NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erin Andrews
ESPN -> FOXjjncaa
Csak NCAA, vagy NFL közvetítésekben is elő fog fordulni?

Update: most olvasom, hogy még nem 100% hogy odamegy.
Ha összejön, akkor egy esetleges Gus Johnson play-by-play és Erin az oldalvonal melletti crew ütös kombó lenne.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Erin Andrews
ESPN -> FOX


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
ez lehetett volna a menetrend most szilveszterkor/újév napján 😊 (aláhúzva a két elődöntő)

• Dec. 31, 1 p.m. Chick-fil-A: No. 11 Clemson (10-3) vs. No. 13 Baylor (9-3)
• Dec. 31, 4:30 p.m. Cotton: No. 9 South Carolina (10-2) vs. No. 10 Boise State (11-1)
• Dec. 31, 8 p.m. Fiesta: No. 2 Oklahoma State (11-1) vs. No. 3 Alabama (11-1)
• Jan. 1, 1 p.m. Sugar: No. 6 Arkansas (10-2) vs. No. 7 Kansas State (10-2)
• Jan. 1, 5 p.m. Rose: No. 5 Stanford (11-1) vs. No. 8 Wisconsin (11-2)
• Jan. 1, 8:30 p.m. Orange: No. 1 LSU (13-0) vs. No. 4 Oregon (10-2)

finom 😊jjncaa
Minden nagy meccset azért nem kellene ebbe a két napba sűríteni. De felőlem jöhet a szilveszteri PO-elődöntő.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
pont ez a baj, szilveszterkor olyan régen rúgtam már be társaságban 😀 hiányzik, de ezzel megpecsételődött a sorsom 😀Habi
Én sose voltam oda ezért a szilveszteri felhajtásért, berúgni bármikor lehet, és úgysem szól másról az egész. De 2014-15-ben pl. pont jól jön ki, hogy elseje csütörtök, másodika péntek, úgyhogy meg lehetne oldani, hogy azok se járjanak rosszul, akik 31-én a hagyományos módon akarják "ünnepelni az újévet".vassadi
ez lehetett volna a menetrend most szilveszterkor/újév napján 😊 (aláhúzva a két elődöntő)

• Dec. 31, 1 p.m. Chick-fil-A: No. 11 Clemson (10-3) vs. No. 13 Baylor (9-3)
• Dec. 31, 4:30 p.m. Cotton: No. 9 South Carolina (10-2) vs. No. 10 Boise State (11-1)
• Dec. 31, 8 p.m. Fiesta: No. 2 Oklahoma State (11-1) vs. No. 3 Alabama (11-1)
• Jan. 1, 1 p.m. Sugar: No. 6 Arkansas (10-2) vs. No. 7 Kansas State (10-2)
• Jan. 1, 5 p.m. Rose: No. 5 Stanford (11-1) vs. No. 8 Wisconsin (11-2)
• Jan. 1, 8:30 p.m. Orange: No. 1 LSU (13-0) vs. No. 4 Oregon (10-2)

