NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 815
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyságrendileg mennyi idő szokott lenni a draft?
Csak azért, hogy hogy készüljek ébren tartókkal 😉Egon
A hangulat majd ébren tart, nem kell nagyon más stimulálóeszköz. Úgy tudom legendás oltások mennek oda-vissza a GM draftokon.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4 óra

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Nagyságrendileg mennyi idő szokott lenni a draft?
Csak azért, hogy hogy készüljek ébren tartókkal 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fogalmam sincs, miért rémlett 21-re a draft kezdete, 20.30-ig egész biztosan meló, talán 21-kor már be tudok kapcsolódni, de mivel 3/17 az első pickem, annyira nem számít, úgysem 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mivel profifutballjátékosdöme nem lesz jelen, így én húzok majd neki a drafton. Reklamációnak helye nincs.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
akkor legalább írhatnál azokról, én szívesen olvasnám 😊
(annak ellenére is, hogy nem tartozom az ilyen csapatok közé)kristof
- Bills: DL-re 70 millió, mindenhova máshova vetmines arc) - szíjjelsackelünk köcsög.. mertha nem, akkor TD.
- Skins: kiveszünk egy lapot Les Miles könyvéből, és megpróbálunk a konstans "27 men on the field" defense-zel aratni. Ráadásul enyhe TE fetizismus is jellemzi őket, éljen BB.
- Titans: backup linebacker hadsereg, több LB-je van mint a Washingtonnak, ami kifejezetten impresszív!
- Panthers: Flacco és a 40 WR, bár Stevie egyedül többet keres mint a másik 39.
- Frisco: mindenhol 2-deep csapat, még QB poszton is! Na jó, öö.. DT-ből összesen van kettő.

Sajnos én Grubbs eladásával kicsit lecsökkentettem az OL-dominanciámat, így már nem annyira kiugró az ott elköltött pénzmennyiségem.. de lehet hogy 1/12-re még elviszim a két állat OG valamelyikét, ha lecsúszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
lehet tévedek de mintha valami cowboysos arc mondta volna (talán jimmy johnson)

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
egy kozos van ezekben a csapatokban: senki sem nyerni akar, hanem nem akar kikapni.MMMS
elértük a profik szintjét!Höri
ezt az egy dolgot nagyon jol mondta meg meg amugy darth belicsek. a liga tobb, mint 2/3aval erdemtelen foglalkozni, mert ugyis magukat szurjak tokon. es tenyleg. nekem is a pat white-os szezonom volt a legkiralyabb eddig, 1/2re ledraftoltam a 3. embert a dt rotaciomba.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy kozos van ezekben a csapatokban: senki sem nyerni akar, hanem nem akar kikapni.MMMS
elértük a profik szintjét!

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
akkor legalább írhatnál azokról, én szívesen olvasnám 😊
(annak ellenére is, hogy nem tartozom az ilyen csapatok közé)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
12 csapat utan elment a kedvem az egesztol. nem lesz ebbol lofaszsem.

bocs, de eleinte tenyleg jo mokanak tunt. aztan amikor egymas utan kb 5x irod le ugyanazt, espedig
"hat a szezon a qbn mulik, meg a napholdcsillagok allasan, a playhivason (kinek csal a madden nepnyelvre leforditva) es h mekkorat fingott aznap a 47. sorban ulo 53 nezo egyuttveve", na az mar annyira nem poen. kurva atlagos egy csomo csapat, mert nincs arculatuk. mindenki igyekszik sehova sem vallalhatlan arcot rakni a kezdobe, igy alig-alig vannak olyan csapatok, akikrol megtudod mondani h mit akarnak jatszani, mert sehova sem megy kifejezetten sok love, hanem szepen elosztva, mintha ez igy mukodne. egy kozos van ezekben a csapatokban: senki sem nyerni akar, hanem nem akar kikapni. azokat a csapatokat pedig kb egy kezemen megtudom szamolni, ahol a lyukak foldozgatasa helyett latszik is vmi torekves a jatekosok overall rankingjen kivuli feszulest leszamitva.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Fake ugye nem késeltek meg a norvégok lomtalanítás közben?briareos
na jó, ki jön velem kimenteni?
kell egy furgon a vasakat hozom én

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
lesze PR?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4. és 6. körös picket árulok ha valaki szeret draftolni

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Most tudatosult bennem, hogy szabit kell adnom magamnak a draft miatt.... mind1, úgyis gyűlölöm a reggelest 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még nem vezettük be szerintem a dupla cutot... elvileg 2013-ra is csak 1.56mm a bünti Jennings után, nem?Igor
neuman már renitens, neki minden dupla

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Még nem vezettük be szerintem a dupla cutot... elvileg 2013-ra is csak 1.56mm a bünti Jennings után, nem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Fake ugye nem késeltek meg a norvégok lomtalanítás közben?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Több éves szerződés esetén a dupla büntetés az idei évre vonatkozik vagy mindegyik évre?Newman
a kérdés, amin még sose kellett agyalni.

jövőre írd be simával, hátha ott még cap alatt vagy

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Több éves szerződés esetén a dupla büntetés az idei évre vonatkozik vagy mindegyik évre?

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
aki hiányt szenved idei pickekből keressen nyugodtan

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
dc friss

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha még nem jutottál el hozzám, valamikor a nap során megpróbálom még berakni, de amiatt feleslegesen ne várj azért

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Csinálom a Bills-t, ha átküldöd.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ok ez, egy csapatot megirni 10-15 p. elkezdtem ebed utan viccbol, de jo moka, ugyh vegigkuldom. ma mar vsz nem folytatom, csak hnap posztolom 1 oder 2 adagban. csinalok inkabb barmilyen gyokerseget, csak lomtalanitani ne kelljen mar hnap ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.