NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 816
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Hát, p*csön is szúrnám magam egy ilyen drafttal, főleg Lacy kell nagyon, a Spiller-Dwyer-Pierre Thomas sorba pont egy ilyen "ígéretes" HB kell még. 😀

De azért köszi a munkát.somoskovig
rohogtunk nagyon h te mit szolnal ehhez a drafthoz 😀 lacit en huztam neked, mert szvsz nem lett volna megfelelo ott es a nagyon brutal alex smith-blaine gabbert qb parost barmi aron megkell tamogatni. faladba hova huzzon az ember, elkapokkal nincs tulzottan baj, olyat aki egybol kezdo lehetne nemigen sikerulne huzni a 2. korben, egy ilyen zuzatoparaszt viszont jol jonne a futoid koze.MMMS
Az jó, csak egyszerre 4 HB-t úgyse tudnék pályára tenni... 😊 Zúzatóparasztot meg majd 6. körben húzok, ha nagyon kell, egyébként előbb vinném Lattimore-t is a 2. körben, mint Lacy-t.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hmm még megfontolom Barkley draftolását.
Köszi a munkát srácok!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Hát, p*csön is szúrnám magam egy ilyen drafttal, főleg Lacy kell nagyon, a Spiller-Dwyer-Pierre Thomas sorba pont egy ilyen "ígéretes" HB kell még. 😀

De azért köszi a munkát.somoskovig
rohogtunk nagyon h te mit szolnal ehhez a drafthoz 😀 lacit en huztam neked, mert szvsz nem lett volna megfelelo ott es a nagyon brutal alex smith-blaine gabbert qb parost barmi aron megkell tamogatni. faladba hova huzzon az ember, elkapokkal nincs tulzottan baj, olyat aki egybol kezdo lehetne nemigen sikerulne huzni a 2. korben, egy ilyen zuzatoparaszt viszont jol jonne a futoid koze.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Hát, p*csön is szúrnám magam egy ilyen drafttal, főleg Lacy kell nagyon, a Spiller-Dwyer-Pierre Thomas sorba pont egy ilyen "ígéretes" HB kell még. 😀

De azért köszi a munkát.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nincs valakinek egy big board-ja ekszcelben?Farky
Még a mock draft game-re csinált, de abból kihagytam azokat, amelyik posztokra biztos volt h nem húzok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nincs valakinek egy big board-ja ekszcelben?Farky
túl korai

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nincs valakinek egy big board-ja ekszcelben?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem ez így tetszene asszem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
kaptam 2 olyat a mockba aki szerintem ordas bust lesz, így legalább nem kell szmókszkrínelnemHöri
akkor miert csinalod ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kaptam 2 olyat a mockba aki szerintem ordas bust lesz, így legalább nem kell szmókszkrínelnem

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ha vki első kör végét eladna majd a draft közben az kereshet pm-ben, hogy megbeszélhessünk vmi kondíciót, hátha
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Az a baj, hogy az egész napot végigmelózom előtte és mind fizikálisan, mind idegileg ki leszek, de a hangulat majd biztosan kárpótol 😉Egon
6-8 sört javaslok és akkor nem lehet gond 😊BaltimoreDefense
+1 kis kokó 😀Rataxes
jah az illetgális stimulálószereken felül gondoltam 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha odáig senki nem hibázik senki, az 5. körben lehet én leszek az. Van 4 pickem kevesebb mint 20 hely difivel. Tuti bele fogok zavarodni. 😀iktriad
csalódott vagyok, hogy vannak olyan jelöltjeid akik másnak is kellenek majdHöri
Ez van. De majd draft előtt kikérem Gene Smith véleményét is a kedvedért.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha odáig senki nem hibázik senki, az 5. körben lehet én leszek az. Van 4 pickem kevesebb mint 20 hely difivel. Tuti bele fogok zavarodni. 😀iktriad
csalódott vagyok, hogy vannak olyan jelöltjeid akik másnak is kellenek majd

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha odáig senki nem hibázik senki, az 5. körben lehet én leszek az. Van 4 pickem kevesebb mint 20 hely difivel. Tuti bele fogok zavarodni. 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az a baj, hogy az egész napot végigmelózom előtte és mind fizikálisan, mind idegileg ki leszek, de a hangulat majd biztosan kárpótol 😉Egon
6-8 sört javaslok és akkor nem lehet gond 😊BaltimoreDefense
+1 kis kokó 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tippek, hogy ki lesz az első, aki olyat ír be aki már kiment?

amadeus a favorit, de hátha van valakinek wildcardabb tippjeHöri
Szaba
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tippek, hogy ki lesz az első, aki olyat ír be aki már kiment?

amadeus a favorit, de hátha van valakinek wildcardabb tippje

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Az a baj, hogy az egész napot végigmelózom előtte és mind fizikálisan, mind idegileg ki leszek, de a hangulat majd biztosan kárpótol 😉Egon
6-8 sört javaslok és akkor nem lehet gond 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a baj, hogy az egész napot végigmelózom előtte és mind fizikálisan, mind idegileg ki leszek, de a hangulat majd biztosan kárpótol 😉Egon
Az pech. 😕 De reméljük, a hangulat tényleg kárpótol majd.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Az a baj, hogy az egész napot végigmelózom előtte és mind fizikálisan, mind idegileg ki leszek, de a hangulat majd biztosan kárpótol 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hangulat majd ébren tart, nem kell nagyon más stimulálóeszköziktriad
egy NFL fannak bizonyára hatalmas kihívás éjfélig ébren maradni. Ezt minden évben le kell szögezniHöri
De Egon (bá) lehet már picit idősebb, és ő hamarabb kifárad, mint mi fiatal sihederek. 😂
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Azt hiszem az a Clay Matthews szerződés nem erősítette az esélyeimet a jövő évi hosszabbításra. 😀Schleck
Én mondjuk IRL-nél drágábban hoztam vissza NaVorrot, ha ez mond valamit. 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A hangulat majd ébren tart, nem kell nagyon más stimulálóeszköziktriad
egy NFL fannak bizonyára hatalmas kihívás éjfélig ébren maradni. Ezt minden évben le kell szögezni

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hiszem az a Clay Matthews szerződés nem erősítette az esélyeimet a jövő évi hosszabbításra. 😀