Fantasy Football

19 feliratkozó

több mint 8 éve
Stylee New York Jets 480
Harry Douglas (buf) , Michael Floyd (phi), Brian Hartline (nyj), Vincent Jackson (car) négyes közül melyik 2 játszon?
több mint 8 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 689 — Browns GM
Szerintem Woodheadre gondolt 😊kaszo
hupsz, erre valóban van esély 😀 de ettől még lekéste 😛

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 109 — Falcons fan
Fafej vagy BurlesonThundersNFL
hát ezt gondolom már lekésted, de én Crabtreet mondanámkristof
Szerintem Woodheadre gondolt 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 761 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sproles/Gerhart/Powell?Wester
Ha csak egy kell, akkor Sproles, egyértelműen. Ha kettő, akkor Sproles + Powell.

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 761 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hali vs Dareus ? (Dareus, Atlanta ellen, jó meccsük lesz, Hali múltkor se tudott sokat csinálni Broncos ellen, most meg is sérült)

Kiko vs Lavonte vs Mathis ? (Kiko + Lavonte nálam, Kiko állatkodhat a Falcons ellen, mint Dareus is, Lavonte múlt héten legjobb LB volt kb, nagyon jól játszik, Mathis pedig múltkor se villogott a Titans ellen)

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 6 065 — Jó ötletnek tűnt!
Sproles/Gerhart/Powell?

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
bogec7 New England Patriots 621
Flynn -_-

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
Luck vs Rivers?Borbinho
Rivers, no doubt[/quote]Luck futkosni is tud, Titans def annyira nem adja, és Cincy def azért jó, még vacilálok.

több mint 8 éve
Fafej vagy BurlesonThundersNFL
hát ezt gondolom már lekésted, de én Crabtreet mondanám

Luck vs Rivers?Borbinho
Rivers, no doubt

több mint 8 éve
Luck vs Rivers?

több mint 8 éve
ThundersNFL New England Patriots Cincinnati Bearcats 10 137 — !SuPeR6BoWL!
Fafej vagy Burleson

Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Fitz v Flynn? (Fitz fele hajlok, úgyhogy Flynn-nek ma karrier napja lesz..)bogec7
nálam alapból Flynn, elég fos a Lions secondary

több mint 8 éve
Fitz v Flynn? (Fitz fele hajlok, úgyhogy Flynn-nek ma karrier napja lesz..)

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 15 377 — Vikings fan
DeAngelo vagy Rákfa.
több mint 8 éve
Szerintetek:
M.Flynn v. R.Tannehill v. R.Fitzpatrick?? (ARod-om sajnos nem tér vissza e héten 😐 )
továbbá: DWilliams v. M.Manningham v. Ter.Williams v. D.Brown v. Crabtree??
( Lacy, DJax, Colston, Vereen a tervezett 4 kezdőm, 1 flex hely kiadó..)

több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 424 — Patriots és Kaposvári KK fan
Forte,AP, Mojo, Bernard trióból kellene 2 kezdő (AP,Forte egyelőre)
Megatron, Gordon, VJax, Hilton 4esből kellene 2 kezdő (Megatron, Gordon egyelőre)
és kellene a maradék 4esből a W/R.

AP,Forte, Megatron,Gordon, Mojo-val állok fel egyelőre, de Browns ellen nemtudom mit tud a Jax offense, ezért lehet Bernard kéne a Bolts ellen.Borbinho
AP, Forte lenne nálam ezen a héten is, bár utóbbinál felmerült valami térdprobléma, de nem hinném, hogy a hétvégi játékát befolyásolná, főleg, ha visszatér edzésbe.
Megatron, Gordon a WR sorban, flexben pedig Bernard, ahogy írtad is kedvezőbb matchup a Bolts ellen, akik az előző 4 meccsen 7 futott TD-t engedtek az ellennek. 😊

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
több mint 8 éve
Forte,AP, Mojo, Bernard trióból kellene 2 kezdő (AP,Forte egyelőre)
Megatron, Gordon, VJax, Hilton 4esből kellene 2 kezdő (Megatron, Gordon egyelőre)
és kellene a maradék 4esből a W/R.

AP,Forte, Megatron,Gordon, Mojo-val állok fel egyelőre, de Browns ellen nemtudom mit tud a Jax offense, ezért lehet Bernard kéne a Bolts ellen.

több mint 8 éve
mocskonyi 317
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊mocskonyi
Miért, van jobb választásod? 😊 Gondolom nem szaladgálnak tízesével a kezdő Skins/Niners elkapók és safetyk a szabadügynökpiacon...Rataxes
És megcsinálták😀
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 6 065 — Jó ötletnek tűnt!
Ti hol nyomjátok,hogy 11 tackle-re meg 1 sackre 31 pont jár?😀😀
Nekem Mojo 20.4, Gordon 31.7, Lavonte David 17, AP 19.8, Von Miller 23, Quinn 18, Graham 17Borbinho
nekem lavonte 33 😛

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Ti hol nyomjátok,hogy 11 tackle-re meg 1 sackre 31 pont jár?😀😀
Nekem Mojo 20.4, Gordon 31.7, Lavonte David 17, AP 19.8, Von Miller 23, Quinn 18, Graham 17

több mint 8 éve
mocskonyi 317
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊 mocskonyi
Elfelejted, hogy ellenem játszanak, szóval mindkettőnek kinéz egy career high... 😀 😕Newman
lebuktam, nem tudom betegyem-e😀
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊 mocskonyi
Elfelejted, hogy ellenem játszanak, szóval mindkettőnek kinéz egy career high... 😀 😕

több mint 8 éve
Rataxes Philadelphia Eagles 9 983 — Eagles fan
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊mocskonyi
Miért, van jobb választásod? 😊 Gondolom nem szaladgálnak tízesével a kezdő Skins/Niners elkapók és safetyk a szabadügynökpiacon...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
több mint 8 éve
mocskonyi 317
kinézel ebböl a két lurkóból 36 pontot? 😊 A Redskins meg 10böl egyszer legyözné a 49erst...😊 De szerintem nem rakom be😊
több mint 8 éve
36 pont kell...
Boldin, Doughty, meg most felkaptam a Washington HC-t. HC-val, vagy HC nélkül van több esély a 36 pontra?mocskonyi
a Skins HC-val csak kevesebb esélyed van 😊