NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Julio Jones a NE ellen vagy Antonio Brown a MIN ellen? Mondjuk Julio Q, szóval lehet Brown marad...
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kösz a válaszokat. Hoyer a nyerő. 😀 Newman sztem játszani fog és Hall az aki nem, de így is jobbak az esélyei talán mint Glennonnak a Cards secondary ellen. Glenonnról amúgy sem tudok sokat.
+ lehet bedobom Newmant is, ha mégis szarabb napja lenne Hoyernek akkor talán Newmannek lesz jó. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A Bengals másodvonalában nem lesz Kirkpatrick, Nelson és Newman se. Nálam ez biztosan a pusztító felé billentené a mérleg nyelvét.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én Glennont raktam be Freeman helyett, de Hoyer is jó lehet. Casselt ne...

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bye Week miatt úgy alakult, hogy kell QB, de a cserém (Ponder) nem játszik. Kit ajánlanátok a Cassel-Hoyer-Glennon hármasból? xD


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Eli, nagyon sok hiányzója van a Panthers secondarynekkristof
Hát ez asszem nem jött be 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Torrey Smith, Colston, Royal, Edelman négyesből melyik kettőt kezdetnétek?

-Smith egy elég erős HOU def és bizonyításra vágyó Ed Reed ellen megy, de azért nem tartom kizártnak, hogy meglóg 1-2 nagy játékkal.
- Colston PP ellen. Megatronnak mondjuk jó napja volt ellene múlt héten, de ő Megatron.
- Royal a legnagyobb kérdés, eddig 2 meccs 5 TD, de nem hiszem, h fogja tudni tartani ezt a formát, főleg a Titans D ellen nem.
-Edelman ígéretes, Brady első számú célpontja lesz valószínűleg. Na de mi van, ha Revis fogja? 😀seal
Royalt mindenképpen, szép az a Titans D, de ha Rivers tartja a formáját szép napja lesz
Colston - Torrey Smith nehéz kérdés. Brees szerintem fog Colstonra játszani mindenképpen és a Texans Rice hiányában nagyban fog Smithre koncentrálni úgyhogy Royal - Colston Edelman nekem továbbra is fekete ló, vagy bejön vagy nem.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
-Edelman ígéretes, Brady első számú célpontja lesz valószínűleg. Na de mi van, ha Revis fogja?seal
Néha szembekerülhet Revisszel, de kizárt, hogy a pálya minden pontjára követné Edelmant. A snappek többségében nem ő fog ellene védekezni. Ettől független én Edelmant hagynám ki ebből a négyesből.
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Torrey Smith, Colston, Royal, Edelman négyesből melyik kettőt kezdetnétek?

-Smith egy elég erős HOU def és bizonyításra vágyó Ed Reed ellen megy, de azért nem tartom kizártnak, hogy meglóg 1-2 nagy játékkal.
- Colston PP ellen. Megatronnak mondjuk jó napja volt ellene múlt héten, de ő Megatron.
- Royal a legnagyobb kérdés, eddig 2 meccs 5 TD, de nem hiszem, h fogja tudni tartani ezt a formát, főleg a Titans D ellen nem.
-Edelman ígéretes, Brady első számú célpontja lesz valószínűleg. Na de mi van, ha Revis fogja? 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Royalt, Pierce Texans D ellen kétlem hogy ficánkolni fog.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Flexbe Eddie Royalt vagy Bernard Piercet tegyem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Eli, nagyon sok hiányzója van a Panthers secondarynek
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
JJ kedvéért itt is megkérdem hogy felmérjem mennyire figyelik ezt a topicot.
Szerintetek Eli vagy Wilson kezdjen a héten, esetleg Rivers bár a Ten-től félek
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Roman Harpernek mennyi az esélye, hogy játszon? Vagy inkább nézzek másik safety után fantasyban?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 848 — No es importante
Kérdések és kérések a témával kapcsolatban ide, a bowl.hu-s ligák csevegője pedig változatlan helyen, itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy Football a bowl.hu-n - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal