NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?Joco
A hivatalos statement az MNF után

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wdrbujy2xya0qieg643v
NFL supports decision to not overturn Seahawks' touchdown
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?Joco
Megerősítették, hogy Tate elkapása érvényes voltjjncaa
Ezt most komolyan mondod??

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Jó a gyűlölködjünk topic kommentjeit is ideszámolva már a Packers, Patriots, Saints, Lions és Steelers fanok panaszkodtak "nyilvánosan" is, hogy bizony őket kifejezetten nem szereti a liga. Még valaki?jjncaa
Ezt szerintem senki nem mondta, ha úgy közelíted meg, hogy ezen csapatok szurkolói panaszkodtak a rossz játékvezetés miatt hangosabban, abban már lehet igazság, de szerintem senki nem gondolja azt, hogy a liga nem szeretne minket, azért kaptunk kiWyatt
Jogos, ilyet kifejezetten csak a Lions szurkolóktól szokás olvasni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?Joco
Megerősítették, hogy Tate elkapása érvényes volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó a gyűlölködjünk topic kommentjeit is ideszámolva már a Packers, Patriots, Saints, Lions és Steelers fanok panaszkodtak "nyilvánosan" is, hogy bizony őket kifejezetten nem szereti a liga. Még valaki?jjncaa
Ezt szerintem senki nem mondta, ha úgy közelíted meg, hogy ezen csapatok szurkolói panaszkodtak a rossz játékvezetés miatt hangosabban, abban már lehet igazság, de szerintem senki nem gondolja azt, hogy a liga nem szeretne minket, azért kaptunk ki

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004


hatalmas

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.Höri
Faszom, hogy már MEGINT a Patset kell mutogatni 😕

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ki tudja , hogy mi van T. Tibow val ?
Beppo
szerintem még alszik vagy a kora reggeli imát tolja.Joco
Az új csapatában megállja a helyét ?Beppo
Az nem kifejezés. A Denver fanok azóta is minden este Tebowingolnak hátha visszakerül hozzájuk.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A játék jellege, gyorsasága miatt, hogy sokszor takarásban történnek a szabálytalanságok, az ilyen hibák ellen sokmindent tenni nem lehet. Sanco
A konkrét eset, amiről írtam, több másodpercen át tartott, két kameraállásból is teljesen látni, ráadásul a labdás emberhez a lehető legközelebb történt. Inkább az volt a "teljesítmény", hogy nem vették észre.

Ha rajtam múlna, én amúgy is szigorúbban büntetném a holdingokat, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön a futás/passz arány, de ez szvsz a ligának nem érdeke.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hochuli-éknek milyen respectje lesz ha visszajönnek te jóég 😀
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Jó a gyűlölködjünk topic kommentjeit is ideszámolva már a Packers, Patriots, Saints, Lions és Steelers fanok panaszkodtak "nyilvánosan" is, hogy bizony őket kifejezetten nem szereti a liga. Még valaki?jjncaa
Én a Packers topicban sem olvastam ilyet.

Jó a gyűlölködjünk topic kommentjeit is ideszámolva már a Packers, Patriots, Saints, Lions és Steelers fanok panaszkodtak "nyilvánosan" is, hogy bizony őket kifejezetten nem szereti a liga. Még valaki?jjncaa
Most ki panaszkodott arról, hogy nem szereti a Liga? Egyáltalán nem hiszem, hogy a bírók a liga megrendelésére lettek volna rendre egy irányba faszok a meccseinken. Sőt, egyáltalán nem biztos hogy bármely meccsünknek más lett volna a végeredménye rendes játékvezetés mellett.
Lehet olvasni a Saints-topicot, egy L-t se fogtam a bírókra, itt se teszem, csak az a hsz. vágta ki nálam a biztit, hogy "kit érdekelnek a bírák, jó nagy vezetést kell összehozni, hogy ne ezen múljon".

