NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
legértékesebb fabchise-ok a Forbes szerint sorrendben:
Höri
ProFootballTalkon írtak erről:
This all sounds nice and it drives pageviews to Forbes, but does it really mean anything without knowing more financial information?

For instance, Forbes said last time the Rams were worth $913 million. It's believed Stan Kroenke bought 60% of the team based on an overall franchise value of $750 million.

So how does Forbes value the Rams now? $779 million. (Magic!)

I'm not smart enough to know if the Rams really lost that much value or if Forbes just had to correct the number and admit how difficult NFL teams are to evaluate.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
legértékesebb fabchise-ok a Forbes szerint sorrendben:

Dallas Cowboys
Washington Redskins
New England Patriots
New York Giants
Houston Texans
New York Jets
Philadelphia Eagles
Baltimore Ravens
Chicago Bears
Denver Broncos
Indianapolis Colts
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Green Bay Packers
Cleveland Browns
Miami Dolphins
Pittsburgh Steelers
Tennessee Titans
Seattle Seahawks
Kansas City Chiefs
New Orleans Saints
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
San Diego Chargers
Cincinnati Bengals
Atlanta Falcons
Detroit Lions
Buffalo Bills
St Louis Rams
Minnesota Vikings
Oakland Raiders
Jacksonville Jaguars

http://www.forbes.com/2010/08/25/most-valuable-nfl-teams-business-sports-football-valuations-10_land.html

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egyszer nem olyan rég mintha egy Denver -KC meccsen is lett volna ilyen, csak akkor nem sikerült a 2-pontos. Az is még Shanny-vel volt.Döme
Az alighanem az a KC-SD meccs lehetett, amikor Herm Edwards ment 2-pontosra a végén. Fel is tettem a listára.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Egyszer nem olyan rég mintha egy Denver -KC meccsen is lett volna ilyen, csak akkor nem sikerült a 2-pontos. Az is még Shanny-vel volt.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Beteszem ide is, mert ugyan az Egyéb témák/Off topikban került elő, még is inkább ide illik.

Lenne egy kérdésem : (csak azért mert videot se meg szöveges bizonyitéktot se találtam) Volt-e már olyan az NFL-ben, hogy támadó csapat 7pt-s hátrányban van, mondjuk 10-15 mp-vel a vége elött, (tehát az ellenfélnek már nem lesz ideje támadni utána) szerez egy TD-t, majd a TD után 2 pt-re mentek? Igy megnyerték a meccset, vagy elbukták a biztos hosszabítást...
mint ami a Csontdarálóban is volt 😀 ha esetleg rosszul fogalmaztam volna meg, amit akartam 😀EaRl
Én az NFL-ben a következő esetekről tudok.

- 1995. november 19. Tampa Bay Buccaneers (5-5) - Jacksonville Jaguars (3-7) 17-16. Kockáztató edző: Tom Couglin (JAX). Eredmény: nem sikerült.

- 1997. október 12. Chicago Bears (0-6) - Green Bay Packers (4-2) 23-24. Kockáztató edző: Dave Wannstedt (CHI). Eredmény: nem sikerült.

- 2002. december 15. New Orleans Saints (9-4) - Minnesota Vikings (3-10) 31-32. Kockáztató edző: Mike Tice (MIN). Eredmény: sikerült.

- 2005. november 13. Tampa Bay Buccaneers (5-3) - Washington Redskins (5-3) 36-35. Kockáztató edző: Jon Gruden (TB). Eredmény: sikerült. http://www.youtube.com/watch?v=mRcDA_bhL80

- 2008. szeptember 14. Denver Broncos (1-0) - San Diego Chargers (0-1) 39-38. Kockáztató edző: Mike Shanahan (DEN). Eredmény: sikerült. http://www.youtube.com/watch?v=meqCkFwGKJA&feature=related

- 2008. november 9. San Diego Chargers (3-5) - Kansas City Chiefs (1-7) 20-19. Kockáztató edző: Herm Edwards (KC). Eredmény: nem sikerült. http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d80c59622/WK-10-Chiefs-failed-2-pt-conversion (Gus Johnson Forever!)

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mikor kezdődik a training camp akkor 80 fős lehet egy roster. Ezt kell leszűkíteni, mikor és hol próbálod ki meccs szerű körülmények között azt a minimum 30 új játékost aki az előző szezon óta csatlakozott a csapathoz. Milyen tapasztalatok alapján szűröd ki mint hc vagy gm hogy ki az aki marad a szűk keretben aki ps és ki az akit kiraknak?
Vagy továbbra is négy pre meccs legyen és plusz 18 alapszakasz meccs? Az meg már végkép sok.
Értem én, hogy minden héten háború, de ha a 10-ik meccsre kidőlt a fél kezdő csapat, az offense képtelen egy first downt szerezni, a def 50 pontott kap egy meccsen, a csapat meg képtelen győzelmet szerezni, akkor a szurkoló sem vesz jegyet és nem emgy ki a stadionba megnézni a vesztes csapatot, akkor blackout van, ott van egy pénzkiesés ami ugye hozza a közvetítést is vagyis ott is van egy kiesés nézettségben ami egyenlő ismét egy bevétel kieséssel.
Pénz beszél, de ha kizsigerelik a játékosokat és a sportágat akkor nagyon könnyedén át lehet esni szerintem a ló túloldalára._aDaM_
A legtöbb helyen a kezdők helye biztos, így csak a cserehelyekért küzdenek a többiek. Ha csak két pre meccs lesz, akkor csak a cseréket játszatják.
Az edzők, GM-ek többnyire hozzáértő emberek, csak el tudják dönteni, ki nem kell. Van, hogy valakit már a TC első hete után kiraknak. Ő még felszerelésben sem játszott...
Darwin is megmondta, hogy csak a legerősebbek maradnak fenn 😛

A hosszabb szezonnnál meg az a csapat lesz a jobb, amelyik jobb emberanyaggal rendelkezik. Több meccsen a cserék is több lehetőséget kaphatnak élesben.
Vagy lehet, hogy egy csapat a szezon végére áll össze, és plusz 2 győzelem playoffot jelenthet...

És a játékosok is több pénzt kapnának, mert pl. még 100 yardért kap még 1 milliót.
Az sem ritka, hogy a játékos nyeli a sok pénzt, nulla teljesítményért...

De szerintem előbb az NFLPA-val kéne megállapodást kötni, mert nemcsak 2 PS meccsel lesz kevesebb, hanem szezon sem lesz a végén...
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Mikor kezdődik a training camp akkor 80 fős lehet egy roster. Ezt kell leszűkíteni, mikor és hol próbálod ki meccs szerű körülmények között azt a minimum 30 új játékost aki az előző szezon óta csatlakozott a csapathoz. Milyen tapasztalatok alapján szűröd ki mint hc vagy gm hogy ki az aki marad a szűk keretben aki ps és ki az akit kiraknak?
Vagy továbbra is négy pre meccs legyen és plusz 18 alapszakasz meccs? Az meg már végkép sok.
Értem én, hogy minden héten háború, de ha a 10-ik meccsre kidőlt a fél kezdő csapat, az offense képtelen egy first downt szerezni, a def 50 pontott kap egy meccsen, a csapat meg képtelen győzelmet szerezni, akkor a szurkoló sem vesz jegyet és nem emgy ki a stadionba megnézni a vesztes csapatot, akkor blackout van, ott van egy pénzkiesés ami ugye hozza a közvetítést is vagyis ott is van egy kiesés nézettségben ami egyenlő ismét egy bevétel kieséssel.
Pénz beszél, de ha kizsigerelik a játékosokat és a sportágat akkor nagyon könnyedén át lehet esni szerintem a ló túloldalára.

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
The owners did not vote on an 18-game season at their meeting today in Atlanta but Goodell said there was overwhelming support for it.briareos
Mindenki oda van a hosszabb alapszakaszért, de nem tudom, én nem rajongók érte.
Bele tudunk mi gondolni abba, hogy milyen erőfeszítés hétről hétre hozni a 120%-ot? Így is van olyan, hogy kb nincs olyan poszt csapaton belül ahol ne lett volna sérülés (pici túlzással persze), ha 18 forduló+playoffon keresztül ez még durvább lenne.._aDaM_
Erről szól a foci! Minden héten háború, a játékosok csak bábuk! Sajnos a pénz beszél és minél többet akarnak kisajtolni, ez az egyik módja!Bruce
viszont -2pre meccs... sztem inkább tétmeccsek legyenek mint ezek...

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
The owners did not vote on an 18-game season at their meeting today in Atlanta but Goodell said there was overwhelming support for it.briareos
Mindenki oda van a hosszabb alapszakaszért, de nem tudom, én nem rajongók érte.
Bele tudunk mi gondolni abba, hogy milyen erőfeszítés hétről hétre hozni a 120%-ot? Így is van olyan, hogy kb nincs olyan poszt csapaton belül ahol ne lett volna sérülés (pici túlzással persze), ha 18 forduló+playoffon keresztül ez még durvább lenne.._aDaM_
Erről szól a foci! Minden héten háború, a játékosok csak bábuk! Sajnos a pénz beszél és minél többet akarnak kisajtolni, ez az egyik módja!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
The owners did not vote on an 18-game season at their meeting today in Atlanta but Goodell said there was overwhelming support for it.briareos
Mindenki oda van a hosszabb alapszakaszért, de nem tudom, én nem rajongók érte.
Bele tudunk mi gondolni abba, hogy milyen erőfeszítés hétről hétre hozni a 120%-ot? Így is van olyan, hogy kb nincs olyan poszt csapaton belül ahol ne lett volna sérülés (pici túlzással persze), ha 18 forduló+playoffon keresztül ez még durvább lenne..

