Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Travis Benjamin, Moncrief, Amendola, Willie Snead vagy esetleg Vincent Jackson? Ezekből egy kellene.

Alfred Morris vagy Ryan Mathews? Utóbbi Q betűs, nem tudom, hogy játszik-e.
dugo93
Morris az én csapatomban is benne van, azon gondolkodom, hogy kivágom, de tuti akkor hozna season high pontokat. Nagy dilemma, bár kicsi az esélye, hogy megtáltosodik. 😕
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Travis Benjamin, Moncrief, Amendola, Willie Snead vagy esetleg Vincent Jackson? Ezekből egy kellene.

Alfred Morris vagy Ryan Mathews? Utóbbi Q betűs, nem tudom, hogy játszik-e.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A három közül simán Miller. A másik kettö még 20 csapatos ligában is max bye weekre..
Jordan Reed v ASJ nem elerheto?

Bocs felreertettem.
En inkabb Rudolphot tartanám meg,de ha nem 2 TEs liga, valoban igazabol mindegy... sot backup se kellene szvsz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tök mind1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
TE kérdés.

Ertz és Rudolph is a csapatomban van de most elérhető H. Miller. Big Ben biztos sokat fogja keresni szóval érdemes waivelni, a kérdés melyik TE helyére hozzam.
Rudolph igazi RZ target, nincs sok elkapott yardja sajnos (145), viszont 3TD-t is elkapott már.
Ertz ezzel szemben TD nélkül még idén viszont majdnem kétszer annyi yarddal (270).

Nem feltétlen egy hétre kérek véleményt, hanem egész szezon szempontjából.

u.i.: Aztán lehet kiviszik előttem Millert, de hátha szerencsém lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
20 pont a hátrány, nálam Cam + Kuechly + Stewart/TY
És sztem TY-t rakom be W/R-be, előző heti 27 pontja után nem hagyhatom padon 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
MarcoPolo San Francisco 49ers 5
Dez vs Seattle
TY vs Carolina
Stewart vs Indianapolis
Lynch vs Dallas
Gurley vs SF
SSS vs San Diego
AJ vs Pittsburg

innen kéne 2 WR 2 futó + egy W/R-be

AJ + SSS + Gurley + Lynch + Stewartra gondoltam alapból. nemtom TY mit tud Norman ellen, meg hogy Dez mire megy 1. meccsén Sherman ellen.
Borbinho
Én dezt tuti nem raknam be mert most jött csak vissza sérüléséből, és úgy tudom play count on lesz Amugyis. 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dez vs Seattle
TY vs Carolina
Stewart vs Indianapolis
Lynch vs Dallas
Gurley vs SF
SSS vs San Diego
AJ vs Pittsburg

innen kéne 2 WR 2 futó + egy W/R-be

AJ + SSS + Gurley + Lynch + Stewartra gondoltam alapból. nemtom TY mit tud Norman ellen, meg hogy Dez mire megy 1. meccsén Sherman ellen.
Borbinho
A 2+2 nem is kérdéses, Dez-t én még nem biztos, hogy beraknám főleg ha Stewart v. Ty is lehetőség. Ebből viszont, hogy ki lehet a jobb az csak a szerencse kérdése.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dez vs Seattle
TY vs Carolina
Stewart vs Indianapolis
Lynch vs Dallas
Gurley vs SF
SSS vs San Diego
AJ vs Pittsburg

innen kéne 2 WR 2 futó + egy W/R-be

AJ + SSS + Gurley + Lynch + Stewartra gondoltam alapból. nemtom TY mit tud Norman ellen, meg hogy Dez mire megy 1. meccsén Sherman ellen.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De'Anthony Tomas, Brendan Oliver vagy Doug Baldwin?
7. O playa kellene
alatriste
szerintem Baldwin

segítsetek nekem is, Rodgers vagy Rivers?
Löfli
AR sose rossz választás, de a Denveri D miatt én is inkább Rivers-t mondanám.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Rivers. Ha más nem akkor garbage timeban is összedobál 300 yardot 2 td vel 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
De'Anthony Tomas, Brendan Oliver vagy Doug Baldwin?
7. O playa kellene
alatriste
szerintem Baldwin

segítsetek nekem is, Rodgers vagy Rivers?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De'Anthony Tomas, Brendan Oliver vagy Doug Baldwin?
7. O playa kellene

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
MarcoPolo San Francisco 49ers 5
Travis Benjamin, vs Ari
Amari Cooper, vs NYJ
Larry Fitzgerald, vs Cle
Emmanuel Sanders, vs GB

Kit maradjon ki? Mit gondoltok?
Nomac
Én személy szerint a jets ellen és a GB ellen nem kezdetnék elkapókat 😊

A többi játszik 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Travis Benjamin, vs Ari
Amari Cooper, vs NYJ
Larry Fitzgerald, vs Cle
Emmanuel Sanders, vs GB

Kit maradjon ki? Mit gondoltok?
Nomac
Fitz biztos, a másik három közül én Sanderst vagy Coopert raknám még be. Lehet Carrnak + Coopernek még egy picit sok lesz a jets d#

