NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Azért remélem a cikknek lesz valami hatása. Bár lehet csak naiv vagyok. Nem hiszem el hogy ekkora álszent fos az nfl, hogy drogdílerek, kutyakillerek simán elférnek a ligában, ő meg nem...Döme
Biztos hogy van valami más is a háttérben. Láttunk már ennél nagyobb súlyú dolog utáni visszatérést az NFL-be. A képességek itt minden felett állnak, teljesen mindegy hogy a játékos mekkora emberi nulla adott esetben. Évről évre érkezik jó pár olyan játékos az NFL-be, akiket nem tűrtek meg a div. 1.-es programok, és a másod-, harmadosztály csapataiban parádéztak. Itt van Bernard Scott a Bengalsban, meg nem mondom hányszor tartóztatták le különböző okokból (assault, betöréses lopás, drog kereskedés, stb.), de sokszor, megjárt 3 vagy 4 egyetemet, megütötte a saját edzőjét, és mégis ott van. Persze, ha van friss eset egy már NFL játékosnál, azért sokakat kitesznek az utcára ha csak "roster töltelékek". De aztán előbb-utóbb úgyis ismét lehetőséget kapnak valahol.

Más kérdés pl. az egészség, olyat már hallottunk, hogy emiatt nem került be valaki, gondoljunk itt a közelmúltból Tommy Blakere, a TCU DE-jére, aki közel olyan tehetség volt, mint Chris Long, csak komoly pszichés problémái voltak. Nem is draftolták, azóta be is fejezte a focit, pedig egy évvel a draft előtt még fix első körös prospect volt. Aztán kiderült, milyen komoly problémái vannak.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok. Találkozott valaki a csapatokkal kapcsolatban valahol érkezett-távozott táblázattal? Ha igen lécci linkelje be ide. Köszi.Sztogram
nem szoktak ilyet csinálni, de még ez a leginkább hasonló http://insider.espn.go.com/nfl/fa

több mint 13 éve
Sztogram Miami Dolphins 6
Sziasztok. Találkozott valaki a csapatokkal kapcsolatban valahol érkezett-távozott táblázattal? Ha igen lécci linkelje be ide. Köszi.

Dolphins Make Me Cry
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Azért remélem a cikknek lesz valami hatása. Bár lehet csak naiv vagyok. Nem hiszem el hogy ekkora álszent fos az nfl, hogy drogdílerek, kutyakillerek simán elférnek a ligában, ő meg nem...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
olvasom tony washington történetét az espn-en, megdöbbentő, hogy egyrészt a saját butasága, másrészt az idióta társadalmi normák/joggyakorlat hogy tönkretette az embert.

valós reménye volt neki egyáltalán a draft, vagy magát csapta be ? van bármi esélye annak, hogy ő valahogy eljut az nfl-be ?gabtsi
Volt esélye közép-vége fele a drafton. Most már nem jut el vsz sehogy
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
olvasom tony washington történetét az espn-en, megdöbbentő, hogy egyrészt a saját butasága, másrészt az idióta társadalmi normák/joggyakorlat hogy tönkretette az embert.

valós reménye volt neki egyáltalán a draft, vagy magát csapta be ? van bármi esélye annak, hogy ő valahogy eljut az nfl-be ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
benne van a nevében 😛
haromt
Mondjuk az igaz 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Live247-en régebbi eseményeket is vissza lehet nézni, vagy csak élő adás nézhető?Szesze
benne van a nevében 😛
ez egy streamer cucc, nem on-demand. arra ott a tyt 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Live247-en régebbi eseményeket is vissza lehet nézni, vagy csak élő adás nézhető?Szesze
benne van a nevében 😛
ez egy streamer cucc, nem on-demand. arra ott a tyt 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
A Live247-en régebbi eseményeket is vissza lehet nézni, vagy csak élő adás nézhető?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Azért nem mindegy kinek milyen vetélytársai voltak az adott számnál, szal ez inkább csak érdekesség, mint vmi hú de nagy elismerés.

Deacon pedig szintén az elitkategórián belül is a legnagyobbak közé tartozik, ahogy Greene, s hát dönteni kellett közöttük, s őt választották az SI-nél.

