NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 252 — The Mathematician
 www.theplayerstribune.com/posts/tarik-cohen-mental-health-nfl-football

fuh, hosszú olvasás volt, de megérte. és az a durva, hogy szerintem nem kevesen vannak hasonló háttérrel 😕
Borbinho
majd holnap olvasom el, de ha tippelnem kéne az Odom "levélhez" hasonló

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.theplayerstribune.com/posts/tarik-cohen-mental-health-nfl-football

fuh, hosszú olvasás volt, de megérte. és az a durva, hogy szerintem nem kevesen vannak hasonló háttérrel 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 252 — The Mathematician
Brady 10 év/375 millió!
steelwolf
54 éves koráig fog játszani? 😕
Löfli
az már a fox, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Brady 10 év/375 millió!
steelwolf
54 éves koráig fog játszani? 😕
Löfli
Sobri előbb lesz nyugdíjas, mint Brady
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brady 10 év/375 millió!
steelwolf
54 éves koráig fog játszani? 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Brady 10 év/375 millió!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én minden reggelt ezzel indítom újabban:
 american-football.whoareya.games/

| a mai feladvány kimondottan vicces lett 😀
valaki félrenézett valamit, hisz eddig a legnagyobb sztárok voltak mint Donald, Brady, Watt, RW, Rodgers stb. gondolom ma is hasonló volt a terv
|
braxa88
Lol
Biztos a másikra gondoltak 😊
warr_b
Áhá, nekem Russell Wilson volt a megoldás, azért nem értettem, hogy ez miért vicces, de most már nálam is sikerült váltania

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 935 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
én minden reggelt ezzel indítom újabban:
 american-football.whoareya.games/

| a mai feladvány kimondottan vicces lett 😀
valaki félrenézett valamit, hisz eddig a legnagyobb sztárok voltak mint Donald, Brady, Watt, RW, Rodgers stb. gondolom ma is hasonló volt a terv
|
braxa88
Lol
Biztos a másikra gondoltak 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én minden reggelt ezzel indítom újabban:
 american-football.whoareya.games/

| a mai feladvány kimondottan vicces lett 😀
valaki félrenézett valamit, hisz eddig a legnagyobb sztárok voltak mint Donald, Brady, Watt, RW, Rodgers stb. gondolom ma is hasonló volt a terv
|
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Érdekes koncepció
zacknorb
hogyhogy dupla MNF a 2. héten?
raádásul nem is egymás után... hát ez hülyeség
braxa88
Egyet értek, már az első heti duplákat sem szerettem sose, de így ez szimplán baromság. Mondjuk valszeg úgyis alszom alattuk, aztán másnap kétszer 10 percet bámulom az összefoglalót, nem pedig vasárnap maradok le még egyről, szóval ha nagyon meg akarom magyarázni magamnak, akkor magam számára tudok benne értelmet találni, csak nem gondoltam volna, hogy az NFL-nél az én igényeimre figyelnek😊

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Throwback


tenorx
Kevésen múlt, bár nem tudom, h melyikük mezét égették többen
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Throwback

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 571 — Így remélem megfelelek nektek.....

Érdekes koncepció
zacknorb
hogyhogy dupla MNF a 2. héten?
braxa88
ABC-s szerződés.

Beginning in 2022, ABC will exclusively air an additional Monday Night Football game, which will expand to three in 2023. ESPN will also gain the rights to a divisional playoff game (which will likely be simulcast or air exclusively on ABC), and two future Super Bowls, which will air on ABC.[1][42] ESPN also gained rights for their games to be simulcast on ESPN+, and Megacast on other ESPN and Disney-owned channels.
empty taxi
mehet az egyik arena+ra.
hülye vagyok, mindkettő
braxa88
Az Eagles meccs mindenkèpp mert hát (bocs kis gonoszkodás ne vegyètek fel ☺️☺️☺️ csak muszáj volt 😜😜😜)
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Érdekes koncepció
zacknorb
hogyhogy dupla MNF a 2. héten?
braxa88
ABC-s szerződés.

Beginning in 2022, ABC will exclusively air an additional Monday Night Football game, which will expand to three in 2023. ESPN will also gain the rights to a divisional playoff game (which will likely be simulcast or air exclusively on ABC), and two future Super Bowls, which will air on ABC.[1][42] ESPN also gained rights for their games to be simulcast on ESPN+, and Megacast on other ESPN and Disney-owned channels.
empty taxi
mehet az egyik arena+ra.
hülye vagyok, mindkettő
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout

Érdekes koncepció
zacknorb
hogyhogy dupla MNF a 2. héten?
braxa88
ABC-s szerződés.

