2015 NFL Draft

2 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
széééééééééééééééép pick a Pantherstől- Rájuk fért Funchess után.
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
DJ Alexander 6-2 222, az új Brandon Browner 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 417 — LIGHTS OUT!
Bennett miért csúszik ennyit? Kit ölt meg?steelwolf
Reméljük iktriadot.

több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bennett miért csúszik ennyit? Kit ölt meg?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 417 — LIGHTS OUT!
Új első helyezettünk van akkor.

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
megvan az új leader: D.J. Alexander 731. 😀😀
amúgy 6'2" 233
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Alexander 731.

Stez: de, de jó nézegetni attól még. 😀
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Cardona Pats, Schleck 😀Dexxter Tailor
minden másra ott a MasterCard

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Nem pörög ez most lassabban, mint szokott?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tök mindegy, hogy a nagyszerű cbs hová sorolja a prospecteket, akiknek egyébként a harmadát nem ismeri?

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
David Mayo 422.Vrijbloed
És a mi FB sztárunk?Bazzani
307.Vrijbloed
steal

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
David Mayo 422.Vrijbloed
És a mi FB sztárunk?Bazzani
307.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 417 — LIGHTS OUT!
David Mayo 422.Vrijbloed
És a mi FB sztárunk?Bazzani
307

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 417 — LIGHTS OUT!
David Mayo 422.Vrijbloed
OLB között keresgettem, hogy nem találtam az 1000es listán xD

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
David Mayo 422.Vrijbloed
És a mi FB sztárunk?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
David Mayo 422.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, a Hawks megint hozott egy magas cornert 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Towsonos CB a Seahawksban. Vajon bejön nekik annyira, mint Terrance West a Brownsnak?😀
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
fetomy!
szerintem itt elsősorban abból lehet félreértés, hogy szakértőként aposztrofálod a közvetítésben megjelent embereket, holott mi itt mindannyian szurkolók vagyunk, semmilyen fizetést nem kapunk ezért cserébe, pusztán a saját szabadidőnkben, a saját örömünkre szerkesztjük a bowl.hu oldalát (illetve, hogy magyarul is minél többet lehessen olvasni erről a csodálatos sportágról). irreális elvárás, hogy az nfl.com-nál profibb cucc lesz, nem is tudom hol olvastál ilyeneket, hisz hiába tervezgetünk minden évben, látható, hogy technikai szinten, elsősorban az eszközöket tekintve erősen hadilábon állunk, egy bevétel nélküli oldal esetében ez nem is csoda. igyekeztünk jó hangulatban beszélgetni a draftról, saját szemszögünkből értékelni egy-egy választást, játékost, de ezt szent írásként kezelni elég nagy marhaság lenne bárki részéről. a mikrofonnal való szórakozás az első nap valóban gáz volt, de csak így lehetett megoldani, hogy a helyszínen lévők velünk egy időben értesüljenek az adott pickről. a visszajelzéseket egyébként mindenki másnak is köszönjük, jövőre igyekszünk még jobbak lenni, még több igényt kielégíteni, de most inkább készüljünk a harmadik napra, lesz miről beszélni 😊kristof
Szó szerint le lett írva, hogy a tiétek jobb közvetítés lesz, mint az nfl networké és ti jellemzitek egymást szakértőnek, nem én.

Azt viszont látom, hogy mindenféle kritikára továbbra is aduász, hogy "ingyen csinálom, ha belefingok a szádba azt is köszönd meg".

Mindegy. Igazából egyrészt be lett harangozva, hogy mennyire profi lesz, illetve olvastam itt ezt a legszínvonalasabb evör hozzászólást , alapvetően ezek miatt reagáltam egyáltalán. Ha úgy lett volna kezelve az egész, amilyen volt (baráti szórakoztató cucc) akkor eszem ágában nincs a korábbi hozzászólást megírni. Csak ez a "hú idén eszméletlen profi lesz" aztán nem az, majd "ja hát nem is terveztük annak" az szerintem nem jó dolog, inkább fogadni kellene a kritikát, mert abszolút nem fikázásból írtam a hsz-t.

Sőt szerintem nem kellene sok ahhoz, hogy profinak mondható legyen a dolog, a hozzászólásomból is szerintem lejön, hogy ha megfogadnátok 1-2 tippet, tanácsot akkor sokkal-sokkal faszább dolgot csinálhatnátok. Persze itt a reakciókból látom, hogy továbbra is az oviban vagyunk, ahol a káromkodás vicces és még én vagyok a gyökér, hogy meg mertem jegyezni. Meg hát amíg picit kéne hozzáteni és fasza lenne mégis megelégszünk azzal, hogy mindenre megmondjuk, hogy ingyen van pofa be, addig nem is lesz profi a dolog. Plusz nézői igény sincsen, mert akármi van a vége úgyis az, hogy "hú gyerekek legjobb evör!!!".

Hozzáteszem kár, hogy ettől függetlenül nem igénylitek a valóban profivá válást, mert vannak azért itt olyan emberek, akik alkalmasak lennének rá. De főleg az a zavaró, hogy néhány embernek akkora az egoja, hogy ha lát valamit ami nem pozitív akkor rögtön elmegy az agya, ha netán olyan írja, akivel már volt konfliktus akkor meg főleg. Utána pedig már értelmes társalgást nem lehet folytatni, mert jönnek az elmés "ne káromkodj mert jön fetomy és lelövi a streamet" jellegű hozzászólások, amik ékes példái annak, hogy kapsz egy jogos észrevételt, de túl nagy az arcod, hogy elfogadd. De nyugi, fetomy nem lövi le a streamet csak mert bazmeg nélkül nem tudod kifejezni magad 😊fetomy
óóóó a jó öreg fetomy... mindig kiragadja azt a részt a mondanivalóból, amit lehet csűrni-csavarni... a politikusok legékesebb fajtáját idézi fel. Egy biztos, kötözködésben meg hosszú hszekben verhetetlen...
hagyd már az embereket... érdekes, h mindig negatív véleményt olvasok tőled, akárhányszor látom a hszed... szerencsére nem gyakran. ne idegesítsen, h másnak megfelelő-e vagy sem a közvetítés. miért fáj neked, ha valaki dicséri őket. Csinálj jobbat és kész... akkor majd te leszel a menő. Bár...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hozzánk nem jön RB? 😛ZoliZoltán
Ott van AP. 😀iktriad
Hool?😛
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na mindegy csak bekell írnom 😀
szerkesztettem azóta a hsz-t 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ott az első punter, ráadásul underclassman!baggio
ráadásul NavyDrip
Clemsonos a punter, Cardona, a Pats új LSe a Navys.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
ott az első punter, ráadásul underclassman!baggio
ráadásul NavyDrip
a hosszú snapperunkat nem tudja überelni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ott az első punter, ráadásul underclassman!baggio
ráadásul NavyDrip
az a long snapper 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!