NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 294

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác
alatriste
Burrow 0 fal mögött, Boyd es Higgins elkapo sorral mutatott biztato jeleket. Ha iden se mutat pozitiv fejlodest, akkor mehet Isten hirevel. Nem fogok konnyeket hullajtani. Inkabb lepjunk tul idoben, mint huzzuk sokaig feleslegesen.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Főleg ha bent lesz Stroud
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 294

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seattle-ből csupán 8500 km az út, hosszabb mint a New York - Honolulu távolság
r.baggio
eddig is mindig seahawks utazott a legtöbbet, most gondolom dupla/triplaannyit fog mint egy átlag keleti parti csapat.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Seattle-ből csupán 8500 km az út, hosszabb mint a New York - Honolulu távolság


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hátha Wilson nélkül marad jegy is 😀

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha csak ennyi lenne a végső létszám, nem is lenne rossz. De bővülni fog ez még mire eljön az ötödik év. Plusz szegény Haskins sem lehet rajta. 😕
peterk2005
asszem változott a kifizetési szabály, ha lehívtad perkálni kell


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
A Raiders a nagyon kemény a háromból semmivel... ez van, ha minden játékosnál az "i love this pick" megy

Akit mindenki előre borítékolhatott, az nyilván LJ Collier

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha csak ennyi lenne a végső létszám, nem is lenne rossz. De bővülni fog ez még mire eljön az ötödik év. Plusz szegény Haskins sem lehet rajta. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


empty taxi
Néhány névre rá kellett googleznom, akkora benyomást keltettek.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....


empty taxi
Ha Dillard összeszedi magát akkor csere pènzèrt talán mèg maradhat. A baj vele, hogy csak baloldalt van esèly játszatni őt cserekènt (azt meg ne kelljen) ès az sem èpp elit. Meglátjuk mi lesz a sorsa.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Nem valami biztató, hogy kb. ugyanazokat a csapatokat várják top 10-be, mint akik az utóbbi években rendszeresen ott voltak.
Kampman
Ahogy az se, hogy a Bamánál van a top O és a top D prospect is, többek között 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Nem valami biztató, hogy kb. ugyanazokat a csapatokat várják top 10-be, mint akik az utóbbi években rendszeresen ott voltak.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 916 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.pff.com/news/draft-2022-nfl-draft-grades-analytics-driven

A koordinátarendszeres ábrák és a diagramok kedvelőinek 🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears, Cowboys, Colts nem bízta a véletlenre.
warr_b
Mondjuk ha mindet leigazoljuk vagy 100 embernél lenne a roster.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bears, Cowboys, Colts nem bízta a véletlenre.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
UDFA tracker:  www.profootballnetwork.com/nfl-udfa-tracker-2022-undrafted-free-agent-signings-following-2022-nfl-draft/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya
Mekkora 🤣🤣🤣



steelwolf
Ez fix megkomponált videó, de attól függetlenül hatalmas
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 916 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mekkora 🤣🤣🤣


több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom hova igazabol csak annyit akartam hogy szerintem nagyon rendben volt ez az fk-s draft kibeszelo musor gratula hozza! Szakmailag felkeszult jo kis csapat elvezet volt hallgatni !
Megneztem kb felig az arenan is hat ott inkabb a latvanyelemek dominaltak ugye a kozvetites miatt es szolt inkabb a kezdo szurkoloknak egyebkent is de aki tobbet akart szerintem az boven megkapta az itteni musorbol !
yooker
Igen ezt akartam írni èn is, köszi az arenának az amatőr hozzáállast (ha megbántódnak ha nem, leírom ezt vagy ne magukra vegyèk shawnkáèk hanem hárítsák az illetèkesekre 😉) így egy tök jó draft showt követtem vègig az FKn, ma is őket nèzem ha bírom szusszal.