NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004


nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
A Saints - Packers mecss re nagyon kiváncsi vagyok !
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Én nem hiszek a Lions elleni összeesküvés elméletekben sem, tény és való, hogy többet álltak a rosszabbik végén a dolgoknak, mint sem. Gyurma Pappa
Ez nem összeesküvés-elmélet, hanem Bobby Layne átka.
50 éve csak kinevették, de így utólag nehéz azt mondani, hogy ne működött volna.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ne aggódj, könnyebb lesz, ha egyszer végre nektek is lesz valami a vitrinben 😉

Emlékszem a meccs után a nem éppen Saints-barát Soldi írta be a Saints-topicba, hogy örül, amiért a bíróknak nem sikerült a Vikings számára elcsalni a meccset. Ami szintén erős megállapítás, de az a meccs nem a hosszabbítással kezdődött, ment pár barom ítélet mind a két irányba. atapapa
Negyven év alatt talán összejön valami nekünk is 😉

Azért Soldi véleményénél kicsit erősebb érvet vártam... 😀

Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.Jakehomer
Én utólag úgy éreztem, hogy a rendes játékidőben inkább mi szívtunk, az OT-ben meg inkább a Vikings.

Egyáltalán nem az volt a célom, hogy playről playre elemezve bő 2 év távlatából mérleget vonjak, de amilyen szarok vagyunk mostanában, lehet hogy egy tuti zakó helyett lelki sebnyalogatásként megnézem.

Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.Jakehomer
Maradjunk abban, csatlakozva Sobri által felhozott EV kérdéshez: itt visszaadta a rendszer a rossz ítéleteket, kivételesen. Az király egyébként, hogy ezen az egy meccsen volt az OT-ben ez a pár szar ítélet, és a Saints máris a bírók kedvence. Pedig tudnék mesélni...

Azért nem is értettem már akkor sem, hogy miért csaltak volna a bírók a Saints javára, amikor az egész idényben a Vikes volt a "hot topic", Brees & Co. 4568 yardot passzolva és futva per meccs rögtön elhalványult, ahogy Favre dobott egy complete passzt.

Én nem hiszek a Lions elleni összeesküvés elméletekben sem, tény és való, hogy többet álltak a rosszabbik végén a dolgoknak, mint sem. Bizonyára nem díjazzák a másik játékos megtaposását sem, hosszútávú megítélés szempontjából is értve.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat de ezt nem bírom kihagyni az egyik komment az NFL. comról a rokkie QB ranking cikknél:

"Congrats to Russel Wilson on the leagues first game winning interception." 😛 -)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
There have been 87 end-of-game Hail Mary passes the last 5 seasons. Not a single flag has been thrown for offensive pass interference.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
JJ, ja igen, a Lionsnál van ilyen, jogos 😀Wyatt
de most szerencsére itt vannak a koncepciómentes bírók (nekik ugye Goodell nem tudta már jól elmondani, hogy kinek kéne fújni), és máris robog a Lions előre

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
. Csak, hogy megelőzzem Jakehomert, lásd a DPI a NO-MIN konferenciadöntőben (ami egyébként dobható volt, de mindegy): soha nem fogja megbocsátani a Vikes 😀 Gyurma Pappa
Fújható? LOL
Az a meccs önmagában háromszor rosszabb volt, mint az idei összes hülye döntés együtt. Vagy csak szimpla csalás 😛

 www.youtube.com/watch?v=CRd5jkJ1dEo
Jakehomer
Ne aggódj, könnyebb lesz, ha egyszer végre nektek is lesz valami a vitrinben 😉

Emlékszem a meccs után a nem éppen Saints-barát Soldi írta be a Saints-topicba, hogy örül, amiért a bíróknak nem sikerült a Vikings számára elcsalni a meccset. Ami szintén erős megállapítás, de az a meccs nem a hosszabbítással kezdődött, ment pár barom ítélet mind a két irányba. atapapa
Negyven év alatt talán összejön valami nekünk is 😉

Azért Soldi véleményénél kicsit erősebb érvet vártam... 😀

Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A játék jellege, gyorsasága miatt, hogy sokszor takarásban történnek a szabálytalanságok, az ilyen hibák ellen sokmindent tenni nem lehet. Sanco
A konkrét eset, amiről írtam, több másodpercen át tartott, két kameraállásból is teljesen látni, ráadásul a labdás emberhez a lehető legközelebb történt. Inkább az volt a "teljesítmény", hogy nem vették észre.

Ha rajtam múlna, én amúgy is szigorúbban büntetném a holdingokat, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön a futás/passz arány, de ez szvsz a ligának nem érdeke. atapapa
Ha rajtam múlna én meg a reklamáló játékosokat büntetném gondolkodás nélkül, teljesen függetlenül attól, hogy jogosan, vagy jogtalanul reklamál.
Gyakorlatilag (jobb esetben csak) minden 2. passzkísérlet után megy a mutogatás a zászlóért. Csóró bírók még ha biztosak is a dolgukban előbb-utóbb elbizonytalanodnak és hoznak néhány fals ítéletet (amik lehetnek akár végeredményt döntően befolyásoló hibák is). És ez hatványozottan igaz a cserebírókra, akik eleve bizonytalanok és sokkal jobban befolyásolhatók. Sanco
Ez a cserebírókra igaz. Viszont a "rendes" bíróknál szvsz elég ritkán fordult elő hogy a sírás hatására repültek volna a zászlók, a legtöbb esetben nem foglalkoztak a vinnyogó játékosokkal. atapapa
Na igen, azért eddig a szezonig amit a zebra mondott az volt, nem félórás hiszti mindenen állandóan. Tovább pofázol? Akkor még 15 yard 😀
Persze sose jó, ha faszságok vannak, de tényleg idegesítő ez a folyamatos belepofázás is mindegyik résztvevő részéről

JJ, ja igen, a Lionsnál van ilyen, jogos 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
. Csak, hogy megelőzzem Jakehomert, lásd a DPI a NO-MIN konferenciadöntőben (ami egyébként dobható volt, de mindegy): soha nem fogja megbocsátani a Vikes 😀 Gyurma Pappa
Fújható? LOL
Az a meccs önmagában háromszor rosszabb volt, mint az idei összes hülye döntés együtt. Vagy csak szimpla csalás 😛

 www.youtube.com/watch?v=CRd5jkJ1dEo
Jakehomer
Ne aggódj, könnyebb lesz, ha egyszer végre nektek is lesz valami a vitrinben 😉

Emlékszem a meccs után a nem éppen Saints-barát Soldi írta be a Saints-topicba, hogy örül, amiért a bíróknak nem sikerült a Vikings számára elcsalni a meccset. Ami szintén erős megállapítás, de az a meccs nem a hosszabbítással kezdődött, ment pár barom ítélet mind a két irányba.

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Chris Mortensen ‏@mortreport

NFL Power rankings: 1. Roger Goodell, 2. Replacements refs.... 31. Locked out refs, 32. Fans

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ímhol a meztelen igazság

 blog.seattlepi.com/football/2012/09/25/after-seahawks-game-lingerie-football-league-says-it-fired-refs-now-in-nfl/

Lehet, hogy csak poén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
. Csak, hogy megelőzzem Jakehomert, lásd a DPI a NO-MIN konferenciadöntőben (ami egyébként dobható volt, de mindegy): soha nem fogja megbocsátani a Vikes 😀 Gyurma Pappa
Fújható? LOL
Az a meccs önmagában háromszor rosszabb volt, mint az idei összes hülye döntés együtt. Vagy csak szimpla csalás 😛


Perception is reality.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Arról egyébként miért nem beszél senki, hogy a booth review bíró nem replacement? 😊 Jakehomer
Erről próbáltam cikket találni, mert a közvetítésben mintha azt hallottam volna, hogy "az NFL megduplázta a booth-ban ülő sporik számát"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Arról egyébként miért nem beszél senki, hogy a booth review bíró nem replacement? 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Ja a Lions meccshez egy adalék: Schwartz nem akart nekimenni a hosszabbításban a 4. kísérletnek, a terv csak annyi volt, hogy beugrasszák a védőket, de a center valamiért bepánikolt és mégis feladta a snap-et...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ha rajtam múlna én meg a reklamáló játékosokat büntetném gondolkodás nélkül, teljesen függetlenül attól, hogy jogosan, vagy jogtalanul reklamál.
Gyakorlatilag (jobb esetben csak) minden 2. passzkísérlet után megy a mutogatás a zászlóért. Csóró bírók még ha biztosak is a dolgukban előbb-utóbb elbizonytalanodnak és hoznak néhány fals ítéletet (amik lehetnek akár végeredményt döntően befolyásoló hibák is). És ez hatványozottan igaz a cserebírókra, akik eleve bizonytalanok és sokkal jobban befolyásolhatók. Sanco
Ez a cserebírókra igaz. Viszont a "rendes" bíróknál szvsz elég ritkán fordult elő hogy a sírás hatására repültek volna a zászlók, a legtöbb esetben nem foglalkoztak a vinnyogó játékosokkal. atapapa
Szerintem nem így van, csak a cserebíróknál sokkal látványosabb, hogy hosszas gondolkodás után, jelentős spéttel dobálják a zászlókat. De ha Te látod jól, akkor meg pláne nincs semmi szükség, mert úgysem hat az ítéletre. 😊
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?Joco
Megerősítették, hogy Tate elkapása érvényes voltjjncaa
Ezt most komolyan mondod??Joco
Aha

Amúgy kár érte, hogy a magyar közvetítésben rosszul interpretálták Ricsiék a bqck judge karjelzését, mint arra Gyula facebook oldalunkon is felhívta a figyelmet, míg az egyik bíró TD jelzett, addig ő csak annyit, hogy vége a játéknak és halottá vált a labda (incomplete pass-t meg aztán végképp nem)jjncaa
Már bocsánat de akkor sz*rjanak sünt Goodell-el az élen!

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?Joco
Megerősítették, hogy Tate elkapása érvényes voltjjncaa
Ezt most komolyan mondod??Joco
Kétség ne legyen felőle: ha INT-et ítéltek volna, vagy incomplete pass-t, vagy safety-t azt is megerősítették volna. 😉
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A játék jellege, gyorsasága miatt, hogy sokszor takarásban történnek a szabálytalanságok, az ilyen hibák ellen sokmindent tenni nem lehet. Sanco
A konkrét eset, amiről írtam, több másodpercen át tartott, két kameraállásból is teljesen látni, ráadásul a labdás emberhez a lehető legközelebb történt. Inkább az volt a "teljesítmény", hogy nem vették észre.

Ha rajtam múlna, én amúgy is szigorúbban büntetném a holdingokat, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön a futás/passz arány, de ez szvsz a ligának nem érdeke. atapapa
Ha rajtam múlna én meg a reklamáló játékosokat büntetném gondolkodás nélkül, teljesen függetlenül attól, hogy jogosan, vagy jogtalanul reklamál.
Gyakorlatilag (jobb esetben csak) minden 2. passzkísérlet után megy a mutogatás a zászlóért. Csóró bírók még ha biztosak is a dolgukban előbb-utóbb elbizonytalanodnak és hoznak néhány fals ítéletet (amik lehetnek akár végeredményt döntően befolyásoló hibák is). És ez hatványozottan igaz a cserebírókra, akik eleve bizonytalanok és sokkal jobban befolyásolhatók. Sanco
Ez a cserebírókra igaz. Viszont a "rendes" bíróknál szvsz elég ritkán fordult elő hogy a sírás hatására repültek volna a zászlók, a legtöbb esetben nem foglalkoztak a vinnyogó játékosokkal.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
A játék jellege, gyorsasága miatt, hogy sokszor takarásban történnek a szabálytalanságok, az ilyen hibák ellen sokmindent tenni nem lehet. Sanco
A konkrét eset, amiről írtam, több másodpercen át tartott, két kameraállásból is teljesen látni, ráadásul a labdás emberhez a lehető legközelebb történt. Inkább az volt a "teljesítmény", hogy nem vették észre.

Ha rajtam múlna, én amúgy is szigorúbban büntetném a holdingokat, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön a futás/passz arány, de ez szvsz a ligának nem érdeke. atapapa
Ha rajtam múlna én meg a reklamáló játékosokat büntetném gondolkodás nélkül, teljesen függetlenül attól, hogy jogosan, vagy jogtalanul reklamál.
Gyakorlatilag (jobb esetben csak) minden 2. passzkísérlet után megy a mutogatás a zászlóért. Csóró bírók még ha biztosak is a dolgukban előbb-utóbb elbizonytalanodnak és hoznak néhány fals ítéletet (amik lehetnek akár végeredményt döntően befolyásoló hibák is). És ez hatványozottan igaz a cserebírókra, akik eleve bizonytalanok és sokkal jobban befolyásolhatók. Sanco
Pontosan ezért csinálják, a civilben amúgy teljesen baráti magyar edzők sem véletlenül örülnek meg a pálya szélén egy-egy közelben levő zebra láttán 😊 Ha soccerben bejáratott dolog a visszapofázás, akkor itt szerintem még mindig elég jó a helyzet, a bírónak meg magának kell kivívnia a tiszteletet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?Joco
Megerősítették, hogy Tate elkapása érvényes voltjjncaa
Ezt most komolyan mondod??Joco
Aha

Amúgy kár érte, hogy a magyar közvetítésben rosszul interpretálták Ricsiék a bqck judge karjelzését, mint arra Gyula facebook oldalunkon is felhívta a figyelmet, míg az egyik bíró TD jelzett, addig ő csak annyit, hogy vége a játéknak és halottá vált a labda (incomplete pass-t meg aztán végképp nem)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A játék jellege, gyorsasága miatt, hogy sokszor takarásban történnek a szabálytalanságok, az ilyen hibák ellen sokmindent tenni nem lehet. Sanco
A konkrét eset, amiről írtam, több másodpercen át tartott, két kameraállásból is teljesen látni, ráadásul a labdás emberhez a lehető legközelebb történt. Inkább az volt a "teljesítmény", hogy nem vették észre.

Ha rajtam múlna, én amúgy is szigorúbban büntetném a holdingokat, hogy kicsit egyensúlyba kerüljön a futás/passz arány, de ez szvsz a ligának nem érdeke. atapapa
Ha rajtam múlna én meg a reklamáló játékosokat büntetném gondolkodás nélkül, teljesen függetlenül attól, hogy jogosan, vagy jogtalanul reklamál.
Gyakorlatilag (jobb esetben csak) minden 2. passzkísérlet után megy a mutogatás a zászlóért. Csóró bírók még ha biztosak is a dolgukban előbb-utóbb elbizonytalanodnak és hoznak néhány fals ítéletet (amik lehetnek akár végeredményt döntően befolyásoló hibák is). És ez hatványozottan igaz a cserebírókra, akik eleve bizonytalanok és sokkal jobban befolyásolhatók.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem értek valamit: az NFL a SNF és a MNF után illetve az előtte lévő sok sok bakinál semmilyen állás foglalást nem tett csak annyit hogy "nem lehet nyilvánosan szidni a bírókat"?Más nyilatkozat nem volt?Joco
Megerősítették, hogy Tate elkapása érvényes voltjjncaa
A bounty-ügyben feltárt bizonyítékok minősége után nagyjából ilyen dumát vártam 😀