Beginning in 2022, ABC will exclusively air an additional Monday Night Football game, which will expand to three in 2023. ESPN will also gain the rights to a divisional playoff game (which will likely be simulcast or air exclusively on ABC), and two future Super Bowls, which will air on ABC.[1][42] ESPN also gained rights for their games to be simulcast on ESPN+, and Megacast on other ESPN and Disney-owned channels.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Érdekes koncepció
zacknorb
hogyhogy dupla MNF a 2. héten?
raádásul nem is egymás után... hát ez hülyeség

Szerkesztette: braxa88
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya

Érdekes koncepció
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.cbssports.com/nfl/news/arrest-warrant-issued-for-former-seahawks-and-ravens-all-pro-safety-earl-thomas-per-report/

Earl Thomas ellen letartóztatási parancsot adtak ki Texasban miután 2-nél többször sértett meg egy távoltartási végzést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác
alatriste
Burrow 0 fal mögött, Boyd es Higgins elkapo sorral mutatott biztato jeleket. Ha iden se mutat pozitiv fejlodest, akkor mehet Isten hirevel. Nem fogok konnyeket hullajtani. Inkabb lepjunk tul idoben, mint huzzuk sokaig feleslegesen.
Toto21
És hol van a Bearsben Boyd és Higgins szintű duó?
alatriste
Mondjuk Robinson egyedül jobb volt 😊

De igen, hiába húzza fel egy jó irányító a többieket, azért célszerű a karrier elején segíteni ahogy tudod
Wyatt
Az lehet, de annak a Robinsonnak Stafford fog már dobálni és tavaly sem mondanám, hogy Justin élvezte volna a töretlen bizalmat az edző kartól amikor még ott volt Allen.
Mooney fasza és Kmet is használható TE, de eléggé behunyt szemmel kell nézni arra a Bears offensere, hogy azt lehessen mondani nyugodt szívvel, hogy minden adott Fields körül, hogy kiderüljön jó lehet-e majd.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác
alatriste
Burrow 0 fal mögött, Boyd es Higgins elkapo sorral mutatott biztato jeleket. Ha iden se mutat pozitiv fejlodest, akkor mehet Isten hirevel. Nem fogok konnyeket hullajtani. Inkabb lepjunk tul idoben, mint huzzuk sokaig feleslegesen.
Toto21
És hol van a Bearsben Boyd és Higgins szintű duó?
alatriste
Mondjuk Robinson egyedül jobb volt 😊

De igen, hiába húzza fel egy jó irányító a többieket, azért célszerű a karrier elején segíteni ahogy tudod
Wyatt
Az a terv, hogy a védelem beviszi a döntőbe mint Grossmant.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác
alatriste
Burrow 0 fal mögött, Boyd es Higgins elkapo sorral mutatott biztato jeleket. Ha iden se mutat pozitiv fejlodest, akkor mehet Isten hirevel. Nem fogok konnyeket hullajtani. Inkabb lepjunk tul idoben, mint huzzuk sokaig feleslegesen.
Toto21
És hol van a Bearsben Boyd és Higgins szintű duó?
alatriste
Mondjuk Robinson egyedül jobb volt 😊

De igen, hiába húzza fel egy jó irányító a többieket, azért célszerű a karrier elején segíteni ahogy tudod

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác
alatriste
Burrow 0 fal mögött, Boyd es Higgins elkapo sorral mutatott biztato jeleket. Ha iden se mutat pozitiv fejlodest, akkor mehet Isten hirevel. Nem fogok konnyeket hullajtani. Inkabb lepjunk tul idoben, mint huzzuk sokaig feleslegesen.
Toto21
És hol van a Bearsben Boyd és Higgins szintű duó?


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác
alatriste
Burrow 0 fal mögött, Boyd es Higgins elkapo sorral mutatott biztato jeleket. Ha iden se mutat pozitiv fejlodest, akkor mehet Isten hirevel. Nem fogok konnyeket hullajtani. Inkabb lepjunk tul idoben, mint huzzuk sokaig feleslegesen.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác


Liverpool Fc fan