Bowl-szezon 2016/17

3 feliratkozó

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Valakii egy linket tud adni?
JozsaJr13
 wiz1.net/channel1
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos elég egyértelmű a meccs.
danyly
A YSU-t még ne írjuk le, mert a 4. negyedben képesek váratlan dolgokra, de egyelőre tényleg úgy tűnik, hogy érvénnyesül a papírforma.
iktriad
De ez a high snap is csak segített rajtuk. 😊
Kicsit kilátástalanok, de reméljük az utolsó negyed felpörög.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos elég egyértelmű a meccs.
danyly
A YSU-t még ne írjuk le, mert a 4. negyedben képesek váratlan dolgokra, de egyelőre tényleg úgy tűnik, hogy érvénnyesül a papírforma.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos elég egyértelmű a meccs.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az mi interception volt 😀 bortles dobált ilyeneket idén 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis FCS döntő beharangozó/gyorstalpaló a csapatokról:
(4.) James Madison Dukes(13-1)

Út a döntőbe:
vs New Hampshire 55 - 22
vs. (5.) Sam Houston State 65 - 7
@ (1.) North Dakota State 27 - 17
Legjobb támadók:




Legjobb védők:




Youngstown State Pinguins(12-3)
Út a döntőbe:
vs. Samford 38 - 24
@ (3.) Jacksonville State 40 - 24
vs. Wofford 30 - 23
@ (2.) Eastern Washington 40 - 38
Legjobbb támadók:




Legjobb védők




A vezetőedzők:

Főbb statisztikák:


Az esélyes a James Madison, amely eddig nem kapott ki FCS csapattól (egyetlen veresége a North Carolina ellen csúszott be), és amely tönkreverte a támadásban űrszámokat produkáló Sam Houston Statet és legyőzte a Fargodomeban az 5- szörös bajnok NDSU-t is.

Sajna úgy tűnik, hogy megint lemaradok a meccs nagy részéről. de ha van egy kis szerencsém, és a Pinguins megint erőn felül teljesít, akkor akár láthatunk/láthatunk egy végsőkig kiélezett találkozót.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
csak most tudtam megnézni, de nagyon jó volt a Rose bowl

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
mindig írom, hogy nincs csodásabb sportélmény a Rose Bowlnál, és most még a mérkőzés is szenzációs volt

felháborító az nfl teljes hazai dominanciája az ncaa felett, de hogy a Rose Bowl nem tud legalább az őt megillető helyre kerülni, az tényleg elfogadhatatlan...
baggio
Hát tény hogy remek meccs volt. Valóban jó lenne ha kicsit több figyelmet kapna az NCAA is. Persze én annak is örülök hogy az NFL ilyen népszerű otthon. Itt angliàban is az NFL van előtérben. Mivel pár éve elkezdett jobban érdekelni a draft, legjobb prospectek stb így kicsit jobban beleástam magam. NFL-t nézek vagy 12 éve, de az NCAA-t komolyabban csak 2-3 éve követem. Tény hogy remek sportélmény, fantasztikus hangulat és rengeteg embert vonz. Viszont mégiscsak az NFL a profi liga a supersztárokkal, szóval valahol érthető hogy több figyelmet kap.
Tomcsik
ha "csak" több figyelmet kapna, az teljesen érthető és elfogadható dolog lenne, de jelenleg ott tartunk, hogy az egyiknél lassan kimaxolódik a közvetített mérkőzések száma, míg egy - nem mellesleg parádés - Rose Bowlnál is kevesebben írnak mondjuk az eredménykövetőbe, mint a szezon legrosszabb és legérdektelenebb nfl meccsénél

engem az arányok zavarnak, de az rettentően
baggio
Majdnem én is lecsúsztam a tegnapi meccsekről.. Úgy sikerült becsatlakoznom, hogy észrevettem az eredménykövetőben , hogy van hsz. Évek óta nézek NCAA-t is, de idén elég sok meccs kimaradt....és rájöttem, hogy hiányérzetem van a témával kapcsolatban. Gyorsan rákattintottam a főoldalra és mit látok(?) , hogy a legutolsó NCAA cikk szeptember 4-én íródott. Ezért úgy gondolom, hogy idén ezeken az arányokon nincs semmi meglepő. 😕