Amúgy Woodsont és Kevin Greene-t kihagytad a felsorolásodból. 😉Soldados
Woodsont véletlenül, Greene meg csak 3 évig volt nálunk 😊 Ő inkább Packertenorx
Inkább Rams. 😉 Packsnél nem is játszott, az igaz viszont, hogy most ott OLB-coach.Soldados
Bazz, 3szor néztem végig az adatokat wikin, hogy biztos 3 évet volt-e nálunk, ahogy emlékeztem, meg mondom LA Rams, de a hülye színek bekavartak 😀 Egyébként nagyon csípem a csávót, valamelyik tribute videóban óriási felvételek vannak róla + Lloydról. De ez már off 😀 (Bár egy NFLről szóló csevegőben van-e egyáltalán off? 😛 )
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, de Mean Joe gyakorlatilag végig 2 embert, néha 3at igényelt. Tényleg megosztott díj kellett volna. De Polamalu, Blount, Greenwood, Lambert, Ham meg Bus bent van, szóval nem panaszkodomtenorx
Azért nem mindegy kinek milyen vetélytársai voltak az adott számnál, szal ez inkább csak érdekesség, mint vmi hú de nagy elismerés.

Deacon pedig szintén az elitkategórián belül is a legnagyobbak közé tartozik, ahogy Greene, s hát dönteni kellett közöttük, s őt választották az SI-nél.

Amúgy Woodsont és Kevin Greene-t kihagytad a felsorolásodból. 😉Soldados
Woodsont véletlenül, Greene meg csak 3 évig volt nálunk 😊 Ő inkább Packertenorx
Inkább Rams. 😉 Packsnél nem is játszott, az igaz viszont, hogy most ott OLB-coach.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ott kellett volna egy megosztott díj. 😊 Deacon Jones legalább akkora legenda, mint Mean Joe. Magam sem tudnék dönteni köztük.Soldados
Igen, de Mean Joe gyakorlatilag végig 2 embert, néha 3at igényelt. Tényleg megosztott díj kellett volna. De Polamalu, Blount, Greenwood, Lambert, Ham meg Bus bent van, szóval nem panaszkodomtenorx
Azért nem mindegy kinek milyen vetélytársai voltak az adott számnál, szal ez inkább csak érdekesség, mint vmi hú de nagy elismerés.

Deacon pedig szintén az elitkategórián belül is a legnagyobbak közé tartozik, ahogy Greene, s hát dönteni kellett közöttük, s őt választották az SI-nél.

Amúgy Woodsont és Kevin Greene-t kihagytad a felsorolásodból. 😉Soldados
Woodsont véletlenül, Greene meg csak 3 évig volt nálunk 😊 Ő inkább Packer
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
75ös számnál, hát nem tudom. Talán én oda Mean Joe Greenet raktam volna, de nagyon nehéz 😕tenorx
Ott kellett volna egy megosztott díj. 😊 Deacon Jones legalább akkora legenda, mint Mean Joe. Magam sem tudnék dönteni köztük.Soldados
Igen, de Mean Joe gyakorlatilag végig 2 embert, néha 3at igényelt. Tényleg megosztott díj kellett volna. De Polamalu, Blount, Greenwood, Lambert, Ham meg Bus bent van, szóval nem panaszkodomtenorx
Azért nem mindegy kinek milyen vetélytársai voltak az adott számnál, szal ez inkább csak érdekesség, mint vmi hú de nagy elismerés.

Deacon pedig szintén az elitkategórián belül is a legnagyobbak közé tartozik, ahogy Greene, s hát dönteni kellett közöttük, s őt választották az SI-nél.

