GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
ütős a wr sorodSzegecs
A védelemre épít 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
nemtom mit izgultok, ha ott van AJ Jenkins gond nem lehet
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nyugi kristof, az én WR-soromnál jobb 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ütős a wr sorodSzegecs
félsz a Hill, Hankerson, Hixon hármastól?
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ütős a wr sorod


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hmm, egész hamar "végeztem" az idei szezonnal, komolyabb lyuk nem maradt (ahogy első két körös draft pick sem 😀), már csak 2-3 csere kell a draftról és kész vagyok 😊 nem mondom, hogy jó csapat de szvsz az eddigi legerősebb Browns lesz az idei, ennek örömére itt egy friss (de még nem teljesen részletes) DC ha vkit érdekel.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, ezt a hsz.-t mintha kihagytad volna a trackerből:
 bowl.hu/forum/manager_jatek/free_agent_licit/792066
Rolando McClain a Saintstől kisebb bidet kapott, és a Nate Collins/Amobi Okoye páros sincs hozzám írva pedig Ők nem kaptak mástól ajánlatot.Rataxes
az előfordulhat, biztos miközben olvastam jött egy új offer ez meg oldalt ugrott a lapozásnál

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Höri, ezt a hsz.-t mintha kihagytad volna a trackerből:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Free Agent Licit - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Rolando McClain a Saintstől kisebb bidet kapott, és a Nate Collins/Amobi Okoye páros sincs hozzám írva pedig Ők nem kaptak mástól ajánlatot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Toca velem is megesett mar hasonlo, mint most veled, en akkor megerto voltam. Lehetseges h most ezert neznek el ezt nekem ? Ki tudja ... De ha neked ez annyira faj, akkor legy boldog es vidd el, elvegre ez verre megy ...
Mellesleg tudod van ember, akinek olyan meloja van h nem tud a neten logni folyton, hiaba van a telefon a zsebeben 😉 Erre kertem meltanyossagot, nem arra h feledekeny vagyok.MMMS
Nem veled van bajom, nyomjad csak nyugodtan tovább, az eljárás nem tetszik. Mert mondjuk nem te és höri licitáltatok ha nem én és te. Nem szeretem, ha felülről szólnak bele a dolgokba, meg lehet kérdezni azt is aki ilyenkor éppen szívna. Nah mindegy.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Williams akkor most elkelt vagy nem?Rajna
nem

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Toca velem is megesett mar hasonlo, mint most veled, en akkor megerto voltam. Lehetseges h most ezert neznek el ezt nekem ? Ki tudja ... De ha neked ez annyira faj, akkor legy boldog es vidd el, elvegre ez verre megy ...
Mellesleg tudod van ember, akinek olyan meloja van h nem tud a neten logni folyton, hiaba van a telefon a zsebeben 😉 Erre kertem meltanyossagot, nem arra h feledekeny vagyok.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
De jó h a trackert néztem Sidbury-nél és abban a hitben voltam h az enyém és nem jött rá más licit, ezért én sem tettem rá, most meg látom h elkelt és a Chargersnél van. Faxa...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Williams akkor most elkelt vagy nem?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Tudom, h par perccel kicsusztam a Lofton licittel a 24 orabol, de kerhetem h ervenyes legyen ? A fejemben volt egesz nap, csak nem volt semmi idom eddig ... A Kroy bid mar elore megvolt irva ezert tudtam kiposztolni ezzel ellentetben.MMMS
okHöri
Egyébként a határidők kurvára nem azért vannak hogy betartsuk őket. 24 óra a határidő elkésett mi a pöcsért licitelhet rá mert a fejében volt ?
IRL is a Broncos fejében volt hogy hosszabítani kéne, de elbaszták, hihetetlen itt már úgy lehet csűrni csavarni a szabályokat ahogy akarja bárki...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom, h par perccel kicsusztam a Lofton licittel a 24 orabol, de kerhetem h ervenyes legyen ? A fejemben volt egesz nap, csak nem volt semmi idom eddig ... A Kroy bid mar elore megvolt irva ezert tudtam kiposztolni ezzel ellentetben.MMMS
ok

szolgálati közlemény: a szerződéseket csak a FA időszak végén rom majd be

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Tudom, h par perccel kicsusztam a Lofton licittel a 24 orabol, de kerhetem h ervenyes legyen ? A fejemben volt egesz nap, csak nem volt semmi idom eddig ... A Kroy bid mar elore megvolt irva ezert tudtam kiposztolni ezzel ellentetben.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Ricardo Mathews bent van az elkeltek között nálam meg az aktuális ajánlatok között Toca-nál. Az enyémet nem aktuális már.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ware 6,5-ért az enyém


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
beszerkesztettem az elkelők listáját is, mostantól lehet reklamálni

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Briareosnak dolga van szóval a maradék front7-t én fogom adminisztrálni. Jönni fog új bejegyzés nem soká

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur

|  bowl.hu/forum/manager_jatek/keres-kinal/674039 |


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hat ez van 😊 tavaly a kedvenc playamra licitalsz, most meg kényszer helyzetben vagyok nemileg,de jobb cap helyzetben mint tavaly.

Nem direkt, de jó az izlesed 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
gabtsi, Veled lassan minden évben összeakadunk valakin, asszem Veled volt a Leon Hall bidwar is... 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
PFR szerint játszott Hanson safety-t is:
 www.pro-football-reference.com/players/H/HansJo20.htm
PFF-nél mondjuk egy snappel sem szerepel a safety szekcióban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
az sem gondoltam volna h Ware ilyen olcsó lesz