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
The owners did not vote on an 18-game season at their meeting today in Atlanta but Goodell said there was overwhelming support for it.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Röviden: Azért mert ilyenkor általában sietni kell a labda lerakásával a 2 minute offense miatt, és ha állandóan vissza kéne másznia a QB mögé, akkor nagyon hátráltatná az offense-t.
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Félidők végén 2 percen belül visszamennek az eredeti helyükre.Döme
miért?briareos
He will return to the defensive end of the field only for field-goal attempts and for the last two minutes of each half.
Teljes cikk:
http://www.nytimes.com/2010/08/22/sports/football/22umpire.html?_r=1

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Félidők végén 2 percen belül visszamennek az eredeti helyükre.Döme
miért?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Félidők végén 2 percen belül visszamennek az eredeti helyükre.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Ha jól tudom annak a bírónak(talán umpire?), aki eddig a LBk mögött állt fel, már az O# mögött kellene állnia.
Akkor miért van az, hogy mégis a régi helyükre mennek? A megszokás?

Már több meccsen is láttam, és van amelyiken az elején jó helyen volt, de a végén visszakeveredett a D-be...BMG
én még nem láttam ilyet, nem lehet, hogy benézted?

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ha jól tudom annak a bírónak(talán umpire?), aki eddig a LBk mögött állt fel, már az O# mögött kellene állnia.
Akkor miért van az, hogy mégis a régi helyükre mennek? A megszokás?

Már több meccsen is láttam, és van amelyiken az elején jó helyen volt, de a végén visszakeveredett a D-be...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
ocsó nem normális 😀
@nflcommish Dad again I apologize 2 you for my tweet,as my father I understand you've to discipline,can we try timeout next time please 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d819fddc4/article/leinart-white-among-players-who-could-be-forced-to-move-on
lombardi cikke azokról a játékosokról akiknek nem jósol nagy jövőt csapatuknál.
matty is szerepel

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Van valami előrehaladás a CBA-val kapcsolatban?
Meddig kell megegyezniük hogy jövőre is legyen foci?sirarcheer
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/football/nfl/01/20/cba.qa/index.html
hihetetlen dolog ez a google...briareos
Tudom. 😉
Kösz.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Van valami előrehaladás a CBA-val kapcsolatban?
Meddig kell megegyezniük hogy jövőre is legyen foci?sirarcheer
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/football/nfl/01/20/cba.qa/index.html
hihetetlen dolog ez a google...

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Van valami előrehaladás a CBA-val kapcsolatban?
Meddig kell megegyezniük hogy jövőre is legyen foci?

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Úgy olvastam, hogy 2010-ben megváltoznak az OT szabályok. Vagyis nem elegendő az OT-ben a labdát fogadó csapatnál egy FG. De azt nem tudom, hogy ez csak a playoff-ra vagy az egész szezonra vonatkozik?

Elég unalmas volt, hogy az OT-ben nagyjából a pénzfeldobás eldönt minden: egy jó visszahordás után nem kell egy túl hosszú drive, FG és vége a meccsnek. Egy drive-ot nyilván másként épít fel egy csapat, ha elég a Field Goal, vagy mindenképpen TD kell.Attilahawks
az csak a playoffra vonatkozik
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Úgy olvastam, hogy 2010-ben megváltoznak az OT szabályok. Vagyis nem elegendő az OT-ben a labdát fogadó csapatnál egy FG. De azt nem tudom, hogy ez csak a playoff-ra vagy az egész szezonra vonatkozik?

Elég unalmas volt, hogy az OT-ben nagyjából a pénzfeldobás eldönt minden: egy jó visszahordás után nem kell egy túl hosszú drive, FG és vége a meccsnek. Egy drive-ot nyilván másként épít fel egy csapat, ha elég a Field Goal, vagy mindenképpen TD kell.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dinasztiának az NFL-ben leginkább azokat tartják, amikor egy csapat egy adott, viszonylag rövid idő alatt sok Super Bowl győzelmet halmoz fel. A modern kori NFL-ben (NFL ás AFL egyesülés óta) négy dinasztia volt ennek megfelelően. A 70-es években volt a Steelers (5 év 4 SB), a 80-as években a 49ers (9 év 4 SB), 90-es években a Dallas (4 év 3 SB), a 2000-es években pedig a Pats (4 év 3 SB).
Általában amely csapatok csak egy vagy két SB győzelemig jutottak egy adott perióduson belül, nem kapták meg ezt a "rangot" a sajtótól, bármennyire is voltak sikeresek/dominánsak.gsn
Ezt annyival egészíteném ki, hogy általában "követelmény", hogy legyen közte 1 címvédés. Természetes ez mind a 4 említett esetben megvolt.

A 2000-es években tehát a Steelers és a Colts nem dinasztia, csak két sikeres csapat egy adott korszakban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!