Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
J, Thomas Patriots ellen, vagy Witten Giants ellen? Ugyanaz, nem?😊mocskonyi
Térdproblémák, kérdéses edzésmunka a héten, miatt inkább Witten, bár a TE-k ellen nem szoktunk brillírozni, főleg, ha megint felforgatott secondary lesz, Tálib nélkül.

Houston (vs SD) vagy Lavonte (vs DET)? jó az a Chargers fal, én inkább Lavontet raknám be.

Mojo (vs Hou), VJax (vs DET), Megatron (vs TB), AP (vs GB), T.Y (vs ARI), Forte (vs STL)? ebből ki az az egy, aki kimaradjon? Én Mojot padoztatnám legszívesebben, de T.Y is necces, ha PP fogja fogni.

Fleener (vs ARI) vagy Witten (vs NYG)? Itt Fleener inkább.Borbinho
AP-Megatron-Forte alap kezdő mindig, hacsak nem sérültek.
Nálam V.Jax is az lenne, Viszont Mojo az elmúlt két hétben mindig szerzett TD-t és a Texans 150 yardot engedett Jenningsnek az előző héten. Szóval remek matchup, így ő lenne a múlt héten betliző Hilton helyett.

Itt is Witten lenne Giants ellen, jól szokott menni neki, idén első hét 2 TD, bár az otthon volt, idegenben hullámzó a teljesítménye, de NFC East rangadó remek alkalom a javításra. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Lavonte egyértelmű, én T.Y.-t hagynám ki, a Houston védelme Cushing nélkül már nem olyan félelmetes, Fleener meg jó gondolat az Arizona ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Houston (vs SD) vagy Lavonte (vs DET)? jó az a Chargers fal, én inkább Lavontet raknám be.

Mojo (vs Hou), VJax (vs DET), Megatron (vs TB), AP (vs GB), T.Y (vs ARI), Forte (vs STL)? ebből ki az az egy, aki kimaradjon? Én Mojot padoztatnám legszívesebben, de T.Y is necces, ha PP fogja fogni.

Fleener (vs ARI) vagy Witten (vs NYG)? Itt Fleener inkább.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
mocskonyi 320
J, Thomas Patriots ellen, vagy Witten Giants ellen? Ugyanaz, nem?😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Gyors kérdés Brady a Panthers ellen vagy Glennon az Atlanta ellen?ThundersNFL
a matchup glennonnak kedvez én őt raknám be

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Gyors kérdés Brady a Panthers ellen vagy Glennon az Atlanta ellen?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
plusz a Miami sec sem olyan fényes most...

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mai kérdésünk Gio vagy Bell ?
Browns ellen elég gyenge volt, de mégis otthon játszaik a Cincy és mostanában elég jól használják
Bell meg hozza a pontokat de a Lions hamar nagy előnybe kerülhet onnan meg passzolni fog csak a Steelers. Ráadásul elég erős ez a rush D is.Toca
Nálam Gio lenne a választott, Bell-t Bush elhomályosítja minden téren Fantasyben, plusz, ahogy írtad is a Steelers rush D#.Bruschi85
Sztem itt Leveon Bellre gondolt, de ettől függetlenül Gio-t raknám be én isWester
Jah igen, sorry LeVon bell volt a kérdés 😀Toca
Jah jogos, kissé későn volt már 😛
Jó, hogy jeleztétek Westerrel
De akkor is Bernard kezdene továbbra is. 😊

Philip Rivers Miami ellen vagy Case Keenum Oakland ellen ?Stylee
Rivers, mert kiegyensúlyozottabb teljesítményre képes, mint az újonc, hiába játszik a Raiders ellen.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Philip Rivers Miami ellen vagy Case Keenum Oakland ellen ?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Mai kérdésünk Gio vagy Bell ?
Browns ellen elég gyenge volt, de mégis otthon játszaik a Cincy és mostanában elég jól használják
Bell meg hozza a pontokat de a Lions hamar nagy előnybe kerülhet onnan meg passzolni fog csak a Steelers. Ráadásul elég erős ez a rush D is.Toca
Nálam Gio lenne a választott, Bell-t Bush elhomályosítja minden téren Fantasyben, plusz, ahogy írtad is a Steelers rush D#.Bruschi85
Sztem itt Leveon Bellre gondolt, de ettől függetlenül Gio-t raknám be én isWester
Jah igen, sorry LeVon bell volt a kérdés 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Mai kérdésünk Gio vagy Bell ?
Browns ellen elég gyenge volt, de mégis otthon játszaik a Cincy és mostanában elég jól használják
Bell meg hozza a pontokat de a Lions hamar nagy előnybe kerülhet onnan meg passzolni fog csak a Steelers. Ráadásul elég erős ez a rush D is.Toca
Nálam Gio lenne a választott, Bell-t Bush elhomályosítja minden téren Fantasyben, plusz, ahogy írtad is a Steelers rush D#.Bruschi85
Sztem itt Leveon Bellre gondolt, de ettől függetlenül Gio-t raknám be én is

