Fantasy Football

19 feliratkozó

több mint 8 éve
mocskonyi 317
36 pont kell...
Boldin, Doughty, meg most felkaptam a Washington HC-t. HC-val, vagy HC nélkül van több esély a 36 pontra?
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 25 343 — Three-time EL-champ^^
Julian a padon. Ééééés leszarom 😀

több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 30 600 — illegal shift
Gordon 35 pont, Rivers 38, de igazából nem ezért írok, hanem a meccs előtt behúzott Audie Cole miatt: 31 pont :cool:Shilkor
Rivers: 38, MoJo: 20, Wallace: 25, Tiquan "waivermagic" Underwood: 29, Sheldon Richardson: 19.5, Geno Hayes: 21. Eddig.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 3 942 — Falcons GM
Gordon 35 pont, Rivers 38, de igazából nem ezért írok, hanem a meccs előtt behúzott Audie Cole miatt: 31 pont :cool:
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 761 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Garcon, Demaryius Thomas, Alshon Jeffery - hármasból kellene kettő. 😊gamerkr
Bay-Bay , Jeffery sztem.

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 9 065 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Garcon, Demaryius Thomas, Alshon Jeffery - hármasból kellene kettő. 😊

több mint 8 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 689 — Browns GM
Glennon vs Lions vagy Brady vs Broncos?

Mindkettő egész jó matchup nemtom melyik legyenThundersNFL
Brady, az ilyen studokat nem szabad padoztatni

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles Baylor Bears 8 418
Ryan Kerrigan a SF ellen vagy Sio Moore a Titans ellen?
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 424 — Patriots és Kaposvári KK fan
Palmer vagy Campbell?Wester
Palmer az előző 3 meccsen mindig adott minimum 2 TD-t és a Kóc sec ellen is erre meg van erre minden esélye.

Mindkettő egész jó matchup nemtom melyik legyenThundersNFL
Brady, de ezzel gondolom nem okoztam meglepetést, hazai pálya, plusz a Denver secondary ellen 😊

AP, Bush, Stacy, Brown négyesből melyik három legyen? Soha nem gondoltam volna, hogy AP-t padra tenném, de most hajlok rá, már csak azért is mert valószínűleg nem lesz alaklmam csekkolni a meccs előtt, hogy biztosan játszik e.Henderson
AP kezdő lenne nálam, a Bush, Stacy párossal.
De mivel nem tudod a meccs előtt állítani, így rakd be Brown-t esetleg AP-t flexbe. Bár szerintem AP játszani fog, mert visszatért az edzésbe.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
több mint 8 éve
Stylee New York Jets 480
Rashad Jennings tenesse ellen vagy Ben Tate jax ellen?Stylee
Jenningset kezdetem az egyik ligában, mert úgy néz ki, sokat futunk majd, és az utóbbi pár fordulóban jó volt nagyon, pedig nem segítette a fal, de sok yardot szerzett kontakt után. probléma, hogy a Titansnál visszatér sérüléséből Moise Fokou, így a futás ellen jobbak lesznek majd, mint az elmúlt fordulókban. Ben Tate ha jól tudom, még mindig nem egészséges teljesen, viszont a Jags engedte a legtöbb futott yardot meccsenként és a legtöbb futott TD-t, így biztosabb választás.deyell
Köszi! 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 14 862 — Apu ökölbeszorított keze
Jennings nek lesz min 100 yardja

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 8 259
Rashad Jennings tenesse ellen vagy Ben Tate jax ellen?Stylee
Jenningset kezdetem az egyik ligában, mert úgy néz ki, sokat futunk majd, és az utóbbi pár fordulóban jó volt nagyon, pedig nem segítette a fal, de sok yardot szerzett kontakt után. probléma, hogy a Titansnál visszatér sérüléséből Moise Fokou, így a futás ellen jobbak lesznek majd, mint az elmúlt fordulókban. Ben Tate ha jól tudom, még mindig nem egészséges teljesen, viszont a Jags engedte a legtöbb futott yardot meccsenként és a legtöbb futott TD-t, így biztosabb választás.

több mint 8 éve
Stylee New York Jets 480
Rashad Jennings tenesse ellen vagy Ben Tate jax ellen?
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 570
AP, Bush, Stacy, Brown négyesből melyik három legyen? Soha nem gondoltam volna, hogy AP-t padra tenném, de most hajlok rá, már csak azért is mert valószínűleg nem lesz alaklmam csekkolni a meccs előtt, hogy biztosan játszik e.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
ThundersNFL New England Patriots Cincinnati Bearcats 10 137 — !SuPeR6BoWL!