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajna csak annyiban segített a bealvásom, hogy izgi meccs lett 😕 Örülök hogy jól szórakoztatok!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
mindig írom, hogy nincs csodásabb sportélmény a Rose Bowlnál, és most még a mérkőzés is szenzációs volt

felháborító az nfl teljes hazai dominanciája az ncaa felett, de hogy a Rose Bowl nem tud legalább az őt megillető helyre kerülni, az tényleg elfogadhatatlan...
baggio
Hát tény hogy remek meccs volt. Valóban jó lenne ha kicsit több figyelmet kapna az NCAA is. Persze én annak is örülök hogy az NFL ilyen népszerű otthon. Itt angliàban is az NFL van előtérben. Mivel pár éve elkezdett jobban érdekelni a draft, legjobb prospectek stb így kicsit jobban beleástam magam. NFL-t nézek vagy 12 éve, de az NCAA-t komolyabban csak 2-3 éve követem. Tény hogy remek sportélmény, fantasztikus hangulat és rengeteg embert vonz. Viszont mégiscsak az NFL a profi liga a supersztárokkal, szóval valahol érthető hogy több figyelmet kap.
Tomcsik
ha "csak" több figyelmet kapna, az teljesen érthető és elfogadható dolog lenne, de jelenleg ott tartunk, hogy az egyiknél lassan kimaxolódik a közvetített mérkőzések száma, míg egy - nem mellesleg parádés - Rose Bowlnál is kevesebben írnak mondjuk az eredménykövetőbe, mint a szezon legrosszabb és legérdektelenebb nfl meccsénél

engem az arányok zavarnak, de az rettentően
baggio
Hát ebben igazad van. Mondjuk aki nem nézte ma ezt a meccset azt sajnálhatja az egyszer biztos. Az egyik legjobb meccs volt amit valaha láttam...

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
mindig írom, hogy nincs csodásabb sportélmény a Rose Bowlnál, és most még a mérkőzés is szenzációs volt

felháborító az nfl teljes hazai dominanciája az ncaa felett, de hogy a Rose Bowl nem tud legalább az őt megillető helyre kerülni, az tényleg elfogadhatatlan...
baggio
Hát tény hogy remek meccs volt. Valóban jó lenne ha kicsit több figyelmet kapna az NCAA is. Persze én annak is örülök hogy az NFL ilyen népszerű otthon. Itt angliàban is az NFL van előtérben. Mivel pár éve elkezdett jobban érdekelni a draft, legjobb prospectek stb így kicsit jobban beleástam magam. NFL-t nézek vagy 12 éve, de az NCAA-t komolyabban csak 2-3 éve követem. Tény hogy remek sportélmény, fantasztikus hangulat és rengeteg embert vonz. Viszont mégiscsak az NFL a profi liga a supersztárokkal, szóval valahol érthető hogy több figyelmet kap.
Tomcsik
ha "csak" több figyelmet kapna, az teljesen érthető és elfogadható dolog lenne, de jelenleg ott tartunk, hogy az egyiknél lassan kimaxolódik a közvetített mérkőzések száma, míg egy - nem mellesleg parádés - Rose Bowlnál is kevesebben írnak mondjuk az eredménykövetőbe, mint a szezon legrosszabb és legérdektelenebb nfl meccsénél

engem az arányok zavarnak, de az rettentően


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Viszont a Sugar Bowl eddig nem olyan izgi... a Mondjuk a Rose Bowlt nehéz is lenne überelni

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
mindig írom, hogy nincs csodásabb sportélmény a Rose Bowlnál, és most még a mérkőzés is szenzációs volt

felháborító az nfl teljes hazai dominanciája az ncaa felett, de hogy a Rose Bowl nem tud legalább az őt megillető helyre kerülni, az tényleg elfogadhatatlan...
baggio
Hát tény hogy remek meccs volt. Valóban jó lenne ha kicsit több figyelmet kapna az NCAA is. Persze én annak is örülök hogy az NFL ilyen népszerű otthon. Itt angliàban is az NFL van előtérben. Mivel pár éve elkezdett jobban érdekelni a draft, legjobb prospectek stb így kicsit jobban beleástam magam. NFL-t nézek vagy 12 éve, de az NCAA-t komolyabban csak 2-3 éve követem. Tény hogy remek sportélmény, fantasztikus hangulat és rengeteg embert vonz. Viszont mégiscsak az NFL a profi liga a supersztárokkal, szóval valahol érthető hogy több figyelmet kap.

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
mindig írom, hogy nincs csodásabb sportélmény a Rose Bowlnál, és most még a mérkőzés is szenzációs volt

felháborító az nfl teljes hazai dominanciája az ncaa felett, de hogy a Rose Bowl nem tud legalább az őt megillető helyre kerülni, az tényleg elfogadhatatlan...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
USC megnyerte... Végét elbalfaszkodta a Penn

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És ott az INT

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Huh majdnem INT

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
túl sok időt hagytak a PSU-nak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
49-49 ... Jó kis meccs kerekedett

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
USC TD

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
a legjobb stat 😀

 twitter.com/ArashMarkazi/status/816101421212790784
baggio
Ja de most megállt a pontgyártás 😕

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a legjobb stat 😀

 twitter.com/ArashMarkazi/status/816101421212790784


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a Sugar Bowl is megy már amúgy egyelőre az ESPN2-n, vezet 7:0-ra az Auburn


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
3 emberes pass rushra screent hívni... Érdekes volt

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pedig az elején úgy látszott szétkapjákk a Penn ST-t....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát a védelmek nyelik a nokedlit rendesen... Pontzuhatag 😊