NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Uncsi ez a bíró téma!
Mindenki tudja, hogy alacsonyabb kategóriát képviselnek. Nagyobb különbséget kell kialakítani és nincs vereség, ha pedig nem képesek erre akkor viseljék a következményét, hogy a mérleg nyelve ide, vagy oda billen. catattack
Azért ebben a sportban kurvára fontos a momentum, amit egy-egy nagy play (jogtalan) megadása vagy elvétele képes megfordítani.

1. AZ első héten a Redskins ellen 20-14-gyel álltunk vesztésre a 3. negyed elején, a saját harminchármasunkon 4. és egyre nekiment a WAS, Griffin felkúrta a labdát az end zone-ba, kamu DPI, az egy yardról bevitték. 27-14, ahelyett hogy 20-14-nél mi jöhessünk a labdával.
2. Szintén ez a meccs, 3. negyed vége, 17-30 oda, 20 yardról indul a WAS-drive, a harmadik kísérletet a 24 yardosról indítják, sikertelen, a puntnál nem jött le időben egy védőnk, 5 yard bünti, és a 29 yardos helyett a 30-asra teszik a labdát, 4. és egy, valamint újabb punt helyett 1. és tíz. A labda további 5 percre a Washingtoné, amiből egy FG-t érnek el.
Végül TD+2 pontos hátránnyal fejeztük be a meccset.

3. Most hétvégén KC ellen 2. negyed vége felé 10-6-ra vezetünk, a KC 9 yardosánál vagyunk, TD-t érünk el, bíró visszanézi, a pályán született ítélet nem cáfolható a videó alapján, mégis elveszik a TD-t, a könnyű FG-t a barom kicker kihagyja.
4. Ugyanez a meccs, 3. negyed közepén 24-6-ra vezetünk, az általunk szerzett TD után a saját 9 yardosáról indítja a KC a drive-ot, amiből elsőre egy 91 yardos demoralizáló futást és Td-t kapunk, masszív, kb. 3 másodperces támadó holdinggal a falban, a síp néma marad, innentől kezdve az addig viszonylag normális offense a meccs során egyetlen first downt szerez, a KC egyenlít az utolsó másodpercben majd a hosszabbításban nyert.


Nem akarom azt mondani, hogy ha ezeket a helyzeteket jól ítélik meg, akkor mind a kétszer nyerünk, sőt, igazából annyira rosszak vagyunk az egy évvel ezelőtti önmagunkhoz, hogy a meccsek után magasról tettem a rossz ítéletekre, sokkal jobban idegesített a mutatott játék és a szar edzői munka.

De ez nem a spanyol soccerliga, hogy a két nagyágyú úgyis tönkrever mindenkit és a bajnoki cím majd eldől az egymás elleni meccseken, itt rengeteg a közel azonos játékerejű csapat, akik közül gyakran csak 1-1 play dönti el azt, hogy kinek lesz még dolga januárban.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.Höri
Csak nem az érintettséged okán vagy ilyen jól értesült? 😊Sanco
twitteren írták.kristof
Már azt hittem meglesz a 2.
több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
Videó biró ide , vagy oda , így is sok téves itélet született.
több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
Ki tudja , hogy mi van T. Tibow val ?
Beppo
szerintem még alszik vagy a kora reggeli imát tolja.Joco
Az új csapatában megállja a helyét ?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.Höri
Csak nem az érintettséged okán vagy ilyen jól értesült? 😊Sanco
twitteren írták.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Uncsi ez a bíró téma!
Mindenki tudja, hogy alacsonyabb kategóriát képviselnek. Nagyobb különbséget kell kialakítani és nincs vereség, ha pedig nem képesek erre akkor viseljék a következményét, hogy a mérleg nyelve ide, vagy oda billen.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.Höri
Csak nem az érintettséged okán vagy ilyen jól értesült? 😊
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464


😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
nagyon rápörögtek a Denver témára 😀shawnka
Mondjuk a Brady - Manning csata még 20 év múlva az öregfiúk bajnokságból is műsorra kerülne. 😀

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
nagyon rápörögtek a Denver témára 😀shawnka
Kár, mert ha TV-s a meccs, akkor zakó van. 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
miért a mi meccsünkön mi volt ami botrányos volt?Amadeus91
Ha nem azzal lettél volna elfoglalva, hogy mikor törik már össze Griffint, láttad volna. A másik hsz-ben ott az NFL link. Abban benne van.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis öszefoglaló

Replacement officials' errors spark controversy in Week 3
A Packers meccs nincs is benne...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.Höri
Mondjuk erre kb 1,00ás oddsot adtak volna...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004

Bill Belichick isn't the only coach that could pay a fine this week for his treatment of the replacement officials.
The NFL confirmed to Around the League on Monday morning that it is reviewing an incident involving Washington Redskins offensive coordinator Kyle Shanahan during the end of Sunday's 38-31 loss to the Cincinnati Bengals.
Shanahan ran after the officials and reportedly berated them in the tunnel after the game.
(We had to get creative there, but we'll let you fill in the blanks.)apeszos
miért a mi meccsünkön mi volt ami botrányos volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat

Bill Belichick isn't the only coach that could pay a fine this week for his treatment of the replacement officials.
The NFL confirmed to Around the League on Monday morning that it is reviewing an incident involving Washington Redskins offensive coordinator Kyle Shanahan during the end of Sunday's 38-31 loss to the Cincinnati Bengals.
Shanahan ran after the officials and reportedly berated them in the tunnel after the game.
(We had to get creative there, but we'll let you fill in the blanks.)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nagyon rápörögtek a Denver témára 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az 5. héten New England - Denver meccset ad a sport Tv 22.25-kor.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
- Nem szidom a helyettes bírókat, így is többen csinálják helyettem, mint kéne (konkrét behányás, hogy ami meccsbe belenéztem, minden kommentárnak/szakkomentátornak volt valami ócsároló megjegyzése), de azért valljuk be, az, hogy egy Pats, egy Packers vagy egy Steelers 1-2-vel, vagy egy Saints 0-3-mal tud kezdeni, az nagyban az ő érdemük is szerintem. Nem tudok komplex véleményt nyújtani, mert nem láttam a fenn említett csapatok összes meccsét, csupán meglátás, hogy amíg a helyettesek bíráskodnak, addig kurvára nem érdemes fogadni a liga meccseire - köszönöm, én is buktam a tegnapi derbin.
Maka
Vegasban addig tart a karácsony, amíg helyettes bírók vannak 😊 70-80%-os arányban tettek a GB-győzelemre tegnap, a fogadóirodák nagyot kaszáltak

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár

TD v nem TD?petey
Nem TD, meg OPI, de minek még mindig ezen lovagolni??? Már minden topikban ezt a gif-et látom! 😀Medvepapa
csak egy kép, hogy ez a szimultán birtoklás a Goodell Futball Ligában 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az NFL szakértők mit mondanak mi lett volna a helyes ítélet?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

TD v nem TD?petey
Nem TD, meg OPI, de minek még mindig ezen lovagolni??? Már minden topikban ezt a gif-et látom! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár

TD v nem TD?

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Pár dolog, ami eszembe jutott a hétvége folyamán:

- Azt a kurva kapufát nem lehetne 2 méterrel megnövelni? Szerintem nem túl sok, de pl. a Jags - Colts és a Pats - Ravens meccsen is sorsdöntő rúgás volt bizonytalan. Legyen magasabban a fa vége, aztán vagy kipattan, vagy bemegy, nem azon dől el, hogy a bírók alulról mit látnak. De egyébként 2012-ben szerintem azt is meg lehet csinálni, hogy valamiféle lézersugár áll ki a fa végéből fölfelé, aztán számítógéppel pikkpakk kiderülne, hogy a labda hány százaléka volt benn és kinn. Kurva bonyolult? Nem. Meccsek múlnak rajta? Igen.

- Lassan ha már azt is meg lehet challengelni, hogy az ellenfél koordinátorjának kilógott-e a pöcse, miközben szaladt be a félidőben pisilni, akkor egy-egy büntetést miért nem lehet? Elsősorban a kulcs pass interference-ekre gondolok. Ugyanolyan gyorsan történik, mint mondjuk az, hogy a futó a vonal előtt térdelt-e le, vagy hogy egy elkapónál a két láb benn volt-e - kvázi a bírók ugyanolyan arányban tudják ezt elhibázni. Tudom, így is egy óra játékban 2 órát áll a játék, de ismét, nem lenne fontos, ha MECCSEK dőlnek el rajta? Meccsenként egy bírói döntést is lehetne challenge-elni.

- A roughing the passer szabály, mint olyan, megszűnt létezni? Lemaradtam valamiről? Pár éve még ha kisujjal hozzáértek valakihez, már repült a flag, most jobbról-balról jön a kaszatibi fél órával a dobások után, és a bírók fosnak rá. Nem csak Gabbertnél láttam, Vicket rendszerint megölik, de a mai meccsen Rodgers is kapott egy-két olyat, ami tavaly/pár éve sima flag volt.

- Nem szidom a helyettes bírókat, így is többen csinálják helyettem, mint kéne (konkrét behányás, hogy ami meccsbe belenéztem, minden kommentárnak/szakkomentátornak volt valami ócsároló megjegyzése), de azért valljuk be, az, hogy egy Pats, egy Packers vagy egy Steelers 1-2-vel, vagy egy Saints 0-3-mal tud kezdeni, az nagyban az ő érdemük is szerintem. Nem tudok komplex véleményt nyújtani, mert nem láttam a fenn említett csapatok összes meccsét, csupán meglátás, hogy amíg a helyettesek bíráskodnak, addig kurvára nem érdemes fogadni a liga meccseire - köszönöm, én is buktam a tegnapi derbin.

Valami volt még, majd eszembe jut.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Minden más esetben -EV.
Sobri Jóska
Egyébként meg van rá módszer, hogy +EV-s legyenGyurma Pappa
Valóban, olvastam róla, hogy vannak (voltak?) mecsek, melyeknél a különböző irodák különböző oddsai miatt lehet(ett?) úgy fogadni mind a 3 végkimenetelre egyszerre, hogy pár ezreléknyi profit keletkezzen, de nem erre gondoltam.
Sobri Jóska
Vannak 😊
Én is értem, amit írtál, de ehhez k sok pénz kell 😀
Természetesen egy tuti van: ha a bírók is fogadnak 😊Gyurma Pappa
Ezek az NFL bírók még ahhoz is szerencsétlenek... 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Minden más esetben -EV.
Sobri Jóska
Egyébként meg van rá módszer, hogy +EV-s legyenGyurma Pappa
Valóban, olvastam róla, hogy vannak (voltak?) mecsek, melyeknél a különböző irodák különböző oddsai miatt lehet(ett?) úgy fogadni mind a 3 végkimenetelre egyszerre, hogy pár ezreléknyi profit keletkezzen, de nem erre gondoltam.
Sobri Jóska
Vannak 😊
Én is értem, amit írtál, de ehhez k sok pénz kell 😀
Természetesen egy tuti van: ha a bírók is fogadnak 😊