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mai kérdésünk Gio vagy Bell ?
Browns ellen elég gyenge volt, de mégis otthon játszaik a Cincy és mostanában elég jól használják
Bell meg hozza a pontokat de a Lions hamar nagy előnybe kerülhet onnan meg passzolni fog csak a Steelers. Ráadásul elég erős ez a rush D is.Toca
Nálam Gio lenne a választott, Bell-t Bush elhomályosítja minden téren Fantasyben, plusz, ahogy írtad is a Steelers rush D#.

Shorts/Hopkins/Boykin/Floyd(ari) négyesből kéne 2Wester
Ez nehéz 4es, talán Shorts az egyik biztos, mert WR1, bár Peterson foghatja. Mellette Hopkins lenne a választottam a Raiders miatt.
Floyd limitáltan edzett, kérdéses a válla miatt, őt nem. Boykin pedig teljesen kiszámíthatatlan, hullámvasút, kérdés most éppen fent lesz-e.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Shorts/Hopkins/Boykin/Floyd(ari) négyesből kéne 2

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Mai kérdésünk Gio vagy Bell ?
Browns ellen elég gyenge volt, de mégis otthon játszaik a Cincy és mostanában elég jól használják
Bell meg hozza a pontokat de a Lions hamar nagy előnybe kerülhet onnan meg passzolni fog csak a Steelers. Ráadásul elég erős ez a rush D is.
több mint 10 éve
Essyn New England Patriots 4
Köszi!
Na igen, viszont úgy tűnik, hogy mióta kiment Hoyer nem nagyon keresik Cameront labdákkal. (legutóbb is asszem a másik TE kapott 1-2 redzone passzt). Nehéz döntés. Még várok estig, hátha el tudom dönteni.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gyors segítség kellene: TE posztra Fleener, Jordan Cameron vagy Tim Wright?😊 Colts ma játszik így most kellene döntenem:/Essyn
Jordan Cameron szerintem.
Fleener (átlag) 50-60 yardra jó, mellette még annyi szól,hogy Titans LB sor nem játszik csúcsformában (Texans ellen 54 yard 2 td, Chargers ellen 103 yard 1 TD, Jets ellen 107 yard 1 TD, 49ers ellen 82 yard, Rams ellen 49 yard 1 TD, még a Jax TE-k is összeszenvedtek 52 yardocskát)
Tim Wright helyett meg inkább akkor már Donald Penn 😀.
Cameron Bengals elleni 1. meccsen 10 elkapás 91 yard 1 TD-t jegyzett, ami TE-től remek.
Bengals védelem elég jó TE-k ellen, egyedül Cameron szerzett ennyi yardot ellenük (általában 50-60 yardot se érték el a TE-k, együtt se!), szóval ő sem tuti biztos.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Essyn New England Patriots 4
Gyors segítség kellene: TE posztra Fleener, Jordan Cameron vagy Tim Wright?😊 Colts ma játszik így most kellene döntenem:/
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nah bedobok én is egy szép duót.
Welker vagy Kendal Wright ?Toca
Welker nem is lehet kérdés.
A Qb-hez, pedig a Dalton/Palmer duó, esetleg Tannehill, Pryor sérüléssel küzd, Geno kiszámíthatatlan, viszont a 3. héten parádézott és Holmes is visszatér.Bruschi85
Csak mindenkinek dobott PM az előző meccsen is csak neki nem, mondjuk PM van az ellenfélnél 😀 Úgyhogy lehet marad Welker 😀Toca
Új meccs, plusz inkább PM dobáljon a Fantasyben, mint Fitz 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Nah bedobok én is egy szép duót.
Welker vagy Kendal Wright ?Toca
Welker nem is lehet kérdés.
A Qb-hez, pedig a Dalton/Palmer duó, esetleg Tannehill, Pryor sérüléssel küzd, Geno kiszámíthatatlan, viszont a 3. héten parádézott és Holmes is visszatér.Bruschi85
Csak mindenkinek dobott PM az előző meccsen is csak neki nem, mondjuk PM van az ellenfélnél 😀 Úgyhogy lehet marad Welker 😀
több mint 10 éve
MacFly007 Denver Broncos 20 — Vadló
hali! gyors help-re lenne szükségem. 49ers vagy chiefs defense-t érdemes berakni? mert a projected points alapján meg szerintem is a broncos ellen nem fog sok pontot kapni a Kansas...MacFly007
Attól függ melyik ligában és melyik projection pl.ESPN-en a Chiefs mellett -3 van 😛
Hiába a múlt heti Boys mészárlás a Saintsnél én a Frisco D#-t tenném be inkább.Bruschi85
NFL.com Fantasy 😀
asszem én is SF- defense-nél maradok, Peyton Manning mégis csak PM!