Mindkettő egész jó matchup nemtom melyik legyen

Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 6 065 — Jó ötletnek tűnt!
Palmer vagy Campbell?

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 761 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Köszi a segítséget, TY + Coby ugye Coltsosok, ezért is csípem őket. + nincs Wayne és Allen, DHB használhatatlan, nincs kinek dobni, Luck bízik Cobyban mert ismeri rég óta, és talán most bele is lendül. Lehet végén az lesz, hogy fenthagyom mindkettőt, Mojo hozna 25 pontot, Witten meg 15öt, és beszopom. Még gondolkozok rajta, mert ha nekik nem dob Luck együtt 150-200 yardot, akkor az rb/fb passzokat leszámítva nem nagyon lesz esélyünk.

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 8 éve
J, Thomas Patriots ellen, vagy Witten Giants ellen? Ugyanaz, nem?😊mocskonyi
Térdproblémák, kérdéses edzésmunka a héten, miatt inkább Witten, bár a TE-k ellen nem szoktunk brillírozni, főleg, ha megint felforgatott secondary lesz, Tálib nélkül.

Houston (vs SD) vagy Lavonte (vs DET)? jó az a Chargers fal, én inkább Lavontet raknám be.

Mojo (vs Hou), VJax (vs DET), Megatron (vs TB), AP (vs GB), T.Y (vs ARI), Forte (vs STL)? ebből ki az az egy, aki kimaradjon? Én Mojot padoztatnám legszívesebben, de T.Y is necces, ha PP fogja fogni.

Fleener (vs ARI) vagy Witten (vs NYG)? Itt Fleener inkább.Borbinho
AP-Megatron-Forte alap kezdő mindig, hacsak nem sérültek.
Nálam V.Jax is az lenne, Viszont Mojo az elmúlt két hétben mindig szerzett TD-t és a Texans 150 yardot engedett Jenningsnek az előző héten. Szóval remek matchup, így ő lenne a múlt héten betliző Hilton helyett.

Itt is Witten lenne Giants ellen, jól szokott menni neki, idén első hét 2 TD, bár az otthon volt, idegenben hullámzó a teljesítménye, de NFC East rangadó remek alkalom a javításra. 😊

több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 30 600 — illegal shift
Lavonte egyértelmű, én T.Y.-t hagynám ki, a Houston védelme Cushing nélkül már nem olyan félelmetes, Fleener meg jó gondolat az Arizona ellen.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
Houston (vs SD) vagy Lavonte (vs DET)? jó az a Chargers fal, én inkább Lavontet raknám be.

Mojo (vs Hou), VJax (vs DET), Megatron (vs TB), AP (vs GB), T.Y (vs ARI), Forte (vs STL)? ebből ki az az egy, aki kimaradjon? Én Mojot padoztatnám legszívesebben, de T.Y is necces, ha PP fogja fogni.

Fleener (vs ARI) vagy Witten (vs NYG)? Itt Fleener inkább.

több mint 8 éve
mocskonyi 317
J, Thomas Patriots ellen, vagy Witten Giants ellen? Ugyanaz, nem?😊
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 6 065 — Jó ötletnek tűnt!
Gyors kérdés Brady a Panthers ellen vagy Glennon az Atlanta ellen?ThundersNFL
a matchup glennonnak kedvez én őt raknám be

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
ThundersNFL New England Patriots Cincinnati Bearcats 10 137 — !SuPeR6BoWL!
Gyors kérdés Brady a Panthers ellen vagy Glennon az Atlanta ellen?

Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 14 862 — Apu ökölbeszorított keze
plusz a Miami sec sem olyan fényes most...

több mint 8 éve
Mai kérdésünk Gio vagy Bell ?
Browns ellen elég gyenge volt, de mégis otthon játszaik a Cincy és mostanában elég jól használják
Bell meg hozza a pontokat de a Lions hamar nagy előnybe kerülhet onnan meg passzolni fog csak a Steelers. Ráadásul elég erős ez a rush D is.Toca
Nálam Gio lenne a választott, Bell-t Bush elhomályosítja minden téren Fantasyben, plusz, ahogy írtad is a Steelers rush D#.Bruschi85
Sztem itt Leveon Bellre gondolt, de ettől függetlenül Gio-t raknám be én isWester
Jah igen, sorry LeVon bell volt a kérdés 😀Toca
Jah jogos, kissé későn volt már 😛
Jó, hogy jeleztétek Westerrel
De akkor is Bernard kezdene továbbra is. 😊

Philip Rivers Miami ellen vagy Case Keenum Oakland ellen ?Stylee
Rivers, mert kiegyensúlyozottabb teljesítményre képes, mint az újonc, hiába játszik a Raiders ellen.