NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 10 éve
mocskonyi 320
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊mocskonyi
Miért, van jobb választásod? 😊 Gondolom nem szaladgálnak tízesével a kezdő Skins/Niners elkapók és safetyk a szabadügynökpiacon...Rataxes
És megcsinálták😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 020 — Jó ötletnek tűnt!
Ti hol nyomjátok,hogy 11 tackle-re meg 1 sackre 31 pont jár?😀😀
Nekem Mojo 20.4, Gordon 31.7, Lavonte David 17, AP 19.8, Von Miller 23, Quinn 18, Graham 17Borbinho
nekem lavonte 33 😛

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ti hol nyomjátok,hogy 11 tackle-re meg 1 sackre 31 pont jár?😀😀
Nekem Mojo 20.4, Gordon 31.7, Lavonte David 17, AP 19.8, Von Miller 23, Quinn 18, Graham 17

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
mocskonyi 320
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊 mocskonyi
Elfelejted, hogy ellenem játszanak, szóval mindkettőnek kinéz egy career high... 😀 😕Newman
lebuktam, nem tudom betegyem-e😀
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊 mocskonyi
Elfelejted, hogy ellenem játszanak, szóval mindkettőnek kinéz egy career high... 😀 😕

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊mocskonyi
Miért, van jobb választásod? 😊 Gondolom nem szaladgálnak tízesével a kezdő Skins/Niners elkapók és safetyk a szabadügynökpiacon...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
mocskonyi 320
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊 A Redskins meg 10böl egyszer legyözné a 49erst...😊 De szerintem nem rakom be😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
36 pont kell...
Boldin, Doughty, meg most felkaptam a Washington HC-t. HC-val, vagy HC nélkül van több esély a 36 pontra?mocskonyi
a Skins HC-val csak kevesebb esélyed van 😊
több mint 10 éve
mocskonyi 320
36 pont kell...
Boldin, Doughty, meg most felkaptam a Washington HC-t. HC-val, vagy HC nélkül van több esély a 36 pontra?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Julian a padon. Ééééés leszarom 😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Gordon 35 pont, Rivers 38, de igazából nem ezért írok, hanem a meccs előtt behúzott Audie Cole miatt: 31 pont :cool:Shilkor
Rivers: 38, MoJo: 20, Wallace: 25, Tiquan "waivermagic" Underwood: 29, Sheldon Richardson: 19.5, Geno Hayes: 21. Eddig.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Gordon 35 pont, Rivers 38, de igazából nem ezért írok, hanem a meccs előtt behúzott Audie Cole miatt: 31 pont :cool:
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Garcon, Demaryius Thomas, Alshon Jeffery - hármasból kellene kettő. 😊gamerkr
Bay-Bay , Jeffery sztem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Garcon, Demaryius Thomas, Alshon Jeffery - hármasból kellene kettő. 😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Glennon vs Lions vagy Brady vs Broncos?

Mindkettő egész jó matchup nemtom melyik legyenThundersNFL
Brady, az ilyen studokat nem szabad padoztatni
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Ryan Kerrigan a SF ellen vagy Sio Moore a Titans ellen?
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Palmer vagy Campbell?Wester
Palmer az előző 3 meccsen mindig adott minimum 2 TD-t és a Kóc sec ellen is erre meg van erre minden esélye.

Glennon vs Lions vagy Brady vs Broncos?

Mindkettő egész jó matchup nemtom melyik legyenThundersNFL
Brady, de ezzel gondolom nem okoztam meglepetést, hazai pálya, plusz a Denver secondary ellen 😊

AP, Bush, Stacy, Brown négyesből melyik három legyen? Soha nem gondoltam volna, hogy AP-t padra tenném, de most hajlok rá, már csak azért is mert valószínűleg nem lesz alaklmam csekkolni a meccs előtt, hogy biztosan játszik e.Henderson
AP kezdő lenne nálam, a Bush, Stacy párossal.
De mivel nem tudod a meccs előtt állítani, így rakd be Brown-t esetleg AP-t flexbe. Bár szerintem AP játszani fog, mert visszatért az edzésbe.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Rashad Jennings tenesse ellen vagy Ben Tate jax ellen?Stylee
Jenningset kezdetem az egyik ligában, mert úgy néz ki, sokat futunk majd, és az utóbbi pár fordulóban jó volt nagyon, pedig nem segítette a fal, de sok yardot szerzett kontakt után. probléma, hogy a Titansnál visszatér sérüléséből Moise Fokou, így a futás ellen jobbak lesznek majd, mint az elmúlt fordulókban. Ben Tate ha jól tudom, még mindig nem egészséges teljesen, viszont a Jags engedte a legtöbb futott yardot meccsenként és a legtöbb futott TD-t, így biztosabb választás.deyell
Köszi! 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 557 — Apu ökölbeszorított keze
Jennings nek lesz min 100 yardja

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 475
Rashad Jennings tenesse ellen vagy Ben Tate jax ellen?Stylee
Jenningset kezdetem az egyik ligában, mert úgy néz ki, sokat futunk majd, és az utóbbi pár fordulóban jó volt nagyon, pedig nem segítette a fal, de sok yardot szerzett kontakt után. probléma, hogy a Titansnál visszatér sérüléséből Moise Fokou, így a futás ellen jobbak lesznek majd, mint az elmúlt fordulókban. Ben Tate ha jól tudom, még mindig nem egészséges teljesen, viszont a Jags engedte a legtöbb futott yardot meccsenként és a legtöbb futott TD-t, így biztosabb választás.

choose life
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Rashad Jennings tenesse ellen vagy Ben Tate jax ellen?
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
AP, Bush, Stacy, Brown négyesből melyik három legyen? Soha nem gondoltam volna, hogy AP-t padra tenném, de most hajlok rá, már csak azért is mert valószínűleg nem lesz alaklmam csekkolni a meccs előtt, hogy biztosan játszik e.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Glennon vs Lions vagy Brady vs Broncos?

Mindkettő egész jó matchup nemtom melyik legyen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 020 — Jó ötletnek tűnt!
Palmer vagy Campbell?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Köszi a segítséget, TY + Coby ugye Coltsosok, ezért is csípem őket. + nincs Wayne és Allen, DHB használhatatlan, nincs kinek dobni, Luck bízik Cobyban mert ismeri rég óta, és talán most bele is lendül. Lehet végén az lesz, hogy fenthagyom mindkettőt, Mojo hozna 25 pontot, Witten meg 15öt, és beszopom. Még gondolkozok rajta, mert ha nekik nem dob Luck együtt 150-200 yardot, akkor az rb/fb passzokat leszámítva nem nagyon lesz esélyünk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."