finom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
blogom "új" címe mától: jjncaa.amfoci.hu
😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Erről az egész playoff-fordulatról a kecske-káposzta ugrott be. A szurkolók örülnek, a nagy konfok teletömik a zsebüket, csak úgy tűnik, megint éppen a "kiscsapatok" maradnak ki a táncból.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
pont ez a baj, szilveszterkor olyan régen rúgtam már be társaságban 😀 hiányzik, de ezzel megpecsételődött a sorsom 😀Habi
Én sose voltam oda ezért a szilveszteri felhajtásért, berúgni bármikor lehet, és úgysem szól másról az egész. De 2014-15-ben pl. pont jól jön ki, hogy elseje csütörtök, másodika péntek, úgyhogy meg lehetne oldani, hogy azok se járjanak rosszul, akik 31-én a hagyományos módon akarják "ünnepelni az újévet".
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
annyira nem szeretem, ha szilveszterkor jó bowl game van, ha meg egyenesen elődöntő lesz 1én éjszaka, az nagyon fel fogja baszni az agyamatHabi
hát ha a Rose Bowlt nem nézted eddig, akkor már amúgyis szégyellheted magadjjncaa
nézem én, nincs életem ősszel-télen 😀
pont ez a baj, szilveszterkor olyan régen rúgtam már be társaságban 😀 hiányzik, de ezzel megpecsételődött a sorsom 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
annyira nem szeretem, ha szilveszterkor jó bowl game van, ha meg egyenesen elődöntő lesz 1én éjszaka, az nagyon fel fogja baszni az agyamatHabi
hát ha a Rose Bowlt nem nézted eddig, akkor már amúgyis szégyellheted magad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
annyira nem szeretem, ha szilveszterkor jó bowl game van, ha meg egyenesen elődöntő lesz 1én éjszaka, az nagyon fel fogja baszni az agyamat


JT Daniels fan
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
Four-Team, Seeded Playoff
[list=*]
  • Rotation of the semifinal games among six bowl sites and rotation of the championship game among neutral sites. The championship game will be managed by the conferences and will not be branded as a bowl game.
  • Creation of a selection committee that will rank the teams to play in the playoff, giving all the teams an equal opportunity to participate. Among the factors the committee will value are win-loss record, strength of schedule, head-to-head results, and whether a team is a conference champion.
  • Enhance college football by playing the semifinals New Year’s Eve or New Year’s Day. The date of the first semifinal games will be either Wednesday, December 31, 2014, or Thursday, January 1, 2015.
  • Planning the new format to cover a twelve-year term, from the 2014-2015 season through the 2025-2026 season.
  • Eliminating the "automatic qualification" designation.
  • [/list]
    Among additional matters to be decided later are the name of the new event; the composition of and procedures for the selection committee; the final funding formula; and which bowls will participate as rotating hosts of semi-final playoff games.
    több mint 11 éve
    empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
    ami valljuk be, az SEC-hez képest nem túl nehéz 😛kristof
    Ez igaz, ettől függetlenül tanulmányilag a Big Ten és a Pac-12 a két legszínvonalasabb konf.empty taxi
    Az első vonalban. Egyébként persze a Borostyánliga.Dzsokijuing
    Való igaz lehagytam ezt a kitételt.


    Madden hates me.
    Trust, it f*cking hates me...
    több mint 11 éve
    Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
    (a Big Tenben azonban jóval nagyobb hangsúlyt helyeznek a tanulmányokra is)jjncaa
    ami valljuk be, az SEC-hez képest nem túl nehéz 😛kristof
    Ez igaz, ettől függetlenül tanulmányilag a Big Ten és a Pac-12 a két legszínvonalasabb konf.empty taxi
    Az első vonalban. Egyébként persze a Borostyánliga.

    Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
    Ha annak látod, ami,
    Sohasem hibázol.
    (Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
    több mint 11 éve
    empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
    (a Big Tenben azonban jóval nagyobb hangsúlyt helyeznek a tanulmányokra is)jjncaa
    ami valljuk be, az SEC-hez képest nem túl nehéz 😛kristof
    Ez igaz, ettől függetlenül tanulmányilag a Big Ten és a Pac-12 a két legszínvonalasabb konf.


    Madden hates me.
    Trust, it f*cking hates me...
    több mint 11 éve
    Törölt felhasználó
    (a Big Tenben azonban jóval nagyobb hangsúlyt helyeznek a tanulmányokra is)jjncaa
    ami valljuk be, az SEC-hez képest nem túl nehéz 😛
    több mint 11 éve
    r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
    jj!

    valóban túlértékelt a big-ten, ahogy höri írja a blogjában vagy csak höri saját véleménye? te hogy látod?

    "Folytatódik a felzárkóztatás a túlértékelt csapatok szuperkonferenciájával, akik sose tudnak olyan jól focizni/küzdeni/drukkolni, mint a déli testvérek, de 2012-ben is valószínűleg halomra verik egymást öten-hatan az első helyért, az meg mindig izgalmas."Ventura
    gondolom a Wisconsin miatt kérded

    bár van benne igazság, nem árt tudni, hogy ez a "túlértékeltség" inkább az SEC-hez képest áll csak fenn, ha pusztán az eredményeket nézzük... miközben az előbbi legalább annyi pénzt és NFL prospectet termel, mint az SEC, a pályán nem tudják utóbbival az elmúlt években felvenni a versenyt (a Big Tenben azonban jóval nagyobb hangsúlyt helyeznek a tanulmányokra is)


    ---
    "Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
    több mint 11 éve
    Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
    jj!

    valóban túlértékelt a big-ten, ahogy höri írja a blogjában vagy csak höri saját véleménye? te hogy látod?

    "Folytatódik a felzárkóztatás a túlértékelt csapatok szuperkonferenciájával, akik sose tudnak olyan jól focizni/küzdeni/drukkolni, mint a déli testvérek, de 2012-ben is valószínűleg halomra verik egymást öten-hatan az első helyért, az meg mindig izgalmas."

    Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
    --------------------------------------------------------
    több mint 11 éve
    Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
    Jeff Demps 4. idővel döntős 100 m-en az olimpiai válogatón. Top3ba kell kerülni, hogy ott legyen az olimpián. Szerintem Gay és Justin Gatlin elérhetetlen, de nagy szerencsével a többiek megverhetők. A döntő 1:48-tól lesz elvileg, azaz két órán belül.Schleck
    Demps 7. lett, viszont a texasi WR-nek, Marquise Goodwinnak összejött a kvóta távolugrásbanjjncaa
    Gyenge volt magához képest, de óriási idők születtek, a legjobbjával sem lett volna esélye.

    több mint 11 éve
    r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
    Jeff Demps 4. idővel döntős 100 m-en az olimpiai válogatón. Top3ba kell kerülni, hogy ott legyen az olimpián. Szerintem Gay és Justin Gatlin elérhetetlen, de nagy szerencsével a többiek megverhetők. A döntő 1:48-tól lesz elvileg, azaz két órán belül.Schleck
    Demps 7. lett, viszont a texasi WR-nek, Marquise Goodwinnak összejött a kvóta távolugrásban (megnyerve a kvalifikációt és személyes csúcsot felállítva)


    ---
    "Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
    több mint 11 éve
    Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
    Jeff Demps 4. idővel döntős 100 m-en az olimpiai válogatón. Top3ba kell kerülni, hogy ott legyen az olimpián. Szerintem Gay és Justin Gatlin elérhetetlen, de nagy szerencsével a többiek megverhetők. A döntő 1:48-tól lesz elvileg, azaz két órán belül.

    több mint 11 éve
    r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
    http://www.youtube.com/watch?v=lsSC2vx7zFQ&feature=related
    Vele mi most a helyzet?JayB
    egy szezont játszott az East Carolinában, de nemhogy nem kelt el a 2011-es Drafton, azóta sem kellett senkinek


    ---
    "Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
    több mint 11 éve
    JéBé Green Bay Packers 6 646
    http://www.youtube.com/watch?v=lsSC2vx7zFQ&feature=related
    Vele mi most a helyzet?
    több mint 11 éve
    vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
    Még a playoffról:
    http://cfn.scout.com/2/1197157.htmlvassadi
    kérdezni tőlem is lehet 😛jjncaa
    Ennyivel kevesebb kérdésre kell válaszolnod. 😛 😉
    több mint 11 éve
    r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
    Még a playoffról:
    http://cfn.scout.com/2/1197157.htmlvassadi
    kérdezni tőlem is lehet 😛


    ---
    "Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
    több mint 11 éve
    vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 579
    Még a playoffról:
    http://cfn.scout.com/2/1197157.html