Fantasy Football

19 feliratkozó

több mint 8 éve
bogec7 New England Patriots 621
J. Graham v. K.Rudolph? Alaphelyzetben egyértelmű lenne a válasz, de Graham 1 szer edzett, limitáltan a héten...
Rudolph mellett vagyok épp ezért...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
Szerintetek egy: adom:A.Ogletree---Colston+Jaq.Rod-ért trade megéri? (LB-im: Ke.Burnett, S.Tulloch, J.Beason, Z.Brown; RB-im: Lacy, DWill; WR-im: DJax, Ter.Williams, DHB, Vinc.Brown).
Inkább arra hajlok, hogy nem adom Ogle-t, de kíváncsi vagyok véleményekre... Köszi!
( vagy egy: Burnett--JRod esetleg )bogec7
DWill mellét jövő héten visszatér Stewart cipelései csökkenni fognak, Colston elsőszámú WR a Saints O#-ben, Graham kiesése ellenére, Rodgers pedig remek backup, ismerve SJax sérülékenységét. Szóval én elcserélném.Bruschi85
Jogos, tisztában is vagyok ezekkel a dolgokkal, csak Colstonnál a produktivitás hiányzik eleddig, ill. köv héten bye weekes problémáim lesznek a LBnél akkor, ha tradelek...de kezdek énis a csere mellett lenni...Köszi 😊

több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 424 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szerintetek egy: adom:A.Ogletree---Colston+Jaq.Rod-ért trade megéri? (LB-im: Ke.Burnett, S.Tulloch, J.Beason, Z.Brown; RB-im: Lacy, DWill; WR-im: DJax, Ter.Williams, DHB, Vinc.Brown).
Inkább arra hajlok, hogy nem adom Ogle-t, de kíváncsi vagyok véleményekre... Köszi!
( vagy egy: Burnett--JRod esetleg )bogec7
DWill mellét jövő héten visszatér Stewart cipelései csökkenni fognak, Colston elsőszámú WR a Saints O#-ben, Graham kiesése ellenére, Rodgers pedig remek backup, ismerve SJax sérülékenységét. Szóval én elcserélném.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
több mint 8 éve
( vagy egy: Burnett--JRod esetleg )

több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 30 600 — illegal shift
Spoon visszatérős IR-en van, Matthewsnak is legalább 1 hónapos felépülési időt mondanak.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles Baylor Bears 8 418
Sean Witherspoon és Clay Matthews sérülése mennyire súlyos? Idén már kuka, vagy még visszatérhetnek valamikor?
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 761 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
faszom bele, persze h VJax padozik

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 8 éve
Sanco Green Bay Packers 2 702 — Rest of the World fan
első kettőkristof
Köszi. Én is hasonlóan gondoltam.
több mint 8 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 689 — Browns GM
első kettő

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Sanco Green Bay Packers 2 702 — Rest of the World fan
Tulok vs Bengálsz
Kikli vs Rams
Frímen vs Manning Broncos

ebből a tróból kéne duót csinálni
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 761 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
DB-knél a legnehezebb szerintem tippet adni, abszolút megjósolhatatlan hogy kinek lesz jó napja. Azt tenném be aki passzorientáltabb csapat ellen játszik, vagy alapból sok pontot átlagol.Rataxes
nálam az Earl + Sherman duó egész jó átlagban

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 8 éve
Rataxes Philadelphia Eagles 9 983 — Eagles fan
DB-knél a legnehezebb szerintem tippet adni, abszolút megjósolhatatlan hogy kinek lesz jó napja. Azt tenném be aki passzorientáltabb csapat ellen játszik, vagy alapból sok pontot átlagol.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nekem is hasonló kérdésem lenne. Bradley Fletcher(PHI) , Tyran Mathieu(ARI) , Brandon Flowers(KC) , Marcus Cooper(KC) van bennt most a csapatomba. Mathieu már játszott , és lent ül a padon még : Brandon Carr(DAL) , Antre Roll (NYG) . Hogy kéne kezdetnem őket , Megbízzak Marcus Cooperben?

több mint 8 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 871 — Forum Reader
A Flowers, Marcus Cooper, Justin Rogers, Bradley Fletcher CB kvartettből melyik 2 kezdjen? Eddig a KC duò van benn hátha rendez Keenum egy INT parádét. 😀

"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 14 862 — Apu ökölbeszorított keze
Black és Gordon

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 20 340 — Panthers fan
Gordon,Blackmon,Vjax,Megatron 4esből melyik 2 játsszon ?😊 VJax + Gordon vnak egyelőre, megérzésBorbinho
Akkor Blackmon és Megatron.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Gordon,Blackmon,Vjax,Megatron 4esből melyik 2 játsszon ?😊 VJax + Gordon vnak egyelőre, megérzés

több mint 8 éve
Fej vagy gyomor?

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 20 340 — Panthers fan
Brady vagy Keenum? 😛

Perception is reality.
több mint 8 éve
sapka Washington Football Team 6 418
Brady vagy Tannehill? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 30 600 — illegal shift
Gates vs. Jac vagy Miller vs. Ari?

Egyelőre Gates felé hajlok de az Arizona Tight End elleni védelme mint olyan nem létezik 😀 Bár a Seahawks meg nem szeret Te-nek passzolni 😀KoporShow
Én is Gatesre szavazok, a Jax is nagyon jó matchup és fontosabb szerepe van a saját csapatában, mint Millernek.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 871 — Forum Reader
Gates vs. Jac vagy Miller vs. Ari?

Egyelőre Gates felé hajlok de az Arizona Tight End elleni védelme mint olyan nem létezik 😀 Bár a Seahawks meg nem szeret Te-nek passzolni 😀

"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 8 éve
Foles

több mint 8 éve
Löfli Arizona Cardinals Arkansas Razorbacks 15 666 — ellenIktriad
Brady vagy Foles? 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles Baylor Bears 8 418
Pamer vagy Fitzpatrick? Előbbi SF ellen, utóbbi Seattle ellen.