NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Na de ,hogy rebuild alatt Super Bowlba jut a csapattal az smafú ??? 😃😃
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 22 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
AFC/NFC? Kiemelések?

Köszi
steelwolf
az ilyenkor szerintem még nincs. Amikor meg van a konkrét párosítás, akkor döntenek, hogy melyik mikor legyen a 4 fix időpont közül.
Nyugati csapat nem játszik 19:00-tól mert akkor ott délelőtt 11 van, ezen kívül valószínűleg azt a meccset teszik főműsoridőre amelyik több nézőt vonz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 22 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
AFC/NFC? Kiemelések?

Köszi
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 20* 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
januar 7 hetfo szabi
januar 14 hetfo szabi
januar 21 hetfo szabi
+ majd februar 4 hetfo is szabi
Borbinho
ezek szerint nem 8-ra jársz melózni😊 7 és 14-re tuti nem veszek ki szabit, egy picit fáradtabb az ember, de kibírható
NB2
Neeem,neeem,itt az volt a lényeg,hogy egyáltalán meccsnapokon ne legyek beosztva,nemhogy másnap 😊 .Másnap az szinte mindegy,de ha bent vagyok 24-be,vagy 16-ba,amikor játszanak,akkor lemaradok a mérkőzésekről.Sajnos nekem most az ismétlések egyáltalán nem tudnak számításba jönni.
Winterchill
Itt az összes mérkőzés fent van ! Hát ha ez segít !
 www.nflfullhd.com
több mint 5 éve
Winterchill 3
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 20* 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
januar 7 hetfo szabi
januar 14 hetfo szabi
januar 21 hetfo szabi
+ majd februar 4 hetfo is szabi
Borbinho
ezek szerint nem 8-ra jársz melózni😊 7 és 14-re tuti nem veszek ki szabit, egy picit fáradtabb az ember, de kibírható
NB2
Neeem,neeem,itt az volt a lényeg,hogy egyáltalán meccsnapokon ne legyek beosztva,nemhogy másnap 😊 .Másnap az szinte mindegy,de ha bent vagyok 24-be,vagy 16-ba,amikor játszanak,akkor lemaradok a mérkőzésekről.Sajnos nekem most az ismétlések egyáltalán nem tudnak számításba jönni.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 20* 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
januar 7 hetfo szabi
januar 14 hetfo szabi
januar 21 hetfo szabi
+ majd februar 4 hetfo is szabi
Borbinho
ezek szerint nem 8-ra jársz melózni😊 7 és 14-re tuti nem veszek ki szabit, egy picit fáradtabb az ember, de kibírható
NB2
off: utobbi 3-4 hetben vegleg elegem lett a belga (balga) tomegkozlekedesbol, igy kb 10-11re jarok melozni 😀
mondjuk haza ugyan ugy 5kor indulok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Winterchill 3
Szuper,köszönöm.Így most jól beoszthatom magamat,hogy ne csússzak le semmiről 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 20* 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
januar 7 hetfo szabi
januar 14 hetfo szabi
januar 21 hetfo szabi
+ majd februar 4 hetfo is szabi
Borbinho
ezek szerint nem 8-ra jársz melózni😊 7 és 14-re tuti nem veszek ki szabit, egy picit fáradtabb az ember, de kibírható
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 20* 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
januar 7 hetfo szabi
januar 14 hetfo szabi
januar 21 hetfo szabi
+ majd februar 4 hetfo is szabi

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 22 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
több mint 5 éve
Winterchill 3
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Szerintem egy ilyen közepes védelem vezére nem lehet MVP. Mert hát, hogy lehetne a legértékesebb egy olyan játékos, akinek a csapatát az Offense viszi előre?

Attól még persze a liga legjobb védője lehet.
Jughead
Megközelítés kérdése, miért ne kaphatná egy játékos aki egy gyengébb közegből egy közepes néha jó egységet varázsol ?
Azért nélküle több meccset bukott volna a Rams.
Toca
Azért a Rams D edzői stáb és keret alapján bőven a liga élvonalába kellene h tartozzon, ehelyett ink alulteljesít és egy alulteljesítő egységben nyújt kiemelkedőt Donald.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem egy ilyen közepes védelem vezére nem lehet MVP. Mert hát, hogy lehetne a legértékesebb egy olyan játékos, akinek a csapatát az Offense viszi előre?

Attól még persze a liga legjobb védője lehet.
Jughead
Megközelítés kérdése, miért ne kaphatná egy játékos aki egy gyengébb közegből egy közepes néha jó egységet varázsol ?
Azért nélküle több meccset bukott volna a Rams.
Toca
Hype-train.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Szerintem egy ilyen közepes védelem vezére nem lehet MVP. Mert hát, hogy lehetne a legértékesebb egy olyan játékos, akinek a csapatát az Offense viszi előre?

Attól még persze a liga legjobb védője lehet.
Jughead
Megközelítés kérdése, miért ne kaphatná egy játékos aki egy gyengébb közegből egy közepes néha jó egységet varázsol ?
Azért nélküle több meccset bukott volna a Rams.

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Hogy komolyabb témáról is beszéljünk!
 www.clippituser.tv/c/mqabae?fbclid=IwAR1zqqyuq5VNESxLWGpKjwqM4Rw0kWy5EvYFBKEODk3_yu0tSIQujGEsjxM
Marhák!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem egy ilyen közepes védelem vezére nem lehet MVP. Mert hát, hogy lehetne a legértékesebb egy olyan játékos, akinek a csapatát az Offense viszi előre?

Attól még persze a liga legjobb védője lehet.
Jughead
Ez lényegesen jobb megközelítés.

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Szerintem egy ilyen közepes védelem vezére nem lehet MVP. Mert hát, hogy lehetne a legértékesebb egy olyan játékos, akinek a csapatát az Offense viszi előre?

Attól még persze a liga legjobb védője lehet.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát figy. Ha akarnák, lenne öt futott TD-je, de most komolyan, elvenni a labdát Gurleytől? Nonszensz lenne.

Igen, volt egy pick-six, akkor ez el is dönti? Védőként szerintem hoz olyan szezont, mint Watt anno, ennél komolyabb dicséret pedig aligha kell. És simán felülmúlhatja sackekben is

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Donaldnak van 5 TD-je? Mert az, hogy dominalja a duplazast, hozza a sackeket meg igy is, Watt-nal is megvolt. Csak o hozott 80 yardos picksixet is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Donald mint MVP szerintetek mennyire elvakult gondolat? DPOY az tök egyértélmű neki, emellett tényleg gamechanger. A Chiefs és a Lions ellen is a stripsackjei komolyan befolyásolták a meccset.
braxa88
Túlságosan offensebuzi a liga ahhoz h megkapja.
Ettől függetlenül szvsz nem lenne érdemtelen, csak nem reális h bekövetkezik.
empty taxi
sztem ha megdonti Strahan rekordjat akkor megkapja.
a nagy eselyes Brees is pont a heten hozott egy gyengebb meccset, meg Luck is kiszallt valszeg.
mondjuk ha Mahomes 50 TD + 5K yard fele jut, raadasul elso szezonjaban...akkor azert tenyleg nehez lenne valasztani a ketto kozott
Borbinho
Bocs, de Luck sosem volt bent.

Breesnek volt egy gyenge meccse, de eddig tükörsima neki így is. Mahomes bekavarhat, de most lesz néhány nehéz meccs, ha a Saints bye-on lesz, míg a Chiefs nem, akkor az is számíthat.


Donald mint MVP szerintetek mennyire elvakult gondolat? DPOY az tök egyértélmű neki, emellett tényleg gamechanger. A Chiefs és a Lions ellen is a stripsackjei komolyan befolyásolták a meccset.
braxa88
Nulla realitasat latom a dolognak. Ha Watt annak idejen nem kapta meg, akkor most sem fogja Donald, foleg igy, hogy nem egy kube felelmetes szamokat hoz.

Nem tudom elkepzelni, hogy ne Mahomes vagy Brees kapja. Elobbinek meglesz az 50 TD-je az ideny vegere.
Stez
Donald mint MVP szerintetek mennyire elvakult gondolat? DPOY az tök egyértélmű neki, emellett tényleg gamechanger. A Chiefs és a Lions ellen is a stripsackjei komolyan befolyásolták a meccset.
braxa88
Nulla realitasat latom a dolognak. Ha Watt annak idejen nem kapta meg, akkor most sem fogja Donald, foleg igy, hogy nem egy kube felelmetes szamokat hoz.

Nem tudom elkepzelni, hogy ne Mahomes vagy Brees kapja. Elobbinek meglesz az 50 TD-je az ideny vegere.
Stez
Azért ennyi mindennel nem egyetérteni veled, elég nagy művészet

Mi az, hogy ha Watt nem kapta meg, főleg így?
Donald simán hoz olyan szezont, mint Watt

Nem egy irányító félelmetes?
Mintha 2014-ben nem lett volna ilyen.
4,381, 38/5 112.2. Csak úgy mondom, hogy ez simán rohadt jó teljesítmény, nem biztos, hogy ennél sokkal jobb lenne majd Breesnek

Und a Texans nem jutott a playoffba, a Rams valszeg első kiemelt lesz, ez is Donald felé billenti azért a mérleget Watt-tal szemben.

És nem, így sincs esélye, mert a két irányító valamelyike kapja, igen.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Wild cardal kapcsolatban lenne kérdésem!
Tegyük fel Hawks a Jobbik card helyen végez akkor elméletileg a Dallasal játszik ugyebár és nem a Chicagoval ! Ebben az esetben ha konferenciába Texasiak hátrább végeznek mint mi akkor ki lesz a pálya választó ??
Mivel ,hogy ők csoport győztesek ezért nem igazán tudom eldönteni!!!
Rózsa Sándor (betyár)
A WC körben a csoport győztesek jàtszanak hazai pàlyàn.
Fattyu
Köszönöm a választ !
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Wild cardal kapcsolatban lenne kérdésem!
Tegyük fel Hawks a Jobbik card helyen végez akkor elméletileg a Dallasal játszik ugyebár és nem a Chicagoval ! Ebben az esetben ha konferenciába Texasiak hátrább végeznek mint mi akkor ki lesz a pálya választó ??
Mivel ,hogy ők csoport győztesek ezért nem igazán tudom eldönteni!!!
Rózsa Sándor (betyár)
A WC körben a csoport győztesek jàtszanak hazai pàlyàn.