Rengeteg be(nem)fújt holding, meg pass interference után volt tavaly is vita, meg azelőtt is, amikor az igazi bírók vezettek. Én ezeket nem vetném a tarcsik szemére.
Sanco
Ha nagy play/TD lesz belőle, akkor a szemükre vetem 😊
De igazad van, sok ilyenen ment a vita korábban is. Próbáltam olyan eseteket felsorolni, melyek talán még a rivális szurkolóknak is egyértelműek voltak. atapapa
A játék jellege, gyorsasága miatt, hogy sokszor takarásban történnek a szabálytalanságok, az ilyen hibák ellen sokmindent tenni nem lehet.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jó a gyűlölködjünk topic kommentjeit is ideszámolva már a Packers, Patriots, Saints, Lions és Steelers fanok panaszkodtak "nyilvánosan" is, hogy bizony őket kifejezetten nem szereti a liga. Még valaki?jjncaa
Most ki panaszkodott arról, hogy nem szereti a Liga? Egyáltalán nem hiszem, hogy a bírók a liga megrendelésére lettek volna rendre egy irányba faszok a meccseinken. Sőt, egyáltalán nem biztos hogy bármely meccsünknek más lett volna a végeredménye rendes játékvezetés mellett.
Lehet olvasni a Saints-topicot, egy L-t se fogtam a bírókra, itt se teszem, csak az a hsz. vágta ki nálam a biztit, hogy "kit érdekelnek a bírák, jó nagy vezetést kell összehozni, hogy ne ezen múljon".


Rengeteg be(nem)fújt holding, meg pass interference után volt tavaly is vita, meg azelőtt is, amikor az igazi bírók vezettek. Én ezeket nem vetném a tarcsik szemére.
Sanco
Ha nagy play/TD lesz belőle, akkor a szemükre vetem 😊
De igazad van, sok ilyenen ment a vita korábban is. Próbáltam olyan eseteket felsorolni, melyek talán még a rivális szurkolóknak is egyértelműek voltak.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Atapapa képét lenyúlom bowl fb-re

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
honnan tudod h ez az a pillanat amikor először éri a lába a vonalat?braxa88
Onnan, hogy kikockáztam két kameraállásból.Sanco
ok
csak hát kép becsapós, egy video sokkal jobb bizonyíték
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
honnan tudod h ez az a pillanat amikor először éri a lába a vonalat?braxa88
Onnan, hogy kikockáztam két kameraállásból.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rengeteg be(nem)fújt holding, meg pass interference után volt tavaly is vita, meg azelőtt is, amikor az igazi bírók vezettek. Én ezeket nem vetném a tarcsik szemére. Viszont amikor visszanézés után ítélnek baromságot, az már tényleg megkérdőjelezi a meccsek komolyságát és ebben az NFL vastagon hibás.
Pl: itt visszanézés után a labda 1 és 1/4 yardon van.

Sanco
honnan tudod h ez az a pillanat amikor először éri a lába a vonalat?
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Rengeteg be(nem)fújt holding, meg pass interference után volt tavaly is vita, meg azelőtt is, amikor az igazi bírók vezettek. Én ezeket nem vetném a tarcsik szemére. Viszont amikor visszanézés után ítélnek baromságot, az már tényleg megkérdőjelezi a meccsek komolyságát és ebben az NFL vastagon hibás.
Pl: itt visszanézés után a labda 1 és 1/4 yardon van, legalábbis a bírók szerint.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jó a gyűlölködjünk topic kommentjeit is ideszámolva már a Packers, Patriots, Saints, Lions és Steelers fanok panaszkodtak "nyilvánosan" is, hogy bizony őket kifejezetten nem szereti a liga. Még valaki?jjncaa
Én is jelentkezem. Egyetértek atával. Az első meccsen történtekkel is.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Mint pókerben a cooler partik. Ugyanannyiszor nyersz alulról 20-80-at, mint buksz felülről 80-20-at. Hosszú távon pont ugyanannyiszor. Kiegyenlítődik.
Sobri Jóska
Most azért nincs igazad, mert a pókerben mondjuk 1millió hand után egyenlítődik ki ez az arány (akkor sem, csak egyre kisebb lesz a abszolút szórás, ha teljesen pontosan akarunk lenni). Jelen esetben soha nem fog közel sem bekövetkezni, mert annyira kicsi a minta, hogy értelmezhetetlen a kiegyenlítődés. Csak, hogy megelőzzem Jakehomert, lásd a DPI a NO-MIN konferenciadöntőben (ami egyébként dobható volt, de mindegy): soha nem fogja megbocsátani a Vikes 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Jó a gyűlölködjünk topic kommentjeit is ideszámolva már a Packers, Patriots, Saints, Lions és Steelers fanok panaszkodtak "nyilvánosan" is, hogy bizony őket kifejezetten nem szereti a liga. Még valaki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De ez nem a spanyol soccerliga, hogy a két nagyágyú úgyis tönkrever mindenkit és a bajnoki cím majd eldől az egymás elleni meccseken, itt rengeteg a közel azonos játékerejű csapat, akik közül gyakran csak 1-1 play dönti el azt, hogy kinek lesz még dolga januárban. atapapa
Pontosan ez a lényeg.
Mondjuk a 16 meccsből 12-n 1 play dönt a győzelem/vereségről.
De nem arról van szó, hogy tendenciózusan ide-oda fújnak, hanem random összevissza inkompetens módon.
Tehát a 12 meccs során, ami azért 720 perc tiszta játékidő, lesz vagy 300? 400? random ítélet (befújt DPI, nem befújt DPI, megadott holding, elengedett holding, védő, támadó oldalon egyaránt, stb.), és szinte ugyanannyi lesz a téves ítélet a csapatunk ellen, mint a csapatunk számára. És ugyanannyi lesz a sorsdöntő téves ítélet is ellenünk, mint számunkra.
Sobri Jóska
Talán tudok annyira objektív lenni, hogy kijelenthessem: az eddigi 3 meccsünkből kettőn inkább rajtunk csattant az ostor. Nem állítom, hogy a javunkra nem volt rossz fújás, de TD-ről vagy azt közvetlenül (nem) eredményező playnél csak mi álltunk a cerka rossz végén.
És az nem fog vigasztalni, ha majd amikor már 2-6-os mérlegünk lesz a szezon közepén, akkor a "rendszer" visszaadja a mostaniakat, és "erőnyerő" pozíció helyett az utolsókat kell kipréselnünk magunkból hogy ne negatív mérlegünk legyen.
Ráadásul mire az elméleted szerint elkezdenének majd a javunkra tévedni nagyokat, addigra már vélhetően a "rendes" bírák vezetnek ismét meccset jóval kisebb hibaszázalékkal.
De nem várom hogy bármit is "visszaadjon a gép", csak azt szeretném hogy a bíráskodás rossz színvonala a legkevésbé határozza meg egy adott meccs kimenetelét, inkább mindig a történtek határozzák meg az eredmény alakulását, játsszon akár az én csapatom vagy más.


több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
De ez nem a spanyol soccerliga, hogy a két nagyágyú úgyis tönkrever mindenkit és a bajnoki cím majd eldől az egymás elleni meccseken, itt rengeteg a közel azonos játékerejű csapat, akik közül gyakran csak 1-1 play dönti el azt, hogy kinek lesz még dolga januárban. atapapa
Pontosan ez a lényeg.
Mondjuk a 16 meccsből 12-n 1 play dönt a győzelem/vereségről.
De nem arról van szó, hogy tendenciózusan ide-oda fújnak, hanem random összevissza inkompetens módon.
Tehát a 12 meccs során, ami azért 720 perc tiszta játékidő, lesz vagy 300? 400? random ítélet (befújt DPI, nem befújt DPI, megadott holding, elengedett holding, védő, támadó oldalon egyaránt, stb.), és szinte ugyanannyi lesz a téves ítélet a csapatunk ellen, mint a csapatunk számára. És ugyanannyi lesz a sorsdöntő téves ítélet is ellenünk, mint számunkra.
Mint pókerben a cooler partik. Ugyanannyiszor nyersz alulról 20-80-at, mint buksz felülről 80-20-at. Hosszú távon pont ugyanannyiszor. Kiegyenlítődik.
És mivel senki sem csalásról beszél, csak töketlenségről, ez simán betudható a "part of the game" kategóriába.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.Höri
ez már vicces, idén adtak már egyáltalán szoros, jó meccset? lehet szarul választanak....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...