Amúgy Woodsont és Kevin Greene-t kihagytad a felsorolásodból. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hát a 00 azért elég kézenfekvő lehetett...BMG
75ös számnál, hát nem tudom. Talán én oda Mean Joe Greenet raktam volna, de nagyon nehéz 😕tenorx
Ott kellett volna egy megosztott díj. 😊 Deacon Jones legalább akkora legenda, mint Mean Joe. Magam sem tudnék dönteni köztük.Soldados
Igen, de Mean Joe gyakorlatilag végig 2 embert, néha 3at igényelt. Tényleg megosztott díj kellett volna. De Polamalu, Blount, Greenwood, Lambert, Ham meg Bus bent van, szóval nem panaszkodom
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
92-esre mást választottam volna.
eléggé egynetlen a lista, mert a számozás miatt RB-ként vgy DB-ként a legkönyebb bekerülni, míg az ötvenes, nyolcvanas, kilencvenes számok legjobbjait nagyon nehéz kiválasztani. Na jó a 80 és 99 kivétel.vadibandi
Hát a 00 azért elég kézenfekvő lehetett...BMG
75ös számnál, hát nem tudom. Talán én oda Mean Joe Greenet raktam volna, de nagyon nehéz 😕tenorx
Ott kellett volna egy megosztott díj. 😊 Deacon Jones legalább akkora legenda, mint Mean Joe. Magam sem tudnék dönteni köztük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mezszámok alapján legjobb játékosok:
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.00-49/content.1.html
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.50-99/content.1.htmlBébé
92-esre mást választottam volna.
eléggé egynetlen a lista, mert a számozás miatt RB-ként vgy DB-ként a legkönyebb bekerülni, míg az ötvenes, nyolcvanas, kilencvenes számok legjobbjait nagyon nehéz kiválasztani. Na jó a 80 és 99 kivétel.vadibandi
Hát a 00 azért elég kézenfekvő lehetett...BMG
75ös számnál, hát nem tudom. Talán én oda Mean Joe Greenet raktam volna, de nagyon nehéz 😕
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mezszámok alapján legjobb játékosok:
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.00-49/content.1.html
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.50-99/content.1.htmlBébé
92-esre mást választottam volna.
eléggé egynetlen a lista, mert a számozás miatt RB-ként vgy DB-ként a legkönyebb bekerülni, míg az ötvenes, nyolcvanas, kilencvenes számok legjobbjait nagyon nehéz kiválasztani. Na jó a 80 és 99 kivétel.vadibandi
Hát a 00 azért elég kézenfekvő lehetett...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mezszámok alapján legjobb játékosok:
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.00-49/content.1.html
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.50-99/content.1.htmlBébé
92-esre mást választottam volna.
eléggé egynetlen a lista, mert a számozás miatt RB-ként vgy DB-ként a legkönyebb bekerülni, míg az ötvenes, nyolcvanas, kilencvenes számok legjobbjait nagyon nehéz kiválasztani. Na jó a 80 és 99 kivétel.




több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Mezszámok alapján legjobb játékosok:
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.00-49/content.1.html
http://sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1008/nfl.best.players.by.jersey.number.50-99/content.1.html
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
legértékesebb fabchise-ok a Forbes szerint sorrendben:
...

http://www.forbes.com/2010/08/25/most-valuable-nfl-teams-business-sports-football-valuations-10_land.htmlHöri
Ezért is tetszik az NFL mert nem csak a leggazdagabb csapatok nyerhetnek.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
érdekesebb a franchise-ok nyereségesége
a Dolphins pl 7egész valamennyi milliót bukott tavaly, evvel tökutolsó a ligában

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
legértékesebb fabchise-ok a Forbes szerint sorrendben:
Höri
ProFootballTalkon írtak erről:
This all sounds nice and it drives pageviews to Forbes, but does it really mean anything without knowing more financial information?

For instance, Forbes said last time the Rams were worth $913 million. It's believed Stan Kroenke bought 60% of the team based on an overall franchise value of $750 million.

So how does Forbes value the Rams now? $779 million. (Magic!)

I'm not smart enough to know if the Rams really lost that much value or if Forbes just had to correct the number and admit how difficult NFL teams are to evaluate.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
legértékesebb fabchise-ok a Forbes szerint sorrendben:

Dallas Cowboys
Washington Redskins
New England Patriots
New York Giants
Houston Texans
New York Jets
Philadelphia Eagles
Baltimore Ravens
Chicago Bears
Denver Broncos
Indianapolis Colts
Carolina Panthers
Tampa Bay Buccaneers
Green Bay Packers
Cleveland Browns
Miami Dolphins
Pittsburgh Steelers
Tennessee Titans
Seattle Seahawks
Kansas City Chiefs
New Orleans Saints
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
San Diego Chargers
Cincinnati Bengals
Atlanta Falcons
Detroit Lions
Buffalo Bills
St Louis Rams
Minnesota Vikings
Oakland Raiders
Jacksonville Jaguars

http://www.forbes.com/2010/08/25/most-valuable-nfl-teams-business-sports-football-valuations-10_land.html

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egyszer nem olyan rég mintha egy Denver -KC meccsen is lett volna ilyen, csak akkor nem sikerült a 2-pontos. Az is még Shanny-vel volt.Döme
Az alighanem az a KC-SD meccs lehetett, amikor Herm Edwards ment 2-pontosra a végén. Fel is tettem a listára.

Report all obscene mail to your Potsmaster!