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Nomac New England Patriots 2 638 — balazs.t85@gmail.com
Travis Benjamin, vs Ari
Amari Cooper, vs NYJ
Larry Fitzgerald, vs Cle
Emmanuel Sanders, vs GB

Kit maradjon ki? Mit gondoltok?
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
JPP aláírta a szerződését. Akinek van egy fölös helye a padján a ligájába talán érdemes rá lecsapni. Lehet ebből bármi, nagy betli vagy durchmarsch. Sajnos 7+7+1 fős ligában 5ös bench van, így nem tudok neki helyet szorítani.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nemtudom hányan játszatok ezzel:
https://static.www.nfl.com/image/private/h_550,w_980,c_fill,g_auto/league/zklixwwajfw7kodof0pq
Fantasy Football - NFL Fantasy
Play the official fantasy football game of the NFL. Explore video highlights, scoring, custom leagues and more for your NFL Fantasy league.

most sorozatban 2.hete találtam el a top2 RBt 😛
Freeman és Ivory, majd Miller és Gurley
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Fontos meccsem lesz a héten, kérnék is egy kis segítséget:
Steve Smith Sr vs SD, TY at CAR, AJ Green at PIT trióból kellene kettő
Illetve Cam vs IND vagy Elisha at NO közül ki legyen a kúbém : ) Alapból Camet raknám, mert geciszarok vagyunk idén 😀

jah bónuszkérdés, melyik TE-t lenne érdemes behúzni FA-ról:
Ebron,Benji Watson, Gilmore, Donnell,R.Rodgers,Rudolph, Fleener,Cameron,Fells,Tamme, esetleg ASJ?
egyik sem tűnik jobbnak a másiknál sajnos 😀
Borbinho
Én SSS és Green mellett tenném le a voksom, QB pedig Cam.

TE: egyik sem top, nálam egy 20 fős ligában Donnell van, nem olyan rossz, túl sok yardot nem kap el, de szokott TD passzt kapni Elishától. ASJ nem tudom mennyire lesz egészséges, ha igen, akkor őt választanám.
ervinator
Ebron 4,5 meccset játszott, ebből 3-szor kapott el TD-t.

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Fontos meccsem lesz a héten, kérnék is egy kis segítséget:
Steve Smith Sr vs SD, TY at CAR, AJ Green at PIT trióból kellene kettő
Illetve Cam vs IND vagy Elisha at NO közül ki legyen a kúbém : ) Alapból Camet raknám, mert geciszarok vagyunk idén 😀

jah bónuszkérdés, melyik TE-t lenne érdemes behúzni FA-ról:
Ebron,Benji Watson, Gilmore, Donnell,R.Rodgers,Rudolph, Fleener,Cameron,Fells,Tamme, esetleg ASJ?
egyik sem tűnik jobbnak a másiknál sajnos 😀
Borbinho
Én SSS és Green mellett tenném le a voksom, QB pedig Cam.

TE: egyik sem top, nálam egy 20 fős ligában Donnell van, nem olyan rossz, túl sok yardot nem kap el, de szokott TD passzt kapni Elishától. ASJ nem tudom mennyire lesz egészséges, ha igen, akkor őt választanám.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fontos meccsem lesz a héten, kérnék is egy kis segítséget:
Steve Smith Sr vs SD, TY at CAR, AJ Green at PIT trióból kellene kettő
Illetve Cam vs IND vagy Elisha at NO közül ki legyen a kúbém : ) Alapból Camet raknám, mert geciszarok vagyunk idén 😀

jah bónuszkérdés, melyik TE-t lenne érdemes behúzni FA-ról:
Ebron,Benji Watson, Gilmore, Donnell,R.Rodgers,Rudolph, Fleener,Cameron,Fells,Tamme, esetleg ASJ?
egyik sem tűnik jobbnak a másiknál sajnos 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Mi a véleményetek Vernon Davis visszanyeri idén még tavalyi önmagát?
Leon78
Tavaly még ennél is borzalmasabb volt, már ha ez lehetséges. Fantasyben kb. értéktelen szerintem, más opciót néznék. Ő sem a régi már és Kaepernick személye sem sokat segít.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Breeland, Darby vagy Joyner? Melyik 2-t érdemes kezdetni?
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Mi a véleményetek Vernon Davis visszanyeri idén még tavalyi önmagát?
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
R. Darby (vs@JAX), B. Maxwell (vs@CAR) vagy R. Harper (vsPHI)?
1 kell a másik DB helye biztos.
alatriste
Én tippre Darby-t mondanám, Jax sokszor passzol, Bortles esetén benne van a hiba is, és azért ott jobban elképzelhető, hogy a Jax hátrányba kerül és passzkényszerben lesz.

A PHI-CAR szerintem kevés pontos defense csata lesz, sok futással, az inkább lutri a két DB szempontjából.
somoskovig
Köszi!

Maxwell volt a legesélytelenebb nálam is. Harperre csak azért gondoltam, mert Bradford szépen osztogatta a Giants ellen is a homály passzokat.
Nagyon bekezdett Darby az első fordulókban, lassan megint jöhetne egy INT vagy 2-3 DPass. 😊


Liverpool Fc fan