jaguars (from Chargers): Matt Scott, QB (Arizona)
5/26 Jacksonville Jaguars (from Cowboys, Steelers): DeVonte Holloman, LB (South Carolina)
6/24 Jacksonville Jaguars (from Titans): Michael Williams, TE (Alabama)
7/13 Jacksonville Jaguars: Marcus Cromartie, CB (Wisconsin)
7/37. Jacksonville Jaguars: Rod Sweeting, CB (Georgia Tech)

Nem egészen ezt terveztem. Majd meglátjuk mi lesz belőle.


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
7/20? Zsír, úgyis őt is be akartam húzni, lehet beírni a Patshez 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Na, ez jött össze idén:

2/2 Jonathan Cyprien S - őt mindenképpen akartam, egy kis feltrade-et megért, mint kiderült, Ork vitte volna
2/7 Robert Woods WR - a nagy számok törvénye alapján, meg mert jó lesz
2/11 Kawann Short DT - ez volt az egyetlen igazi hiányposztom, próbáltam feltrade-elni Richardsonért vagy Sylvester-ért, de nem jött össze, de azért Short se rossz
3/14 Brandon Williams DT - dupláztam DT posztra, Williams elég komoly fizikummal rendelkezik, aztán majd kiderül, mi lesz belőle
3/36 Devin Taylor DE - project játékos, de itt már belefért, ráadásul itt kicsit bele is kavarodtam, hogy mit is akarok csinálni, kicsit vészmegoldás volt
4/31 JJ Wilcox S - kell a friss erő S posztra, mert nem voltam túl elégedett az állománnyal, itt eredetileg Fragelt akartam, akit 2-vel előttem vett ki gabtsi
6/30 Lonnie Pryor FB - kellett egy FB
7/20 Earl Watford G - ígéretes OL alapanyag, egy ilyet mindig tartok a PS-ben

Összességében elégedett vagyok, DT és S posztra dupláztam, ez is volt a terv, Woods majd Jeffery-vel elmeccseli, hogy kiből lesz hosszabb távon starter WR, a többiek meg inkább projectnek jöttek, mert igazi hiányposztom nem volt.
QB-k mindig előttem mentek ki, reachelni meg nem akartam senkiért.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, most hogy oldom meg a 7. körbe trade-et máshogy
A sima trade nem tetszik Hörinek, szal csak azt tudom megcsinálni, hogy ott behúzzák, és elcseréli velem
Am két éve is így volt Dömével trade-em, hogy ő húzta be nekem, én meg neki

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
erdekes. lehet olyan jatekost cserelni, akinek meg szerzodese sincs ? 😮

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jaja, véletlenül be volt kapcsolva a Wyatt szűrőSzegecs
Ez vicces volt legalább
Amúgy nem

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
jaja, véletlenül be volt kapcsolva a Wyatt szűrő


The response must be equal to the threat.