NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Mondjuk amilyen supportja van Fieldsnek még lehet ti is 😕 Szegény srác


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
Toto21
Főleg ha bent lesz Stroud
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252

steelwolf
Azert ha a Jets 1/3-as lesz ujra Wilson-al. Szerintem tuti QB-t visznek.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seattle-ből csupán 8500 km az út, hosszabb mint a New York - Honolulu távolság
r.baggio
eddig is mindig seahawks utazott a legtöbbet, most gondolom dupla/triplaannyit fog mint egy átlag keleti parti csapat.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Seattle-ből csupán 8500 km az út, hosszabb mint a New York - Honolulu távolság


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hátha Wilson nélkül marad jegy is 😀

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha csak ennyi lenne a végső létszám, nem is lenne rossz. De bővülni fog ez még mire eljön az ötödik év. Plusz szegény Haskins sem lehet rajta. 😕
peterk2005
asszem változott a kifizetési szabály, ha lehívtad perkálni kell


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
A Raiders a nagyon kemény a háromból semmivel... ez van, ha minden játékosnál az "i love this pick" megy

Akit mindenki előre borítékolhatott, az nyilván LJ Collier

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha csak ennyi lenne a végső létszám, nem is lenne rossz. De bővülni fog ez még mire eljön az ötödik év. Plusz szegény Haskins sem lehet rajta. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


empty taxi
Néhány névre rá kellett googleznom, akkora benyomást keltettek.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....


empty taxi
Ha Dillard összeszedi magát akkor csere pènzèrt talán mèg maradhat. A baj vele, hogy csak baloldalt van esèly játszatni őt cserekènt (azt meg ne kelljen) ès az sem èpp elit. Meglátjuk mi lesz a sorsa.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Nem valami biztató, hogy kb. ugyanazokat a csapatokat várják top 10-be, mint akik az utóbbi években rendszeresen ott voltak.
Kampman
Ahogy az se, hogy a Bamánál van a top O és a top D prospect is, többek között 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Nem valami biztató, hogy kb. ugyanazokat a csapatokat várják top 10-be, mint akik az utóbbi években rendszeresen ott voltak.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.pff.com/news/draft-2022-nfl-draft-grades-analytics-driven

A koordinátarendszeres ábrák és a diagramok kedvelőinek 🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears, Cowboys, Colts nem bízta a véletlenre.
warr_b
Mondjuk ha mindet leigazoljuk vagy 100 embernél lenne a roster.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bears, Cowboys, Colts nem bízta a véletlenre.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
UDFA tracker:  www.profootballnetwork.com/nfl-udfa-tracker-2022-undrafted-free-agent-signings-following-2022-nfl-draft/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
Mekkora 🤣🤣🤣



steelwolf
Ez fix megkomponált videó, de attól függetlenül hatalmas
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mekkora 🤣🤣🤣


több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom hova igazabol csak annyit akartam hogy szerintem nagyon rendben volt ez az fk-s draft kibeszelo musor gratula hozza! Szakmailag felkeszult jo kis csapat elvezet volt hallgatni !
Megneztem kb felig az arenan is hat ott inkabb a latvanyelemek dominaltak ugye a kozvetites miatt es szolt inkabb a kezdo szurkoloknak egyebkent is de aki tobbet akart szerintem az boven megkapta az itteni musorbol !
yooker
Igen ezt akartam írni èn is, köszi az arenának az amatőr hozzáállast (ha megbántódnak ha nem, leírom ezt vagy ne magukra vegyèk shawnkáèk hanem hárítsák az illetèkesekre 😉) így egy tök jó draft showt követtem vègig az FKn, ma is őket nèzem ha bírom szusszal.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nem tudom hova igazabol csak annyit akartam hogy szerintem nagyon rendben volt ez az fk-s draft kibeszelo musor gratula hozza! Szakmailag felkeszult jo kis csapat elvezet volt hallgatni !
Megneztem kb felig az arenan is hat ott inkabb a latvanyelemek dominaltak ugye a kozvetites miatt es szolt inkabb a kezdo szurkoloknak egyebkent is de aki tobbet akart szerintem az boven megkapta az itteni musorbol !

Szerkesztette: yooker