Hajrá Vadlovak!!
több mint 10 éve
MacFly007 Denver Broncos 20 — Vadló
hali! gyors help-re lenne szükségem. 49ers vagy chiefs defense-t érdemes berakni? mert a projected points alapján meg szerintem is a broncos ellen nem fog sok pontot kapni a Kansas...MacFly007
Na várjál, kapni, vagy szerezni? 😛Wyatt
úgy értem a kapni-t hogy mennyi fantasy pontot szerez a chiefs defense... 😀

Hajrá Vadlovak!!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nah bedobok én is egy szép duót.
Welker vagy Kendal Wright ?Toca
Welker nem is lehet kérdés.
A Qb-hez, pedig a Dalton/Palmer duó, esetleg Tannehill, Pryor sérüléssel küzd, Geno kiszámíthatatlan, viszont a 3. héten parádézott és Holmes is visszatér.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Illetve kit vennétek fel QBnak a hétre (Romo-Rodgers out)
Palmer-Pryor-Smith-Fitz-Dalton-Geno-Tannehil ?
Palmer/Dalton/Geno trióból gondolkodomToca
Dalton, evidens nekem.3 betlije volt idén, és 30+ pontot is hozott már. Hazain, főleg AJ-vel szerintem simán 15+ pontot fog hozni (ami nem egy nagy cucc QB-tól, de még mindig biztosabb, mint a többiek.)
Talán még Tannehillt még lehetne próbálni,de de neki a 9 meccsen 13 td nem annyira veretes, főleg, hogy sok sacket is nyel (fumbli esély). Fitz se hülyeség, a secondarynket még Clemens is szétszedte most hétvégén...:\Borbinho
Daltonnal annyi a baj hogy Clevland ellen idén már összehozott 5 azaz 5 pontot, ha nem ellenük játszana nyilván vinném.
Palmer meg JAX ellen játszik, akik ellen elég jól tudja hozni a pontokat + DEF is rendesen besegíthet neki.
A többi az meg tényleg bökjünk bele egyet azt vagy összejön vagy nem 😀
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Illetve kit vennétek fel QBnak a hétre (Romo-Rodgers out)
Palmer-Pryor-Smith-Fitz-Dalton-Geno-Tannehil ?
Palmer/Dalton/Geno trióból gondolkodomToca
Dalton, evidens nekem.3 betlije volt idén, és 30+ pontot is hozott már. Hazain, főleg AJ-vel szerintem simán 15+ pontot fog hozni (ami nem egy nagy cucc QB-tól, de még mindig biztosabb, mint a többiek.)
Talán még Tannehillt még lehetne próbálni,de de neki a 9 meccsen 13 td nem annyira veretes, főleg, hogy sok sacket is nyel (fumbli esély). Fitz se hülyeség, a secondarynket még Clemens is szétszedte most hétvégén...:\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Illetve kit vennétek fel QBnak a hétre (Romo-Rodgers out)
Palmer-Pryor-Smith-Fitz-Dalton-Geno-Tannehil ?
Palmer/Dalton/Geno trióból gondolkodomToca
Én palmert, geno lutri, bármikor hozhat nagy számokat, de simán benne van egy 10 pont alatti teljesítmény is, dalton meg a browns def ellen játszik és az nem egy rossz banda

Lesz ez még így se!